xXxMoniiSiiaxXx
xXxMoniiSiiaxXx
  29 czerwca 2009 (pierwszy post)
http://pieknastronazycia.nivea.pl/pl/mezczyznamarzen/mezczyzna/id-171880
I co to ma być?
Jammi1990
Jammi1990
  11 lipca 2009

hahahahaha:crylol:
dobra metoda :lol:

Jammi1990
Jammi1990
  11 lipca 2009

no i sie udało :mrgreen:
a ja tak wchodzę i się zastanawiam co tu się tak nagle ilość postów zwiększyła :lol2

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a jakoś Ci z Wenus rozumieją Marsjański po prostu Ci z Marsa mówią bardziej prymitywnym no słów bys chyba nie liczył? ale ilość znaków cały czas rośnie grunt że byś jej nie ubrudził ale za to jak byś wyglądał w takiej koszuli z zamkiem lubisz udawać że nie rozumiesz i potem czytać moje pokrętne tłumaczenia ? widzisz, nawet Ty masz mnie za głupka, nie trzeba mnie nawet poznać żeby to stwierdzić ale ile tak naprawdę rozumiem wiem tylko ja a ja co roku w tym roku ani razu sie nie wywaliłam

przecież te z Wenus to niektóre nawet samych siebie nie kumają :cozagopek:
mówią prymitywnie ale za to zawsze się dogadają i bez żadnych kłótni :jezyk:
a po co jak mi program policzy :woot: , mi właśnie spada bo na hyde piszę mało
z resztą mam gdzieś te statystyki
a właśnie że mam jakąś taką koszulkę na zamek :ziober2:
dokładnie lubię gdy się tłumaczysz i przekręcasz niektóre słowa (Bób) :zakochany:
sama się przecież nazwałaś głupkiem :lol2: a skoro tak stwierdziłaś a ja taki bystry i fajny człowiek nie mogłem zaprzeczyć :ziober2:
chce Ci się tak co roku :woot: ,ja w tym roku byłem na nartach :ninja: ja się nigdy na łyżwach nie wywaliłem :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: grzybów pełno, dzisiaj pół dnia musiałam gnidy czyścić może jeszcze oddzwonią uda Ci się, zobaczysz:) myśl pozytywnie niech będzie Stefanek

gdzieś czytałem właśnie że dużo jest :woot: , na urlopie i zagonili Ciebie do roboty ? :wtf:
sam zacznę teraz dzwonić :rock:
yhmmm

Konto usunięte
Konto usunięte: gejowskie? a oglądałeś Tajemnicę Brokeback Mountain? Paździoch to dopiero ciacho no ktoś musi to Ty naprawdę musiałeś tam nieźle broić a ja lubię gorzką w sumie to czekoladę jem tylko jak od kogoś dostanę, bo tak to mam opory przed kupowaniem czystych kalorii no wiadomo ale chciałabym to kiedyś zrobić tam naprawdę ładnie jest :szok2:

no taki typowo damski film :ziober2: , tylko kawałek tego widziałem bo siostra oglądała i byłem zmuszony :ninja:
nie tyle co broić co ile wagarować :woot: , ale w trzeciej klasie już się uspokoiłem
gorzka jest :ble: bo taka gorzka :lol: , współczuję Ci bo ja to mogę jeść co dnia czekoladę i zagryzać tym chipsami , wiem kiedyś marnie skończę po takim jedzeniu :lol2:
no mi się podoba

Konto usunięte
Konto usunięte: na Syberii jest ładnie podziwiałabym widoki o wojnie jeszcze na szczęście nie musiałam słuchać ale przynajmniej wiesz, że zdrowy jesteś a na co dokładnie te badania były? dwie moje koleżanki tak mają, ale jakoś na ostatni dzień im się udaje wszystko pozałatwiać. w sumie przydałby im sie jakis kop w dupę żeby zaczęły się trochę interesować tym co ważne wcześniej niż na ostatnią chwilę no tak, byle by jakąkolwiek pracę mieć ja dziękuję za bycie gwiazdą youtube'a nie chcę odbierać tego zaszczytu petervankowi to może założymy duet? Ty będziesz grać a ja śpiewać kto to są Luntek i Gracjanek?

do Ruskich chcesz jechać ? :ble: ,pewnie dlatego że tania wódka tam jest :cozagopek: no to masz szczęście bo gdybyś o wojnie słyszała to by gadała i gadała
no zdrowy jestem :ziober2: , no to tak . okulista , cukier, wr, mocz , rtg klatki piersiowej , laryngolog , neurolog, morfologia, ob , dentysta , HIV i na kiłę , no i to chyba wszystko
kiedyś im się skończy ta dobra passa i się przejadą na tym :Tak: , bo to wiesz Ty jeleń pójdziesz i rozejrzysz się za wszystkim a pozniej one bedea sie wypytywac
haha też bym nie chciał :lol2: , hahahahhaah peterVank jak ja dawno go widziałem
na grzebieniu mogę grać :pavarotti:
wejdź na yt i wpisz bo mi się nie chce linków wklejać i szukać teraz :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: bo Ty to wprawiony oszust jesteś no ona to naprawdę to jaki ona musiała miec wzrok zresztą myśmy mieli takie ściągi, że nauczyciel patrzał i i tak nie kumał że właśnie ściągamy do dziwnej szkoły chodziłeś

czy taki oszust :lol2:
dobry miala wzrok gupia menda , bardzo czesto lapa na sciaganiu
no Ty miałaś o wiele lepiej :ziober2:
tez tak mysle ze dziwna byla , kraty w oknach jak w wiezieniu

Konto usunięte
Konto usunięte: porażka życia : Bób :nija: nie wiem jak ja to napisałam ja tam się ogzorcysty nie boję dobrze, że chociaż te długaśne posty piszesz, to też prawie jak pamiętnik normalną biologię mieliśmy jakbym miała tasiemca to bym się go nie pozbywała, przydałby mi się

no rozumiem że wierzysz w tę roślinę Bób :pavarotti: , pomyłki się zdarzają :ninja:
a czosnku i kołka się boisz ?
dobrze że w ogóle coś jeszcze piszę :ziober2:
to nam babka o takich rzeczach nie mówiła :ziober2:, a po co Ci byłby tasiemiec ? :ble:

Konto usunięte
Konto usunięte: co Ty tam wiesz tylko nie mów że jarzomp to też Ty to marzenie akurat da się spełnić no przestań aż tak źle chyba nie jest?

o sprawach osobistych dużo wiem w końcu profesor miodek mnie uczył :rock:
nie, jarzomb to jest szeldo :lol2:
nie chcę tego marzenia :fakju:
wczoraj było a dzisiaj już o wiele lepiej :mrgreen:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahahaha dobra metoda

chyba najprostsza :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: no i sie udało a ja tak wchodzę i się zastanawiam co tu się tak nagle ilość postów zwiększyła :lol2

mi się zawsze udaje :rock:
Jammi1990
Jammi1990
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież te z Wenus to niektóre nawet samych siebie nie kumają mówią prymitywnie ale za to zawsze się dogadają i bez żadnych kłótni a po co jak mi program policzy , mi właśnie spada bo na hyde piszę mało z resztą mam gdzieś te statystyki a właśnie że mam jakąś taką koszulkę na zamek dokładnie lubię gdy się tłumaczysz i przekręcasz niektóre słowa (Bób) sama się przecież nazwałaś głupkiem a skoro tak stwierdziłaś a ja taki bystry i fajny człowiek nie mogłem zaprzeczyć chce Ci się tak co roku ,ja w tym roku byłem na nartach ja się nigdy na łyżwach nie wywaliłem

z tym się akurat zgodzę :ninja:
nie tak zawsze, za to jak już się pokłócą to po mordach leją :cozagopek:
trochę tych słów by wyszło :ninja:
koszulę na zamek masz? ciekawe jak sie w niej wygląda :lol:
za to ja nie lubię się tłumaczyć ani przekręcać słów :nie: teraz mi pełno literówek wychodzi, bo tak mam zawsze jak na brzuchu leżę :jezyk:
ale potwierdzać też nie musiałeś :and: tak z grzeczności nie zaprzeczasz? :lol2:
bardzo lubię jeździć na łyżwach więc mi się chce :woot: na nartach nie umiem :ninja:
akurat się nie wywaliłeś, pewnie ciągle leżałeś na początku :cozagopek:

Konto usunięte
Konto usunięte: gdzieś czytałem właśnie że dużo jest , na urlopie i zagonili Ciebie do roboty ? sam zacznę teraz dzwonić yhmmm

ja tak mam zawsze kiedy mam wolne, plus teksty że nic nigdy nie robię więc teraz mogę zacząć :and: dlatego tak sie cieszę, że od października będę mieszkać w Gdańsku, w domu to mnie potem za szybko nie zobaczą
znajdziesz pracę, wierzę w Ciebie :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: no taki typowo damski film , tylko kawałek tego widziałem bo siostra oglądała i byłem zmuszony nie tyle co broić co ile wagarować , ale w trzeciej klasie już się uspokoiłem gorzka jest bo taka gorzka , współczuję Ci bo ja to mogę jeść co dnia czekoladę i zagryzać tym chipsami , wiem kiedyś marnie skończę po takim jedzeniu

za długi ten film jak na mnie :lol2: ja obejrzałam cały ale ledwo wytrzymałam :ble:
to lepiej, że się uspokoiłeś :tak:
zazdroszczę Ci :and: ale wolę się nie zastanawiać jak bym wyglądała po takim jedzeniu :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: do Ruskich chcesz jechać ? ,pewnie dlatego że tania wódka tam jest no to masz szczęście bo gdybyś o wojnie słyszała to by gadała i gadała no zdrowy jestem , no to tak . okulista , cukier, wr, mocz , rtg klatki piersiowej , laryngolog , neurolog, morfologia, ob , dentysta , HIV i na kiłę , no i to chyba wszystko kiedyś im się skończy ta dobra passa i się przejadą na tym , bo to wiesz Ty jeleń pójdziesz i rozejrzysz się za wszystkim a pozniej one bedea sie wypytywac haha też bym nie chciał , hahahahhaah peterVank jak ja dawno go widziałem na grzebieniu mogę grać wejdź na yt i wpisz bo mi się nie chce linków wklejać i szukać teraz

co tam, że ruski, ważne że cudne widoki :zakochany: tak się składa że nie lubię wódki :jezyk:
no to naprawdę sporo tych badań :szok2: ale przynajmniej wiesz, że zdrowy jesteś :mrgreen:
całkiem możliwe, w sumie dobrze by im to zrobiło. to zazwyczaj tak przypadkiem wychodzi, że im przypominam :woot: z tą rejestracją na stronie było np tak, że coś tam wspomniałam, o tym że tak trzeba zdjęcie wstawić czy coś, koleżanka się spytała do kiedy tam sie można rejestrować bo ona tego jeszcze nie zrobiła, mi się wydawało że termin na to juz minął i ona w wielki popłoch wpadła bo "bo nie wiedziała przedtem", ale potem jakoś sie okazało że jeszcze jakiś dzień na to miała. następnym razem nic nie będę mówić, może w końcu zmądrzeją.
też go dawno nie widziałam, ale to dobrze :ninja:
na grzebieniu :lol: bylibyśmy lepsi od tego dziadka co śpiewał coś o autostradzie i grał na bębenkach i co tam ta babcia "tańczyła" :crylol:
jak skończę pisać to sprawdzę :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: czy taki oszust dobry miala wzrok gupia menda , bardzo czesto lapa na sciaganiu tez tak mysle ze dziwna byla , kraty w oknach jak w wiezieniu

no pewnie, że oszust :lol:
może mieliście złe sposoby ściągania? :cozagopek:
jaką Ty szkołę miałeś :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: no rozumiem że wierzysz w tę roślinę Bób , pomyłki się zdarzają a czosnku i kołka się boisz ? dobrze że w ogóle coś jeszcze piszę to nam babka o takich rzeczach nie mówiła , a po co Ci byłby tasiemiec ?

codziennie się do niego modlę :lol: zdarzają się, ale czemu akurat takie :lol2:
tylko nie czosnek i kołek :wtf:
ja też się bardzo cieszę :ziober2:
nasza była fajna :ninja: do tego żebym schudła :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: o sprawach osobistych dużo wiem w końcu profesor miodek mnie uczył nie, jarzomb to jest szeldo nie chcę tego marzenia wczoraj było a dzisiaj już o wiele lepiej

nie ma to jak nauczyciel na poziomie:lol:
w życiu bym nie zgadła że to on :crylol:
to przecież takie oryginalne marzenie :lol2:
dobrze, że lepiej :mrgreen:
Jammi1990
Jammi1990
  11 lipca 2009

łooo matko :szok2: Luntek i Gracjan :crylol:
gdzie takich produkują :lol:

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: łooo matko Luntek i Gracjan gdzie takich produkują

no właśnie nie wiem , gdzie tacy idioci się rodzą :ninja:

dobra już się biorę za odpisywanie :ninja:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z tym się akurat zgodzę nie tak zawsze, za to jak już się pokłócą to po mordach leją trochę tych słów by wyszło koszulę na zamek masz? ciekawe jak sie w niej wygląda za to ja nie lubię się tłumaczyć ani przekręcać słów teraz mi pełno literówek wychodzi, bo tak mam zawsze jak na brzuchu leżę ale potwierdzać też nie musiałeś tak z grzeczności nie zaprzeczasz? bardzo lubię jeździć na łyżwach więc mi się chce na nartach nie umiem akurat się nie wywaliłeś, pewnie ciągle leżałeś na początku

no sama widzisz jak jest :ziober2:
dadzą w mordę i pójdą na piwo ! a baby podrapią się pazurami pociągną za włosy i już nigdy się do siebie nie odezwą :mrgreen:
zobaczymy jutro wkleję do worda :ziober2:
tzn to nie jest taka koszula typowa, koszulka tylko że z kołnierzykiem taka biała pedalska :ble:
również nie lubię się tłumaczyć , z resztą kto to lubi ? :ninja: .
no dobrze już nie będę :ssh: , no właśnie z grzeczności nie mogę jednak :ziober2:
ja to się więcej najeździłem na łyżworolkach i dzięki temu nie musiałem się uczyć jeździć na tych łyżwach bo to jednak działa na takiej samej zasadzie :ziober2:
ani razu właśnie nie leżałem :ninja: ale za to na nartach ile razy :Crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tak mam zawsze kiedy mam wolne, plus teksty że nic nigdy nie robię więc teraz mogę zacząć dlatego tak sie cieszę, że od października będę mieszkać w Gdańsku, w domu to mnie potem za szybko nie zobaczą znajdziesz pracę, wierzę w Ciebie

nie no mogliby Ci już odpuścić :ninja: , widzę że nie tylko mi takimi tekstami walą :zakochany: :crylol: ,
no od października będziesz miała ich gdzieś :ziober2: a już mieszkanie załatwiłaś tak w ogóle :woot: , no będą tęsknić za Tobą i będę wpadać do Ciebie co weekend :tak:
muszę bo jak nie to mogę wtedy pływać do góry nogami :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: za długi ten film jak na mnie ja obejrzałam cały ale ledwo wytrzymałam to lepiej, że się uspokoiłeś zazdroszczę Ci ale wolę się nie zastanawiać jak bym wyglądała po takim jedzeniu

długi :woot: ja kiedyś obejrzałem trzy części na raz Władcy Pierścienia :woot:
tzn. ja akurat nie widziałem jakiś tam pedalskich akcji bo może 15minut widziałem tego filmu :ninja:
no lepiej lepiej bo zawsze byłem tym złym i się troszkę polepszyło
byś wyglądała tak jak ja , czyli suchar :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: co tam, że ruski, ważne że cudne widoki tak się składa że nie lubię wódki no to naprawdę sporo tych badań :szok2: ale przynajmniej wiesz, że zdrowy jesteś całkiem możliwe, w sumie dobrze by im to zrobiło. to zazwyczaj tak przypadkiem wychodzi, że im przypominam z tą rejestracją na stronie było np tak, że coś tam wspomniałam, o tym że tak trzeba zdjęcie wstawić czy coś, koleżanka się spytała do kiedy tam sie można rejestrować bo ona tego jeszcze nie zrobiła, mi się wydawało że termin na to juz minął i ona w wielki popłoch wpadła bo "bo nie wiedziała przedtem", ale potem jakoś sie okazało że jeszcze jakiś dzień na to miała. następnym razem nic nie będę mówić, może w końcu zmądrzeją. też go dawno nie widziałam, ale to dobrze na grzebieniu bylibyśmy lepsi od tego dziadka co śpiewał coś o autostradzie i grał na bębenkach i co tam ta babcia "tańczyła" jak skończę pisać to sprawdzę

no widoki też tam są fajne jak widziałem na discovery , ale człowieka jednak byś tam tak często nie spotkała :ninja:
a było było tych badań , na szczęście mam to już za sobą :tak: , w sumie to wszystkich badań jakich się da nie zrobiłem więc jednak nie wiem czy w zupełności jestem zdrowy :woot:
hahah przypadkiem :lol: no to zakręcona ta Twoja koleżanka to i tak dobrze że jednak się zorientowała że został jej ten dzień, bo gdyby nie to musiałaby iść na Akademię Morską bo do 17lipca jest rekrutacja :crylol:
szkoda że go nie ma , bo zawsze jaja były a teraz już coraz gorzej tutaj z tym
kiedyś widziałem jak ktoś tam grał na grzebieniu :woot: , a nie oglądałem tego i nie kojarzę , pamiętam tego gościa brzuchomówcę co z maskotką łaził i fajnymi tekstami walił :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: no pewnie, że oszust może mieliście złe sposoby ściągania? jaką Ty szkołę miałeś

już nie muszę oszukiwać nauczycieli :jezyk:
my już raczej wszystkie sposoby wykorzystaliśmy a nawet jeszcze nowsze sposoby wymyślaliśmy ja to nagrałem cały spr. z rysunkami nawet na mp3. i jakoś się udało :rock: ale to na fizyce
głupią :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: codziennie się do niego modlę zdarzają się, ale czemu akurat takie tylko nie czosnek i kołek ja też się bardzo cieszę nasza była fajna do tego żebym schudła

i widzisz jakieś postępy że się modlisz ? :pavarotti: ja to w ogóle od jakiegoś czasu straciłem sens w ten cały katolicyzm , ksiądz chyba powinien żyć w biedzie i pomagać tym biednym :woot: , a nie kupować sobie auta i domy stawiać za nasze pieniądze ,
też chyba kiedyś założę swoją wiarę bo to dobry biznes :zakochany:
no nie było źle , ja prawie i bym napisał statystki zamiast statystyki :ziober2:
no ja tam nigdy nie lubiłem biologii za dużo teorii jak dla mnie , schudnąć przecież zawsze można mi w tym nawet lepiej idzie niż w przytyciu :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma to jak nauczyciel na poziomie w życiu bym nie zgadła że to on to przecież takie oryginalne marzenie

nauczyciel jak nauczyciel :rock:
czemu ? :ziober2: trzeba się zgodzić że niezłymi tekstami wali na Jarzombie :lol2:
niektórzy je spełnili :ninja:
Jammi1990
Jammi1990
  11 lipca 2009

za jakieś 15 minut zacznę odpisywać bo muszę kogoś odwieźć do domu :ninja:

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: za jakieś 15 minut zacznę odpisywać bo muszę kogoś odwieźć do domu

dobrze kierowco :ziober2: , ja idę coś wszamać
Jammi1990
Jammi1990
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dadzą w mordę i pójdą na piwo ! a baby podrapią się pazurami pociągną za włosy i już nigdy się do siebie nie odezwą zobaczymy jutro wkleję do worda tzn to nie jest taka koszula typowa, koszulka tylko że z kołnierzykiem taka biała pedalska również nie lubię się tłumaczyć , z resztą kto to lubi ? . no dobrze już nie będę , no właśnie z grzeczności nie mogę jednak ja to się więcej najeździłem na łyżworolkach i dzięki temu nie musiałem się uczyć jeździć na tych łyżwach bo to jednak działa na takiej samej zasadzie ani razu właśnie nie leżałem ale za to na nartach ile razy

przestań, bo obudzisz we mnie feministkę, a wtedy będzie źle :ninja:
ale to i tak nie będą wszystkie, bo już jakiś czas temu te długaśne posty były :mrgreen:
pewnie jeszcze obcisła :wtf: i nosisz tą pedalska koszulę? :cozagopek:
nikt nie lubi, więc mnie tu więcej nie zmuszaj żebym niepotrzebnie się tłumaczyła :martuska:
widzę, że z Tobą dziewczyny mają ciężko, bo nie da sie wymusić komplementu :lol2: zamiast zaprzeczać złej rzeczy potwierdzisz :lol:
jak byłam mała zawsze marzyłam o łyżworolkach ale matka się nie chciała zgodzić :and: ale teraz łyżwy mi wystarczą. a na nartach się przypadkiem nie połamałeś, bo przecież taki kruchy jesteś :cozagopek:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie no mogliby Ci już odpuścić , widzę że nie tylko mi takimi tekstami walą , no od października będziesz miała ich gdzieś a już mieszkanie załatwiłaś tak w ogóle , no będą tęsknić za Tobą i będę wpadać do Ciebie co weekend muszę bo jak nie to mogę wtedy pływać do góry nogami

oni nigdy nie odpuszczają, czasem jak wracam późno z pracy to jeszcze każą mi coś robić, a jak powiem że jestem zmęczona i nie pójdę, to szantażują, że auta nie pożyczą :and:
od października będę wolna od nich:mrgreen: w akademiku będę mieszkać :ssh:
nie będą wpadać, oni nie jeżdżą do Gdańska. poza tym tęsknić też raczej nie będą :lol2: oni tak tylko za moją siostrą, ich pupilkiem
znajdziesz znajdziesz :mrgreen: użyj całego swojego uroku osobistego :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: długi ja kiedyś obejrzałem trzy części na raz Władcy Pierścienia tzn. ja akurat nie widziałem jakiś tam pedalskich akcji bo może 15minut widziałem tego filmu no lepiej lepiej bo zawsze byłem tym złym i się troszkę polepszyło byś wyglądała tak jak ja , czyli suchar

z tym, że we Władcy Pierścieni sie coś dzieje :ninja:
te akcje były okropne, musiałam się odwracać chwilami :wtf:
potem byłeś zły, ale nie aż tak :lol2:
no i dobrze, że suchar, tylko by mi cycki zmalały :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: no widoki też tam są fajne jak widziałem na discovery , ale człowieka jednak byś tam tak często nie spotkała a było było tych badań , na szczęście mam to już za sobą , w sumie to wszystkich badań jakich się da nie zrobiłem więc jednak nie wiem czy w zupełności jestem zdrowy hahah przypadkiem no to zakręcona ta Twoja koleżanka to i tak dobrze że jednak się zorientowała że został jej ten dzień, bo gdyby nie to musiałaby iść na Akademię Morską bo do 17lipca jest rekrutacja szkoda że go nie ma , bo zawsze jaja były a teraz już coraz gorzej tutaj z tym kiedyś widziałem jak ktoś tam grał na grzebieniu , a nie oglądałem tego i nie kojarzę , pamiętam tego gościa brzuchomówcę co z maskotką łaził i fajnymi tekstami walił

nie lubię ludzi, więc bardzo mi odpowiada Syberia i Islandia :tak: jak są widoki do podziwiania nie ma ze mnie zbyt dobrej towarzyszki do rozmów, bo ciągle zamyślona chodzę :lol2:
no raczej jesteś zdrowy, w końcu dość młody jeszcze jesteś :lol2: ja w sumie starsza od Ciebie jestem :szok2:
naprawdę zakręcona, ale to strasznie wkurzające. o do 17? to ja się może tam zarejestruję :pavarotti:
nie wiem czy było śmiesznie, mnie on tylko wkurzał:woot:
ja kiedyś w tv widziałam, ale tak na żywo to nie:ninja: a ten z maskotką też był fajny :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: już nie muszę oszukiwać nauczycieli my już raczej wszystkie sposoby wykorzystaliśmy a nawet jeszcze nowsze sposoby wymyślaliśmy ja to nagrałem cały spr. z rysunkami nawet na mp3. i jakoś się udało ale to na fizyce głupią

i to jest piękne :zakochany: tak samo to że nie będzie więcej lektur :zakochany:
niezły pomysł z tym mp3 :tak: mi tam wystarczyły ściągi na folii na długopisach :tak:
i to jak głupią :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: i widzisz jakieś postępy że się modlisz ? ja to w ogóle od jakiegoś czasu straciłem sens w ten cały katolicyzm , ksiądz chyba powinien żyć w biedzie i pomagać tym biednym , a nie kupować sobie auta i domy stawiać za nasze pieniądze , też chyba kiedyś założę swoją wiarę bo to dobry biznes no nie było źle , ja prawie i bym napisał statystki zamiast statystyki no ja tam nigdy nie lubiłem biologii za dużo teorii jak dla mnie , schudnąć przecież zawsze można mi w tym nawet lepiej idzie niż w przytyciu

tak do Bobu to wątpliwy postęp :lol2: też myślę, że ksiądz powinien być skromny i biedny, a nie że nasz co chwilę auto na nowe wymienia itp:martuska: na dodatek moja babcia uwielbia rydzyka, i twierdzi że on biedny w celi, na twardym łóżku śpi i nie ma grosza przy duszy :ninja:
a ja będę Twoim wyznawcą :lol:
że Cię statystki nie interesują? :lol2:
biologia była ciekawa :tak: \wcale nie tak łatwo schudnąć jak sie nie ma Twojej przemiany :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: czemu ? trzeba się zgodzić że niezłymi tekstami wali na Jarzombie niektórzy je spełnili

teksty ma świetne :lol2:
no np. te "seksi" lale tutaj :zonk:
Jammi1990
Jammi1990
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze kierowco , ja idę coś wszamać

uwielbiam jeździć :zakochany: poza tym jako jedyna nie piłam :ssh:
smacznego chudzielcu :mrgreen:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  11 lipca 2009

troszkę minie zanim odpiszę bo właśnie zabieram się za jedzenie :ninja:

Jammi1990
Jammi1990
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: troszkę minie zanim odpiszę bo właśnie zabieram się za jedzenie

dobra to ja sie wykąpię, a że tak z godzinkę to zawsze trwa to nie musisz się spieszyć z odpisywaniem :ninja:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra to ja sie wykąpię, a że tak z godzinkę to zawsze trwa to nie musisz się spieszyć z odpisywaniem

już się biorę za te odpisywanie :ziober2: , też by mi wypadło się umyć :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.