Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  5 maja 2010 (pierwszy post)

No i jak tam? Bo ja jestem bardzo zadowolona zadania proste:) no pomijajac tam 2 otwarte;):) Ale spodziewalam sie zupelnie czegos trudniejszego:)

PiotrekRallyfan
PiotrekRallyfan
  5 maja 2010

a ja tam koleżanki się nie martwię każdy nauczyciel mówił że nie ściągać bo są grupy itp....blebleble , po krótkim rozpoznaniu stwierdziłem razem z kolegami że niema grup więc jak to na dorosłych ludzi przypadło .... aż mnie szyja bolała ale było warto bo spisałem sobie odp i sprawdziłem , i ba 19 pkt , pozdrawiam

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  5 maja 2010
styka51
styka51: Pocztówka z wakacji do kumpla i list do jakiejś firmy odnośnie ogłoszenia.


Byle nie podanie do pracy :and:

julCiak69
julCiak69: jw. obstawiam list nieformalny.

oby :mrgreen:
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: oby

też tak liczę.

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja tam koleżanki się nie martwię każdy nauczyciel mówił że nie ściągać bo są grupy itp....blebleble , po krótkim rozpoznaniu stwierdziłem razem z kolegami że niema grup więc jak to na dorosłych ludzi przypadło .... aż mnie szyja bolała ale było warto bo spisałem sobie odp i sprawdziłem , i ba 19 pkt , pozdrawiam

grupy były. sama się skapowałam.
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: też tak liczę.


bo piedolne . :and:
styka51
styka51
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Byle nie podanie do pracy

Zobaczymy w sumie.

Dobra lece bo jutro trzeba wczesnie wstac.
Papa :*
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  5 maja 2010
styka51
styka51: Zobaczymy w sumie. Dobra lece bo jutro trzeba wczesnie wstac. Papa :*


Powodzenia ;)
;-*
iwyjebanemam
iwyjebanemam
  5 maja 2010

Ogólnie spodziewałem się łatwej... ale nie myślałem, że aż tak bardzo ;)
Zadania zamknięte zrobiełm 24\25 a otwarte chyba jedno źle ale może mi zaliczą ;) Więc te 90% musi być!
Ogólnie patologicznie łatwe

UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  5 maja 2010

boję się jutra :(

ZiArO1990
Posty: 63 (po ~152 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
ZiArO1990
  5 maja 2010

Eh ja też i to bardzo ale modle sie o te 15 pkt tylko aby zdać;/ Bo angielski to także czarna magia jak i matma. Ale udało się z matmy 50% .

M@de By /Zi@ro//

PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  5 maja 2010
http://img571.imageshack.us/i/matma.png/
moralnyyodlott
moralnyyodlott
  5 maja 2010

25/25 zamknietee, łaaa;D

Einzigartig18
Einzigartig18
  6 maja 2010

Matura z matmy-pestka :) Każdy spodziewał się czegos gorszego a tu taka mila niespodzianka ;) Zamknięte wszystkie mam dobrze. 3 otwartych nir zrobiłam. Jakieś 86 % będzie ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.