Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  5 maja 2010 (pierwszy post)

No i jak tam? Bo ja jestem bardzo zadowolona zadania proste:) no pomijajac tam 2 otwarte;):) Ale spodziewalam sie zupelnie czegos trudniejszego:)

xmeeeeenx
xmeeeeenx
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no ;P policz sobie 180-100% x-30% wychodzi 54 i 180-54=126 ;p


ale jestem dupa :woot:

ja tak :

0,30*126= 37,8

126+37,8=163,8

;OO
bellemadone
bellemadone
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ze nie rozumiem matematyki to odrazu lampucera boze w jakim ja swiecie zyje zero tolerancji z was pewnie takie kujony co pani buty liza

Widze, ze nie tylko matematyki.
Czytac ze zrozumieniem, też nie za bardzo wychodzi
profesorMiodek
profesorMiodek
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: psychologię

dużo czytania :ninja:
xXssweeteyessXx
xXssweeteyessXx
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie KTOS ZACZNIE MI TŁUMACZYC hmmm kto moze pani od korkow wiesz nie stac mnie zeby na nie chodzic zaraz napisze kolezanka z klasy taa bo one maja czas zeby przynajmniej raz na tydzien z kims siedziec siostrabrat nie posiadam rodzice matma to juz raczej nie dla nich

a o ile dobrze wie, to w kazdej szkole sa zajecia dodatkowe, konsultacje czy faktultety, nic trudnego podejsc po lekcji do nauczyciela i poprosic zeby jeszcze raz to wytlumaczyl.
Wg mnie matma powinna byc obowiazkowa, tak samo jak jest polski. Co maja powiedziec maturzysci, ktorzy sa scislowcami i wola myslec niz zapamietywac?
bellemadone
bellemadone
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dużo czytania

i myślenia psychopatycznego :ninja:
xmeeeeenx
xmeeeeenx
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam to źle, bo źle przeczytałem zadanie i wziełem, że ta cena po obniżeniu to 30% całej ceny, a to 70%

no ja też coś w tym stylu.
Tak właśnie mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem i pare punktów poszło się **bać.
bellemadone
bellemadone
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a o ile dobrze wie, to w kazdej szkole sa zajecia dodatkowe, konsultacje czy faktultety, nic trudnego podejsc po lekcji do nauczyciela i poprosic zeby jeszcze raz to wytlumaczyl. Wg mnie matma powinna byc obowiazkowa, tak samo jak jest polski. Co maja powiedziec maturzysci, ktorzy sa scislowcami i wola myslec niz zapamietywac?

dokladnie.
ale takiej nie rpzetlumaczysz, ona woli narzekac :tak:
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: poczekaj najpierw na wyniki, a pozniej bedziesz sie martwic, a raczej smiac sie z tego, ze tak sie przejmowalas ;*

Jesli dadza pkt za dane to zdam. Jak nie to nie widze szans. 2 odpowiedzi mialam dobrze, skresliłam i zaznaczylam zle. :and:
basiamisiak
basiamisiak
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dużo czytania


IDZ NA MATME BO TOWARZYSTWO TUTAJ TO AKCEPTUJE TYLKO MATEMATYKOW

powiem ci tylko tam zobaczymy jak sie bedziesz czul gdy np. na studiach nie bedziesz rozumial czegos a ktos tak jak ty teraz ci powie : ze przeciez to nie jest takie trudne trzeba tylko troche czasu umiejetnosci
a ty nadal nie bedziezsz rozumial
chyba ze jestes bogiem i wszystko rozumiesz
pa
bellemadone
bellemadone
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesli dadza pkt za dane to zdam. Jak nie to nie widze szans. 2 odpowiedzi mialam dobrze, skresliłam i zaznaczylam zle.

a na stronie oke nie ma rozpiski za co są przyznawane pkt ?
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja też coś w tym stylu. Tak właśnie mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem i pare punktów poszło się **bać.


witaj w klubie :P
no ale zdaliśmy :mrgreen:
profesorMiodek
profesorMiodek
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tak potwierdzam z histy mam bez problemu 4 a z matmy ledwo 2 i nie chodzi o to ze mi sie nie chce uczyc ucze sie ale po prostu nie mam umiejetnosci analizowania zADAN MATEM.

przyznaj że po prostu nie chce Ci się, bo taką umiejętność każdy z nas ma, tylko to wymaga ćwiczeń. Btw. nawet nie potrafisz podstawić pod wzór ?

to jeszcze zależy jaki masz poziom z matmy w szkole, ja miałem wysoki i ledwo wyżebrałem trzy.
basiamisiak
basiamisiak
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o ile dobrze wie, to w kazdej szkole sa zajecia dodatkowe, konsultacje czy faktultety, nic trudnego podejsc po lekcji do nauczyciela i poprosic zeby jeszcze raz to wytlumaczyl.


u mnie nie ma zajec z matematyki bo szkola nie ma kasy
a nauczycielka moja z matmy na lekcji jak cos sie jej spytasz to ona drze sie ze ona nie bedxzie drugi raz powtaqrzac
malinek998
malinek998
  5 maja 2010

słuchajcie jeśli komuś zabraknie 1 punkt to nie ma szans żeby mogli podciągnąć prawda ?

symer16
symer16
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: witaj w klubie :P no ale zdaliśmy


No ja z zamkniętych mam 18 albo 19 pkt, więc przyzwoicie :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.