Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  5 maja 2010 (pierwszy post)

No i jak tam? Bo ja jestem bardzo zadowolona zadania proste:) no pomijajac tam 2 otwarte;):) Ale spodziewalam sie zupelnie czegos trudniejszego:)

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no 4-eh głupich punktów

My pisalismy 4 probne:O:O:O mialam 22% 28% 38% a czwartek nie pamietam i pani od matemtyki z ocen 3+3+ 3obnizone na 2 za niby sciaganie i 4 nie chcialaa mi 3 postawic bo mialam tak malo namaturze :O:O Ale wywalczylam:D
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: Nie pwoeidzialabym bo nie koajrze logarytmow Z gimnazjum do tego prawdopodobienstwa i wielu innycyh rzeczy moze faktycznie niektore zadania byly łatwe ale nie rpzesadzajmy zaraz wyjedziesz ze i w podstawowce by to ogarneli :) zreszta co mamy sie oszukiwac dzieci teraz przygotowywane asa do matury od gimanzjum ja niestety dowiedzialam sie w 3 klasie gim;/ I chyba mialam juz takie braki ze nie dalabym ogarnac:)

przestań. teraz osoba w trzeciej klasie podstawówki pisze jakiś test na zakończenie półrocza. :ninja: i codziennie z innego przedmiotu. :szok:

Konto usunięte
Konto usunięte: spoko, jako swiadek tylko

uf.

Konto usunięte
Konto usunięte: no 4-eh głupich punktów

zdarza się.
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  5 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: nie chcialaa mi 3 postawic bo mialam tak malo namaturze

są takie jędze. moja już w tym roku z litości mi 2 na koniec postawiła :rotfl:
a to tylko dlatego że 2 miesiące w szkole nie byłam, bo w szpitalu leżałam :D

julCiak69
julCiak69: zdarza się.

mi bardzo często :D
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mi bardzo często :D

jak to?
pocieszam Cię możesz pięć lat jeszcze podchodzić do matury, czyli do 2015 (:
ale minus jest taki, że do 2012 tylko Ci się uda, bo w grudniu 2012 jest koniec świata. :lol:
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  5 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: No i jak tam? Bo ja jestem bardzo zadowolona zadania proste:) no pomijajac tam 2 otwarte;):) Ale spodziewalam sie zupelnie czegos trudniejszego:)

15 punktów za zamknięte :rock:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

TequilaSunrise
TequilaSunrise
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: jak to?

zawsze jak pisałam jakiś sprawdzian czy coś to miałam tak że brakowalo mi albo 1 pkt albo 0,5 pkt do wyższej oceny :and:

julCiak69
julCiak69: pocieszam Cię możesz pięć lat jeszcze podchodzić do matury, czyli do 2015 (:

poprawiac nic nie zamierzam, aczkolwiek zależy jak mi wos wypadnie w piątek. za rok chce jeszcze podejśc do biologii.

julCiak69
julCiak69: ale minus jest taki, że do 2012 tylko Ci się uda, bo w grudniu 2012 jest koniec świata.

ale ja przeżyje :mrgreen:

Zielinek34
Zielinek34: 15 punktów za zamknięte

zdałeś :mrgreen:
ja z samych zamkniętych 21 mam :ziober2:
jedno zadanie spieprzyłam na własne życzenie. z ciagiem arytmetycznym, zaznaczyłam zamiast -13 to 0 bo myślałam ża mam podane a2 i a4, a tam było a3 i a5 :and:
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Zielinek34
Zielinek34: 15 punktów za zamknięte

gratulejszyn! :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze jak pisałam jakiś sprawdzian czy coś to miałam tak że brakowalo mi albo 1 pkt albo 0,5 pkt do wyższej oceny

mi zabrakło też 2pkt w listopadzie, by mi postawiła 4 z tego. :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: poprawiac nic nie zamierzam, aczkolwiek zależy jak mi wos wypadnie w piątek. za rok chce jeszcze podejśc do biologii.

gratuluję odwagi! biologię zdawać- never!

Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja przeżyje

okey. :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: zdałeś

zdałaś. :mrgreen:
Ironizator
Ironizator
  5 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: No i jak tam? Bo ja jestem bardzo zadowolona zadania proste:) no pomijajac tam 2 otwarte;):) Ale spodziewalam sie zupelnie czegos trudniejszego:)

Podstawa jak podstawa - 85-90 %
Ale co do rozszerzenia to przegięli . Kaplica !
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale co do rozszerzenia to przegięli . Kaplica !

a co było?
Ironizator
Ironizator
  5 maja 2010

U mnie w szkole mimo 32323854 przestróg jednemu zadzwonił telefon. Pozwolili mu dokończyć, ale spisali protokół i komisja będzie debatować czy sprawdzać mu pracę.

Ironizator
Ironizator
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: a co było?

Sajgon ! Nie powtórzę Ci teraz bo nie pamiętam ! Tyle, że rozszerzenie to kwestia trochę bardziej indywidualna ! Jak komuś przypasują zadania to wykręci 70% a jak nie to 30%. No mi nie przypasowały i to strasznie. Więcej jak 40% nie będzie
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie w szkole mimo 32323854 przestróg jednemu zadzwonił telefon. Pozwolili mu dokończyć, ale spisali protokół i komisja będzie debatować czy sprawdzać mu pracę.

:szok: takimi idiotami to możesz się poszczycić. :tak: nam wczoraj powiedzieli, że mamy wynieść telefony z sali, jeżeli ktoś brał ze sobą. :ninja: kilka osób wyszło, oddało telefony do przechowania. dziś dyrek upominał, żeby wynieść, nikt się nie ruszył, bo nikt nie wniósł (:
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Sajgon ! Nie powtórzę Ci teraz bo nie pamiętam ! Tyle, że rozszerzenie to kwestia trochę bardziej indywidualna ! Jak komuś przypasują zadania to wykręci 70% a jak nie to 30%. No mi nie przypasowały i to strasznie. Więcej jak 40% nie będzie

poszukam i sprawdzę z czystej ciekawości. (:
Ironizator
Ironizator
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: takimi idiotami to możesz się poszczycić. nam wczoraj powiedzieli, że mamy wynieść telefony z sali, jeżeli ktoś brał ze sobą. kilka osób wyszło, oddało telefony do przechowania. dziś dyrek upominał, żeby wynieść, nikt się nie ruszył, bo nikt nie wniósł (:

Nam tak samo mówili wczoraj i dziś z tą różnicą, że dziś więcej oddało :P
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nam tak samo mówili wczoraj i dziś z tą różnicą, że dziś więcej oddało :P

u nas dziś nikt, bo nie wnieśliśmy. :lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.