Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  5 maja 2010 (pierwszy post)

No i jak tam? Bo ja jestem bardzo zadowolona zadania proste:) no pomijajac tam 2 otwarte;):) Ale spodziewalam sie zupelnie czegos trudniejszego:)

Aneczka17f
Aneczka17f
  5 maja 2010

Matura nie była taka trudna, a co do angielskiego podst to nie martwcie sie ja zdawalam rok temu,z probnej mialam zaledwie 50% a z prawdziwej 71% ;D

julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: No banalne bylo a ja pomieszalam hahahabha jak to ja;D Ale co tam;D no w necie jest akurat wersja ktora ja mialam a w okolo mnie wszyscy jakies inne hahaha

i Ci drudzy mają pecha. :nie:
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Matura nie była taka trudna, a co do angielskiego podst to nie martwcie sie ja zdawalam rok temu,z probnej mialam zaledwie 50% a z prawdziwej 71% ;D

ja tam sie nie boje co nie uslysze to zmysle i jakos to bedzie;D
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Matura nie była taka trudna, a co do angielskiego podst to nie martwcie sie ja zdawalam rok temu,z probnej mialam zaledwie 50% a z prawdziwej 71% ;D

zaledwie?!
masz zdaną maturę wtedy an spokojnie. :tak: a poza tym to temat o matematyce, nie o angielskim. :nie:
sweetolo19
sweetolo19
  5 maja 2010

A czy wiadomo coś o matmie rozszerzonej?

TequilaSunrise
TequilaSunrise
  5 maja 2010

Tak wlasnie podliczyłam swoje punkty dokładnie, na podstawie odpowiedzi z interii i wyszło mi 62% :ziober2:

julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A czy wiadomo coś o matmie rozszerzonej?

poszukaj w necie (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak wlasnie podliczyłam swoje punkty dokładnie, na podstawie odpowiedzi z interii i wyszło mi 62%

to dobrze (:
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: to dobrze (:

No jak na moje zdolności, gdzie ledwie prześlizgiwałam się z klasy do klasy, to jestem z siebie dumna :)
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A czy wiadomo coś o matmie rozszerzonej?

Dzownil do mnie moj przyjaciel ktory ma 6 z maTMY I POOWIEDZIAL ZE AZ TAKIE TRUDNE ROZRZESZENIE NIE BYLO ZE ZROBIL WSYZSTKIE ZADANIA:;O ale on wie wszystko wiec nic nie mowilam
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No jak na moje zdolności, gdzie ledwie prześlizgiwałam się z klasy do klasy, to jestem z siebie dumna :)

a jak miałaś z próbnej? z listopada? :ziober2:
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: a jak miałaś z próbnej? z listopada?

nie pisałam, bo akurat miałam sprawę w sądzie :ninja:
ale z wrzesnia, z takiej wewnętrznej miałam 22%.
loczek0302
loczek0302
  5 maja 2010

tą mature bez problemu może zdać osoba po gimnazjum :D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D

banał banał banał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pisałam, bo akurat miałam sprawę w sądzie ale z wrzesnia, z takiej wewnętrznej miałam 22%.

uh. poważnie. aż się wystraszyłam. :ninja:
czyli troszkę Ci zabrakło.

Konto usunięte
Konto usunięte: tą mature bez problemu może zdać osoba po gimnazjum :D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:Dbanał banał banał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

taa. jasne. :ziew:
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tą mature bez problemu może zdać osoba po gimnazjum :D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D banał banał banał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Nie pwoeidzialabym bo nie koajrze logarytmow Z gimnazjum do tego prawdopodobienstwa i wielu innycyh rzeczy moze faktycznie niektore zadania byly łatwe ale nie rpzesadzajmy zaraz wyjedziesz ze i w podstawowce by to ogarneli :) zreszta co mamy sie oszukiwac dzieci teraz przygotowywane asa do matury od gimanzjum ja niestety dowiedzialam sie w 3 klasie gim;/ I chyba mialam juz takie braki ze nie dalabym ogarnac:)
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: uh. poważnie. aż się wystraszyłam.

spoko, jako swiadek tylko :mrgreen:

julCiak69
julCiak69: czyli troszkę Ci zabrakło.

no 4-eh głupich punktów :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.