xXxMoniiSiiaxXx
xXxMoniiSiiaxXx
  29 czerwca 2009 (pierwszy post)
http://pieknastronazycia.nivea.pl/pl/mezczyznamarzen/mezczyzna/id-171880
I co to ma być?
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  29 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I co to ma być?

Ty nas pytasz?
Więc Ci odpowiem.
Ludzka głupota. :and:.
xXxMoniiSiiaxXx
xXxMoniiSiiaxXx
  29 czerwca 2009
TakeTheSunAway
TakeTheSunAway: Ludzka głupota. .

Twoja głupota. :)
Paula081189
Paula081189
  29 czerwca 2009

xXxMoniiSiiaxXx:
I co to ma być?

Szczyt ludzkiej głupoty!

Paja
Paja
  29 czerwca 2009

dasz nam spokój dziewczynko?

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 czerwca 2009

idiotyzm i nic więcej

...Ignorance is bliss...
Zzizi
Zzizi
  30 czerwca 2009

a co to ma byc w ogóle xD

monittka15
monittka15
  1 lipca 2009

heh... co ma byc ! nudda..! A co moze byc heh.!:P

Jammi1990
Jammi1990
  10 lipca 2009

dobra, może byc :lol:

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  10 lipca 2009

nikogo tutaj nie ma , więc jest chyba dobrze :woot:

Jammi1990
Jammi1990
  10 lipca 2009

to się teraz chwilę pomęczę żeby to przenosić:P
zwłaszcza że się rozpisałes :lol:

Jammi1990
Jammi1990
  10 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nikogo tutaj nie ma , więc jest chyba dobrze

dziwne że tego nie zamknęli, ale jest dobrze :pavarotti: z tym że chwilę potrwa zanim odpiszę...
shamaramorgan
shamaramorgan
  10 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I co to ma być?

desperacja?
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  10 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to się teraz chwilę pomęczę żeby to przenosić:P zwłaszcza że się rozpisałes

no troszku tak
a to tam napisz , kopiuj wklej i gitara :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: dziwne że tego nie zamknęli, ale jest dobrze z tym że chwilę potrwa zanim odpiszę...

jeszcze i może zamkną :woot:

oho a ja mówiłem że tutaj nikogo nie ma :crylol:
Jammi1990
Jammi1990
  10 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja mam gotową już wiadomość zapisaną w notatniku , tyle że na innym kompie


Konto usunięte
Konto usunięte: drugi mundur ? po co mi aż tyle , chociaż w sumie ja już nie wiem czy Ci w zaocznych noszą mundury no ponoć lepiej iść na ochotnika raz że było krócej , i było się jednak lepiej traktowanym , przynajmniej tak kolega mi mówił czemu nie ? , może i by się wyrobił , a może właśnie dobrze by mu to zrobiło a tam fryzura , przecież miałaś dłuższe i teraz nadal masz dłuższe bo co innego z długich na krótkie , bo za mało wychodziłaś na słońce to blada no z pewnością byłoby zimno , ja już nie pamiętam kiedy miałem krótkie włosy zimą

ale że co drugi mundur? :woot: ja pisałam o jednym :ninja: chyba powinni nosić... w końcu zaoczni to zwyczajni studenci, więc czemu nie :pavarotti: chociaż kto ich tam wie...
a Twój kolega był na ochotnika? jak na mój tępy sposób rozumowania to oni wszyscy chyba są tak samo traktowani, ale ja się nie znam :ninja:
nie sądzę że by mu to dobrze zrobiło :ninja: zawsze był zwolniony z wfu z powodu niezbyt normalnego uczulenia, poza tym gej wśród samych facetów? :wtf:
no wtedy to miałam dość długie bo na studniówkę zapuszczałam, przed maturą dość je skróciłam, a dzisiaj znowu :ninja: ale niech będzie, pewne podobieństwo do tamtej fotki można zobaczyć :lol2:
chyba faktycznie siedziałam wtedy ciągle w domu :woot: to wszystko tłumaczy :mrgreen:
skoro nie pamiętasz to chyba aż tak Cię nie przymroziło, więc musiałeś mieć dłuższe :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: lada dzień i coś wykombinuję , może stronę internetową (szablon) zacznę pisać i może coś sprzedam wysłałem do nich CV i lypa

mam nadzieję że Ci się uda bo do bani tak bez pracy... no tak, informatyk :mrgreen:
nie wiedzą kogo tracą :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: to blondyna nie jest babą ? haha i wszystko jasne po co te numery , lada dzień a możecie spodziewać się smsika hmm no to trochę dziwnie po co to płakać skoro i tak się nic nie da więcej zrobić to jednak dobrze że nic nie mówiłaś no dla mnie głupie , bo jak zobaczę fajną soczystą laskę to mam do niej od razu zagadać , najpierw to jechała w tym samym trolejbusie odwracała się z koleżanką do mnie i się tam śmiała , uśmiechała jak kto woli , no i wyszły za mną i zaczepiły . ale "odważni krócej żyją !" takim tekstem doyebal mi koleś gdy wspinałem się na rysy , bo on zrezygnował z dalszej wspinaczki bo pogoda się psuła i zanosiło się na deszcz przy fajnym towarzystwie to można pracować nawet w tych złych warunkach no nie jest , raczej gorsza od mojej muszę przyznać co się stało wczoraj ?

no weź, wiesz o co mi chodziło :ziober2:
właściwie to całkiem fajny ten policjant był :ninja: ale jakiś starawy no i chyba niezbyt inteligentny, sądząc po tekstach :lol:
no bez sensu, ale strasznie się zdenerwowała... zresztą strasznie pechowy dzień miała, najpierw w połowie drogi do gdańska jej samochód się rozwalił, jakoś wróciła do domu i pojechała samochodem chłopaka, i potem to "otarcie" :woot:
jakbym sie odezwała to babka by się wkurzyła, bo przez to że koleżanka uznała że to naprawdę z jej winy było, to ta babka się uspokoiła i nawet miłą udawała :woot: więc tylko ograniczyłam się do kpiących uśmieszków :lol:
jaka to jest soczysta? :lol2: a to ona z koleżanką była! to dużo tłumaczy :mrgreen: odważniejsza była:D no to nieźle się wokół Ciebie zakręciły :lol2:
może i krócej, ale ciekawiej :ninja: to Ty prawie jak nieustraszony :pavarotti: i jak, lunęło?
no też fakt :mrgreen:
teraz o już przedwczoraj :ninja: cały dzień lało, ludzi nie było, a ja i koleżanki na innych stoiskach musiałyśmy tak stać :and: cieszyłam sie tylko że nie było w poblizu lustra :lol: jak wróciłam do domu (po 12 godzinach) to sie przestraszyłam :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: hmm i tak się robi coraz dłuższe no zimą lubiłem chodzić a właściwie nie wstawać rano do szkoły bo tak śpiąco jest i w ogóle , zimno to się nie chce iść jak było ciepło to my chodziliśmy tak się napić , pogadać , raz poszliśmy po libacji pisać sprawdzian z chemii , gotowca podłożyłem wtedy To Ty na transport czy na geodezję bo ja już nie rozumiem , też poprawię chociaż zależy czy się tam dostanę to gratuluję przecież to nie jest takie złe , i raczej inżynieria jest dobrym kierunkiem przyszłościowym bo ludzi potrzebują i dobrze płacą , zostań tam jak to ? przecież ja musiałem przy rekrutacji zanieść oryginał świadectwa i odpis raz w końcu miałem szczęście

dokładnie :mrgreen: ale co tam, moze byc :D
no w sumie racja... jak sie wstaje to ciemno i w ogóle...
Ty to dobry jestes :lol: facetka sie nie skumała że Wy pod wpływem? :crylol:
no miałam liste kierunków na PG na które chciałabym pójść i według kolejności, na które najbardziej. na pierwszym miałam geodezję, potem budownictwo, transport, zarządzanie i inżynieria produkcji i na końcu matma. na pierwsze 3 się nie dostałam, ale na transport mam jakieś szanse jak ci co tam są pójdą np na inną uczelnię. mam nadzieję że wtedy wskoczę na listę od transportu. na pierwsze dwa kierunki nie mam co liczyć:)
a z czego będziesz poprawiać? matmę tylko?
z tym że mnie ta inżynieria produkcji w ogóle nie interesuje... jeśli na to pójdę to tylko po to żeby się nie odzwyczajać od nauki, do czasu aż będę maturę poprawiać, bo wiem że po roku przerwy juz by mi sie nie chciało do matury przygotowywac :woot:
jesteś szczęściarzem :mrgreen:
na PG póki co trzeba było zanieść ksero świadectwa maturalnego, jeśli sie dostało na studia to trzeba oryginały dowieźć :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: no skoro tak myślą to może i coś w tym jest chociaż nie wierzę w opinię innych prawdziwą naturę zostawiasz w domu ? może po kastracji uspokoiłabyś się nie wiesz co tracisz , mięta z czekoladą sama słodycz przecież ja tylko w nocy się obżeram i nic

coś na pewno, sądząc po moich tekstach :lol2: to dobrze:tak: opinię trzeba sobie wyrobic samemu :mrgreen:
w domu to ja dopiero daję czadu :kv3:
na pewno bym była spokojniejsza :lol2: mój pies po kastracji zachowuje sie jak ciota :ninja:
to ja już nie wiem jak to z Tobą jest :nielapie: może masz jakiegoś wielkiego tasiemca? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: bo ja psuja jestem z natury nie wiedziałem co wymyślić , i tak to mi przyszło do głowy

fajną masz naturę :lol:
niezłe pomysły :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale to już pewnie chemia jest ! już nie mają czego wymyślać

chyba tak, jakoś dziwnie smakują :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie bolałyby , szybki jestem , no właśnie po co się męczyć i pisać 10razy jak można spokojnie zadzwonić no grożę i to samym profesorem ! , no mam nadzieje że będziesz nosić bo jak nie ? to z resztą sama wiesz co Ci grozi no wiadomo że czasem okulary przeszkadzają i trzeba ściągnąć

a skąd byc wiedział, że mnie juz nie bolą? :lol2: ja bym sie nie przyznała:ssh:
a co ten Miodek mi może zrobić? :cozagopek:
mi nie przeszkadzają w sumie zbytnio, ale czasem wygodniej mi przeciwsłoneczne założyc :ninja:

chyba znowu będą rekordy co do długości postów :lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.