xXxMoniiSiiaxXx
xXxMoniiSiiaxXx
  29 czerwca 2009 (pierwszy post)
http://pieknastronazycia.nivea.pl/pl/mezczyznamarzen/mezczyzna/id-171880
I co to ma być?
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  10 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale że co drugi mundur? ja pisałam o jednym chyba powinni nosić... w końcu zaoczni to zwyczajni studenci, więc czemu nie chociaż kto ich tam wie... a Twój kolega był na ochotnika? jak na mój tępy sposób rozumowania to oni wszyscy chyba są tak samo traktowani, ale ja się nie znam nie sądzę że by mu to dobrze zrobiło zawsze był zwolniony z wfu z powodu niezbyt normalnego uczulenia, poza tym gej wśród samych facetów? no wtedy to miałam dość długie bo na studniówkę zapuszczałam, przed maturą dość je skróciłam, a dzisiaj znowu ale niech będzie, pewne podobieństwo do tamtej fotki można zobaczyć chyba faktycznie siedziałam wtedy ciągle w domu to wszystko tłumaczy


no bo kiedy byłbym w wojsku to znowu daliby jakiś mundur :ninja:
nie wiem w sumie to jednak nie chciałbym mieć munduru
poszedł na ochotnika i był tam chyba miesiąc tylko :woot:
nie no tych ochotników to jednak lepiej traktują , bo tamci z resztą co nie na ochotnika idą to zazwyczaj są jacyś poyebani
też byłem zwolniony z wf :lol: , jak dla mnie wf w liceum to strata czasu wolalem wczesniej do domu chodzic
no i może gdyby tam był to zmieniłbym się w końcu na normalnego , przecież oni by jemu tam żyć nie dali :lol2:

czyli wcześniej miałaś krótsze :woot: , znowu skróciłaś ? :ninja: ejj ale Ty nie jesteś łysa ? bo cały czas skracasz :lol2:
no podobieństwa zawsze się przecież zobaczy :woot:
no właśnie zamiast wyjść na dwór to Ty w domu :klaps:

Konto usunięte
Konto usunięte: mam nadzieję że Ci się uda bo do bani tak bez pracy... no tak, informatyk nie wiedzą kogo tracą

też mam taką nadzieję bo jak przeglądam te oferty pracy to wszystko biedne jest :and:
o ile coś mi wyjdzie z tej strony :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: no weź, wiesz o co mi chodziło właściwie to całkiem fajny ten policjant był ale jakiś starawy no i chyba niezbyt inteligentny, sądząc po tekstach no bez sensu, ale strasznie się zdenerwowała... zresztą strasznie pechowy dzień miała, najpierw w połowie drogi do gdańska jej samochód się rozwalił, jakoś wróciła do domu i pojechała samochodem chłopaka, i potem to "otarcie" jakbym sie odezwała to babka by się wkurzyła, bo przez to że koleżanka uznała że to naprawdę z jej winy było, to ta babka się uspokoiła i nawet miłą udawała więc tylko ograniczyłam się do kpiących uśmieszków jaka to jest soczysta? a to ona z koleżanką była! to dużo tłumaczy odważniejsza była:D no to nieźle się wokół Ciebie zakręciły może i krócej, ale ciekawiej to Ty prawie jak nieustraszony i jak, lunęło? no też fakt teraz o już przedwczoraj cały dzień lało, ludzi nie było, a ja i koleżanki na innych stoiskach musiałyśmy tak stać cieszyłam sie tylko że nie było w poblizu lustra jak wróciłam do domu (po 12 godzinach) to sie przestraszyłam

no wiem o co Ci chodziło :ziober2:

pewnie po 30stce :woot: , to jakimi tekstami walił ?
hmm na jej miejscu to bym nie wychodził z domu w tym dniu :ziober2:
to faktycznie miała pecha , no miła bo kasa z ubezpieczanie będzie :pavarotti:
i dobrze jednak zrobiłaś że się nie odezwałaś :lol2:

no soczysta że fajna :lol2: , zapomniałem właśnie dodać że z koleżanką a w sumie to nie wiem jak mogłem to pominąć w szczególności że tak samo ma na imię jak Ty :mrgreen:
a bo ja wiem czy ciekawiej :woot: , zaczęło padać dopiero po dwóch godzinach od mojego zejścia

to klientów nie mieliście :woot: , przynajmniej nie musiałaś się z nikim użerać :mrgreen:
no po ulewie to się nie za fajnie wygląda , chociaż niektórzy :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie ale co tam, moze byc :D no w sumie racja... jak sie wstaje to ciemno i w ogóle... Ty to dobry jestes facetka sie nie skumała że Wy pod wpływem? no miałam liste kierunków na PG na które chciałabym pójść i według kolejności, na które najbardziej. na pierwszym miałam geodezję, potem budownictwo, transport, zarządzanie i inżynieria produkcji i na końcu matma. na pierwsze 3 się nie dostałam, ale na transport mam jakieś szanse jak ci co tam są pójdą np na inną uczelnię. mam nadzieję że wtedy wskoczę na listę od transportu. na pierwsze dwa kierunki nie mam co liczyć:) a z czego będziesz poprawiać? matmę tylko? z tym że mnie ta inżynieria produkcji w ogóle nie interesuje... jeśli na to pójdę to tylko po to żeby się nie odzwyczajać od nauki, do czasu aż będę maturę poprawiać, bo wiem że po roku przerwy juz by mi sie nie chciało do matury przygotowywac jesteś szczęściarzem na PG póki co trzeba było zanieść ksero świadectwa maturalnego, jeśli sie dostało na studia to trzeba oryginały dowieźć

no właśnie wstajesz i nadal Ci się chce spać :ninja:
a wiesz jak po browarze bezstresowa podkładało się gotowca ? :ziober2:
na nasze szczęście nie wyczuła , z resztą chipsami zagryzaliśmy
czyli widzę teraz jakie kierunki są najbardziej oblegane :mrgreen:
też chcesz iść na transport :woot: no ja też mam taką nadzieje że się tam dostaniesz
chociaż ta inżynieria nie jest taka zła
angielski przede wszystkim, no matmę też by się jednak przydało
a to jak nie interesuje to jednak zbędne , ale w sumie masz rację bo jeszcze czegoś nowego się nauczysz i może akurat to się przyda na maturę
jestem jednak odwrotnością szczęścia :and:
hmm czy AM jest jakaś poyebana i zakręcona :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: coś na pewno, sądząc po moich tekstach to dobrze opinię trzeba sobie wyrobic samemu w domu to ja dopiero daję czadu na pewno bym była spokojniejsza mój pies po kastracji zachowuje sie jak ciota to ja już nie wiem jak to z Tobą jest może masz jakiegoś wielkiego tasiemca?

no wiadomo że "coś" bym usłyszał :crylol: , nie wyobrażam sobie żeby ktoś robił opinię za mnie :lol:
czyli trzeb się Ciebie bać ?
hmm biedny ten Twój pies :ziober2:
mam nadzieję że nie mam żadnego tasiemca :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: fajną masz naturę niezłe pomysły

ta natura jednak raczej nie jest fajna :ninja: , bo zawsze jak ma się coś popsuć to w moich rękach chociaż obchodzę się z rzeczami delikatnie
no może czasem jakieś tam mam :wooT:

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba tak, jakoś dziwnie smakują

czyli takiego badziewia lepiej nawet nie kupować

Konto usunięte
Konto usunięte: a skąd byc wiedział, że mnie juz nie bolą? ja bym sie nie przyznała a co ten Miodek mi może zrobić? mi nie przeszkadzają w sumie zbytnio, ale czasem wygodniej mi przeciwsłoneczne założyc chyba znowu będą rekordy co do długości postów

bo ja wszystko wiem i się tak nie wymądrzaj :ziober2:
Czemu byś się nie przyznała :woot:
Miodek potrafi robić takie rzeczy o którym fizjologom się nie śnią, o !
ja tam nigdy nie lubię nosić czegoś na Ciele zawsze mi przeszkadzają te zegarki , łańcuszki itp.

no rozpisałaś się :ninja:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  10 lipca 2009

40 minut aż pisałem :ninja:

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  10 lipca 2009

chociaż w sumie się aż tak nie rozpisałem

Jammi1990
Jammi1990
  10 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż w sumie się aż tak nie rozpisałem

no mogło być dłużej :mrgreen:
teraz ciekawe ile mi zajmie odpisanie :woot:
możliwe, że mnie wyślą kosić trawnik więc jakby co to wiesz :ninja: nie ma to jak dzień wolny od pracy :nie:
dobra zaczynam pisać :pavarotti:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  10 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no mogło być dłużej teraz ciekawe ile mi zajmie odpisanie możliwe, że mnie wyślą kosić trawnik więc jakby co to wiesz nie ma to jak dzień wolny od pracy dobra zaczynam pisać

ja właśnie chyba zaraz też idę :ninja:
Jammi1990
Jammi1990
  10 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no bo kiedy byłbym w wojsku to znowu daliby jakiś mundur nie wiem w sumie to jednak nie chciałbym mieć munduru poszedł na ochotnika i był tam chyba miesiąc tylko nie no tych ochotników to jednak lepiej traktują , bo tamci z resztą co nie na ochotnika idą to zazwyczaj są jacyś poyebani też byłem zwolniony z wf , jak dla mnie wf w liceum to strata czasu wolalem wczesniej do domu chodzic no i może gdyby tam był to zmieniłbym się w końcu na normalnego , przecież oni by jemu tam żyć nie dali czyli wcześniej miałaś krótsze , znowu skróciłaś ? ejj ale Ty nie jesteś łysa ? bo cały czas skracasz no podobieństwa zawsze się przecież zobaczy no właśnie zamiast wyjść na dwór to Ty w domu

ja to naprawdę jakas głupia jestem :wtf: wstyd sobie przynoszę :nie:
dlaczego nie chciałbyś? fajnie byś wyglądał, no i więcej dziewczyn by Cię zaczepiało :lol:
czemu tylko miesiąc? :nielapie: wykopali go?
też w sumie chyba racja:woot: mogą być jacyś nie teges:wtf:
czemu byłeś zwolniony? ;> z lenistwa? :klaps:
on się już nie zmieni :nie: w sumie i tak jest fajny:D

no miałam krótsze, ale mi odrosły, i miałam takie jak na tym zdjęciu na profilu, chyba najbardziej aktualne bo sprzed jakichś 3 tyg chyba:woot: ale teraz skróciłam bo ,mmi juz przeszkadzały :pavarotti: na łyso może następnym razem:lol: a co, nie lubisz łysych dziewczyn? są przecież takie... gładkie :crylol:
no w domu, a co ja bym miała w tych zaspach robić? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: też mam taką nadzieję bo jak przeglądam te oferty pracy to wszystko biedne jest o ile coś mi wyjdzie z tej strony

wszystko przez ten cholerny kryzys :and: niedługo truskawki sie skończą i ja tez zostanę na lodzie...
mam nadzieję, że Ci sie uda :)

Konto usunięte
Konto usunięte: no wiem o co Ci chodziło pewnie po 30stce , to jakimi tekstami walił ? hmm na jej miejscu to bym nie wychodził z domu w tym dniu to faktycznie miała pecha , no miła bo kasa z ubezpieczanie będzie i dobrze jednak zrobiłaś że się nie odezwałaś no soczysta że fajna , zapomniałem właśnie dodać że z koleżanką a w sumie to nie wiem jak mogłem to pominąć w szczególności że tak samo ma na imię jak Ty a bo ja wiem czy ciekawiej , zaczęło padać dopiero po dwóch godzinach od mojego zejścia to klientów nie mieliście , przynajmniej nie musiałaś się z nikim użerać no po ulewie to się nie za fajnie wygląda , chociaż niektórzy

no to mi tu nie świruj jak wiesz :klaps: :mrgreen:

no po 30stce pewnie tak bo trochę siwych włosów miał :ninja: teksty np: ta baba robi z wielkiej igły wielkie widły :lol:
bywa... ale naprawdę pechowy dzień miała :woot:
wiem, że dobrze zrobiłam :ziober2: chociaż ciężko było się powstrzymać :ninja:

to o dość istotnej rzeczy zapomniałeś :woot: ale współczuję tej koleżance imienia :lol: to jak, one obie Cię podrywały, czy tylko jedna? :lol2: masz wzięcie :pavarotti:
no jeżeli ktoś sie boi w życiu zaryzykować, i rezygnuje ze wszystkiego co ciekawe ale jednocześnie niebezpieczne to jego życie jest raczej dużo bardziej nudne niż odważnych:ninja: ja w sumie też tchórz jestem :lol2:
to miałeś szczęście, że Cię wtedy ten deszcz nie złapał :mrgreen:

nie musiałam sie użerać ale za to byłam cała mokra i w ogóle było beznadziejnie... dzisiaj specjalnie wzięłam wolne żeby te dokumenty na PG zawieźć, ale w końcu mi sie nie chciało:crylol: siostra musi się za mnie męczyć w pracy:lol:

ja tam wyglądałam jak zmokła kura :lol: ale co tam, akurat w gdyni sprzedawałam więc i tak nikt mnie tam nie zna :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: a wiesz jak po browarze bezstresowa podkładało się gotowca ? na nasze szczęście nie wyczuła , z resztą chipsami zagryzaliśmy czyli widzę teraz jakie kierunki są najbardziej oblegane też chcesz iść na transport no ja też mam taką nadzieje że się tam dostaniesz chociaż ta inżynieria nie jest taka zła angielski przede wszystkim, no matmę też by się jednak przydało a to jak nie interesuje to jednak zbędne , ale w sumie masz rację bo jeszcze czegoś nowego się nauczysz i może akurat to się przyda na maturę jestem jednak odwrotnością szczęścia hmm czy AM jest jakaś poyebana i zakręcona

to na pewno :lol:
ale by było jakby wyczuła :ninja: chipsy chyba i tak niewiele dają:woot:
no strasznie oblegane były niestety :and:
ja tez mam nadzieję że się dostanę :mrgreen:
mam sprawdzony sposób na to jak dobrze matmę napisać - trzeba wypić przed wejściem dwa Tigery :ziober2: mi pomogło :lol:
no dokładnie, poza tym jeśli zaliczę jakieś przedmioty na tej inżynierii to później nie będę musiała na to chodzić, jeśli zmienię kierunek :ninja:
a tam odwrotnością, nie może byc tak źle :woot:
AM albo PG, albo obie są poyebane :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: no wiadomo że "coś" bym usłyszał , nie wyobrażam sobie żeby ktoś robił opinię za mnie czyli trzeb się Ciebie bać ? hmm biedny ten Twój pies mam nadzieję że nie mam żadnego tasiemca

ciekawe jakie byłoby to "coś" :ninja:
trzeba mi się naprawdę nieźle narazić żeby się trzeba było bać :lol2: ale to się rzadko komuś udaje :ninja: a tak to całkiem niegroźna jestem, zresztą co ja mogę?
no biedny, ale lepiej tak, niż jak znikał czasem na cały tydzień bo gdzieś taka jakaś cieczkę miała :woot:
no lepiej by było gdybys nie miał :lol2: taaaki długaśny by był :kv3:

Konto usunięte
Konto usunięte: ta natura jednak raczej nie jest fajna , bo zawsze jak ma się coś popsuć to w moich rękach chociaż obchodzę się z rzeczami delikatnie no może czasem jakieś tam mam

to może lepiej żebyś nie masował moich bolących palców :lol2: i tak myślę że troche przesadzasz :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: bo ja wszystko wiem i się tak nie wymądrzaj Czemu byś się nie przyznała Miodek potrafi robić takie rzeczy o którym fizjologom się nie śnią, o ! ja tam nigdy nie lubię nosić czegoś na Ciele zawsze mi przeszkadzają te zegarki , łańcuszki itp.

tego byś raczej nie wiedział więc będę się wymądrzać :jezyk:
no wiesz, jakby było przyjemne :pavarotti:
no to może jednak zacznę się bać :wtf: ale tylko troszkę :jezyk:
ale ubrania lubisz nosić co? :lol2: ja bez zegarka nie umiem żyć :ninja:
Jammi1990
Jammi1990
  10 lipca 2009

mi się wydaje czy znów się rozpisałam? :nielapie:

Jammi1990
Jammi1990
  10 lipca 2009

spadam trochę pokosić, bo mi potem nie będą chcieli auta pożyczać :ninja:
będę wieczorem :bye: ;*

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  10 lipca 2009

no w końcu zacznę się za te odpisywanie , pewnie trochę to potrwa bo nie mam do tego dnia

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  10 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja to naprawdę jakas głupia jestem wstyd sobie przynoszę dlaczego nie chciałbyś? fajnie byś wyglądał, no i więcej dziewczyn by Cię zaczepiało czemu tylko miesiąc? wykopali go? też w sumie chyba racja mogą być jacyś nie teges czemu byłeś zwolniony? ;> z lenistwa? on się już nie zmieni w sumie i tak jest fajny:D no miałam krótsze, ale mi odrosły, i miałam takie jak na tym zdjęciu na profilu, chyba najbardziej aktualne bo sprzed jakichś 3 tyg chyba ale teraz skróciłam bo ,mmi juz przeszkadzały na łyso może następnym razem a co, nie lubisz łysych dziewczyn? są przecież takie... gładkie no w domu, a co ja bym miała w tych zaspach robić?

no wreszcie się przyznałaś do tego :cozagopek: wstyd , czym niby przyniosłaś sobie wstyd :woot:
nie chciałbym bo to jednak , wieczne nie będzie a w moich rękach ten mundur długo by nie przeżył , z resztą brudzi się, guziki odrywaja , same problemy
a po co mi dziewczyna która by poleciała na mundur :woot: , przecież to raczej byłoby tylko zauroczenie
no miesiąc bo student i na ochotnika , tak mieli studenci którzy szli ochotniczo
więc dziwię się tylko dlaczego się tak bali skoro to tylko miesiąc , a bez studiów ochotniczo to chyba szli na 3msc czy to pól roku :woot:
w tym roku nie byłbym zwolniony gdyby nie złamał sobie ręki w listopadzie :ziober2:
hmm przedtem tak najeżdżałaś na niego a teraz on jest fajny :nielapie:
nie rozumiem Kobieto , miałaś albo krótkie albo długie a nie jakieś tam kombinacje :crylol:
nie rób tego ! łyse dziewczyny mają gorzej :ninja: , nigdy nie miałem do czynienia z łysą kobietą :woot:
jeździć na sankach :zabawa:

Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko przez ten cholerny kryzys niedługo truskawki sie skończą i ja tez zostanę na lodzie... mam nadzieję, że Ci sie uda :)

no właśnie denerwuje mnie ten kryzys , co ja takiego zrobiłem że ja mam cierpieć :and:
Ciesz się że masz te truskawki , bo ja to mogę chyba jagody zbierać w lesie i grzyby ! o i tym się może zajmę :rock:
w sumie to już zaczynam mieć wszystko w dupie te studia i tą "prace"

Konto usunięte
Konto usunięte: no to mi tu nie świruj jak wiesz no po 30stce pewnie tak bo trochę siwych włosów miał teksty np: ta baba robi z wielkiej igły wielkie widły bywa... ale naprawdę pechowy dzień miała wiem, że dobrze zrobiłam chociaż ciężko było się powstrzymać to o dość istotnej rzeczy zapomniałeś ale współczuję tej koleżance imienia to jak, one obie Cię podrywały, czy tylko jedna? masz wzięcie no jeżeli ktoś sie boi w życiu zaryzykować, i rezygnuje ze wszystkiego co ciekawe ale jednocześnie niebezpieczne to jego życie jest raczej dużo bardziej nudne niż odważnych ja w sumie też tchórz jestem to miałeś szczęście, że Cię wtedy ten deszcz nie złapał nie musiałam sie użerać ale za to byłam cała mokra i w ogóle było beznadziejnie... dzisiaj specjalnie wzięłam wolne żeby te dokumenty na PG zawieźć, ale w końcu mi sie nie chciało siostra musi się za mnie męczyć w pracy ja tam wyglądałam jak zmokła kura ale co tam, akurat w gdyni sprzedawałam więc i tak nikt mnie tam nie zna

ja nie świruję pawiana przecież :ziober2:
hmm ja znam typów którzy przed 30stka wyłysieli prawie :woot:
no tekst jest raczej adekwatny i czy taki on jest zły ? chyba dobrze powiedział :woot:
hahaha pewnie załamana była jak wróciła do domu
no ja nie wiem czy bym się powstrzymał , bo jednak czasem jak ktoś palnie totalną głupotę to wyśmieję w twarz
no zapomniałem bo tę koleżankę aż tak dobrze to jednak nie znam :lol2: czemu współczujesz :woot: mi się w sumie Emilka z Milką od razu skojarzyło :ziober2:
zaczepiły dwie ale Kamila chyba mnie wycelowała tak mi się przynajmniej wydaje bo zresztą prawdy się nie dowiem gdybym się spytał ich , chyba :woot:
a jakie tam wzięcie , po prostu trafił swój na swego
wątpię przecież gdy masz kasę i jedziesz sobie na Bahamy itp . i zwiedzasz na spokojnie , to też jest ciekawe życie
pewnie zależy od sytuacji tchórzysz , bo każdy się przecież czegoś boi
no na szczęście nie , ale chmurzyło się i chmurzyło , i z widoków była lipa
mokra :pavarotti:, hahahaa widzę że też wszystko odkładasz na "jutro" czy tam "później" , ale przynajmniej sobie zarobi , poczyta książkę :rock:
kura zmokła też jest fajna :pavarotti: , co się tam przejmujesz skoro w całym trójmieście wątpię żeby ktoś Ciebie znał, no chyba że ja o czymś nie wiem
może piosenkarka jesteś? :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: to na pewno ale by było jakby wyczuła chipsy chyba i tak niewiele dają no strasznie oblegane były niestety ja tez mam nadzieję że się dostanę mam sprawdzony sposób na to jak dobrze matmę napisać - trzeba wypić przed wejściem dwa Tigery mi pomogło no dokładnie, poza tym jeśli zaliczę jakieś przedmioty na tej inżynierii to później nie będę musiała na to chodzić, jeśli zmienię kierunek a tam odwrotnością, nie może byc tak źle AM albo PG, albo obie są poyebane

no na spokojnie podrzuciłem , a tak to zawsze czasem ręka się zatrzęsła :lol2:
gdyby wyczuła to by nas wyebali ze szkoły :ziober2: , coś tam dały bo yebaly jakimś szczypiorkiem
to jak to w końcu jest :woot: , drugi nabór jest a Ciebie nie przyjęli :woot: i miejsca już są , bo ja tego nie rozumiem
e moczopędne te tigery a to kibla by nie wypuścili :nie:
no to w sumie jest tych plusów
jest nawet czasem tragicznie
chyba jednak obie są siebie warte :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe jakie byłoby to "coś" trzeba mi się naprawdę nieźle narazić żeby się trzeba było bać ale to się rzadko komuś udaje a tak to całkiem niegroźna jestem, zresztą co ja mogę? no biedny, ale lepiej tak, niż jak znikał czasem na cały tydzień bo gdzieś taka jakaś cieczkę miała no lepiej by było gdybys nie miał taaaki długaśny by był

mogę się popytać tylko dajesz jakieś namiary i gotowe ,
jakbym sprzedał Ci trzy kopy i dwa dał w gratisie to musiałbym się bać :woot:
nie no w sumie to dałem zły przykład , gdybym zabrał Ci telefon i przeczytałbym smsy
o , to jest chyba dobry przykład :woot:
co możesz ? właśnie że dużo możesz , możesz poruszyć niebo i ziemię !
aż na tydzień znikał ? :crylol: to przypomniałaś mi jak mojego kolegi pies (labrador) biegał po okolicy , ktoś go wypuścił przypadkiem i latał cały dzień po mieście
przychodzi jego matka do domu z pracy i widzi jak pies stoi pod blokiem " i mówi , jaki ładny pies , bardzo podobny do naszego" , a to był ich pies :crylol:
i co ja bym z nim zrobił :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: to może lepiej żebyś nie masował moich bolących palców i tak myślę że troche przesadzasz

no chyba gdybym nie masował to byłby najlepszy pomysł , bo znowu zrobiłbym coś nie tak i by się to źle skończyło jak zwykle :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: tego byś raczej nie wiedział więc będę się wymądrzać no wiesz, jakby było przyjemne no to może jednak zacznę się bać ale tylko troszkę ale ubrania lubisz nosić co? ja bez zegarka nie umiem żyć

a skąd wiesz że bym nie wiedział ? :jezyk:
a to Ty taka , wykorzystałabyś , wstrętny Truskawkowy Potworek :klaps:
no profesora miodka , to ja sam się boję
a zaskoczę Cię i powiem że nie lubię :lol2: , bez zegarka ? :ninja:
przecież w telefonie jest zegarek.
ps. szczęśliwi czasu nie liczą :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: mi się wydaje czy znów się rozpisałam?

no rozpisałaś się :lol2: , ciekawe ile zajęło mi odpisywanie
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  10 lipca 2009

znowu 40minut, chyba jednak wolałem jak czekało się te 10-15 minut :ninja:

Jammi1990
Jammi1990
  10 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: znowu 40minut, chyba jednak wolałem jak czekało się te 10-15 minut

krótszy okres oczekiwania w każdym razie :ninja:
no cóż, nie da się ograniczyć :mrgreen:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  10 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: krótszy okres oczekiwania w każdym razie no cóż, nie da się ograniczyć

a ja myślałem że poszłaś w las :lol2:
no niestety taka cena za długie posty
Jammi1990
Jammi1990
  10 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no wreszcie się przyznałaś do tego wstyd , czym niby przyniosłaś sobie wstyd nie chciałbym bo to jednak , wieczne nie będzie a w moich rękach ten mundur długo by nie przeżył , z resztą brudzi się, guziki odrywaja , same problemy a po co mi dziewczyna która by poleciała na mundur , przecież to raczej byłoby tylko zauroczenie no miesiąc bo student i na ochotnika , tak mieli studenci którzy szli ochotniczo więc dziwię się tylko dlaczego się tak bali skoro to tylko miesiąc , a bez studiów ochotniczo to chyba szli na 3msc czy to pól roku w tym roku nie byłbym zwolniony gdyby nie złamał sobie ręki w listopadzie hmm przedtem tak najeżdżałaś na niego a teraz on jest fajny nie rozumiem Kobieto , miałaś albo krótkie albo długie a nie jakieś tam kombinacje nie rób tego ! łyse dziewczyny mają gorzej , nigdy nie miałem do czynienia z łysą kobietą jeździć na sankach

osz Ty :klaps: tylko ja mogę to o sobie przyznawać! ogólnie bo coś dzisiaj słabo jarzę :nielapie: ale widzę że Ty też nie rozumiesz połowy z tego co piszę :cozagopek:
przecież byś o niego dbał:woot: wszystkie ubrania się brudzą, ale guziki odrywają? :wtf:
no to fakt, jakby tylko na mundur leciała to raczej nic nie warta :woot:
to faktycznie bardziej sie opłacało na ochotnika iść :tak:
a no zapomniałam, że Ty taki delikatny jesteś :jezyk:
najeżdżałam? :wtf: pisałam, że się nie nadaje do wojska, gej, ogólnie sierota, ale chyba nie najeżdżałam na niego :nielapie: ja go naprawdę lubię...
moje włosy są po prostu pokręcone - dosłownie i w przenośni:lol:
nie chciałabym być łysa :wtf: to by było straszne
moje sanki juz dawno zardzewiały :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie denerwuje mnie ten kryzys , co ja takiego zrobiłem że ja mam cierpieć Ciesz się że masz te truskawki , bo ja to mogę chyba jagody zbierać w lesie i grzyby ! o i tym się może zajmę w sumie to już zaczynam mieć wszystko w dupie te studia i tą "prace"

wszyscy na tym cierpią :and: niesprawiedliwość :nie:
no ciesze sie że chociaż tam się załapałam, ale niedługo tez mi już tylko te grzyby pozostaną
jaka z Ciebie maruda :klaps: większa niż ja, a to się rzadko zdarza :wtf: może troszkę więcej optymizmu, co? :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie świruję pawiana przecież hmm ja znam typów którzy przed 30stka wyłysieli prawie no tekst jest raczej adekwatny i czy taki on jest zły ? chyba dobrze powiedział hahaha pewnie załamana była jak wróciła do domu no ja nie wiem czy bym się powstrzymał , bo jednak czasem jak ktoś palnie totalną głupotę to wyśmieję w twarz no zapomniałem bo tę koleżankę aż tak dobrze to jednak nie znam czemu współczujesz mi się w sumie Emilka z Milką od razu skojarzyło zaczepiły dwie ale Kamila chyba mnie wycelowała tak mi się przynajmniej wydaje bo zresztą prawdy się nie dowiem gdybym się spytał ich , chyba a jakie tam wzięcie , po prostu trafił swój na swego wątpię przecież gdy masz kasę i jedziesz sobie na Bahamy itp . i zwiedzasz na spokojnie , to też jest ciekawe życie pewnie zależy od sytuacji tchórzysz , bo każdy się przecież czegoś boi no na szczęście nie , ale chmurzyło się i chmurzyło , i z widoków była lipa mokra , hahahaa widzę że też wszystko odkładasz na "jutro" czy tam "później" , ale przynajmniej sobie zarobi , poczyta książkę kura zmokła też jest fajna , co się tam przejmujesz skoro w całym trójmieście wątpię żeby ktoś Ciebie znał, no chyba że ja o czymś nie wiem może piosenkarka jesteś?

nie wcale :lol2:
no to jest straszne, znajomy wyłysiał w wieku 25 lat :wtf:
nie powiedział dobrze:lol: z wielkiej igły wielkie widły :cozagopek:
no wyśmiać w twarz się zdarza, ale nie jeśli ma to komus zaszkodzić :mrgreen: najgorzej jest wytykać błędy nauczycielom, nie zliczę ile miałam przez to problemów:woot:
no właśnie, a Milka mi się kojarzy z tą fioletową krową :ninja:
kobieta Ci a takiej sprawie prawdy nie powie :ninja: nie masz po co ich pytać :mrgreen:
no to w sumie wzięcie :lol2:
to też chyba zależy od charakteru :woot: ja tam bym wolała jakąś adrenalinę np. skok ze spadochronem od jakiegoś zwiedzania :ninja:
ostatnio coś się za odważna zrobiłam, tak to zawsze miałam problemy w kontaktach z ludźmi :ninja: to pewnie przez tą pracę :woot:
e tam widoki, liczy sie że dotarłes na szczyt :pavarotti:
ja zawsze wszystko na ostatnią chwilę :lol2: chociaż nie tak jak moje niektóre koleżanki, bo w ich przypadku to jest wkurzające, i o to w sumie teraz jestem z nimi pokłócona :ninja:
a jutro znowu mam wolne :pavarotti:
zmokła kura fajna? :crylol: widziałeś kiedys taką? :lol:
w Gdańsku kilka osób znam, ale tez małe szanse że bym ich spotkała jak pracuję, bo to na jakichś osiedlach, a tamci w akademikach mieszkają :mrgreen: w kazdym razie w Gdyni mniejsze szanse że kogos bym spotkała:D
jakbym ja zaczęła śpiewać publicznie to na pewno nie dałoby się na to nie zwrócić uwagi :crylol: ale niestety ludzie nie byliby raczej zachwyceni :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: no na spokojnie podrzuciłem , a tak to zawsze czasem ręka się zatrzęsła gdyby wyczuła to by nas wyebali ze szkoły , coś tam dały bo yebaly jakimś szczypiorkiem to jak to w końcu jest , drugi nabór jest a Ciebie nie przyjęli i miejsca już są , bo ja tego nie rozumiem e moczopędne te tigery a to kibla by nie wypuścili no to w sumie jest tych plusów jest nawet czasem tragicznie chyba jednak obie są siebie warte

w takich chwilach najłatwiej wpaść :mrgreen: z tego wniosek że trzeba było sobie chluśnąć przed sprawdzianem :pavarotti:
pewnie tak :wtf: no to jeszcze lepiej, biedna nauczycielka :lol:
ech postaram się wytłumaczyć... póki co jest ogłoszona pierwsza lista przyjętych, ja jestem na tej inżynierii produkcji, ale na kierunkach które wybrałam jako pierwsze na liście figuruję na którychś tam miejscach jako rezerwowa, i kiedy niektóre osoby będą rezygnować z tych kierunków, bo np na inną uczelnię chcą iść, lista będzie sie przesuwać w górę zwiększając moje szanse na przekroczenie tego progu, i ja właśnie na transport mam takie szanse. nie wiem czy zrozumiesz, bo chyba znowu pokrętnie piszę :woot:
gdzie tam moczopędne, ja wytrzymałam bez problemu do końca :jezyk:
przesadzasz na pewno, nie może być tak tragicznie :nielapie:
no to pewnie jest najbliższe prawdy :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: mogę się popytać tylko dajesz jakieś namiary i gotowe , jakbym sprzedał Ci trzy kopy i dwa dał w gratisie to musiałbym się bać nie no w sumie to dałem zły przykład , gdybym zabrał Ci telefon i przeczytałbym smsy o , to jest chyba dobry przykład co możesz ? właśnie że dużo możesz , możesz poruszyć niebo i ziemię ! aż na tydzień znikał ? to przypomniałaś mi jak mojego kolegi pies (labrador) biegał po okolicy , ktoś go wypuścił przypadkiem i latał cały dzień po mieście przychodzi jego matka do domu z pracy i widzi jak pies stoi pod blokiem " i mówi , jaki ładny pies , bardzo podobny do naszego" , a to był ich pies i co ja bym z nim zrobił

lepiej nie :crylol:
za koby byś się nie naraził, po prostu bym Ci oddała :lol: za smsy też nie bo nie mam w nich nic ciekawego :jezyk: w ważnych sprawach dzwonię, a nie piszę :pavarotti:
słaba jestem, nie mogę zbyt wiele :and: chyba że voodoo :ninja:
taa i po tygodniu wracał kulawy, wychodzony i zakrwawiony, dlatego daliśmy go wykastrować. dobry przykład :lol2:
byś go musiał wydalić :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: no chyba gdybym nie masował to byłby najlepszy pomysł , bo znowu zrobiłbym coś nie tak i by się to źle skończyło jak zwykle

jaka maruda :cozagopek:

Konto usunięte
Konto usunięte: a skąd wiesz że bym nie wiedział ? a to Ty taka , wykorzystałabyś , wstrętny Truskawkowy Potworek no profesora miodka , to ja sam się boję a zaskoczę Cię i powiem że nie lubię , bez zegarka ? przecież w telefonie jest zegarek. ps. szczęśliwi czasu nie liczą

a jak bys się dowiedział? ja bym nie dała po sobie niczego poznać :lol2:
a jak :pavarotti: tylko nie wstrętny ! :klaps:
to on naprawdę groźny musi być :szok2:
współczuję:crylol: to rozumiem że jak jestes sam w domu i nie chcesz się męczyć to nago chodzisz :pavarotti: :lol:
zanim ja bym telefon z kieszeni wyciągnęła to 4 razy zdążyłabym sprawdzić godzinę na zegarku :P
no szczęśliwi może i nie

Konto usunięte
Konto usunięte: no rozpisałaś się , ciekawe ile zajęło mi odpisywanie

a Ty jak sie rozpisałeś :lol:
mi pewnie dłużej zajęło niż Tobie :ninja:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  10 lipca 2009

uhuhhu ile mi teraz zajmie odpisywanie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.