xXxMoniiSiiaxXx
xXxMoniiSiiaxXx
  29 czerwca 2009 (pierwszy post)
http://pieknastronazycia.nivea.pl/pl/mezczyznamarzen/mezczyzna/id-171880
I co to ma być?
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  12 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

co za nowy AV i to jaki adekwatny :cozagopek:

Konto usunięte
Konto usunięte: widać w jakich momentach pisania robiłeś przerwy bo sie powtarzasz szkoda bo ciekawa jestem to dobrze, że nie aż takie małe bardzo zły gorszy ode mnie lepiej, żeby Ci się te granice nie zatarły bo będziesz ciągle poobijany chodził w zeszłym roku chyba było tak że ledwo co śnieg spadł to od razu topniał, i pamiętam, że ciągle jak wychodziłam ze szkoły to taka ciapa była a Ty powiedziałeś, że wszyscy się starzeją, więc ja też

haha gdzie się powtórzyłem ? :ninja: a już kapuję gdzie takie masło maślane wyszło
może jutro jak wrócę do domu :woot: , tylko tego worda zainstaluję chociaż już mi się on nie przyda raczej
aż taki dzieckiem to ja nie jestem , żeby takie gatki nosić :lol:
to się jeszcze okaże :klaps:
ahah to musiałby mnie ktoś filmować żebym przynajmniej nie na marne tak w ryj dostawał , bo może ktoś by to kupił :lol:
no chyba to było w zeszłym roku
wszyscy oprócz mnie , podpisałem pakiet z diabłem :w00tjump: 1,5gr za smsa do wszystkich sieci :w00t:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem jak to będzie, tak szybko na to auto nie zarobię Twoje pomysły są genialne najwygodniej by mi się mieszkało chyba w autobusie chcesz wynająć mieszkanie? właściwie to fakt będzie ciężko znaleźć miejsce, gdzie będzie można spokojnie pomyśleć niestety nie zostałam obdarzona bratem ja im nie współczuję ona nie przyjeżdża do domu bo tu nie wytrzymuje tego wykorzystywania współczuję młodszej bo tu od października sama zostanie z rodzicami nie dziwię sie że masz ich już dość na pewno coś znajdziesz a ja się dzisiaj dowiedziałam, że jeszcze tak z 10 dni będę miała tą pracę a potem to już koniec

nie martw się , ja też tak szybko nie zarobię na te auto , no chyba że wziąłbym pożyczkę tylko co za kretyn by mi ją dał :lol2:
czasem mam przebłyski inteligencji :crylol: , no autobus to byłby wypas chociaż w busie też nie byłoby tak źle :w00tjump:
mi to raczej nie opłacalne żeby wynająć , ale zobaczymy może jak będzie mnie stać to wynajmę za te 400-500 zł
to mykasz wtedy to biblioteki , tam zawsze jest spokój o ile nie natrafisz na grupkę gimnazjalistów i licealistów
chciałabyś być mężczyzną ? :lol: a pro po mężczyzny nie dawno widziałem jak ktoś napisał "poszukujemy meszczyzn do pracy" :crylol:
czyli jak nie współczujesz to dobrze wam :rock: bo ja nie wiem czy wytrzymałbym z tyloma babami :ninja:
ahah ucieka od obowiązków domowych :lol2: ,ale to i tak pewnie młodsza za nie długo też wyemigruje :rock:
nigdy nie przepadałem chodzić do lekarza w szczególności do "znawcy" rodzinnego
no to już d.upa :and: a nie znajdziesz jeszcze jakieś innej w swojej okolicy ? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: dużo ich nie oglądałam, bo te co widziałam były beznadziejne, no nie licząc Władcy pierścieni przygodowe lubię nie wiem, obejrzę sama i potem ocenię w sumie to egzorcyzmy emily rose to jedyny horror na którym do tej pory się bałam no chyba że masz taki telefon to ja rozumiem widziałam właściwie to się tulili i lizali po szyi na 8nastce koleżanki facetów raczej nie obrzydzają całujące się dziewczyny taki zmarznięty jesteś i na Grenlandię chcesz jechać? oszalałam? po co mam się męczyć w swetrze skoro jest mi ciepło? z tym że potem muszę słuchac kazań, że będę chora bo oczywiście wszyscy wiedzą lepiej ode mnie czy mi zimno czy nie.

Bo Ty się nie znasz :ziober2:
ja też mam zamiar obejrzeć ale w sumie się zdziwiłem że na wakacje coś nowego dali , bo przecież to sezon ogórkowy :woot: , ja właśnie coś nie przypominam sobie tego filmu
dziwnych macie tam kolegów :lol2: , a dlaczego twierdzisz że nie obrzydzają ? bo ja znam taki filmik że każdego obrzydza :ziober2:
a co to ma do rzeczy zimno z moim marzeniem ? :ziober2: , chcę i tyle będę uparty jak osioł ze shreka :woot: ,
a jak ciepło to rozumiem ale jednak ten słoneczny marcowy i kwietniowy dzień jest zdradliwy :ziober2: , ahah skądś znam to pewnie babcia mówi żebyś ciepło się ubrała

Konto usunięte
Konto usunięte: przydałoby się po prostu nie lubię jak ktoś na mnie patrzy, bo się wtedy głupio czuję i zastanawiam czy coś jest nie tak jak małe dzieci się patrzą to nie od nich jestem mądrzejsza zależy jeszcze jaka samotność to Ty też zakręcony jesteś coś takiego jeszcze mi się nie zdarzyło sądząc po tym jak piszesz o tym i z jak Ci na tym zależy, nie odwidzi Ci się nie wiem jak tam jest bo tam nie byłam

to weź jakiegoś kija i bij :rock: rozumiem w sumie to też nie lubię jak ktoś się na mnie patrzy bo to jednak krępuje
hmm przed chwilą mówiłaś że mógłbym czasem nie potwierdzać z grzeczności :woot:
więc teraz nie wiem czy potwierdzić że Ty mądrzejsza od tych dzieci :ziober2:
pustelnictwo na fajnej ciepłe plaży nawet mi się podoba :pavarotti:
czasem mam jakieś odpały :lol: takie rzeczy przytrafiają się tylko wyjątkowym !
zobaczymy zobaczymy

Konto usunięte
Konto usunięte: akbym miała jeszcze raz wybierać liceum to do tego na pewno bym nie poszła. u nauczycieli to bym miała przesrane a ciekawe co by Twoi powiedzieli jakbyś jeszcze na 3 lata wrócił mi się w ogóle nie podobała no Dziady to w ogóle nie wiadomo co, Chłopi byli w miarę ale też nie skumałam Wesela czemu nie? no nie bądź taki ;>

a dlaczego sądzisz że Ty miałabyś źle skoro Ty masz już świadectwo i mogłabyś tam robić burdel ? :lol2:
haha pewnie tekst maliny byłby taki "o pączuś jak mówiłem że spotkamy się na poprawie za rok o tej samej porze to się jednak sprawdziło " :lol:
mi się żadna lektura nie podobała :ninja: , wesela to my nawet nie przerobilsmy :lol2:
bo wykorzystasz i co wtedy będzie ? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: co roku na halloween przebieram się za zimniaka bób jest dobry moja babcia już tak ma albo mnie straszy tak, że prawie zawału dostaję, a to się nikomu innemu nie udaje byłam ale mnie wykopali za sianie demoralizacji teraz to już tak chyba nie ma, ale niektórzy mnisi nadal w celach mieszkają uwielbiam jogurt wiśniowy

ahahaa to pewnie na Ciebie lecą stonki :crylol: , w takim razie przydałoby się kiedyś spróbować
straszy Ciebie ? :lol2: to Twoja babcia szalona jest , krejzi :lol: , ja kiedyś moją siostrę i mamę wystraszyłem , dwie za jednym razem :evil:
ahahah rozbierałaś się ? :pavarotti: , pierwsze słyszę bo w sumie się tym nie interesuję i jestem jednak wierzący nie praktykujący , kiedy ja ostatnio w kościele byłem :wtf:
ja też , chyba najlepszy to jest wiśniowy :w00t:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  12 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w miarę krótko mi się udało ale tak szczerze to wolę jak Ty dużo piszesz

no czy ja wiem czy krótko , zajęło mi to przecież ponad 30minut
a to dlaczego ? :woot: , przedtem wolała jak krócej pisaliśmy a teraz dłużej ? :crylol:
Jammi1990
Jammi1990
  12 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przedtem wolała jak krócej pisaliśmy a teraz dłużej ?

bo masz fajne teksty, to się pośmiać mogę :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: co za nowy AV i to jaki adekwatny

spadaj :fakju:
to ja tuż przed operacją :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: haha gdzie się powtórzyłem ? a już kapuję gdzie takie masło maślane wyszło może jutro jak wrócę do domu , tylko tego worda zainstaluję chociaż już mi się on nie przyda raczej aż taki dzieckiem to ja nie jestem , żeby takie gatki nosić to się jeszcze okaże ahah to musiałby mnie ktoś filmować żebym przynajmniej nie na marne tak w ryj dostawał , bo może ktoś by to kupił no chyba to było w zeszłym roku wszyscy oprócz mnie , podpisałem pakiet z diabłem 1,5gr za smsa do wszystkich sieci

dobra, nie musisz sie tak fatygować, aż taka ciekawa nie jestem :tak:
przecież jesteś taki suchar i wyglądasz jak gimnazjalista więc mógłbyś nosić dziecięce gatki :cozagopek:
o widzisz, bijesz mnie i to po gołej ! jesteś bardzo zły ! :pavarotti:
lepiej Ciebie nie bić, w końcu taki kruchy jesteś :cozagopek:
zaprzedałeś duszę? :w00t: 1,5 gr? :w00t: ja nadal mam 18 :and: ale Ty możesz do mnie pisać :w00t:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie martw się , ja też tak szybko nie zarobię na te auto , no chyba że wziąłbym pożyczkę tylko co za kretyn by mi ją dał czasem mam przebłyski inteligencji , no autobus to byłby wypas chociaż w busie też nie byłoby tak źle mi to raczej nie opłacalne żeby wynająć , ale zobaczymy może jak będzie mnie stać to wynajmę za te 400-500 zł to mykasz wtedy to biblioteki , tam zawsze jest spokój o ile nie natrafisz na grupkę gimnazjalistów i licealistów chciałabyś być mężczyzną ? a pro po mężczyzny nie dawno widziałem jak ktoś napisał "poszukujemy meszczyzn do pracy" czyli jak nie współczujesz to dobrze wam bo ja nie wiem czy wytrzymałbym z tyloma babami ahah ucieka od obowiązków domowych ,ale to i tak pewnie młodsza za nie długo też wyemigruje nigdy nie przepadałem chodzić do lekarza w szczególności do "znawcy" rodzinnego no to już d.upa a nie znajdziesz jeszcze jakieś innej w swojej okolicy ?

pożyczki raczej by nikt nie udzielił :lol:
no zauważyłam, że czasem masz jakieś przebłyski :cozagopek: w busie bym się nie zmieściła ze wszystkimi "niezbędnymi" do życia rzeczami :ninja: wolę autobus :pavarotti:
przecież dużo bardziej Ci się opłaca mieszkać z rodzicami :woot: i tak przez większość czasu Cię w domu nie będzie więc po co kasę marnować :woot:
w bibliotece są ludzie, a ja potrzebuję miejsca gdzie będę sama żeby tak całkiem sie zamyślić :ninja: będę musiała coś wykombinować... tutaj mam dobrze na tym zadupiu idę nad jezioro i tyle :woot:
ja? mężczyzną? w życiu! faceci są do dupy :lol: ciekawe czy jakis męszczyzna się tam zgłosił :crylol:
byś nie wytrzymał bo ja lewo mogę, za dużo tu bab na jednym miejscu :crylol:
ja też będę uciekać od tych obowiązków :kv3: a młodsza jeszcze co najmniej 3 lata tu posiedzi :lol2:
raczej juz nic nie znajdę :and: chyba że na ulicy :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo Ty się nie znasz ja też mam zamiar obejrzeć ale w sumie się zdziwiłem że na wakacje coś nowego dali , bo przecież to sezon ogórkowy , ja właśnie coś nie przypominam sobie tego filmu dziwnych macie tam kolegów , a dlaczego twierdzisz że nie obrzydzają ? bo ja znam taki filmik że każdego obrzydza a co to ma do rzeczy zimno z moim marzeniem ? , chcę i tyle będę uparty jak osioł ze shreka , a jak ciepło to rozumiem ale jednak ten słoneczny marcowy i kwietniowy dzień jest zdradliwy , ahah skądś znam to pewnie babcia mówi żebyś ciepło się ubrała

ja się znam :martuska:
no tak w wakacje to zazwyczaj tylko jakieś shreki dawali :woot: emily rose była dobra, potem przez jakiś czas się bałam :ninja:
ja w sumie nie mam normalnych kolegów, wszyscy jacyś dziwni:woot: wydaje mi się że faceci lubią takie coś oglądać :ninja: poka ten filmik :w00t:
będziesz musiał sie tam podwójnie grubo ubrać żeby nie zmarznąć :pavarotti: ale czego sie nie robi dla marzenia :rock:
eee tam że zdradliwe, jak mi ciepło to sie nie będę przecież ubierać :woot: babcia to już w ogóle :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: to weź jakiegoś kija i bij rozumiem w sumie to też nie lubię jak ktoś się na mnie patrzy bo to jednak krępuje hmm przed chwilą mówiłaś że mógłbym czasem nie potwierdzać z grzeczności więc teraz nie wiem czy potwierdzić że Ty mądrzejsza od tych dzieci pustelnictwo na fajnej ciepłe plaży nawet mi się podoba czasem mam jakieś odpały takie rzeczy przytrafiają się tylko wyjątkowym ! zobaczymy zobaczymy

będę ich prać :rock: no strasznie krępuje :woot:
osz Ty wredny :klaps:
to że czasami siedzę z nimi w piaskownicy nie znaczy że nie jestem mądrzejsza :martuska:
no takie na plaży jest fajne :pavarotti:
chyba wyjątkowo zakręconym :lol: masz jeszcze jakieś takie historie? :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: a dlaczego sądzisz że Ty miałabyś źle skoro Ty masz już świadectwo i mogłabyś tam robić burdel ? haha pewnie tekst maliny byłby taki "o pączuś jak mówiłem że spotkamy się na poprawie za rok o tej samej porze to się jednak sprawdziło " mi się żadna lektura nie podobała , wesela to my nawet nie przerobilsmy bo wykorzystasz i co wtedy będzie ?

no chyba że tak :kv3: poszłabym szczególnie trzodzić babie od angielskiego :ninja:
pączuś? :crylol: juz wiem jak będę na Ciebie mówić :lol:
mi się podobała "Zbrodnia i kara", reszta była do dupy
gdzieżbym śmiała to wykorzystać :swir:
no powiedz :calusek:

Konto usunięte
Konto usunięte: ahahaa to pewnie na Ciebie lecą stonki , w takim razie przydałoby się kiedyś spróbować straszy Ciebie ? to Twoja babcia szalona jest , krejzi , ja kiedyś moją siostrę i mamę wystraszyłem , dwie za jednym razem ahahah rozbierałaś się ? , pierwsze słyszę bo w sumie się tym nie interesuję i jestem jednak wierzący nie praktykujący , kiedy ja ostatnio w kościele byłem ja też , chyba najlepszy to jest wiśniowy

stonki lecą jak głupie :wtf:
moja babcia to w ogóle jedyna w swoim rodzaju :lol2:
co takiego zrobiłeś że się wystraszyły? :pavarotti:
nie rozbierałam się, po prostu przestałam się ubierać :lol2: do piekła pójdziesz :klaps:
dobrze że się zgadzamy w kwestii jogurtu wiśniowego :w00t:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  13 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo masz fajne teksty, to się pośmiać mogę

normalne przecież one są :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: spadaj to ja tuż przed operacją

gdzie ? bo na drzewie zajęłaś całe miejsce :cozagopek: :lol:
no to biednie wyglądasz przed tą operacją :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: dobra, nie musisz sie tak fatygować, aż taka ciekawa nie jestem przecież jesteś taki suchar i wyglądasz jak gimnazjalista więc mógłbyś nosić dziecięce gatki o widzisz, bijesz mnie i to po gołej ! jesteś bardzo zły ! lepiej Ciebie nie bić, w końcu taki kruchy jesteś zaprzedałeś duszę? 1,5 gr? ja nadal mam 18 ale Ty możesz do mnie pisać

nie no na pewno wkleję tylko dzisiaj mi się naprawdę nie chce , bo musiałbym poszukać płyty
nie wiem czy zauważyłaś ale ostatnio Ci gimnazjaliści są jacyś zmutowani i wyglądają na o wiele więcej :ninja:
jak lubisz dostawać klapsy to przecież nie mogę zabrać Tobie tej przyjemności :ziober2:
wydaje Ci się że kruchy a tak na prawdę byk ze mnie :rock:
no sprzedałem :w00tjump: , a ja w realnym świecie 20gr :and:, z piekła mogę :w00t:

Konto usunięte
Konto usunięte: pożyczki raczej by nikt nie udzielił no zauważyłam, że czasem masz jakieś przebłyski w busie bym się nie zmieściła ze wszystkimi "niezbędnymi" do życia rzeczami wolę autobus przecież dużo bardziej Ci się opłaca mieszkać z rodzicami i tak przez większość czasu Cię w domu nie będzie więc po co kasę marnować w bibliotece są ludzie, a ja potrzebuję miejsca gdzie będę sama żeby tak całkiem sie zamyślić będę musiała coś wykombinować... tutaj mam dobrze na tym zadupiu idę nad jezioro i tyle ja? mężczyzną? w życiu! faceci są do dupy ciekawe czy jakis męszczyzna się tam zgłosił byś nie wytrzymał bo ja lewo mogę, za dużo tu bab na jednym miejscu ja też będę uciekać od tych obowiązków a młodsza jeszcze co najmniej 3 lata tu posiedzi raczej juz nic nie znajdę chyba że na ulicy

wziąłbym pożyczkę na jakiś fałszywy dowód i uciekł :evil:
powiedziałem czasem żeby dać Tobie tej fory :jezyk: , w Busie nie zmieściłabyś się ? :ninja: to co Ty tam chciałabyś wziąć ? :lol2: tylko jak ogrzać ten autobus ? :pavarotti:
no w sumie racja , ale jednak wolałbym się trochę usamodzielnić i zobaczyć jakby to było :woot: ,
a to o taką prywatność chodzi :pavarotti:, to pójdziesz na plażę nudystów szukać tej prywatności :crylol: , a ja myślałem że te jezioro jest oblegane przez ludzi
ahahaha jaka zboczona :klaps: i to dosłownie do dupy :lol2: do ust w sumie też , nie no przegiąłem teraz pałę nigdy tak nie gadałem a w szczególności z dziewczyną :ssh:
nie wiem ,ale w każdym bądź razie taki inteligentów zatrudniają do biurowych spraw że aż źle mi się robi jak to czytam
hmm jak to lewo Ty możesz :woot: , zdecydowanie za dużo :crylol: ale za to pewnie wesoło jest
to Ty do domu już nie wrócisz ? :lol: , no to ma przekichane przez te 3lata :ninja:
nie poddawaj się tak jak ja :rock: , na ulicy to jedynie 10gr znajdziesz :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja się znam no tak w wakacje to zazwyczaj tylko jakieś shreki dawali emily rose była dobra, potem przez jakiś czas się bałam ja w sumie nie mam normalnych kolegów, wszyscy jacyś dziwni wydaje mi się że faceci lubią takie coś oglądać poka ten filmik będziesz musiał sie tam podwójnie grubo ubrać żeby nie zmarznąć ale czego sie nie robi dla marzenia eee tam że zdradliwe, jak mi ciepło to sie nie będę przecież ubierać babcia to już w ogóle

:ssh:
w wakacje puszczają najgorszy chłam jaki istnieje , bałaś się chodzić po ciemku i wychodzić z domu ? :w00t:
no ten jeden to naprawdę dziwny , chory jakiś czy coś :woot: , zależy jak się całują :ninja: , jak chcesz to obejrzyj ale nie namawiam Ciebie do tego a wręcz odradzam
chyba że już nie chcesz spożyć jedzenia przez najbliższą dobę :woot: , a przede wszystkim nie radzę tego oglądać przed starszymi
http://free2g1c.com/ , z resztą może widziałaś go bo nie dawno brylował tutaj na forum
wystarczy jedna dobra kurtka z membraną :ninja , no ba
ja to kiedyś gdy młodszy byłem to w piłkę grałem na śniegu na krótki rękaw i nic mi nie było , a jak się grubo ubrałem coś mnie zawiało i już zdychałem z gorączką 39

Konto usunięte
Konto usunięte: będę ich prać no strasznie krępuje osz Ty wredny to że czasami siedzę z nimi w piaskownicy nie znaczy że nie jestem mądrzejsza no takie na plaży jest fajne chyba wyjątkowo zakręconym masz jeszcze jakieś takie historie?

a jak , jednemu z kija drugiemu z parasolki :rock: , albo z torebki jak to te babcie lały w bajkach :ninja:
przyjmijmy że ja jestem tym zielonym emotem :pavarotti:
hahah w piaskownicy dzieciak siedzi :cozagopek:
ale właśnie ja nie jestem zakręcony , to był przypadek:ninja: znam podobne historie ale to nie o mnie tylko o kuzynie :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: no chyba że tak poszłabym szczególnie trzodzić babie od angielskiego pączuś? juz wiem jak będę na Ciebie mówić mi się podobała "Zbrodnia i kara", reszta była do dupy gdzieżbym śmiała to wykorzystać no powiedz

a co Ci ta baba od ang. zrobiła :woot: , ja dzięki swojej zdałem maturę :lol:
dlaczego każdy się śmieje jak opowiadam że byłem nazywany pączuś na fizyce :woot: , ale to nie byłem tylko ja pączusiem , każdy chłopak był pączusiem :ziober2:
nawet nie kojarzę tej książki :crylol: , kolejna której nie przerabialiśmy
teraz się wydało :ziober2:
nie :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: stonki lecą jak głupie moja babcia to w ogóle jedyna w swoim rodzaju co takiego zrobiłeś że się wystraszyły? nie rozbierałam się, po prostu przestałam się ubierać do piekła pójdziesz dobrze że się zgadzamy w kwestii jogurtu wiśniowego

działasz na nie jak słodkości na osy :pavarotti: ,
właśnie widzę :lol: ,
nic właśnie szczególnego zaczaiłem się z ciemnego pokoju jak obie szły :ziober2:
to ja już nic nie rozumiem :ninja:, już byłem na Helu ale kiedyś tam pojadę jak znajdę trochę czasu
bo chyba każdy lubi taki jogurt :woot:
Jammi1990
Jammi1990
  13 lipca 2009

już zabieram się za odpisywanie :ninja:

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  13 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: już kopię rowy

po co ? gdzie ? :wtf:
Jammi1990
Jammi1990
  13 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: normalne przecież one są

jak dla kogo :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie ? bo na drzewie zajęłaś całe miejsce no to biednie wyglądasz przed tą operacją

aż taka wielka nie jestem :fakju: Ty się jeszcze zmieścisz bo cienki jesteś :cozagopek:
przynajmniej się tego nie wstydzę, i nie chowam się za kapturem :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie no na pewno wkleję tylko dzisiaj mi się naprawdę nie chce , bo musiałbym poszukać płyty nie wiem czy zauważyłaś ale ostatnio Ci gimnazjaliści są jacyś zmutowani i wyglądają na o wiele więcej jak lubisz dostawać klapsy to przecież nie mogę zabrać Tobie tej przyjemności wydaje Ci się że kruchy a tak na prawdę byk ze mnie no sprzedałem , a ja w realnym świecie 20gr , z piekła mogę

a więc jednak leń :nie:
jak dla mnie to gimnazjaliści teraz wyglądają jak dzieci:woot: tzn chłopcy jak dzieci a dziewczyny jak ku.rwy :ninja:
no to dawaj :gothiclady:
byk? chyba cielak:cozagopek:
w realnym świecie nie chcą kupić Twojej duszy? :and: to ja Cię najpierw zabiję, i potem mi smski będziesz wysyłać :w00t:

Konto usunięte
Konto usunięte: wziąłbym pożyczkę na jakiś fałszywy dowód i uciekł powiedziałem czasem żeby dać Tobie tej fory , w Busie nie zmieściłabyś się ? to co Ty tam chciałabyś wziąć ? tylko jak ogrzać ten autobus ? no w sumie racja , ale jednak wolałbym się trochę usamodzielnić i zobaczyć jakby to było , a to o taką prywatność chodzi , to pójdziesz na plażę nudystów szukać tej prywatności , a ja myślałem że te jezioro jest oblegane przez ludzi ahahaha jaka zboczona i to dosłownie do dupy do ust w sumie też , nie no przegiąłem teraz pałę nigdy tak nie gadałem a w szczególności z dziewczyną nie wiem ,ale w każdym bądź razie taki inteligentów zatrudniają do biurowych spraw że aż źle mi się robi jak to czytam hmm jak to lewo Ty możesz , zdecydowanie za dużo ale za to pewnie wesoło jest to Ty do domu już nie wrócisz ? , no to ma przekichane przez te 3lata nie poddawaj się tak jak ja , na ulicy to jedynie 10gr znajdziesz

dobry plan :kv3: a potem ja bym na Ciebie napadła i Ci cały łup zabrała :swir:
nie musisz mi dawać żadnych forów :jezyk: ja bym się chyba zmieściła ale nie moje rzeczy:lol2: ogrzać by się jakoś dało :pavarotti:
i kto by Ci obiadki gotował :mrgreen: i tak samodzielny będziesz bo będziesz zarabiać, i chyba nie ma sensu jeszcze marnować kasy na mieszkanie, w którym przez większość czasu i tak Cię nie będzie :ninja:
no taka całkiem prywatność, na plaży nudystów to bym się raczej skupić nie mogła :crylol: tutaj właśnie ludzi nie ma dużo, bo nie ma dobrego kąpieliska
kto tu jest zboczony :cozagopek: i jeszcze pałę przeginasz :crylol: dobra, ja też tak zazwyczaj nie mówię :ninja:
no debili zatrudniają a potem ci wykształceni pracy nie mają
cholerne literówki :nie: mógłbyś się przynajmniej nie czepiać :klaps: wesoło? to zależy, kiedy akurat się nie kłócimy to faktycznie niezła beka jest :mrgreen:
będę wracać na święta i ferie :ninja: no i może co jakiś czas tak sobie w weekend :woot:
a właśnie, jak Ci dzisiaj poszło szukanie pracy?
na ulicy to nawet trochę więcej można znaleźć :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: w wakacje puszczają najgorszy chłam jaki istnieje , bałaś się chodzić po ciemku i wychodzić z domu ? no ten jeden to naprawdę dziwny , chory jakiś czy coś , zależy jak się całują , jak chcesz to obejrzyj ale nie namawiam Ciebie do tego a wręcz odradzam chyba że już nie chcesz spożyć jedzenia przez najbliższą dobę , a przede wszystkim nie radzę tego oglądać przed starszymi http://free2g1c.com/ , z resztą może widziałaś go bo nie dawno brylował tutaj na forum wystarczy jedna dobra kurtka z membraną :ninja , no ba ja to kiedyś gdy młodszy byłem to w piłkę grałem na śniegu na krótki rękaw i nic mi nie było , a jak się grubo ubrałem coś mnie zawiało i już zdychałem z gorączką 39

w wakacje chyba nigdy nie było nic normalnego :woot: no i słyszałam głosy i widziałam niezidentyfikowane cienie :w00t:
tak na żywo jak widzisz to każde takie całowanie obrzydza :ble:
o fuuuj :haft: je to chyba tylko zamknąć w pokojach bez klamek :szok2:
no właśnie bo się hartowałeś :tak: ja też rzadko choruję choć nie ubieram sie ciepło :pavarotti: mówiłam że delikatny jesteś :cozagopek:

Konto usunięte
Konto usunięte: a jak , jednemu z kija drugiemu z parasolki , albo z torebki jak to te babcie lały w bajkach przyjmijmy że ja jestem tym zielonym emotem hahah w piaskownicy dzieciak siedzi ale właśnie ja nie jestem zakręcony , to był przypadek znam podobne historie ale to nie o mnie tylko o kuzynie

a tam kije, moje pięści rządzą :rock:
Ty to ewentualnie mógłbyś być tym żółtym :lol:
a co jak dzieci muszę pilnować :jezyk:
taki tam przypadek:lol2: nawet sie przyznać nie chce że zakręcony :cozagopek:
no to dawaj jakąś historię :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: a co Ci ta baba od ang. zrobiła , ja dzięki swojej zdałem maturę dlaczego każdy się śmieje jak opowiadam że byłem nazywany pączuś na fizyce , ale to nie byłem tylko ja pączusiem , każdy chłopak był pączusiem nawet nie kojarzę tej książki , kolejna której nie przerabialiśmy teraz się wydało nie

ogólnie mnie wkurzała i zadawała całkiem bezsensowne rzeczy do nauczenia, o czym jej powiedziałam i się zaczęło :ninja: tym sposobem z 5 na półrocze miałam mieć 2 na zakończenie roku :ssh:
no przecież w tym pieszczotliwym określeniu nie ma nic śmiesznego, Pączusiu :ziober2:
to ta Twoja szkoła naprawdę jakaś dziwna skoro połowy lektur nie omawialiście :wtf:
czemu nie? :smutny:

Konto usunięte
Konto usunięte: działasz na nie jak słodkości na osy , właśnie widzę , nic właśnie szczególnego zaczaiłem się z ciemnego pokoju jak obie szły to ja już nic nie rozumiem , już byłem na Helu ale kiedyś tam pojadę jak znajdę trochę czasu bo chyba każdy lubi taki jogurt

albo jak moja krew na komary :lol2:
to on jakies strachliwe są :mrgreen:
ależ nie przejmuj sie, to nie Twoja wina że nie rozumiesz :cozagopek:
byłeś na Helu? :woot: ale o co chodzi? :ninja:
nie każdy :ninja:
Jammi1990
Jammi1990
  13 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po co ? gdzie ?

żeby Cię w nich zakopać :fakju:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jammi1990: przecież jesteś taki suchar i wyglądasz jak gimnazjalista więc mógłbyś nosić dziecięce gatki

po co to wstawiłeś ? :crylol:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  13 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla kogo

wychodzi na to że Ty jesteś jakaś psychiczna :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: aż taka wielka nie jestem Ty się jeszcze zmieścisz bo cienki jesteś przynajmniej się tego nie wstydzę, i nie chowam się za kapturem

a kto Cie tam wie , nie napisałaś w jakiej masz skali swoje zdjęcie :cozagopek:
ja się wszędzie zmieszczę tak jak mini copper :pavarotti:
ale głupek , jak można chować się za kapturem :cozagopek:
kaptur można zakładać a nie chować się za nim :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: a więc jednak leń jak dla mnie to gimnazjaliści teraz wyglądają jak dzieci tzn chłopcy jak dzieci a dziewczyny jak ku.rwy no to dawaj byk? chyba cielak w realnym świecie nie chcą kupić Twojej duszy? to ja Cię najpierw zabiję, i potem mi smski będziesz wysyłać

taki co siedzi na tapczanie ? :pavarotti:
to ja tylko widzę gimnazjalistów jako zmutowanych mutantów :woot: , no dziewczyny to tak trzeba przyznać , stare maleńkie
:klaps:
to chyba jeszcze nigdy cielaka nie widziałaś :fakju:
no nie chcą ale cóż takie życie ,to ja już wiem kto rozpląta trzecią wojnę światową :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: dobry plan a potem ja bym na Ciebie napadła i Ci cały łup zabrała nie musisz mi dawać żadnych forów ja bym się chyba zmieściła ale nie moje rzeczy ogrzać by się jakoś dało i kto by Ci obiadki gotował i tak samodzielny będziesz bo będziesz zarabiać, i chyba nie ma sensu jeszcze marnować kasy na mieszkanie, w którym przez większość czasu i tak Cię nie będzie no taka całkiem prywatność, na plaży nudystów to bym się raczej skupić nie mogła tutaj właśnie ludzi nie ma dużo, bo nie ma dobrego kąpieliska kto tu jest zboczony i jeszcze pałę przeginasz dobra, ja też tak zazwyczaj nie mówię no debili zatrudniają a potem ci wykształceni pracy nie mają cholerne literówki mógłbyś się przynajmniej nie czepiać wesoło? to zależy, kiedy akurat się nie kłócimy to faktycznie niezła beka jest będę wracać na święta i ferie no i może co jakiś czas tak sobie w weekend a właśnie, jak Ci dzisiaj poszło szukanie pracy? na ulicy to nawet trochę więcej można znaleźć

a to pijawka wredna , to już nie jest ten sam Truskawkowy Potworek :ziober2:
muszę ! to co Ty byś ze sobą wzięła :ninja: , trzy szafy ? no ogrzać na gazetce metro bo darmowa :ziober2:
sam właśnie chciałbym gotować , w sumie to masz rację ale to wiesz jak to jest :ziober2:
nie lubisz naturystów ? :pavarotti: , no to w takim razie powinni te jezioro jakoś zmodernizować , oczyścić , piachu dać :woot:
Ty jesteś zboczona :cozagopek: , bo to przez Ciebie Ty sprowokowałaś nas do tego :ziober2:
nie wiem jak taką osobę nazwać , przecież nawet już przeglądarki mają słownik
nie choleruj mi tutaj już :jezyk: , postaram się , no wiadomo że jest wesoło o ile się jest np. brat z bratem , siostra z siostrą , bo siostra z bratem to jak pies z kotem :lol2:
ale jednak już nie pamiętam kiedy ostatnio się pokłóciłem z moją siostrą i też da się z nią pośmiać
będziesz tęsknić i zaczniesz przyjeżdżać co tydzień :jezyk:
zależy na jakiej prowincji szukasz :swir:

Konto usunięte
Konto usunięte: w wakacje chyba nigdy nie było nic normalnego no i słyszałam głosy i widziałam niezidentyfikowane cienie tak na żywo jak widzisz to każde takie całowanie obrzydza o fuuuj je to chyba tylko zamknąć w pokojach bez klamek :szok2: no właśnie bo się hartowałeś ja też rzadko choruję choć nie ubieram sie ciepło mówiłam że delikatny jesteś

jak to nie , planeta małp i cały sezon czaka nroissa :crylol: , co Ty bierzesz :szok: bo chyba nie palisz maryśki ? :ninja:
nigdy nie widziałem :lol2:
nie wierzę że to obejrzałaś :crylol: , a mówiłem żeby nie oglądać , ciekaw jestem ile im zapłacono żeby zrobić coś takiego
a być może ja często jestem pogodo odporny bo piję codzienne actimela :pavarotti:
ja właśnie też rzadko choruję , ahahaha dobry kawał

Konto usunięte
Konto usunięte: a tam kije, moje pięści rządzą Ty to ewentualnie mógłbyś być tym żółtym a co jak dzieci muszę pilnować taki tam przypadek nawet sie przyznać nie chce że zakręcony no to dawaj jakąś historię

ale Ty nie myślisz , szkoda pięści :cozagopek:
dobra mogę być żółtym :w00t:
naprawdę przypadek :lol2: , bo nie mam do czego
no to kiedyś moja ciocia powiedziała żeby kupił dwa napoje zbyszko (ten taki jakiś napój) trzy cytryny , to ten poszedł i kupił te dwa napoje ale dodatkowo przyniósł
trzy cytryny w reklamówce :crylol: , albo miał kiedyś kupić koperek to kupił koper do kiszenia ogórków

Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie mnie wkurzała i zadawała całkiem bezsensowne rzeczy do nauczenia, o czym jej powiedziałam i się zaczęło tym sposobem z 5 na półrocze miałam mieć 2 na zakończenie roku no przecież w tym pieszczotliwym określeniu nie ma nic śmiesznego, Pączusiu to ta Twoja szkoła naprawdę jakaś dziwna skoro połowy lektur nie omawialiście czemu nie?

ahahaha widać jak przyjęła krytykę :lol2: , to moja babka też zamiast robić lekcje w kontekście matury , a ta trzymała się programu jakiegoś :zonk:
ja tam właśnie nic nie widzę śmiesznego , no chyba że już się do tego przyzwyczaiłem
ależ były przerabiane i to nawet w ekspresowym tempie 2 grube książki w przeciągu 2tyg.
tego też już nie powiem :ssH:

Konto usunięte
Konto usunięte: albo jak moja krew na komary to on jakies strachliwe są ależ nie przejmuj sie, to nie Twoja wina że nie rozumiesz byłeś na Helu? ale o co chodzi? nie każdy

to pewnie masz słodką jakąś krew :cozagopek:
aż tak to nie są , po prostu dawno ktoś straszył i się nie spodziewały
bo to Twoja wina tylko Twoja :cozagopek:
na sama powiedziałaś że pójdę do piekła , to przecież Hel to znaczy piekło po ang :cozagopek:
kto niby nie ? :ninja:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  13 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: żeby Cię w nich zakopać

co Ty knujesz ? :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: po co to wstawiłeś ?

bo mi się spodobało :jezyk:
Jammi1990
Jammi1990
  13 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wychodzi na to że Ty jesteś jakaś psychiczna

ale Ty szybki jesteś :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: a kto Cie tam wie , nie napisałaś w jakiej masz skali swoje zdjęcie ja się wszędzie zmieszczę tak jak mini copper ale głupek , jak można chować się za kapturem kaptur można zakładać a nie chować się za nim

w małej :fakju:
w każdą szparę :crylol: (dobra, nic nie mówię :ninja:)
jak ktoś jest mały i ma duży kaptur o się i schować może :fakju:
to napiszę w wersji dla głupków: chować twarz za kapturem :fakju:

Konto usunięte
Konto usunięte: taki co siedzi na tapczanie ? to ja tylko widzę gimnazjalistów jako zmutowanych mutantów , no dziewczyny to tak trzeba przyznać , stare maleńkie to chyba jeszcze nigdy cielaka nie widziałaś no nie chcą ale cóż takie życie ,to ja już wiem kto rozpląta trzecią wojnę światową

też, i na tym na czym Ty teraz siedzisz :cozagopek: (uprzedzając Twoją odpowiedź : tyłka nie licząc :fakju:)
może w tym Gdańsku sami zmutowani są? :wtf: :cozagopek:
:w00t:
widziałam :fakju: a Ty kiedyś byka widziałeś ? :cozagopek:
"bo Twa dusza czarna niczym smoła Pączusiu" :ninja: :lol2: 3 wojna? mogę ją rozplątać :kv3:

Konto usunięte
Konto usunięte: a to pijawka wredna , to już nie jest ten sam Truskawkowy Potworek muszę ! to co Ty byś ze sobą wzięła , trzy szafy ? no ogrzać na gazetce metro bo darmowa sam właśnie chciałbym gotować , w sumie to masz rację ale to wiesz jak to jest nie lubisz naturystów ? , no to w takim razie powinni te jezioro jakoś zmodernizować , oczyścić , piachu dać Ty jesteś zboczona , bo to przez Ciebie Ty sprowokowałaś nas do tego nie choleruj mi tutaj już , postaram się , no wiadomo że jest wesoło o ile się jest np. brat z bratem , siostra z siostrą , bo siostra z bratem to jak pies z kotem ale jednak już nie pamiętam kiedy ostatnio się pokłóciłem z moją siostrą i też da się z nią pośmiać będziesz tęsknić i zaczniesz przyjeżdżać co tydzień zależy na jakiej prowincji szukasz

jakoś trzeba sobie zapewniać godne życie :mrgreen: jestem coraz gorszym Potworkiem :kv3:
nie musisz! bym wzięła wszystko :ziober2: a co do ogrzewania to bym coś na pewno wykombinowała :swir:
sam gotować? tak po pracy by Ci się chciało? :ninja: zawsze mam przecież rację, no chyba że akurat nie mam racji :pavarotti: :lol:
nigdy jeszcze nie widziałam naturystów i jakoś nie mam na to ochoty :ninja: z tym jeziorem za bardzo nie można nic zrobić bo to Kaszubski Park Krajobrazowy, przy brzegu prawie na całej długości jest las, tych drzew wyciąć nie można itp
ja nie jestem zboczona :fakju: nie moja wina że masz jakieś dziwne skojarzenia :cozagopek:
choleruję bo się wkurzam jak robię błędy :jezyk:
tego nie wiem bo brata nie mam :woot: bo już jesteście starsi i macie mniej powodów do kłótni :tak:
tęsknić może trochę potem ale co tydzień na pewno nie będę przyjeżdżać :ninja:
na całkiem niezłej do tego żeby znaleźć :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: jak to nie , planeta małp i cały sezon czaka nroissa , co Ty bierzesz bo chyba nie palisz maryśki ? nigdy nie widziałem nie wierzę że to obejrzałaś , a mówiłem żeby nie oglądać , ciekaw jestem ile im zapłacono żeby zrobić coś takiego a być może ja często jestem pogodo odporny bo piję codzienne actimela ja właśnie też rzadko choruję , ahahaha dobry kawał

planeta małp ciągle leci a mi się niedobrze robi jak to widzę :nie:
ja nie muszę nic brać żeby mieć takie odchyły :lol:
masz szczęście :ninja:
obejrzałam :ninja: weź przestań, ja bym nawet za willę z basenem i Bradem Pittem tego nie zrobiła :haft:
pijesz actimela jak każde dorastające dziecko, które powinno chronić swoją odporność :tak: tak w ogóle to to i tak chyba nic nie daje? :woot:
to chyba dobrze że rzadko :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale Ty nie myślisz , szkoda pięści dobra mogę być żółtym naprawdę przypadek , bo nie mam do czego no to kiedyś moja ciocia powiedziała żeby kupił dwa napoje zbyszko (ten taki jakiś napój) trzy cytryny , to ten poszedł i kupił te dwa napoje ale dodatkowo przyniósł trzy cytryny w reklamówce , albo miał kiedyś kupić koperek to kupił koper do kiszenia ogórków

moim pięściom nic się nie stanie :lol2: twarde jak skała :pavarotti:
dobra, wypnij się :w00t:
dobra, dobra :ssh:
hahaha ten to dopiero jest :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: ahahaha widać jak przyjęła krytykę , to moja babka też zamiast robić lekcje w kontekście matury , a ta trzymała się programu jakiegoś ja tam właśnie nic nie widzę śmiesznego , no chyba że już się do tego przyzwyczaiłem ależ były przerabiane i to nawet w ekspresowym tempie 2 grube książki w przeciągu 2tyg. tego też już nie powiem

w ogóle to przez nią miałam sprawowanie obniżone :lol2: ale i tak zdałeś a to sie liczy :ziober2:
to już chyba faktycznie kwestia przyzwyczajenia :tak:
no to byle jak przerabialiście :jezyk: u nas niektóre i po 2-3 tyg się ciągnęły :woot:
uparciuch :klaps:

Konto usunięte
Konto usunięte: to pewnie masz słodką jakąś krew aż tak to nie są , po prostu dawno ktoś straszył i się nie spodziewały bo to Twoja wina tylko Twoja na sama powiedziałaś że pójdę do piekła , to przecież Hel to znaczy piekło po ang kto niby nie ?

błękitną :pavarotti:
nie zwalaj wszystkiego na mnie:fakju: to Twoja wina, o! :jezyk:
są takie osoby :woot:
Konto usunięte
Konto usunięte: wychodzi na to że Ty jesteś jakaś psychiczna

ale Ty szybki jesteś :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: a kto Cie tam wie , nie napisałaś w jakiej masz skali swoje zdjęcie ja się wszędzie zmieszczę tak jak mini copper ale głupek , jak można chować się za kapturem kaptur można zakładać a nie chować się za nim

w małej :fakju:
w każdą szparę :crylol: (dobra, nic nie mówię :ninja:)
jak ktoś jest mały i ma duży kaptur o się i schować może :fakju:
to napiszę w wersji dla głupków: chować twarz za kapturem :fakju:

Konto usunięte
Konto usunięte: taki co siedzi na tapczanie ? to ja tylko widzę gimnazjalistów jako zmutowanych mutantów , no dziewczyny to tak trzeba przyznać , stare maleńkie to chyba jeszcze nigdy cielaka nie widziałaś no nie chcą ale cóż takie życie ,to ja już wiem kto rozpląta trzecią wojnę światową

też, i na tym na czym Ty teraz siedzisz :cozagopek: (uprzedzając Twoją odpowiedź : tyłka nie licząc :fakju:)
może w tym Gdańsku sami zmutowani są? :wtf: :cozagopek:
:w00t:
widziałam :fakju: a Ty kiedyś byka widziałeś ? :cozagopek:
"bo Twa dusza czarna niczym smoła Pączusiu" :ninja: :lol2: 3 wojna? mogę ją rozplątać :kv3:

Konto usunięte
Konto usunięte: a to pijawka wredna , to już nie jest ten sam Truskawkowy Potworek muszę ! to co Ty byś ze sobą wzięła , trzy szafy ? no ogrzać na gazetce metro bo darmowa sam właśnie chciałbym gotować , w sumie to masz rację ale to wiesz jak to jest nie lubisz naturystów ? , no to w takim razie powinni te jezioro jakoś zmodernizować , oczyścić , piachu dać Ty jesteś zboczona , bo to przez Ciebie Ty sprowokowałaś nas do tego nie choleruj mi tutaj już , postaram się , no wiadomo że jest wesoło o ile się jest np. brat z bratem , siostra z siostrą , bo siostra z bratem to jak pies z kotem ale jednak już nie pamiętam kiedy ostatnio się pokłóciłem z moją siostrą i też da się z nią pośmiać będziesz tęsknić i zaczniesz przyjeżdżać co tydzień zależy na jakiej prowincji szukasz

jakoś trzeba sobie zapewniać godne życie :mrgreen: jestem coraz gorszym Potworkiem :kv3:
nie musisz! bym wzięła wszystko :ziober2: a co do ogrzewania to bym coś na pewno wykombinowała :swir:
sam gotować? tak po pracy by Ci się chciało? :ninja: zawsze mam przecież rację, no chyba że akurat nie mam racji :pavarotti: :lol:
nigdy jeszcze nie widziałam naturystów i jakoś nie mam na to ochoty :ninja: z tym jeziorem za bardzo nie można nic zrobić bo to Kaszubski Park Krajobrazowy, przy brzegu prawie na całej długości jest las, tych drzew wyciąć nie można itp
ja nie jestem zboczona :fakju: nie moja wina że masz jakieś dziwne skojarzenia :cozagopek:
choleruję bo się wkurzam jak robię błędy :jezyk:
tego nie wiem bo brata nie mam :woot: bo już jesteście starsi i macie mniej powodów do kłótni :tak:
tęsknić może trochę potem ale co tydzień na pewno nie będę przyjeżdżać :ninja:
na całkiem niezłej do tego żeby znaleźć :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: jak to nie , planeta małp i cały sezon czaka nroissa , co Ty bierzesz bo chyba nie palisz maryśki ? nigdy nie widziałem nie wierzę że to obejrzałaś , a mówiłem żeby nie oglądać , ciekaw jestem ile im zapłacono żeby zrobić coś takiego a być może ja często jestem pogodo odporny bo piję codzienne actimela ja właśnie też rzadko choruję , ahahaha dobry kawał

planeta małp ciągle leci a mi się niedobrze robi jak to widzę :nie:
ja nie muszę nic brać żeby mieć takie odchyły :lol:
masz szczęście :ninja:
obejrzałam :ninja: weź przestań, ja bym nawet za willę z basenem i Bradem Pittem tego nie zrobiła :haft:
pijesz actimela jak każde dorastające dziecko, które powinno chronić swoją odporność :tak: tak w ogóle to to i tak chyba nic nie daje? :woot:
to chyba dobrze że rzadko :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale Ty nie myślisz , szkoda pięści dobra mogę być żółtym naprawdę przypadek , bo nie mam do czego no to kiedyś moja ciocia powiedziała żeby kupił dwa napoje zbyszko (ten taki jakiś napój) trzy cytryny , to ten poszedł i kupił te dwa napoje ale dodatkowo przyniósł trzy cytryny w reklamówce , albo miał kiedyś kupić koperek to kupił koper do kiszenia ogórków

moim pięściom nic się nie stanie :lol2: twarde jak skała :pavarotti:
dobra, wypnij się :w00t:
dobra, dobra :ssh:
hahaha ten to dopiero jest :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: ahahaha widać jak przyjęła krytykę , to moja babka też zamiast robić lekcje w kontekście matury , a ta trzymała się programu jakiegoś ja tam właśnie nic nie widzę śmiesznego , no chyba że już się do tego przyzwyczaiłem ależ były przerabiane i to nawet w ekspresowym tempie 2 grube książki w przeciągu 2tyg. tego też już nie powiem

w ogóle to przez nią miałam sprawowanie obniżone :lol2: ale i tak zdałeś a to sie liczy :ziober2:
to już chyba faktycznie kwestia przyzwyczajenia :tak:
no to byle jak przerabialiście :jezyk: u nas niektóre i po 2-3 tyg się ciągnęły :woot:
uparciuch :klaps:

Konto usunięte
Konto usunięte: to pewnie masz słodką jakąś krew aż tak to nie są , po prostu dawno ktoś straszył i się nie spodziewały bo to Twoja wina tylko Twoja na sama powiedziałaś że pójdę do piekła , to przecież Hel to znaczy piekło po ang kto niby nie ?

błękitną :pavarotti:
nie zwalaj wszystkiego na mnie:fakju: to Twoja wina, o! :jezyk:
są takie osoby :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: co Ty knujesz ?

coś bardzo niedobrego :swir:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale Ty szybki jesteś

no w końcu mam przyśpieszenie do setki w 3s :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: w małej w każdą szparę (dobra, nic nie mówię ) jak ktoś jest mały i ma duży kaptur o się i schować może to napiszę w wersji dla głupków: chować twarz za kapturem

czyli rozumiem że mała jak Brazylia :cozagopek:
nie próbowałem :ninja:
hahahhaa mały ? i kto tu mówi , nie wiem jak Ty ale ja mam te 180cm :cozagopek:
po co sama dla siebie to napisałaś ? :nielapie:

Konto usunięte
Konto usunięte: też, i na tym na czym Ty teraz siedzisz (uprzedzając Twoją odpowiedź : tyłka nie licząc ) może w tym Gdańsku sami zmutowani są? widziałam a Ty kiedyś byka widziałeś ? "bo Twa dusza czarna niczym smoła Pączusiu" 3 wojna? mogę ją rozplątać

a kto to powiedział że siedzę :fakju:
wydaję mi się że tak mają tylko i wyłącznie urodzeniu na pomorzu :cozagopek:
popatrzyłaś w lustro :woot: :lol2: , widziałem nie patrzyłem w lustro tylko na polanie widziałem takiego i w telewizji nawet nie dawno :ninja:
a co tan niby smoła oznacza :woot: , i znowu będzie na Ciebie :cozagopek:

Konto usunięte
Konto usunięte: jakoś trzeba sobie zapewniać godne życie jestem coraz gorszym Potworkiem nie musisz! bym wzięła wszystko a co do ogrzewania to bym coś na pewno wykombinowała sam gotować? tak po pracy by Ci się chciało? zawsze mam przecież rację, no chyba że akurat nie mam racji nigdy jeszcze nie widziałam naturystów i jakoś nie mam na to ochoty z tym jeziorem za bardzo nie można nic zrobić bo to Kaszubski Park Krajobrazowy, przy brzegu prawie na całej długości jest las, tych drzew wyciąć nie można itp ja nie jestem zboczona nie moja wina że masz jakieś dziwne skojarzenia choleruję bo się wkurzam jak robię błędy tego nie wiem bo brata nie mam bo już jesteście starsi i macie mniej powodów do kłótni tęsknić może trochę potem ale co tydzień na pewno nie będę przyjeżdżać na całkiem niezłej do tego żeby znaleźć

ale nie kosztem innych :jezyk: , ha niedługo i potworek zniknie :ziober2:
wszystko czyli Mamę Tatę Siostry , Babcię , kota i psa :cozagopek: , już jestem ciekaw co byś wykombinowała :pavarotti:
a ja kiedyś widziałem jakiegoś niemca przy granicy :ble: , no to lipa w takim razie
bo myślałem że gdyby zainwestować w turystykę wypromować to i może by coś z tego było :woot:, to dobrze że macie tam las i raczej jednak na Twoim miejscu wolałbym gdyby go nie wycięto :woot:
każdy zboczeniec tak jak alkoholik powie że nie jest :fakju: , bo to przez Ciebie i Ty tak prowokujesz :cozagopek:
to i tak nie choleruj bo złość piękności szkodzi :pavarotti:
hmm to mam pomysł , zrób siebie na brata przebierz się i zobaczysz jak to jest :pavarotti: ,ciekawe co by Twoja rodzina powiedziała na to :ziober2:
pewnie pomyśleliby że zmieniłaś orientacje :lol2: być może i tak
taa trochę będziesz płakać w poduchę że chcesz do domu :ziober2: , zobaczymy
to chyba pod jakimś hipermarketem , moja mama znalazła 100zł :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: planeta małp ciągle leci a mi się niedobrze robi jak to widzę ja nie muszę nic brać żeby mieć takie odchyły masz szczęście obejrzałam weź przestań, ja bym nawet za willę z basenem i Bradem Pittem tego nie zrobiła pijesz actimela jak każde dorastające dziecko, które powinno chronić swoją odporność tak w ogóle to to i tak chyba nic nie daje? to chyba dobrze że rzadko

nienawidzę planety małp to jest za bardzo nudne a przede wszystkim stare , już wolę obejrzeć jurajski park choć też to stare jest :ninja: , to Ty całe życie naćpana jesteś , giń człowieku na haju :klaps:
one chyba jednak za trochę taniej to robiły :lol2: , ale teraz pytanie czy Brad Pitt chciałby kogoś takiego :ninja:
ja tego nie piję bo nawet tego nie lubię :lol:
czasami chciałem zachorować i nic , a kiedy nie to chorowałem

Konto usunięte
Konto usunięte: moim pięściom nic się nie stanie twarde jak skała dobra, wypnij się dobra, dobra hahaha ten to dopiero jest

to co Ty masz za ręce ? bo chyba one nie są ze skóry krwi i kości :ninja:
już się wypiąłem :w00t:
no on jest naszym geniuszem w rodzinie , kiedyś na wakacjach nad morzem już nie pamiętam nawet gdzie , poszedł do baru z rodzicami na piwo , tak chciał pić
szybko wypił a później miał potrzebę fizjologiczną przez te piwo którą musiał jak najszybciej wykonać , a peszek był taki że kolejka do WC była jak za komunę po piwo :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: w ogóle to przez nią miałam sprawowanie obniżone ale i tak zdałeś a to sie liczy to już chyba faktycznie kwestia przyzwyczajenia no to byle jak przerabialiście u nas niektóre i po 2-3 tyg się ciągnęły uparciuch

a jakie miałaś ? :pavarotti: z Celującego zeszli Ci na bardzo dobry ? :cozagopek:
no gdyby tak nie wymagała to bym raczej nie zdał
bo to nasza polonistka głupia była i nudziła gorzej niż jakbym oglądał posiedzenie posłów
no taki jestem :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: błękitną nie zwalaj wszystkiego na mnie to Twoja wina, o! są takie osoby

błękitna czyli że dla głupków? :cozagopek:
jaka moja jaka moja , ja mam rączki tutaj :mrgreen:
nie znam :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: coś bardzo niedobrego

boję sie Ciebie :ninja:

Co za gupek skopiował dwa razy to samo :cozagopek:
to masz też duo
Konto usunięte
Konto usunięte: ale Ty szybki jesteś

no w końcu mam przyśpieszenie do setki w 3s :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: w małej w każdą szparę (dobra, nic nie mówię ) jak ktoś jest mały i ma duży kaptur o się i schować może to napiszę w wersji dla głupków: chować twarz za kapturem

czyli rozumiem że mała jak Brazylia :cozagopek:
nie próbowałem :ninja:
hahahhaa mały ? i kto tu mówi , nie wiem jak Ty ale ja mam te 180cm :cozagopek:
po co sama dla siebie to napisałaś ? :nielapie:

Konto usunięte
Konto usunięte: też, i na tym na czym Ty teraz siedzisz (uprzedzając Twoją odpowiedź : tyłka nie licząc ) może w tym Gdańsku sami zmutowani są? widziałam a Ty kiedyś byka widziałeś ? "bo Twa dusza czarna niczym smoła Pączusiu" 3 wojna? mogę ją rozplątać

a kto to powiedział że siedzę :fakju:
wydaję mi się że tak mają tylko i wyłącznie urodzeniu na pomorzu :cozagopek:
popatrzyłaś w lustro :woot: :lol2: , widziałem nie patrzyłem w lustro tylko na polanie widziałem takiego i w telewizji nawet nie dawno :ninja:
a co tan niby smoła oznacza :woot: , i znowu będzie na Ciebie :cozagopek:

Konto usunięte
Konto usunięte: jakoś trzeba sobie zapewniać godne życie jestem coraz gorszym Potworkiem nie musisz! bym wzięła wszystko a co do ogrzewania to bym coś na pewno wykombinowała sam gotować? tak po pracy by Ci się chciało? zawsze mam przecież rację, no chyba że akurat nie mam racji nigdy jeszcze nie widziałam naturystów i jakoś nie mam na to ochoty z tym jeziorem za bardzo nie można nic zrobić bo to Kaszubski Park Krajobrazowy, przy brzegu prawie na całej długości jest las, tych drzew wyciąć nie można itp ja nie jestem zboczona nie moja wina że masz jakieś dziwne skojarzenia choleruję bo się wkurzam jak robię błędy tego nie wiem bo brata nie mam bo już jesteście starsi i macie mniej powodów do kłótni tęsknić może trochę potem ale co tydzień na pewno nie będę przyjeżdżać na całkiem niezłej do tego żeby znaleźć

ale nie kosztem innych :jezyk: , ha niedługo i potworek zniknie :ziober2:
wszystko czyli Mamę Tatę Siostry , Babcię , kota i psa :cozagopek: , już jestem ciekaw co byś wykombinowała :pavarotti:
a ja kiedyś widziałem jakiegoś niemca przy granicy :ble: , no to lipa w takim razie
bo myślałem że gdyby zainwestować w turystykę wypromować to i może by coś z tego było :woot:, to dobrze że macie tam las i raczej jednak na Twoim miejscu wolałbym gdyby go nie wycięto :woot:
każdy zboczeniec tak jak alkoholik powie że nie jest :fakju: , bo to przez Ciebie i Ty tak prowokujesz :cozagopek:
to i tak nie choleruj bo złość piękności szkodzi :pavarotti:
hmm to mam pomysł , zrób siebie na brata przebierz się i zobaczysz jak to jest :pavarotti: ,ciekawe co by Twoja rodzina powiedziała na to :ziober2:
pewnie pomyśleliby że zmieniłaś orientacje :lol2: być może i tak
taa trochę będziesz płakać w poduchę że chcesz do domu :ziober2: , zobaczymy
to chyba pod jakimś hipermarketem , moja mama znalazła 100zł :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: planeta małp ciągle leci a mi się niedobrze robi jak to widzę ja nie muszę nic brać żeby mieć takie odchyły masz szczęście obejrzałam weź przestań, ja bym nawet za willę z basenem i Bradem Pittem tego nie zrobiła pijesz actimela jak każde dorastające dziecko, które powinno chronić swoją odporność tak w ogóle to to i tak chyba nic nie daje? to chyba dobrze że rzadko

nienawidzę planety małp to jest za bardzo nudne a przede wszystkim stare , już wolę obejrzeć jurajski park choć też to stare jest :ninja: , to Ty całe życie naćpana jesteś , giń człowieku na haju :klaps:
one chyba jednak za trochę taniej to robiły :lol2: , ale teraz pytanie czy Brad Pitt chciałby kogoś takiego :ninja:
ja tego nie piję bo nawet tego nie lubię :lol:
czasami chciałem zachorować i nic , a kiedy nie to chorowałem

Konto usunięte
Konto usunięte: moim pięściom nic się nie stanie twarde jak skała dobra, wypnij się dobra, dobra hahaha ten to dopiero jest

to co Ty masz za ręce ? bo chyba one nie są ze skóry krwi i kości :ninja:
już się wypiąłem :w00t:
no on jest naszym geniuszem w rodzinie , kiedyś na wakacjach nad morzem już nie pamiętam nawet gdzie , poszedł do baru z rodzicami na piwo , tak chciał pić
szybko wypił a później miał potrzebę fizjologiczną przez te piwo którą musiał jak najszybciej wykonać , a peszek był taki że kolejka do WC była jak za komunę po piwo :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: w ogóle to przez nią miałam sprawowanie obniżone ale i tak zdałeś a to sie liczy to już chyba faktycznie kwestia przyzwyczajenia no to byle jak przerabialiście u nas niektóre i po 2-3 tyg się ciągnęły uparciuch

a jakie miałaś ? :pavarotti: z Celującego zeszli Ci na bardzo dobry ? :cozagopek:
no gdyby tak nie wymagała to bym raczej nie zdał
bo to nasza polonistka głupia była i nudziła gorzej niż jakbym oglądał posiedzenie posłów
no taki jestem :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: błękitną nie zwalaj wszystkiego na mnie to Twoja wina, o! są takie osoby

błękitna czyli że dla głupków? :cozagopek:
jaka moja jaka moja , ja mam rączki tutaj :mrgreen:
nie znam :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: coś bardzo niedobrego

boję sie Ciebie :ninja:
Jammi1990
Jammi1990
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co za gupek skopiował dwa razy to samo

ja już nie poznaję samej siebie :nielapie:

postaram się odpisać normalnie :woot: ale proszę o wyrozumiałość bo dopiero z pracy wróciłam i oczy mi się kleją :and:
jestesLesbijka
jestesLesbijka
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja już nie poznaję samej siebie postaram się odpisać normalnie ale proszę o wyrozumiałość bo dopiero z pracy wróciłam i oczy mi się kleją

rozumiem nie musisz nawet tego dzisiaj odpisywać bo nie wiem czy już dzisiaj odpiszę
muszę się umyć itp. itd. idę jutro na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy
na stacji paliw Orlenie :and: , po przeczytaniu złej opinii na temat tej pracy
jednak się nie cieszę , ponoć to jest Obóz pracy , mało płacą za nadgodziny nie wypłacają w terminie albo w ogóle , gdy ktoś zwieje z zatankowanym paliwem
masz zadzwonić na policję i zapamiętać jakie to auto było , jaki ma nr. rejestracyjny
i trzeba zapamiętać twarz , Szef to zazwyczaj SSman , gdy kasa się nie zgadza albo coś zginie w sklepie odpowiadają kasjerzy-sprzedawcy i mają manko :and:
nie podoba mi się już ta praca , ale jak dadzą 1 400 na rękę to biorę tę robotę
jestesLesbijka
jestesLesbijka
  14 lipca 2009

trzeba na następną stronę przejść bo już tutaj się kiepsko pisze

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.