xXxMoniiSiiaxXx
xXxMoniiSiiaxXx
  29 czerwca 2009 (pierwszy post)
http://pieknastronazycia.nivea.pl/pl/mezczyznamarzen/mezczyzna/id-171880
I co to ma być?
jestesLesbijka
jestesLesbijka
  14 lipca 2009

gasdgasdgasd

jestesLesbijka
jestesLesbijka
  14 lipca 2009

gadsgsadgas

Jammi1990
Jammi1990
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: rozumiem nie musisz nawet tego dzisiaj odpisywać bo nie wiem czy już dzisiaj odpiszę muszę się umyć itp. itd. idę jutro na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy na stacji paliw Orlenie , po przeczytaniu złej opinii na temat tej pracy jednak się nie cieszę , ponoć to jest Obóz pracy , mało płacą za nadgodziny nie wypłacają w terminie albo w ogóle , gdy ktoś zwieje z zatankowanym paliwem masz zadzwonić na policję i zapamiętać jakie to auto było , jaki ma nr. rejestracyjny i trzeba zapamiętać twarz , Szef to zazwyczaj SSman , gdy kasa się nie zgadza albo coś zginie w sklepie odpowiadają kasjerzy-sprzedawcy i mają manko nie podoba mi się już ta praca , ale jak dadzą 1 400 na rękę to biorę tę robotę

odpiszę dzisiaj to przynajmniej jutro bedziesz mógł odpisać :)
no zawsze lepsza taka praca niż żadna :woot: powodzenia życzę, będę kciuki trzymać :mrgreen:
odpowiedzialność w takim razie jest, ale i tak chyba raczej rzadko się zdarzają takie kradzieże?
teraz pewnie role sie odwrócą, Ty bedziesz pracować a ja w domu :)
Jammi1990
Jammi1990
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

ciekawy nick swoją drogą :crylol:
jestesLesbijka
jestesLesbijka
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: odpiszę dzisiaj to przynajmniej jutro bedziesz mógł odpisać :) no zawsze lepsza taka praca niż żadna powodzenia życzę, będę kciuki trzymać odpowiedzialność w takim razie jest, ale i tak chyba raczej rzadko się zdarzają takie kradzieże? teraz pewnie role sie odwrócą, Ty bedziesz pracować a ja w domu :)

no może jak mi się uda wydziergać to i może odpiszę na telefonie , chociaż może to długo potrwać
hmm wiesz , po co mam się męczyć i chodzić nerwowy? nie chcę się stresować , przecież stres źle wpływa na człowieka , a na mnie to już w ogóle , a z resztą szkoda gadać , jeszcze jak sobie pomyślę że miałbym podawać jakieś hot dogi a przecież ja nawet nie umiem ich robić :ninja:
jak się nie dostanę to się nic nie stanie znajdę przecież coś innego , z resztą podjąć się mogę jak coś będzie nie tak złoże wypowiedzenie
z tego co właśnie widzę ta odpowiedzialność jest cała obarczona kasjerami , ten cały menager czy tam szef za to nic nie odpowiada , tylko potrąci od kasjerów
a nie dość że oni mało zarabiają to im jeszcze zabierają
nie wiem co ile się zdarzają , ale mam nadzieje gdy będę tam pracować to mi się taka rzecz nie przytrafi , chociaż w sumie jakby nie patrzeć zdobędę doświadczenie
przeszkolą mnie , czyli będę znał obsługę kasy fiskalnej , totalizatora itp.
no i za darmo książeczkę sanitarno-epidemiologiczną

Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawy nick swoją drogą

staram się wymyślić coś twórczego :loL:
Jammi1990
Jammi1990
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no w końcu mam przyśpieszenie do setki w 3s

jasne :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: czyli rozumiem że mała jak Brazylia nie próbowałem hahahhaa mały ? i kto tu mówi , nie wiem jak Ty ale ja mam te 180cm po co sama dla siebie to napisałaś ?

duża jak Monako :fakju:
:wtf:
a 180 to dużo u chłopaka? :woot: :cozagopek:
dla Ciebie bo udawałeś że nie jarzysz :fakju:

Konto usunięte
Konto usunięte: a kto to powiedział że siedzę wydaję mi się że tak mają tylko i wyłącznie urodzeniu na pomorzu popatrzyłaś w lustro , widziałem nie patrzyłem w lustro tylko na polanie widziałem takiego i w telewizji nawet nie dawno a co tan niby smoła oznacza , i znowu będzie na Ciebie

a nie siedzisz? :pavarotti:
a Ci co sie nie urodzili na pomorzu to juz w ogóle jakieś wybryki natury :fakju: prawie cały świat :wtf:
pogłębiasz moje kompleksy :woot: no właśnie czyli w lustrze nie widzisz tego byka :cozagopek:
nie wiesz co to smoła? :szok2: przyzwyczaiłam sie :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie kosztem innych , ha niedługo i potworek zniknie wszystko czyli Mamę Tatę Siostry , Babcię , kota i psa , już jestem ciekaw co byś wykombinowała a ja kiedyś widziałem jakiegoś niemca przy granicy , no to lipa w takim razie bo myślałem że gdyby zainwestować w turystykę wypromować to i może by coś z tego było , to dobrze że macie tam las i raczej jednak na Twoim miejscu wolałbym gdyby go nie wycięto każdy zboczeniec tak jak alkoholik powie że nie jest , bo to przez Ciebie i Ty tak prowokujesz to i tak nie choleruj bo złość piękności szkodzi hmm to mam pomysł , zrób siebie na brata przebierz się i zobaczysz jak to jest ,ciekawe co by Twoja rodzina powiedziała na to pewnie pomyśleliby że zmieniłaś orientacje być może i tak taa trochę będziesz płakać w poduchę że chcesz do domu , zobaczymy to chyba pod jakimś hipermarketem , moja mama znalazła 100zł

przecież zabrałabym Ci pieniądze które wcześniej ukradłeś tez kosztem innych :nielapie: jak to zniknie? :woot:
to masz więcej niż jedną siostrę? :woot: wezmę wszystkich :w00t: coś bym na pewno wymyśliła :swir:
no ja wolę żeby ten las pozostał jednak nietknięty, poza nie potrzebuję tutaj turystów
ale ja nie jestem zboczona:fakju: ja prowokuję? wydaje Ci się :ninja:
mi już nie zaszkodzi:lol: mogę się złościć :kv3:
moja rodzina by pomyślała, że sobie jakąś bekę robię i by sobie nic nie pomyśleli :woot:
to że Ty jesteś beksą nie znaczy że inni tez :fakju: ja nawet nie pamiętam kiedy ostatnio płakałam :woot:
moje największe znalezisko to 2 zł :and: a mówią że głupi ma szczęście :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: to Ty całe życie naćpana jesteś , giń człowieku na haju one chyba jednak za trochę taniej to robiły , ale teraz pytanie czy Brad Pitt chciałby kogoś takiego ja tego nie piję bo nawet tego nie lubię czasami chciałem zachorować i nic , a kiedy nie to chorowałem

można tak powiedzieć :lol: zimą w ogóle miałam cos z oczami tak że wszyscy w szkole myśleli że naprawdę naćpana jestem, bo miałam bez przerwy tak powiększone źrenice ,że prawie tęczówki nie było widać :woot: w sumie to sama się siebie bałam jak patrzałam w lustro, ale po jakichś 2 tygodniach mi to minęło :ninja:
na pewno taniej i tym bardziej sie dziwię :haft: biedny Pitt, to by dopiero był nieświeży oddech :wtf:
ja nigdy nawet nie próbowałam:ninja:
ja właściwie jak się postaram to umiem zachorować kiedy chcę :ninja: kilka razy mi się zdarzyło :ninja: np kiedyś stwierdziłam że mi się nie chce na wfie ćwiczyć, posiedziałam chwilę, poszłam do pielęgniarki szkolnej naściemniać że źle się czuję, i się okazało że gorączki dostałam :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: to co Ty masz za ręce ? bo chyba one nie są ze skóry krwi i kości już się wypiąłem no on jest naszym geniuszem w rodzinie , kiedyś na wakacjach nad morzem już nie pamiętam nawet gdzie , poszedł do baru z rodzicami na piwo , tak chciał pić szybko wypił a później miał potrzebę fizjologiczną przez te piwo którą musiał jak najszybciej wykonać , a peszek był taki że kolejka do WC była jak za komunę po piwo

pięści mam ze stali :ziober2: więc mi sie nie narażaj :pavarotti:
to się wypnij bardziej :w00t: :klaps:
zesikał się? :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: a jakie miałaś ? z Celującego zeszli Ci na bardzo dobry ? no gdyby tak nie wymagała to bym raczej nie zdał bo to nasza polonistka głupia była i nudziła gorzej niż jakbym oglądał posiedzenie posłów no taki jestem

nie ważne :ssh:
no to dobrze że wymagała :tak:
nasza polonistka była gorsza od hitlera :ninja: kilka razy się zdarzyło że koleżanki po polskim brały tabletki na uspokojenie :woot: ale to w drugiej klasie było
tak się składa że ja też :pavarotti: powiedz :ssh:

Konto usunięte
Konto usunięte: błękitna czyli że dla głupków? jaka moja jaka moja , ja mam rączki tutaj

czyli, że nie dla głupków, dlatego masz zwykłą :cozagopek:
pokaż bo nie widzę :fakju: Twoja i już :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: boję sie Ciebie

i słusznie :kv3: więc nie podskakuj mały :fakju:
Jammi1990
Jammi1990
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no może jak mi się uda wydziergać to i może odpiszę na telefonie , chociaż może to długo potrwać hmm wiesz , po co mam się męczyć i chodzić nerwowy? nie chcę się stresować , przecież stres źle wpływa na człowieka , a na mnie to już w ogóle , a z resztą szkoda gadać , jeszcze jak sobie pomyślę że miałbym podawać jakieś hot dogi a przecież ja nawet nie umiem ich robić jak się nie dostanę to się nic nie stanie znajdę przecież coś innego , z resztą podjąć się mogę jak coś będzie nie tak złoże wypowiedzenie z tego co właśnie widzę ta odpowiedzialność jest cała obarczona kasjerami , ten cały menager czy tam szef za to nic nie odpowiada , tylko potrąci od kasjerów a nie dość że oni mało zarabiają to im jeszcze zabierają nie wiem co ile się zdarzają , ale mam nadzieje gdy będę tam pracować to mi się taka rzecz nie przytrafi , chociaż w sumie jakby nie patrzeć zdobędę doświadczenie przeszkolą mnie , czyli będę znał obsługę kasy fiskalnej , totalizatora itp. no i za darmo książeczkę sanitarno-epidemiologiczną

na telefonie to naprawdę może troche potrwać :ninja: ale nie musisz się męczyć, bo ja pójdę teraz spać, padam z nóg po prostu...
no fakt, ten stres jest Ci niepotrzebny, ale masz rację że jakby co to złożysz wypowiedzenie i po kłopocie. inną pracę na pewno w razie czego też znajdziesz, nie ma się co denerwować:)
to kasjerzy naprawdę mają przesrane, a wątpię żeby ta kasa się zawsze zgadzała. hot-dogi czy co tam jeszcze nauczysz się robić, w końcu nic trudnego podgrzać trochę :mrgreen:
doświadczenie i te szkolenia się przynajmniej przydadzą na potem jakby co no i ta książeczka, w sumie i tak na dobre Ci to wychodzi:)
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jasne

gdy widzę jak leży sobie 100zł bezpańsko na ulicy to moje przyśpieszenie do tej sumy trwa w 3s :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: duża jak Monako a 180 to dużo u chłopaka? dla Ciebie bo udawałeś że nie jarzysz

Monako , powierzchnia 1,95 km kwadratowe , ogromna :ninja: , a ja myślałem że Twoja wielkość jest jak normalnego przeciętnego człowieka , a tu nie ! :ninja:
na pewno więcej niż Twoje marne 160cm w kapeluszu :fakju:
Chyba wtedy byłaś znowu na haju i z lusterkiem gadałaś :cozagopek:

Konto usunięte
Konto usunięte: a nie siedzisz? a Ci co sie nie urodzili na pomorzu to juz w ogóle jakieś wybryki natury prawie cały świat pogłębiasz moje kompleksy no właśnie czyli w lustrze nie widzisz tego byka nie wiesz co to smoła? :szok2: przyzwyczaiłam sie

wczoraj leżałem :jezyk:
powiedział ekspert w dziedzinie 5-10-15 :cozagopek: , prawie cały świat powiadasz to jednak ten prawie cały świat jest normalny a Wy urodzeniu z Pomorza jacyś dziwni :cozagopek:
nie pogłębiam :woot: , no widzę normalnego człowieka przecież
wiem co to smoła , tylko chodzi mi co ona niby oznacza , w symbolicznym znaczeniu
to dobrze że się przyzwyczaiłaś , więc jak pilot mi się popsuje w TV to powiem Tacie że to przez Ciebie :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: przecież zabrałabym Ci pieniądze które wcześniej ukradłeś tez kosztem innych jak to zniknie? to masz więcej niż jedną siostrę? wezmę wszystkich coś bym na pewno wymyśliła no ja wolę żeby ten las pozostał jednak nietknięty, poza nie potrzebuję tutaj turystów ale ja nie jestem zboczona ja prowokuję? wydaje Ci się mi już nie zaszkodzi mogę się złościć moja rodzina by pomyślała, że sobie jakąś bekę robię i by sobie nic nie pomyśleli to że Ty jesteś beksą nie znaczy że inni tez ja nawet nie pamiętam kiedy ostatnio płakałam moje największe znalezisko to 2 zł a mówią że głupi ma szczęście

a właśnie ze ja akurat nie kradłbym kosztem innych , tak to prawda ukradłbym
dajmy że 1 milion zł to rozdałbym tę kasę biednym i dałbym stówkę jakiemuś żulowi !
byłbym nawet jak Robin Hood ! a Ty taki podły złodziejaszek :cozagopek:
no zniknie bo truskawki znikną i nie będziesz mieć się czym żywić u mrzesz ! a w czerwcu na nowo się narodzisz :ziober2:
na szczęście mam tylko jedną siostrę :ninja: , a po co Ci oni :woot:
ahaha podpaliłabyś ten autobus i byś miała na jeden dzień ciepło :crylol:
każdy zboczony tak powiada ! , a kto by inny prowokował ? to znowu wszystko przez Ciebie
gadanie , to w takim razie krócej będziesz żyć !
a już myślałem że grzeczna córka nagle zmieniłaby się o 180 stopni :ninja:
no czasem płaczę ze śmiechu :woot: , wczoraj płakałaś przecież :woot:
2 zł to nie jest tak źle

Konto usunięte
Konto usunięte: można tak powiedzieć zimą w ogóle miałam cos z oczami tak że wszyscy w szkole myśleli że naprawdę naćpana jestem, bo miałam bez przerwy tak powiększone źrenice ,że prawie tęczówki nie było widać w sumie to sama się siebie bałam jak patrzałam w lustro, ale po jakichś 2 tygodniach mi to minęło na pewno taniej i tym bardziej sie dziwię biedny Pitt, to by dopiero był nieświeży oddech ja nigdy nawet nie próbowałam ja właściwie jak się postaram to umiem zachorować kiedy chcę kilka razy mi się zdarzyło np kiedyś stwierdziłam że mi się nie chce na wfie ćwiczyć, posiedziałam chwilę, poszłam do pielęgniarki szkolnej naściemniać że źle się czuję, i się okazało że gorączki dostałam

To z Ciebie nawet jest jakaś Bestia :ninja: , to co Ci się wtedy stało ? zapalenie spojówek :woot: , ja nigdy nie zapomnę gdy miałem siedzieć na kompie przez cztery lekcje z rzędu z zapalonymi spojówkami , myślałem że powącham kwiatki od spodu
dobra już nie gadajmy o tamtych paniach bo na samą myśl się źle robi , na oddech Tic Tac :rock:
ja tylko raz łyka jednego wziąłem i nigdy więcej tego nie miałem w ustach
też tak chciałbym , zwolnienie z wf ? :mrgreen: i kto tutaj jest LEŃ?Ty jesteś Leniowaty Leń ! to nawet gorsze od zwykłego lenia :cozagopek:
no pigułą dużo rzeczy się ściemniało , moja temp normalna była kiedyś 37 przez dłuższy okres

Konto usunięte
Konto usunięte: pięści mam ze stali więc mi sie nie narażaj to się wypnij bardziej zesikał się?

no przecież ja się Ciebie boję już od dłuższego czasu i nie mam zamiaru mieć z Tobą do czynienia :ninja:
nie, jeszcze coś mi tam wsadzisz :fakju:
poszedł gdzieś w krzaki czy tam las :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ważne no to dobrze że wymagała nasza polonistka była gorsza od hitlera kilka razy się zdarzyło że koleżanki po polskim brały tabletki na uspokojenie ale to w drugiej klasie było tak się składa że ja też powiedz

czyli miałem rację :P
ale czasem robiła nie potrzebne rzeczy
czemu gorsza ? :ninjA: , fajny miałyście polski bo ja przez całe swoje życie się na nim nudziłem i bujałem w obłokach
nie powiem , i daj sobie już z tym spokój :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: czyli, że nie dla głupków, dlatego masz zwykłą pokaż bo nie widzę Twoja i już

nie obracaj kota ogonem !
Twojsza i tyle , koniec i kropka

Konto usunięte
Konto usunięte: i słusznie więc nie podskakuj mały

słusznie ? podaj argumenty :pavarotti: , jaki mały :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: na telefonie to naprawdę może troche potrwać ale nie musisz się męczyć, bo ja pójdę teraz spać, padam z nóg po prostu... no fakt, ten stres jest Ci niepotrzebny, ale masz rację że jakby co to złożysz wypowiedzenie i po kłopocie. inną pracę na pewno w razie czego też znajdziesz, nie ma się co denerwować:) to kasjerzy naprawdę mają przesrane, a wątpię żeby ta kasa się zawsze zgadzała. hot-dogi czy co tam jeszcze nauczysz się robić, w końcu nic trudnego podgrzać trochę doświadczenie i te szkolenia się przynajmniej przydadzą na potem jakby co no i ta książeczka, w sumie i tak na dobre Ci to wychodzi:)

a jednak piszę z kompa bo telefonu do wanny raczej jednak nie wezmę :woot:
padasz ? a taka bojowa że niby ma się Ciebie bać , Ty kapeć jesteś :cozagopek:
byłem tam i w sumie nie byłoby tak źle tam , mały ruch , nie ma tam tych głupich hot dogów i jakiś tam lodów, dają 1 200zł na rękę plus jakąś tam premię , za alkohol i papierosy które zginęły odpowiada kasjer bo w końcu kasje je podaje
jedyny minus to że praca dopiero od Sierpnia i wisi nad nimi remont , czyli jednak sobie podziękuję i idę jutro na kolejną rozmowę (na ciecia )
szkolenie trwa jeden dzień
Jammi1990
Jammi1990
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdy widzę jak leży sobie 100zł bezpańsko na ulicy to moje przyśpieszenie do tej sumy trwa w 3s

a skąd wiesz skoro nigdy nie znalazłeś 100? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Monako , powierzchnia 1,95 km kwadratowe , ogromna , a ja myślałem że Twoja wielkość jest jak normalnego przeciętnego człowieka , a tu nie ! na pewno więcej niż Twoje marne 160cm w kapeluszu Chyba wtedy byłaś znowu na haju i z lusterkiem gadałaś

no przecież pisałam że muszę schudnąć :ninja:
160 w kapeluszu :crylol: w szpilkach prawie tyle co Ty :fakju:
możliwe :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: wczoraj leżałem powiedział ekspert w dziedzinie 5-10-15 , prawie cały świat powiadasz to jednak ten prawie cały świat jest normalny a Wy urodzeniu z Pomorza jacyś dziwni nie pogłębiam , no widzę normalnego człowieka przecież wiem co to smoła , tylko chodzi mi co ona niby oznacza , w symbolicznym znaczeniu to dobrze że się przyzwyczaiłaś , więc jak pilot mi się popsuje w TV to powiem Tacie że to przez Ciebie

a ja to pisałam przedwczoraj :jezyk:
spadaj :fakju: urodzeni z pomorza? :woot: Ty jesteś urodzony i też teraz z pomorza :cozagopek:
pogłębiasz właśnie :woot: to Ty taki normalny? ;>
czyli nie rozumiesz porównania "czarny jak smoła"? :woot:
nie ma sprawy, jeszcze pokryję koszty naprawy :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: a właśnie ze ja akurat nie kradłbym kosztem innych , tak to prawda ukradłbym dajmy że 1 milion zł to rozdałbym tę kasę biednym i dałbym stówkę jakiemuś żulowi ! byłbym nawet jak Robin Hood ! a Ty taki podły złodziejaszek no zniknie bo truskawki znikną i nie będziesz mieć się czym żywić u mrzesz ! a w czerwcu na nowo się narodzisz na szczęście mam tylko jedną siostrę , a po co Ci oni ahaha podpaliłabyś ten autobus i byś miała na jeden dzień ciepło każdy zboczony tak powiada ! , a kto by inny prowokował ? to znowu wszystko przez Ciebie gadanie , to w takim razie krócej będziesz żyć ! a już myślałem że grzeczna córka nagle zmieniłaby się o 180 stopni no czasem płaczę ze śmiechu , wczoraj płakałaś przecież 2 zł to nie jest tak źle

kradzież zawsze odbywa sie czyimś kosztem przecież :fakju: taki tam z Ciebie Robin Hood :crylol: nosiłbyś zielone getry :cozagopek:
zostanę wtedy tylko potworkiem:and:
wykorzystałabym ich do moich niecnych celów :swir:
czyli już wiem jak Ty byś zrobił :lol2:
Ty sam zboczony jesteś :fakju: skojarzenia masz do moich niewinnych słów :cozagopek:
ja nie chcę żyć zbyt długo:woot: tzn tak gdzieś do 74 :ninja:
no właśnie nie jestem taka grzeczna jak myślisz, dlatego rodzina by nic nie pomyślała jakbym się przebrała :woot:
a no ze śmiechu to ja też, nawet dzisiaj :pavarotti: wczoraj? nie przypominam sobie :fakju:

Konto usunięte
Konto usunięte: To z Ciebie nawet jest jakaś Bestia , to co Ci się wtedy stało ? zapalenie spojówek , ja nigdy nie zapomnę gdy miałem siedzieć na kompie przez cztery lekcje z rzędu z zapalonymi spojówkami , myślałem że powącham kwiatki od spodu dobra już nie gadajmy o tamtych paniach bo na samą myśl się źle robi , na oddech Tic Tac ja tylko raz łyka jednego wziąłem i nigdy więcej tego nie miałem w ustach też tak chciałbym , zwolnienie z wf ? i kto tutaj jest LEŃ?Ty jesteś Leniowaty Leń ! to nawet gorsze od zwykłego lenia no pigułą dużo rzeczy się ściemniało , moja temp normalna była kiedyś 37 przez dłuższy okres

nie wiem co wtedy miałam z tymi oczami, do lekarza chodzę tylko w razie absolutnej konieczności więc wtedy nie byłam :woot:
4 lekcje z rzędu? :wtf: czemu musiałeś?
dobra :ninja:
a ja dzisiaj pierwszy raz w życiu piłam actimela bo od szefa dostałam :lol: obrzydlistwo:ninja:
mi się to rzadko zdarzało i przy bardzo wymagającej nauczycielce miałam 5 na koniec, a nie zwolnienie z całego roku tak jak Ty :cozagopek:
jak się ma okres zazwyczaj temperatura jest trochę wyższa, długi miałeś ten okres? :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: no przecież ja się Ciebie boję już od dłuższego czasu i nie mam zamiaru mieć z Tobą do czynienia nie, jeszcze coś mi tam wsadzisz poszedł gdzieś w krzaki czy tam las

i tak powinno być :ziober2: lepiej dla Ciebie :ninja:
:crylol: przejrzałeś moje plany :ninja:
myślałam że zakończenie będzie ciekawsze :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale czasem robiła nie potrzebne rzeczy czemu gorsza ? , fajny miałyście polski bo ja przez całe swoje życie się na nim nudziłem i bujałem w obłokach nie powiem , i daj sobie już z tym spokój

Tobie? :ziober2: kazdy nauczyciel tak ma
bo była straszna, polski to była jedyna lekcja na której starałam się byc jak najbardziej niewidoczna :ninja:
nie dam :fakju: powiesz?:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie obracaj kota ogonem ! Twojsza i tyle , koniec i kropka

nie robię tego :ninja:
moja prawda jest najmojsza, więc Twoja wina jest bardziej Twojsza niż mojsza :fakju:

Konto usunięte
Konto usunięte: słusznie ? podaj argumenty , jaki mały

bo jestem groźna, większa (niekoniecznie wyższa :fakju:) i pewnie silniejsza :jezyk: taaaki tyci :fakju:

Konto usunięte
Konto usunięte: padasz ? a taka bojowa że niby ma się Ciebie bać , Ty kapeć jesteś byłem tam i w sumie nie byłoby tak źle tam , mały ruch , nie ma tam tych głupich hot dogów i jakiś tam lodów, dają 1 200zł na rękę plus jakąś tam premię , za alkohol i papierosy które zginęły odpowiada kasjer bo w końcu kasje je podaje jedyny minus to że praca dopiero od Sierpnia i wisi nad nimi remont , czyli jednak sobie podziękuję i idę jutro na kolejną rozmowę (na ciecia ) szkolenie trwa jeden dzień

po 12 godzinach w pracy chyba mogę być zmęczona :woot:
no to nie tak źle byłoby na tej stacji. jak to na ciecia? :ninja:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  16 lipca 2009

nasz temat co raz bardziej odpływa w dół :ninja:

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  16 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a skąd wiesz skoro nigdy nie znalazłeś 100?

ale jak leży na stole :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: no przecież pisałam że muszę schudnąć 160 w kapeluszu w szpilkach prawie tyle co Ty możliwe

jak Ci się chce :woot:
w szpilkach to się nie liczy :jezyk: , btw. chcą być większe to ubierają szpilki :cozagopek:

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja to pisałam przedwczoraj spadaj urodzeni z pomorza? Ty jesteś urodzony i też teraz z pomorza pogłębiasz właśnie to Ty taki normalny? ;> czyli nie rozumiesz porównania "czarny jak smoła"? nie ma sprawy, jeszcze pokryję koszty naprawy

i co z tego :ziober2:
taka prawda , może dać Ci jakąś zabawkę co ? :pavarotti: ja nie jestem urodzony :jezyk: , a to jest co innego :fakju:
nie chciałem :woot:, w stu procentach normalny :tak:
rozumiem tylko nie wiem po co tam ta smoła , po co owijać w bawełnę :woot:
z resztą już nawet nie pamiętam o co chodzi
dobra :w00t: , to Ty zbankrutujesz , w szczególności już mi się słuchawki popsuły to wszystko przez Ciebie :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: kradzież zawsze odbywa sie czyimś kosztem przecież taki tam z Ciebie Robin Hood nosiłbyś zielone getry zostanę wtedy tylko potworkiem wykorzystałabym ich do moich niecnych celów czyli już wiem jak Ty byś zrobił Ty sam zboczony jesteś skojarzenia masz do moich niewinnych słów ja nie chcę żyć zbyt długo tzn tak gdzieś do 74 no właśnie nie jestem taka grzeczna jak myślisz, dlatego rodzina by nic nie pomyślała jakbym się przebrała a no ze śmiechu to ja też, nawet dzisiaj wczoraj? nie przypominam sobie

a co tam poczuje taki bank jak ukradnę ten milion zł , i dam tylko te 100zł menelowi
Robin Hood jak bum cyk cyk , babą tylko ciuchy w głowie :nie:
żeby wjechać kolejką liniową na Kasprowy wierch , trzeba czekać w kolejce 7h
pieszo dojdzie się w 3h może troszkę więcej, dziennikarz zapytał faceta czy chce im się tyle czekać , Facet powiedział "Wie pan , gdyby nie żona to bym poszedł na nogach" i teraz powiem tak , gdyby na górze był jakiś hipermarket czy tam sklepy z ubraniami , albo wisiały by ciuch na krzakach , to by te baby gnały na górę
co za baby jak można chcieć czekać 7h :nie:
jakich to celów ? chodziliby za Ciebie do szkoły na te sesje ? :pavarotti:
a kto to powiedział że ja :fakju: , ja bym to inaczej zrobił :
mylisz się Ty zboczony truskawkofilu , żeby one były niewinne to byłoby dobrze :ninja:
74 lata , to przecież bardzo krótko
skąd wiesz co ja myślę ? :ninja: w takim razie o czym teraz sobie tak myślę ? no skoro tak mówisz
co się takiego wydarzyło ? :mrgreen: , bo byłaś tak pijana że już tego nie pamiętasz

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem co wtedy miałam z tymi oczami, do lekarza chodzę tylko w razie absolutnej konieczności więc wtedy nie byłam 4 lekcje z rzędu? czemu musiałeś? dobra a ja dzisiaj pierwszy raz w życiu piłam actimela bo od szefa dostałam obrzydlistwo mi się to rzadko zdarzało i przy bardzo wymagającej nauczycielce miałam 5 na koniec, a nie zwolnienie z całego roku tak jak Ty jak się ma okres zazwyczaj temperatura jest trochę wyższa, długi miałeś ten okres?

czyli naprawdę brałaś w żyłę amol :cozagopek: to widzę że chodzisz tak samo jak ja , kiedy muszę
4lekcje z rzędu bo tak w planie miałem że we wtorki 2wf i 4lekcje inf :ninja: , ogólnie nazywaliśmy wtorek dniem wolnym , czasem się brało urlop tak żeby mieć ten długi weeknd , się nie poszło w pn i wt :ziober2:
hahaha wykrakaliśmy :lol: , dla mnie też to było obrzydliwe
to było pewnie po znajomości Twojej koleżanki koleżanka koleżanki kolegi kuzyna kolega siostry koleżanki mamy koleżanki kolega . ja to w gimnazjum miałem 6 :fakju: i brałem udział w zawodach między powiatowych
ahahaha bo to był właśnie długi okres :ziober2: , jakieś pół roku

Konto usunięte
Konto usunięte: i tak powinno być lepiej dla Ciebie przejrzałeś moje plany myślałam że zakończenie będzie ciekawsze

czy tak powinno być tego to ja nie wiem , ale na pewno lepiej :ninja:
a nie mówiłem że jesteś zboczona !
na jego szczęście nie było ciekawsze :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tobie? kazdy nauczyciel tak ma bo była straszna, polski to była jedyna lekcja na której starałam się byc jak najbardziej niewidoczna nie dam powiesz?

no wszystkim , właśnie że nie każdy miałem geografa który robił tylko to co do matury
hahaha ja to na polskim miałem luzik jeżeli oto chodzi, co prawda za to że gadałem na lekcji musiałem udzielać odpowiedzi ale nie było jednak tak źle oprócz tego że bardzo nudno , że się grało w statki , państwa-miasta , na telefonie, rysowało się karykatury i inne bzdety
[color=white]nie, zrobię tak że nawet tego już nie zauważysz :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie robię tego moja prawda jest najmojsza, więc Twoja wina jest bardziej Twojsza niż mojsza

a właśnie że obróciłaś :ninja:
kłamiesz jak z nut :nutki: , Twojsza wina i tyle

Konto usunięte
Konto usunięte: bo jestem groźna, większa (niekoniecznie wyższa ) i pewnie silniejsza taaaki tyci

gryziesz łapiesz i za suty łapiesz ? :ninja: , niech Ci będzie :ssh: , nie lubię konfrontacji

Konto usunięte
Konto usunięte: po 12 godzinach w pracy chyba mogę być zmęczona no to nie tak źle byłoby na tej stacji. jak to na ciecia?

niedługo i to ja przeżyję i to najprawdopodobniej w ten weekend , z resztą jutro dopiero podpisuję umowę i ustalam grafik
mam gdzieś tę stację miałbym się uśmiech do ludzi przez 12 godzin , jak jakiś pedał
idę na ochroniarza i coś tam z papierkami jeszcze będę mieć do czynienie na magazynie w Media Markt.
Jammi1990
Jammi1990
  16 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak leży na stole

a to wtedy rozumiem :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: i co z tego taka prawda , może dać Ci jakąś zabawkę co ? ja nie jestem urodzony , a to jest co innego nie chciałem , w stu procentach normalny rozumiem tylko nie wiem po co tam ta smoła , po co owijać w bawełnę z resztą już nawet nie pamiętam o co chodzi dobra , to Ty zbankrutujesz , w szczególności już mi się słuchawki popsuły to wszystko przez Ciebie

dużo, bo wtedy nie leżałeś :jezyk:
zabawkę? dawaj :pavarotti: :lol: no nie mów że się wyklułeś:woot: to jest dkładnie to samo :fakju:
chciałeś :and: no skoro tak mówisz :tak:
już też nie pamiętam :woot:
spoko, tylko wyciągnę trochę gotówki z jednego z moich kont :pavarotti: słuchawki sie zepsuły bo pewnie za głośno muzyki słuchasz :klaps:

Konto usunięte
Konto usunięte: a co tam poczuje taki bank jak ukradnę ten milion zł , i dam tylko te 100zł menelowi Robin Hood jak bum cyk cyk , babą tylko ciuchy w głowie żeby wjechać kolejką liniową na Kasprowy wierch , trzeba czekać w kolejce 7h pieszo dojdzie się w 3h może troszkę więcej, dziennikarz zapytał faceta czy chce im się tyle czekać , Facet powiedział "Wie pan , gdyby nie żona to bym poszedł na nogach" i teraz powiem tak , gdyby na górze był jakiś hipermarket czy tam sklepy z ubraniami , albo wisiały by ciuch na krzakach , to by te baby gnały na górę co za baby jak można chcieć czekać 7h jakich to celów ? chodziliby za Ciebie do szkoły na te sesje ? a kto to powiedział że ja , ja bym to inaczej zrobił : mylisz się Ty zboczony truskawkofilu , żeby one były niewinne to byłoby dobrze 74 lata , to przecież bardzo krótko skąd wiesz co ja myślę ? w takim razie o czym teraz sobie tak myślę ? no skoro tak mówisz co się takiego wydarzyło ? , bo byłaś tak pijana że już tego nie pamiętasz

ale pokrzywdzony będzie :woot: babą? jaki głąb :cozagopek: nie uogólniaj :ninja: ja bym wolała wejść :woot:
moich celów których Ci nie zdradzę :cozagopek:
ja mówię że Ty i już zboczuchu :fakju: były niewinne tak samo jak i ja jestem, o!
no tak żebym była sprawna umysłowo i fizycznie, żeby sama sobie radzić i nie być dla nikogo ciężarem itp:woot: jaki wiek wyjdzie się zobaczy:ninja:
dużo opowiadania :lol: ogólnie chodzi o to, że codziennie jak jedziemy do pracy do gdańska, to w busie jest kilka dziewczyn i szef, za Żukowem są teraz jakieś roboty na drodze i raz jak staliśmy tam w korku rano, to koło samochodu przechodził taki młody robotnik, a że w busie z tyłu są przyciemniane szyby to widział tylko siedzącą z przodu koleżankę (Ewelinę). zaczął się do niej uśmiechać i robić głupie miny, ogólnie ją podrywał :mrgreen: nie mogłyśmy wytrzymać ze śmiechu, tak się zagapiliśmy wszyscy na niego że samochody przed nami dawno odjechały tylko my jeszcze staliśmy :lol2: wczoraj jak znowu tamtędy przejeżdżaliśmy to wymyśliłysmy z dziewczynami że damy mu jakiś numer telefonu, napisałyśmy na kartce numer innej koleżanki, która z nami jechała (ona o tym nie wiedziała) podpisałyśmy "Ewelinka" z takim serduszkiem i kazałyśmy tej koleżance do której on się przedtem uśmiechał przez okno mu podać, podjechaliśmy a Ewelina "hej słonko trzymaj" podała mu ten numer i odjechaliśmy :mrgreen: po chwili do Basi (tej koleżanki której numer tam podałyśmy) przyszedł sms od tego robotnika :crylol: jaka ona była wkurzona:lol: ale potem dała mu prawdziwy numer Eweliny i ona teraz chyba pisze z tym Czarkiem :lol: nie wiem czy zrozumiesz o co chodzi bo znając mnie jakoś pokrętnie to napisałam :ninja: ale beka była niezła :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: czyli naprawdę brałaś w żyłę amol to widzę że chodzisz tak samo jak ja , kiedy muszę 4lekcje z rzędu bo tak w planie miałem że we wtorki 2wf i 4lekcje inf , ogólnie nazywaliśmy wtorek dniem wolnym , czasem się brało urlop tak żeby mieć ten długi weeknd , się nie poszło w pn i wt hahaha wykrakaliśmy , dla mnie też to było obrzydliwe to było pewnie po znajomości Twojej koleżanki koleżanka koleżanki kolegi kuzyna kolega siostry koleżanki mamy koleżanki kolega . ja to w gimnazjum miałem 6 i brałem udział w zawodach między powiatowych ahahaha bo to był właśnie długi okres , jakieś pół roku

jaki amol, wapń musujący :ninja: no ja zupełnie odwrotnie jak moja siostra, ona z każdym katarkiem i bólem gardła do lekarza biega :woot: j atam sie nie lubię rozbierać przed młodym lekarzem :ninja:
Ty i te Twoje wagary :lol: leń :jezyk:
tak samo jak wykrakałeś z babciami gadającymi o wojnie, następnego dnia przyszedł jakiś dziadek i mi takie historyjki opowiadał :crylol:
żadnych znajomości:fakju: zajmowałeś jakies miejsca? w jakiej dyscyplinie? :pavarotti:
pół roku okres? :wtf: mogłeś się wykrwawić :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: czy tak powinno być tego to ja nie wiem , ale na pewno lepiej a nie mówiłem że jesteś zboczona ! na jego szczęście nie było ciekawsze

ja myślę że powinno :ninja:
nie jestem zboczona!
a szkoda :lol: btw koleżance wczoraj stanik strzelił jak sprzedawała jakiemuś gościowi truskawki :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: no wszystkim , właśnie że nie każdy miałem geografa który robił tylko to co do matury hahaha ja to na polskim miałem luzik jeżeli oto chodzi, co prawda za to że gadałem na lekcji musiałem udzielać odpowiedzi ale nie było jednak tak źle oprócz tego że bardzo nudno , że się grało w statki , państwa-miasta , na telefonie, rysowało się karykatury i inne bzdety nie, zrobię tak że nawet tego już nie zauważysz

my na geografii robiliśmy po 5 razy te same zestawy zadań bo babka zawsze zapominała że to już było i tylko te przynosiła :woot:
w statki itp to ja grałam na historii i WOSie jeżeli się obudziłam przed końcem lekcji :lol:
zauważyłam :fakju:

Konto usunięte
Konto usunięte: a właśnie że obróciłaś kłamiesz jak z nut , Twojsza wina i tyle

właśnie że nie :ninja:
nigdy nie kłamię :klaps: nigdy nie będzie bardziej mojsza wina niż Twojsza

Konto usunięte
Konto usunięte: gryziesz łapiesz i za suty łapiesz ? , niech Ci będzie , nie lubię konfrontacji

to też :ninja: tchórz :cozagopek:

Konto usunięte
Konto usunięte: niedługo i to ja przeżyję i to najprawdopodobniej w ten weekend , z resztą jutro dopiero podpisuję umowę i ustalam grafik mam gdzieś tę stację miałbym się uśmiech do ludzi przez 12 godzin , jak jakiś pedał idę na ochroniarza i coś tam z papierkami jeszcze będę mieć do czynienie na magazynie w Media Markt.

no to na pewno lepsza praca, ale myślałam że na ochroniarzy biorą wielkich i napakowanych:ninja: mówiłam że uda Ci się znaleźć pracę :mrgreen: o której masz jutro wyniki na uczelni? :ninja:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  17 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a to wtedy rozumiem

no w końcu ruszyłaś trochę swój móżdżek :cozagopek:

Konto usunięte
Konto usunięte: dużo, bo wtedy nie leżałeś zabawkę? dawaj no nie mów że się wyklułeś to jest dkładnie to samo chciałeś no skoro tak mówisz już też nie pamiętam spoko, tylko wyciągnę trochę gotówki z jednego z moich kont słuchawki sie zepsuły bo pewnie za głośno muzyki słuchasz

i co z tego skoro co dzień jestem na innej pozycji, teraz np. leżę na podłodze
w sumie nie muszę Ci dawać , pobaw się swoimi włosami :jezyk: , nie ja powstałem z prochu :woot: to nie jest to samo , przecież nie jestem rodowitym Pomorzaninem :fakju:
przepraszam w takim wypadku ,
bo maż móżdżek to dlatego :tak:
Szwajcarskiego czy ze Seszeli ? właśnie że nie słuchałem głośno tylko nic nie poradzę na tandetę , muszę w końcu kupić oryginalne słuchawki bo ostatnio pół roku mi przeżyły, a właśnie że ja nie słucham głośno z resztą nie wiem jak można słuchać że ja z drugiego końca słyszę wszystko :ninja: , mi to zawsze jack się psuje nie głośniczki :fakju: , jutro spróbuję je naprawić

Konto usunięte
Konto usunięte: ale pokrzywdzony będzie babą? jaki głąb nie uogólniaj ja bym wolała wejść moich celów których Ci nie zdradzę ja mówię że Ty i już zboczuchu były niewinne tak samo jak i ja jestem, o! no tak żebym była sprawna umysłowo i fizycznie, żeby sama sobie radzić i nie być dla nikogo ciężarem itp jaki wiek wyjdzie się zobaczy dużo opowiadania ogólnie chodzi o to, że codziennie jak jedziemy do pracy do gdańska, to w busie jest kilka dziewczyn i szef, za Żukowem są teraz jakieś roboty na drodze i raz jak staliśmy tam w korku rano, to koło samochodu przechodził taki młody robotnik, a że w busie z tyłu są przyciemniane szyby to widział tylko siedzącą z przodu koleżankę (Ewelinę). zaczął się do niej uśmiechać i robić głupie miny, ogólnie ją podrywał nie mogłyśmy wytrzymać ze śmiechu, tak się zagapiliśmy wszyscy na niego że samochody przed nami dawno odjechały tylko my jeszcze staliśmy wczoraj jak znowu tamtędy przejeżdżaliśmy to wymyśliłysmy z dziewczynami że damy mu jakiś numer telefonu, napisałyśmy na kartce numer innej koleżanki, która z nami jechała (ona o tym nie wiedziała) podpisałyśmy "Ewelinka" z takim serduszkiem i kazałyśmy tej koleżance do której on się przedtem uśmiechał przez okno mu podać, podjechaliśmy a Ewelina "hej słonko trzymaj" podała mu ten numer i odjechaliśmy po chwili do Basi (tej koleżanki której numer tam podałyśmy) przyszedł sms od tego robotnika jaka ona była wkurzona ale potem dała mu prawdziwy numer Eweliny i ona teraz chyba pisze z tym Czarkiem nie wiem czy zrozumiesz o co chodzi bo znając mnie jakoś pokrętnie to napisałam ale beka była niezła

nie będzie ! :mrgreen: , no z babom, nie wyspany wczoraj byłem 4h spałem :fakju: , ja tam to nie wiem co Ty byś wolała czy loda na patyku czy tam loda kręconego :woot:
bo nawet ich nie miałabyś :cozagopek: , pewnie wydałabyś na ciuchy z 5-10-15 albo ze smyka :cozagopek:

jutro dokończę bo palec mnie boli od tego touchpada , a poza tym zaraz idę spać

tylko nic mi tu nie pisz :ninja:

co do rekrutacji , to przedłużyli ją do 24lipca czy tam września
widać że mało chętnych,
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  19 lipca 2009

dobra kontynuuję

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  19 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mówię że Ty i już zboczuchu były niewinne tak samo jak i ja jestem, o! no tak żebym była sprawna umysłowo i fizycznie, żeby sama sobie radzić i nie być dla nikogo ciężarem itp jaki wiek wyjdzie się zobaczy dużo opowiadania ogólnie chodzi o to, że codziennie jak jedziemy do pracy do gdańska, to w busie jest kilka dziewczyn i szef, za Żukowem są teraz jakieś roboty na drodze i raz jak staliśmy tam w korku rano, to koło samochodu przechodził taki młody robotnik, a że w busie z tyłu są przyciemniane szyby to widział tylko siedzącą z przodu koleżankę (Ewelinę). zaczął się do niej uśmiechać i robić głupie miny, ogólnie ją podrywał nie mogłyśmy wytrzymać ze śmiechu, tak się zagapiliśmy wszyscy na niego że samochody przed nami dawno odjechały tylko my jeszcze staliśmy wczoraj jak znowu tamtędy przejeżdżaliśmy to wymyśliłysmy z dziewczynami że damy mu jakiś numer telefonu, napisałyśmy na kartce numer innej koleżanki, która z nami jechała (ona o tym nie wiedziała) podpisałyśmy "Ewelinka" z takim serduszkiem i kazałyśmy tej koleżance do której on się przedtem uśmiechał przez okno mu podać, podjechaliśmy a Ewelina "hej słonko trzymaj" podała mu ten numer i odjechaliśmy po chwili do Basi (tej koleżanki której numer tam podałyśmy) przyszedł sms od tego robotnika jaka ona była wkurzona ale potem dała mu prawdziwy numer Eweliny i ona teraz chyba pisze z tym Czarkiem nie wiem czy zrozumiesz o co chodzi bo znając mnie jakoś pokrętnie to napisałam ale beka była niezła

ja nawet nie znam tego słowa :fakju:, Ty niewinna :lol: , ponoć wina leży zawsze po obu stronach ale w tym wypadku ona jest Twojsza :tak:
ale niektórzy i wieku 90lat są sprawni umysłowo jak i fizycznie :woot:
:lol: no to nie dziwię się tamtej koleżance bo sam byłbym wściekły , jeszcze i może z tego coś wyjdzie :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: jaki amol, wapń musujący no ja zupełnie odwrotnie jak moja siostra, ona z każdym katarkiem i bólem gardła do lekarza biega j atam sie nie lubię rozbierać przed młodym lekarzem Ty i te Twoje wagary leń tak samo jak wykrakałeś z babciami gadającymi o wojnie, następnego dnia przyszedł jakiś dziadek i mi takie historyjki opowiadał żadnych znajomości zajmowałeś jakies miejsca? w jakiej dyscyplinie? pół roku okres? mogłeś się wykrwawić

no dobra brałaś dożylnie czopki :cozagopek: , ja już w życiu się nachodziłem po tych lekarzach i mam już ich dość , coś załatwić to odsyłają od innego lekarza do innego lekarza :woot: , hmm młody lekarz , siostra , rozbierać się . Twoja siostra i on coś ten tego ?:lol:
to był urlop a nie wagary i to jest różnica :ziober2:
dobra to ja już nic nie mówię bo znowu wykraczę np. że zmokniesz przez deszcz :woot:
ahah nepotyzm jak nic :cozagopek: , tylko w gim. w nogę i w biegach na 1km
nie wykrwawiłbym się bo mam dwa naboje , wszystkie moje :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja myślę że powinno nie jestem zboczona! a szkoda btw koleżance wczoraj stanik strzelił jak sprzedawała jakiemuś gościowi truskawki

jak przewinę , coś złego się może wydarzyć :woot:
a dlaczego Twierdzisz że nie jesteś zboczona? , przecież gdy ktoś sam osobie powie że nie jest ,to nie za bardzo jest to wiarygodne :cozagopek:
:lol2: no to musiała się speszyć :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: my na geografii robiliśmy po 5 razy te same zestawy zadań bo babka zawsze zapominała że to już było i tylko te przynosiła w statki itp to ja grałam na historii i WOSie jeżeli się obudziłam przed końcem lekcji zauważyłam

no to ja na szczęście tak nie miałem :lol:, chociaż robiliśmy cały czas coś innego to jednak niczego nowego się nie dowiedziałem z tych lekcji , no jedynie to na fakultetach z gegry poznawałem nowości
na WOS, Historii to zazwyczaj się spało :woot:

[color=white]teraz nie zobaczysz , tzn. przy moim następnym poście

Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie że nie nigdy nie kłamię nigdy nie będzie bardziej mojsza wina niż Twojsza

dobra niech będzie że zjadałaś tego kota :cozagopek:
nigdy nie mów nigdy

Konto usunięte
Konto usunięte: to też tchórz

jaki tam tchórz , po co mam się niby bić przecież to sprawy nie załatwi :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: no to na pewno lepsza praca, ale myślałam że na ochroniarzy biorą wielkich i napakowanych mówiłam że uda Ci się znaleźć pracę o której masz jutro wyniki na uczelni?

też tak myślałem że biorą takich ,ale tu jednak psikus że mnie przygarnęli
we wtorek mam szkolenie i dadzą mi mundur :ninja:
no znalazłem ale niedawno znalazłem ofertę lepiej płatną , tyko nie wiem czy opłaca iść na budowę i bawić się w kurzu itp.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.