xXxMoniiSiiaxXx
xXxMoniiSiiaxXx
  29 czerwca 2009 (pierwszy post)
http://pieknastronazycia.nivea.pl/pl/mezczyznamarzen/mezczyzna/id-171880
I co to ma być?
Jammi1990
Jammi1990
  19 lipca 2009

ale się nam temat przesunął ;/

mam nagły, straszny i bardzo silny napad lenistwa i nie chce mi się dzisiaj odpisywać :ninja:
wczoraj przeżyłam taki stres, no i tyle dni pracy bez przerwy, że po prostu padam dzisiaj :and:
jutro odpiszę jak wrócę z Gdańska, muszę w końcu te papiery na PG zawieźć :ninja:

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  19 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale się nam temat przesunął ;/ mam nagły, straszny i bardzo silny napad lenistwa i nie chce mi się dzisiaj odpisywać wczoraj przeżyłam taki stres, no i tyle dni pracy bez przerwy, że po prostu padam dzisiaj jutro odpiszę jak wrócę z Gdańska, muszę w końcu te papiery na PG zawieźć

trudno , przynajmniej jest już nowa strona

przerabiam to samo od dwóch dni :ninja:
cóż się takiego wydarzyło ? , rozumiem ja chyba od środy zaczynam a może i nawet od wtorku
To Ty jeszcze nie zawiozłaś ? :lol:
Jammi1990
Jammi1990
  19 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przerabiam to samo od dwóch dni cóż się takiego wydarzyło ? , rozumiem ja chyba od środy zaczynam a może i nawet od wtorku To Ty jeszcze nie zawiozłaś ?

dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam takie ataki :lol:
hmm np w nocy jechałam ze znajomymi w nocy samochodem (ja prowadziłam) i przyszła taka burza i ulewa że trzeba było się zjechać z drogi bo nie było widać absolutnie nic, więc tak staliśmy pomiędzy drzewami w środku burzy, a potem powolutku ruszyliśmy do domu ... jako jedyna nie spanikowałam, tak to wszyscy prawie ryczeli ze strachu heh studenci :ninja: to było straszne... poza tym pracowałam wczoraj i też musiałam na dworze siedzieć kiedy były te burze, ja się panicznie boję burzy;/
o to będziesz osobą pracującą :pavarotti: ja teraz chyba ostatni tydzień będę...

no jakoś mi sie nie chciało :mrgreen: jeszcze przy okazji do kina skoczę na te egzorcyzmy dorothy mills:pavarotti:
Jammi1990
Jammi1990
  19 lipca 2009

widać że zmęczona jestem :crylol: jak chaotycznie piszę :ninja:

co tam ogólnie u Ciebie Pączusiu? :mrgreen:

Jammi1990
Jammi1990
  20 lipca 2009

widzę że źle się tu dzieje, coraz mniej chęci na pisanie tych długich postów :and:
Ty też jakoś ucichłeś :and:
może na gg przejdźmy albo coś, bo w końcu zaczniemy tu raz w tygodniu odpisywać :woot:

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam takie ataki hmm np w nocy jechałam ze znajomymi w nocy samochodem (ja prowadziłam) i przyszła taka burza i ulewa że trzeba było się zjechać z drogi bo nie było widać absolutnie nic, więc tak staliśmy pomiędzy drzewami w środku burzy, a potem powolutku ruszyliśmy do domu ... jako jedyna nie spanikowałam, tak to wszyscy prawie ryczeli ze strachu heh studenci to było straszne... poza tym pracowałam wczoraj i też musiałam na dworze siedzieć kiedy były te burze, ja się panicznie boję burzy;/ o to będziesz osobą pracującą ja teraz chyba ostatni tydzień będę... no jakoś mi sie nie chciało jeszcze przy okazji do kina skoczę na te egzorcyzmy dorothy mills

trochę długo trwają u mnie te ataki , hmm no w sumie lepiej przystanąć niż jechać :woot: chociaż pod drzewem zawsze może coś spaść.
nie wiem w jakiej dokładnej sytuacji byliście ale wydaje mi się że byliście w bezpiecznym miejscu , przecież nawet jak piorun trafi w auto to się nic nie stanie :woot: , niedawno pokazywali gościa w telewizji który został porażony aż trzy razy w swoim życiu , i nic mu się nie stało wielkiego :woot:
współczuję Ci , jednak kiepska praca jest na powietrzu
umowę mam już podpisaną :woot: a w sobotę dopiero do roboty na 12h ;/ ,
dzisiaj przechodziłem szkolenie a jutro jadę po ten pie.rdolony mundur
ja na Twoim miejscu bym to szybko załatwił :woot: , a jednak pójdzie :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: co tam ogólnie u Ciebie Pączusiu?

czas zatrzymał mi się w miejscu , nic takiego się nie wydarzyło ogólnie przez ten tydzień jestem zabiegany z tym załatwianiem tej pracy.

Konto usunięte
Konto usunięte: widzę że źle się tu dzieje, coraz mniej chęci na pisanie tych długich postów Ty też jakoś ucichłeś może na gg przejdźmy albo coś, bo w końcu zaczniemy tu raz w tygodniu odpisywać

postaram się częściej pisać o ile nie będę zmęczony, na gg właśnie jestem rzadziej niż tutaj , mam takie dni że nic mi się nie chce :woot:
Jammi1990
Jammi1990
  22 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: umowę mam już podpisaną a w sobotę dopiero do roboty na 12h ;/ , dzisiaj przechodziłem szkolenie a jutro jadę po ten pie.rdolony mundur ja na Twoim miejscu bym to szybko załatwił , a jednak pójdzie

no to już pewnie praktycznie nie będzie Cię na fotce... :smutny:
ja chcę iść jutro ostatni raz do pracy, miałam dzisiaj zajście z cyganami i jestem do tyłu o 100 zł. mam dość tej roboty. tylko jeszcze nie wiem czy szef da mi już teraz odejść, jak z nim gadałam wieczorem to mówił że tą 100 nie mam się w ogóle przejmować itp i coś nie chciał przyjąć tego że jutro ostatni raz :woot: ja już w sumie nie mam siły się więcej użerać z tymi wrednymi ludźmi...
a teraz Ty zaczniesz robotę i coś mi się wydaje że ten kontakt się urwie :and:
jaki będziesz miał mundur? :w00t:
już zaniosłam te papiery, i byłam w kinie na tych "egzorcyzmach dorothy mills" i muszę powiedzieć że w życiu nie oglądałam nudniejszego filmu, to nie miało nawet nic wspólnego z egzorcyzmami bo nic takiego tam nie było :woot: żałuję że na to poszłam...

Konto usunięte
Konto usunięte: czas zatrzymał mi się w miejscu , nic takiego się nie wydarzyło ogólnie przez ten tydzień jestem zabiegany z tym załatwianiem tej pracy.

no wierzę :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: postaram się częściej pisać o ile nie będę zmęczony, na gg właśnie jestem rzadziej niż tutaj , mam takie dni że nic mi się nie chce

pewnie będziesz zmęczony, bo jakby nie było każda praca jest męcząca
na gg to ja też może raz na tydzień jestem dostępna, ale na niewidocznym to siedzę zawsze jak przy kompie jestem bo lubię wiedzieć kto jest dostępny :mrgreen:
takie dni to ja mam zazwyczaj :woot:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  24 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to już pewnie praktycznie nie będzie Cię na fotce... ja chcę iść jutro ostatni raz do pracy, miałam dzisiaj zajście z cyganami i jestem do tyłu o 100 zł. mam dość tej roboty. tylko jeszcze nie wiem czy szef da mi już teraz odejść, jak z nim gadałam wieczorem to mówił że tą 100 nie mam się w ogóle przejmować itp i coś nie chciał przyjąć tego że jutro ostatni raz ja już w sumie nie mam siły się więcej użerać z tymi wrednymi ludźmi... a teraz Ty zaczniesz robotę i coś mi się wydaje że ten kontakt się urwie jaki będziesz miał mundur? już zaniosłam te papiery, i byłam w kinie na tych "egzorcyzmach dorothy mills" i muszę powiedzieć że w życiu nie oglądałam nudniejszego filmu, to nie miało nawet nic wspólnego z egzorcyzmami bo nic takiego tam nie było żałuję że na to poszłam...

zobaczymy mam elastyczny grafik , ale spróbuję sobie pracować 44dni podrząd 12h
i zrobić jeszcze we wrześniu małe wakacje , niby będę mógł ustalić sobie tak że np.
pracuję trzy dni podrząd po 12h a później mam wolne trzy dni itp. na takiej zasadzie
ale dopiero grafik będę mógł ustalić od sierpnia bo tutaj ledwo co mnie w grafik wcisnęli
co Ci te cygany zrobiły :and: , aż o 100zł ?:and: , i jak pozwolił Ci odejść ? :woot:
rozumiem ja niestety od jutra zacznę się użerać
nie wiem zobaczymy jak to się potoczy.
mundur taki cieciowski , nic specjalnego . czyli tradycyjnie za duża koszula i za długie spodnie jak każdy pracownik tej firmy.
no przecież Ci o tym filmie mówiłem :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: no wierzę

no dobra , wczoraj miałem "zajście" gdy szedłem na przystanek, jakiś chudy, niższy o połowę mnie 12-14 latek
zaczął fikać , walnął tekstem "co się kur.wa śmiejesz pomógłbyś pomóc" (było ich dwóch , i ledwo co nieśli jakieś tam torby) ja byłem zdziwiony bo w ogóle się nie śmiałem , no chyba że to tak wyglądało bo słońce raziło to mój kącik ust mógłby być lekko skrzywiony, ale nie ważne. Gdy doszedłem na przystanek po 3min oni doszli ,
położyli torby obok ławki , łepki podeszli do mnie i myśleli że się ich przestraszę :crylol:
później łepek do mnie podszedł i spytał się
-"masz szluga" . odpowiedziałem że nie bo przecież nie palę
a ten :
-"dlaczego?" , no to mu powiedziałem że nie palę ,
łepek wk.urwiony mówi "to zacznij , chodź na solo" :crylol:
wziął mnie tam kopnął w nogę.
I sobie tak myślę ("je.bnąć mu a później znaleźć się gdzieś w prasie że 19latek pobił bezbronnego ślepego (okulary nosi) niewinnego 12-14 latków , i mieć nasrane w papierach :woot: ")
no i jeszcze miałem dylemat bo ludzie patrzyliby się na mnie jak na idiotę że łepków biję , ale nic postanowiłem go trochę schłodzić i położyłem go na ziemię.
skąd się biorą tacy samobójcy, jeszcze zrozumiałbym że chce się bić z kimś o swoich rozmiarów :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie będziesz zmęczony, bo jakby nie było każda praca jest męcząca na gg to ja też może raz na tydzień jestem dostępna, ale na niewidocznym to siedzę zawsze jak przy kompie jestem bo lubię wiedzieć kto jest dostępny takie dni to ja mam zazwyczaj

zobaczymy jutro i w niedzielę to na pewno nie odpiszę bo będę jakieś 16h poza domem
na gg to ja jestem tylko wtedy kiedy coś chcę od kogoś , a tak to na wieczór sprawdzę czy ktoś nie pisał :Tak:
a po co Ci to :ninja: , szpiegujesz ludzi ? :wtf:
no mi też się często zdarzają takie dni :ziober2:
Jammi1990
Jammi1990
  24 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zobaczymy mam elastyczny grafik , ale spróbuję sobie pracować 44dni podrząd 12h i zrobić jeszcze we wrześniu małe wakacje , niby będę mógł ustalić sobie tak że np. pracuję trzy dni podrząd po 12h a później mam wolne trzy dni itp. na takiej zasadzie ale dopiero grafik będę mógł ustalić od sierpnia bo tutaj ledwo co mnie w grafik wcisnęli co Ci te cygany zrobiły , aż o 100zł ? , i jak pozwolił Ci odejść ? rozumiem ja niestety od jutra zacznę się użerać nie wiem zobaczymy jak to się potoczy. mundur taki cieciowski , nic specjalnego . czyli tradycyjnie za duża koszula i za długie spodnie jak każdy pracownik tej firmy. no przecież Ci o tym filmie mówiłem

44 dni po 12h? przecież Ty się wykończysz ! :wtf:
w sumie dobrze że ten grafik będziesz mógł ustawić, to przynajmniej będzie Ci pasowało
z tymi cyganami to masakra, wysiadła sobie cała rodzinka z auta i mówią że chcą kupić truskawki, babka dała mi 200zł w banknocie, wydałam im resztę, no i zaczęli coś marudzić że te truskawki brzydkie i ich jednak nie chcą, oddali mi tą resztę co im wydałam, ja im oddałam te 200 zł i patrzę, a w tej kasie co mi oddali brakuje banknotu 100zł, mówię że mają oddać resztę itp, zaczęli się kłócić że przecież nic nie mają i że to ja musiałam schować, zaczęłam się wydzierać ale wskoczyli do auta i odjechali. byłam wkur.wiona na maksa. na dodatek to wszystko przeprowadziła dziewczyna która miała jakieś 11 lat a reszta jej pomagała, ci chu.je już te dzieci szkolą!
a z pracy w końcu nie odeszłam, rozmawiałam z kolegami z pracy jak jechaliśmy i mnie namówili żebym te ostatnie kilka dni jeszcze wytrzymała, w sumie mają rację, bo te 5 czy 6 dni jeszcze wytrzymam a kasa się przyda.
tak w ogóle to mógłbyś mi w końcu odpowiedzieć czy się dostałeś na te studia czy nie:)
na Tobie ten mundur pewnie już w ogóle będzie wisiał :lol:
ten film to porażka po prostu...

Konto usunięte
Konto usunięte: no dobra , wczoraj miałem "zajście" gdy szedłem na przystanek, jakiś chudy, niższy o połowę mnie 12-14 latek zaczął fikać , walnął tekstem "co się kur.wa śmiejesz pomógłbyś pomóc" (było ich dwóch , i ledwo co nieśli jakieś tam torby) ja byłem zdziwiony bo w ogóle się nie śmiałem , no chyba że to tak wyglądało bo słońce raziło to mój kącik ust mógłby być lekko skrzywiony, ale nie ważne. Gdy doszedłem na przystanek po 3min oni doszli , położyli torby obok ławki , łepki podeszli do mnie i myśleli że się ich przestraszę później łepek do mnie podszedł i spytał się -"masz szluga" . odpowiedziałem że nie bo przecież nie palę a ten : -"dlaczego?" , no to mu powiedziałem że nie palę , łepek wk.urwiony mówi "to zacznij , chodź na solo" wziął mnie tam kopnął w nogę. I sobie tak myślę ("je.bnąć mu a później znaleźć się gdzieś w prasie że 19latek pobił bezbronnego ślepego (okulary nosi) niewinnego 12-14 latków , i mieć nasrane w papierach ") no i jeszcze miałem dylemat bo ludzie patrzyliby się na mnie jak na idiotę że łepków biję , ale nic postanowiłem go trochę schłodzić i położyłem go na ziemię. skąd się biorą tacy samobójcy, jeszcze zrozumiałbym że chce się bić z kimś o swoich rozmiarów

o jaaa :lol: te dzieciaki są naprawdę coraz głupsze :wtf:
szkoda że tego nie widziałam :lol2: jak go powalasz :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: zobaczymy jutro i w niedzielę to na pewno nie odpiszę bo będę jakieś 16h poza domem na gg to ja jestem tylko wtedy kiedy coś chcę od kogoś , a tak to na wieczór sprawdzę czy ktoś nie pisał a po co Ci to , szpiegujesz ludzi ? no mi też się często zdarzają takie dni

ech szkoda :and: ale rozumiem
nie szpieguję :fakju: po prostu lubię wiedzieć kto się leni, a jak mi odbije to nawet czasem napiszę:P
bo takie lenie z nas :mrgreen:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  24 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 44 dni po 12h? przecież Ty się wykończysz ! w sumie dobrze że ten grafik będziesz mógł ustawić, to przynajmniej będzie Ci pasowało z tymi cyganami to masakra, wysiadła sobie cała rodzinka z auta i mówią że chcą kupić truskawki, babka dała mi 200zł w banknocie, wydałam im resztę, no i zaczęli coś marudzić że te truskawki brzydkie i ich jednak nie chcą, oddali mi tą resztę co im wydałam, ja im oddałam te 200 zł i patrzę, a w tej kasie co mi oddali brakuje banknotu 100zł, mówię że mają oddać resztę itp, zaczęli się kłócić że przecież nic nie mają i że to ja musiałam schować, zaczęłam się wydzierać ale wskoczyli do auta i odjechali. byłam wkur.wiona na maksa. na dodatek to wszystko przeprowadziła dziewczyna która miała jakieś 11 lat a reszta jej pomagała, ci chu.je już te dzieci szkolą! a z pracy w końcu nie odeszłam, rozmawiałam z kolegami z pracy jak jechaliśmy i mnie namówili żebym te ostatnie kilka dni jeszcze wytrzymała, w sumie mają rację, bo te 5 czy 6 dni jeszcze wytrzymam a kasa się przyda. tak w ogóle to mógłbyś mi w końcu odpowiedzieć czy się dostałeś na te studia czy nie:) na Tobie ten mundur pewnie już w ogóle będzie wisiał ten film to porażka po prostu...

spokojnie dam sobie radę jedyne pocieszenie że mam przerwę 40minutową( 2x20)
a ten grafik chcę sobie tak ustawić żeby jak najszybciej mnie to za sobą i mieć jeszcze czas na opier.dalanie się we wrześniu.
ja.pier.dole i niech otwierają granicę dla tych złodziei niech poszerzają granicę ,
no i te gówniarze pier.dolone nam babka od etyki mówiła że te cygany nie posyłają dzieci do szkół bo same ich uczą , i właśnie widać czego ich uczą , mówiła jeszcze że posyłają żony na żebractwo a mężowie za tę kasę piją sobie w knajpach
ostatnio trzy dziady w jeden dzień żebrali i chcieli ode mnie kasę , za pierwszym razem powiedziałem że nie mam , za drugim zapytałem czy mogę dołączyć do spółki
ale za trzecim razem powiedziałem że jestem bezrobotny , gdyby jeszcze w ten sam dzień spytałby się czym dam jakieś tam grosze to bym nie wytrzymał i nabluzgał ,
co ja ku.rwa jestem sam nie mam a komuś mam dawać .
No racja w końcu te pięć dni w porównaniu do tego co robiłaś to jest bułka z masłem posmarowanym dobrym dżemem :woot:
tak w ogóle to ja mówiłem że rekrutacja jest do 24lipca dla niestacjonarnych
wyniki będą w poniedziałek po 12. :ziober2: , bo Ci z dziennych już wiedzą
powiem że nawet nie jest tak źle z tym mundurem , jak się dobrze go ułoży to nie jest tak źle ale jednak wyglądam w tym jak łachmeta a firma miała na celu ubierać elegancko , więc wszystko jasne co można sądzić o tej firmie.
to chyba go nawet sobie nie obejrzę , bo już dużo osób tak mówiło

Konto usunięte
Konto usunięte: o jaaa te dzieciaki są naprawdę coraz głupsze szkoda że tego nie widziałam jak go powalasz

no kurczę tak mi się napisało że ślepy , bo zawsze byłoby jeżeli starszy uderzy młodszego to najczęściej jest wina tego starszego , a jakbym udowodnił że te łepki do mnie fikały nie uwierzyli by mi :woot:
a to nic specjalnego wystarczyło podstawić nogę i popchać.

Konto usunięte
Konto usunięte: ech szkoda ale rozumiem nie szpieguję po prostu lubię wiedzieć kto się leni, a jak mi odbije to nawet czasem napiszę:P bo takie lenie z nas

w poniedziałek odpiszę bo wolne do środy mam :ziober2: , a później grafik sobie ustalę
rozumiem
mów za siebie ja cały czas chciałem iść do pracy :lol:
Jammi1990
Jammi1990
  24 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: spokojnie dam sobie radę jedyne pocieszenie że mam przerwę 40minutową( 2x20) a ten grafik chcę sobie tak ustawić żeby jak najszybciej mnie to za sobą i mieć jeszcze czas na opier.dalanie się we wrześniu. ja.pier.dole i niech otwierają granicę dla tych złodziei niech poszerzają granicę , no i te gówniarze pier.dolone nam babka od etyki mówiła że te cygany nie posyłają dzieci do szkół bo same ich uczą , i właśnie widać czego ich uczą , mówiła jeszcze że posyłają żony na żebractwo a mężowie za tę kasę piją sobie w knajpach ostatnio trzy dziady w jeden dzień żebrali i chcieli ode mnie kasę , za pierwszym razem powiedziałem że nie mam , za drugim zapytałem czy mogę dołączyć do spółki ale za trzecim razem powiedziałem że jestem bezrobotny , gdyby jeszcze w ten sam dzień spytałby się czym dam jakieś tam grosze to bym nie wytrzymał i nabluzgał , co ja ku.rwa jestem sam nie mam a komuś mam dawać . No racja w końcu te pięć dni w porównaniu do tego co robiłaś to jest bułka z masłem posmarowanym dobrym dżemem tak w ogóle to ja mówiłem że rekrutacja jest do 24lipca dla niestacjonarnych wyniki będą w poniedziałek po 12. , bo Ci z dziennych już wiedzą powiem że nawet nie jest tak źle z tym mundurem , jak się dobrze go ułoży to nie jest tak źle ale jednak wyglądam w tym jak łachmeta a firma miała na celu ubierać elegancko , więc wszystko jasne co można sądzić o tej firmie. to chyba go nawet sobie nie obejrzę , bo już dużo osób tak mówiło

to i tak nie dużo na cały dzień :woot:
no właśnie,żebyś jeszcze zdążył trochę odpocząć przed studiami :pavarotti:
weź nic nie mów o tych skur.wielach bo mnie to dobija, taa otwieranie granic, polacy za dużo kasy mają i trzeba ich obrobić! tym żebrakom nigdy nic nie daję, jak widzę babki i facetów w młodym wieku którzy siedzą na ulicy i żebrają to mnie tylko wkuwiają, zamiast iść do roboty wolą się cały dzień opiedalać i żeby im jeszcze kasę dawali, a jak nie to oszukają! a tej dziewczyny to żałuję że po pysku nie strzaskałam! teraz na widok cyganów będę sie tylko wściekać, no i w sumie cieszę się że mam taką pamięć do twarzy, bo tych to od razu rozpoznam, no i po aucie też, numery jakoś mi się też w pamięć wryły.
jakoś chyba wytrzymam, tylko żeby pogoda była...
a to jeszcze czekasz na wyniki:) ja już ostatecznie się dostałam na ten transport :mrgreen:
nie będzie tak źle z tym mundurem, zresztą chyba i tak zbyt wiele osób Cię w nim nie zobaczy skoro na magazynach będziesz:D
nie oglądaj tego filmu, nie opłaca się :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: no kurczę tak mi się napisało że ślepy , bo zawsze byłoby jeżeli starszy uderzy młodszego to najczęściej jest wina tego starszego , a jakbym udowodnił że te łepki do mnie fikały nie uwierzyli by mi a to nic specjalnego wystarczyło podstawić nogę i popchać.

dobra wiem:ziober2:
no pewnie by nie uwierzyli, by było że coś do nich miałeś bo większy i starszy
a to wiem, w końcu jak się biję z siostrą to wygrywam dzięki temu :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: w poniedziałek odpiszę bo wolne do środy mam , a później grafik sobie ustalę rozumiem mów za siebie ja cały czas chciałem iść do pracy

to od razu czy się dostałeś ;)
Ty chciałeś a ja pracowałam:P więc nie mówię za siebie
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  24 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to i tak nie dużo na cały dzień no właśnie,żebyś jeszcze zdążył trochę odpocząć przed studiami weź nic nie mów o tych skur.wielach bo mnie to dobija, taa otwieranie granic, polacy za dużo kasy mają i trzeba ich obrobić! tym żebrakom nigdy nic nie daję, jak widzę babki i facetów w młodym wieku którzy siedzą na ulicy i żebrają to mnie tylko wkuwiają, zamiast iść do roboty wolą się cały dzień opiedalać i żeby im jeszcze kasę dawali, a jak nie to oszukają! a tej dziewczyny to żałuję że po pysku nie strzaskałam! teraz na widok cyganów będę sie tylko wściekać, no i w sumie cieszę się że mam taką pamięć do twarzy, bo tych to od razu rozpoznam, no i po aucie też, numery jakoś mi się też w pamięć wryły. jakoś chyba wytrzymam, tylko żeby pogoda była... a to jeszcze czekasz na wyniki:) ja już ostatecznie się dostałam na ten transport nie będzie tak źle z tym mundurem, zresztą chyba i tak zbyt wiele osób Cię w nim nie zobaczy skoro na magazynach będziesz:D nie oglądaj tego filmu, nie opłaca się

na dwa obiady żeby zjeść powinno starczyć :woot:
właśnie się zastanawiam czy iść do pracy czy nie iść i czy dobrze zrobiłem że na zaoczne , przecież mogłem na dzienne, z resztą zobaczymy zawsze kasa się jakaś przyda może uzbieram sobie na wyrobienie jakiegoś patentu czy tam uprawnień :woot
mnie już też w.kur.wili , no tak my jesteśmy taki bogatym krajem , gdzie mamy najniższe zarobki najwyższe podatki , paliwo również najdroższe że aż płakać się chce
dolar spada, cena baryłki spada a Ci pier.dol.eni wyzyskiwacze (właściciele stacji) ceny podnoszą. Ja to kiedyś dałem jednemu 2zł w sumie wolałem dać żebrakowi na jedzenie niż temu żebrakowi Owsikowi. No ci młodsi to powinni iść do byle jakiej pracy żeby coś mieć chociaż te 1000zł , ale i tak moim zdaniem rząd powinien dać bata na pracodawców i zwiększyć minimalną płacę , bo jak czytam czasem że prezes jakiegoś banku zarabia 550tys zł na miesiąc , a zwykły szary pracownik pobiera te 1200zł i wiąże koniec z końcem to aż czasem mam chęć wziąć giwerę i przystawić mu do łba żeby te 50tys zł już przeznaczył dla pracowników, przecież on nawet tego nie odczuje a te pół miliona to przecież nie przeżre w miesiąc , ile mu domów jest potrzebne ? , nie rozumiem takich ludzi którzy tylko myślą o sobie.
taa walnęłabyś ją po mordzie to zaraz oskarżyli by Ciebie o rasistowskie zachowanie
teraz to nic nie możesz zrobić , bo co zrobisz to jeszcze gorzej jest dla Ciebie
tylko Ty z tymi cyganami nie zaczynaj bo jednak to jest szajka która mogłaby Ci coś zrobić. Też bym chciał mieć pamięć fotograficzną, ale niestety bozia mnie nie obdarzyła, ja poznam człowieka a po godzinie już zapominam jak wyglądał ten ktoś
raczej nie będzie tak źle przecież to tylko 5dni a nie 40parę :lol:
no niestety muszę czekać , ale chyba się dostanę bo mało chętnych jest tzn. tak mi się wydaje bo skoro jeszcze są wolne miejsca na dziennym na elektromechanice :woot: czyli jednak na transport ? :w00t: drogowy , lotniczy ,wodny ,podziemny :woot:
jednak nie tylko na magazynie , ale ja to pier.dole czy ktoś będzie mnie widział liczy się dla mnie teraz tylko kasa na te studia.
no to nie obejrzę

Konto usunięte
Konto usunięte: dobra wiem no pewnie by nie uwierzyli, by było że coś do nich miałeś bo większy i starszy a to wiem, w końcu jak się biję z siostrą to wygrywam dzięki temu

a ja tam nie wiem co Ty tam wiesz , bo Twojsza jest inna niż Mojsza :ziober2:
no właśnie więc staram się unikać takich sytuacji , w sumie najlepiej mieć słuchawki na uszach bo tak to nikt do Ciebie nic nie gada.
To Ty jeszcze z siostrą się bijesz ? :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: to od razu czy się dostałeś ;) Ty chciałeś a ja pracowałam:P więc nie mówię za siebie

no ba to będzie pierwszy news :Pavarotti:
niestety nie było dla mnie pracy :nie: , a że teraz ludzi brakło i akurat się odezwałem
Jammi1990
Jammi1990
  24 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na dwa obiady żeby zjeść powinno starczyć właśnie się zastanawiam czy iść do pracy czy nie iść i czy dobrze zrobiłem że na zaoczne , przecież mogłem na dzienne, z resztą zobaczymy zawsze kasa się jakaś przyda może uzbieram sobie na wyrobienie jakiegoś patentu czy tam uprawnień :woot mnie już też w.kur.wili , no tak my jesteśmy taki bogatym krajem , gdzie mamy najniższe zarobki najwyższe podatki , paliwo również najdroższe że aż płakać się chce dolar spada, cena baryłki spada a Ci pier.dol.eni wyzyskiwacze (właściciele stacji) ceny podnoszą. Ja to kiedyś dałem jednemu 2zł w sumie wolałem dać żebrakowi na jedzenie niż temu żebrakowi Owsikowi. No ci młodsi to powinni iść do byle jakiej pracy żeby coś mieć chociaż te 1000zł , ale i tak moim zdaniem rząd powinien dać bata na pracodawców i zwiększyć minimalną płacę , bo jak czytam czasem że prezes jakiegoś banku zarabia 550tys zł na miesiąc , a zwykły szary pracownik pobiera te 1200zł i wiąże koniec z końcem to aż czasem mam chęć wziąć giwerę i przystawić mu do łba żeby te 50tys zł już przeznaczył dla pracowników, przecież on nawet tego nie odczuje a te pół miliona to przecież nie przeżre w miesiąc , ile mu domów jest potrzebne ? , nie rozumiem takich ludzi którzy tylko myślą o sobie. taa walnęłabyś ją po mordzie to zaraz oskarżyli by Ciebie o rasistowskie zachowanie teraz to nic nie możesz zrobić , bo co zrobisz to jeszcze gorzej jest dla Ciebie tylko Ty z tymi cyganami nie zaczynaj bo jednak to jest szajka która mogłaby Ci coś zrobić. Też bym chciał mieć pamięć fotograficzną, ale niestety bozia mnie nie obdarzyła, ja poznam człowieka a po godzinie już zapominam jak wyglądał ten ktoś raczej nie będzie tak źle przecież to tylko 5dni a nie 40parę no niestety muszę czekać , ale chyba się dostanę bo mało chętnych jest tzn. tak mi się wydaje bo skoro jeszcze są wolne miejsca na dziennym na elektromechanice czyli jednak na transport ? drogowy , lotniczy ,wodny ,podziemny jednak nie tylko na magazynie , ale ja to pier.dole czy ktoś będzie mnie widział liczy się dla mnie teraz tylko kasa na te studia. no to nie obejrzę

zależy jak duże te obiady :D
no mogłeś na dzienne, ale nie poszedłeś i teraz nie ma co gdybać:) tylko robotę musisz miec i będzie dobrze :rock:
ci żebracy to tylko wkurzają, zresztą zazwyczaj zamiast na jedzenie i tak idą wszystko przepić co dostaną. na warunki w tym cholernym kraju to już słów brakuje, pensje ciągle tak samo niskie, ceny rosną :nie: no i właśnie, jakby podzielili te pensje chociażby adekwatnie do godzin i rodzaju pracy, im cięższa tym więcej się zarabia to by było chyba lepiej, a nie jak niektórzy znajomi, wpadną do roboty na godzinke czy dwie, ale to prezesi i kasę ciągną.
pewnie by i oskarżyli ale w dupie to mam byle tylko tej cholernej złodziejce nakopać
po prostu masz sklerozę:P ja jeszcze pamiętam jak wyglądało to Twoje zdjęcie w kapturze :ziober:
na pewno się dostaniesz, ja tak mówię więc tak będzie :tak:
no transport, wodny też więc może będziemy współpracować :lol:
właśnie, grunt żeby zarobić, a co inni myślą trzeba olać, zresztą ja tam się do pracy tez jakos specjalnie nie stroję :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja tam nie wiem co Ty tam wiesz , bo Twojsza jest inna niż Mojsza no właśnie więc staram się unikać takich sytuacji , w sumie najlepiej mieć słuchawki na uszach bo tak to nikt do Ciebie nic nie gada. To Ty jeszcze z siostrą się bijesz ?

zaczynam się zastanawiać czy naprawde wiem czy tylko mi się wydaje, no i ta mojsza zazwyczaj insza niż Twojsza :woot:
no za mądry jesteś żeby się z dzieciakami w bójki wdawać :ninja:
no czasem się zdarza, ale teraz to już bardziej na żarty :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: no ba to będzie pierwszy news niestety nie było dla mnie pracy , a że teraz ludzi brakło i akurat się odezwałem

koniecznie ! :D
a teraz nie będzie dla mnie :and:
Jammi1990
Jammi1990
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie wiem czy jeszcze tu zajrzysz, ale i tak spytam.
czy Ty jesteś na mnie o coś zły? napisałam coś nie tak czy co?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.