Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  5 maja 2010 (pierwszy post)

No i jak tam? Bo ja jestem bardzo zadowolona zadania proste:) no pomijajac tam 2 otwarte;):) Ale spodziewalam sie zupelnie czegos trudniejszego:)

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: te. nie przejmuj sie. ja tez myslalam, ze nie zdam ale ustnego polskiego spokojnie ;*

taa. ;]
Ja czuje, Prawie wszystko strzelałam.
za dane są jakieś pkt ? :mrgreen:
profesorMiodek
profesorMiodek
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak ktoś chce to wszystko zrozumie ;**

wkuvia mnie to że teraz takim tumanom będzie łatwiej dostać się na politechniki itp
bo będą mieć więcej % niż Ci zeszłoroczni maturzyści.
w zeszłym roku był hardcore na poziomie podst jak i roz. a w Tym ? no to jest kuva niesprawiedliwe. Chyba że pkt. będzie jakoś inaczej liczona na uczelniach.

:* :woot:
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no to jest kuva niesprawiedliwe.

nikt nie mówił, że życie jest sprawiedliwe ;).
bellemadone
bellemadone
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: za dane są jakieś pkt ?

heheh. nie wime jak to teraz u Was jest, ale za moich czasów czyli 2 lata temu, mozna bylo dostac 1 pkt za dane :tak:
bellemadone
bellemadone
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wkuvia mnie to że teraz takim tumanom będzie łatwiej dostać się na politechniki itp bo będą mieć więcej % niż Ci zeszłoroczni maturzyści. w zeszłym roku był hardcore na poziomie podst jak i roz. a w Tym ? no to jest kuva niesprawiedliwe. Chyba że pkt. będzie jakoś inaczej liczona na uczelniach.

ale zauwaz, ze bedzie wtedy wyzsza poprzeczka:tak:
agniesiaO3
agniesiaO3
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wkuvia mnie to że teraz takim tumanom będzie łatwiej dostać się na politechniki itp bo będą mieć więcej % niż Ci zeszłoroczni maturzyści. w zeszłym roku był hardcore na poziomie podst jak i roz. a w Tym ? no to jest kuva niesprawiedliwe. Chyba że pkt. będzie jakoś inaczej liczona na uczelniach.

niekoniecznie :/ np na Politechnice Białostockiej na zarządzanie biorą pod uwagę matmę, tylko jest do tego dopisek : "nie dotyczy maturzystów z 2010roku"
MartuUunia91
MartuUunia91
  5 maja 2010

juz 16 zadan podanych wiec maturka zdana bo mam tylko 1 blad ;D

bellemadone
bellemadone
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: niekoniecznie :/ np na Politechnice Białostockiej na zarządzanie biorą pod uwagę matmę, tylko jest do tego dopisek : "nie dotyczy maturzystów z 2010roku"

to co w takim razie biorą?:wtf:
Priceless88
Priceless88
  5 maja 2010

myślałam , że bedą trudniejsze zadania ;)
myślę , że zdalam :D:D

xXssweeteyessXx
xXssweeteyessXx
  5 maja 2010

wg mnie była dosyć łatwa, tylko 2 zadania sprawiły mi trudność, z prawdopodobieństwem ( tego chyba się nigdy nie nauczę) i udowodnić to z trójkątami, że odcinki są równe. Naprawdę nie było trudno zdobyć te 15 pkt, a ja się pochwalę i zamkniętych mam 24/25 ;D to była chyba najłatwiejsza matura, która kiedykolwiek była.

symer16
symer16
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: za dane są jakieś pkt ?


Chyba nie, coś tak ostatnio nam nasz nauczyciel od matmy mówił.
basiamisiak
basiamisiak
  5 maja 2010

poyebani jestes
jak ktos moze zdac rozszezenie jak nie rozumie
no fuck jakby to bylo takie proste to nawet idioci by sobie brali matme

agniesiaO3
agniesiaO3
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to co w takim razie biorą?

dla naszego rocznika np gegra czy fizyka ;)
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  5 maja 2010

ide sie pociąć :and:

bellemadone
bellemadone
  5 maja 2010

to za rok doyebia maturzystom. :mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.