xXxMoniiSiiaxXx
xXxMoniiSiiaxXx
  29 czerwca 2009 (pierwszy post)
http://pieknastronazycia.nivea.pl/pl/mezczyznamarzen/mezczyzna/id-171880
I co to ma być?
Jammi1990
Jammi1990
  10 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: uhuhhu ile mi teraz zajmie odpisywanie

chwilkę zajmie :mrgreen:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  10 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: osz Ty tylko ja mogę to o sobie przyznawać! ogólnie bo coś dzisiaj słabo jarzę ale widzę że Ty też nie rozumiesz połowy z tego co piszę przecież byś o niego dbał wszystkie ubrania się brudzą, ale guziki odrywają? no to fakt, jakby tylko na mundur leciała to raczej nic nie warta to faktycznie bardziej sie opłacało na ochotnika iść a no zapomniałam, że Ty taki delikatny jesteś najeżdżałam? pisałam, że się nie nadaje do wojska, gej, ogólnie sierota, ale chyba nie najeżdżałam na niego ja go naprawdę lubię... moje włosy są po prostu pokręcone - dosłownie i w przenośni nie chciałabym być łysa to by było straszne moje sanki juz dawno zardzewiały


no dobrze niech Ci będzie że Ty możesz siebie tak nazywać :ssh: , nie że nie rozumiem tylko od tej przeprowadzki na ten temat pogubiłem się :woot: , nie pamiętam niektórych rzeczy i później może wyjść coś dziwnego :lol2:
no powiedzmy że bym dbał , ale jednak przy jedzeniu to można pobrudzić
odrywają bo zawsze gdzieś przypadkiem zahaczę guzikiem
dziwnie to zabrzmiało że na mundur , bo co innego gdyba na auto poleciała :lol2:
gdybym nie chciał iść to jednak poszedłbym na ten miesiąc i miałbym późnie wszystko gdzieś
co do niektórych rzeczy spraw , jestem delikatny :ninja:
no przecież to Ty go nazwałaś Ciotą :cozagopek:
bo włosy upodabniają się do właściciela :ziober2:
no też bym nie chciał być łysym
przeczytałem sranki :lol2: , to narty biegówki i jedziesz :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: wszyscy na tym cierpią niesprawiedliwość no ciesze sie że chociaż tam się załapałam, ale niedługo tez mi już tylko te grzyby pozostaną jaka z Ciebie maruda większa niż ja, a to się rzadko zdarza może troszkę więcej optymizmu, co? :)

no nie wiem czy wszyscy , bo przecież jak ktoś traci to przecież ktoś musi na tym zyskać :woot:
będzie dobrze :rock: , to co mała wędrówka po płw Helskim na grzyby :pavarotti: ?
hahahaahhhhhhh widzę że dostrzegłaś , no marudzę , chyba muszę się zmienić pod tym względem :woot: optymizm doprowadza do błędy :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wcale no to jest straszne, znajomy wyłysiał w wieku 25 lat nie powiedział dobrze z wielkiej igły wielkie widły no wyśmiać w twarz się zdarza, ale nie jeśli ma to komus zaszkodzić najgorzej jest wytykać błędy nauczycielom, nie zliczę ile miałam przez to problemów no właśnie, a Milka mi się kojarzy z tą fioletową krową kobieta Ci a takiej sprawie prawdy nie powie nie masz po co ich pytać no to w sumie wzięcie to też chyba zależy od charakteru ja tam bym wolała jakąś adrenalinę np. skok ze spadochronem od jakiegoś zwiedzania ostatnio coś się za odważna zrobiłam, tak to zawsze miałam problemy w kontaktach z ludźmi to pewnie przez tą pracę e tam widoki, liczy sie że dotarłes na szczyt ja zawsze wszystko na ostatnią chwilę chociaż nie tak jak moje niektóre koleżanki, bo w ich przypadku to jest wkurzające, i o to w sumie teraz jestem z nimi pokłócona a jutro znowu mam wolne zmokła kura fajna? widziałeś kiedys taką? w Gdańsku kilka osób znam, ale tez małe szanse że bym ich spotkała jak pracuję, bo to na jakichś osiedlach, a tamci w akademikach mieszkają w kazdym razie w Gdyni mniejsze szanse że kogos bym spotkała:D jakbym ja zaczęła śpiewać publicznie to na pewno nie dałoby się na to nie zwrócić uwagi ale niestety ludzie nie byliby raczej zachwyceni

ostatnio to ja świrowałem w gimnazjum :woot:
nie no on całkiem to nie wyłysiał i nie miał 25lat :woot: , tylko 27 ale ścina się maszynką na łyso więc tego raczej aż tak nie widać :woot:
a jeden grzyb wiadomo o co mu chodziło
no to masz cięty język :ninja: , ja tam się hamowałem co do nauczycieli bo inaczej wyebaliby mnie ze szkoły takiego dyrektora surowego mieliśmy :tak:
a mi się Milka kojarzy z dobrą czekoladą :woot:
właśnie wiem że nie powie , i to jest pewne
no przede wszystkim od charakteru , skok ze spadochronu ? ciekawe :lol2:
mi się marzy jakaś wędrówka po lądolodzie
to na pewno przez tę pracę , jak sobie przypomnę jak w zeszłym roku poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną to jaki zmarany byłem , a jak za piątym razem to wyluzowany już na spokojnie
no dotarłem ale liczyłem też na to że zobaczę coś fajnego , a tu same chmury czy to mgła
też robię na ostatnią chwilę , chociaż te badania morskie to jednak robiłem dosyć wcześnie , bo niektórzy jeszcze się z nimi męczą :lol2:
a co takiego dokładnie zrobiły ? umówiłaś się i nie przyszły albo nagle odmówiły :woot:
łooo to luksus masz przez te dwa dni :pavarotti:
zmokła kura na ruszt i będzie dobra :rock:
ale ogólnie biorąc to jednak trójmiasto nie jest takie małe żeby spotkać kogoś znajomego :woot: , no nie mówię o plaży bo dość często można kogoś spotkać
hahahha no to może pójdź do szkoły śpiewu i może zrobisz karierę , zgłoszę Ciebie do Mam Talent :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: w takich chwilach najłatwiej wpaść z tego wniosek że trzeba było sobie chluśnąć przed sprawdzianem pewnie tak no to jeszcze lepiej, biedna nauczycielka ech postaram się wytłumaczyć... póki co jest ogłoszona pierwsza lista przyjętych, ja jestem na tej inżynierii produkcji, ale na kierunkach które wybrałam jako pierwsze na liście figuruję na którychś tam miejscach jako rezerwowa, i kiedy niektóre osoby będą rezygnować z tych kierunków, bo np na inną uczelnię chcą iść, lista będzie sie przesuwać w górę zwiększając moje szanse na przekroczenie tego progu, i ja właśnie na transport mam takie szanse. nie wiem czy zrozumiesz, bo chyba znowu pokrętnie piszę gdzie tam moczopędne, ja wytrzymałam bez problemu do końca przesadzasz na pewno, nie może być tak tragicznie no to pewnie jest najbliższe prawdy

a bo ja wiem czy najłatwiej wpaść :woot: , no my to tylko w drugiej klasie tak robilismy bo chemia byla przed religią a my bylismy wypisani z religi i mielsmy okienko
dobrze jej tak :rock:
nie no już zrozumiałem , ale to i tak dla mnie jest poyebane :tak: ,
skoro jak ktoś chciał iść na geodezje to niech go tam dadzą
ja na polskim miałem pkt. krytyczny godzinę przed zakończeniem gdzie zacząłem pisać wypracowanie , chciało mi się właśnie to zrobić :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: lepiej nie za koby byś się nie naraził, po prostu bym Ci oddała za smsy też nie bo nie mam w nich nic ciekawego w ważnych sprawach dzwonię, a nie piszę słaba jestem, nie mogę zbyt wiele chyba że voodoo taa i po tygodniu wracał kulawy, wychodzony i zakrwawiony, dlatego daliśmy go wykastrować. dobry przykład byś go musiał wydalić

no skoro tak uważasz :lol2:
a to nie chciałbym dostać kopa od Ciebie bo pewnie nosisz te szpilki z takim czubkiem
naostrzonym :ninja: , hmm za smsy nie :woot: to co w takim razie
za to że przeczytałbym twój pamiętnik :woot:
na tej laleczce barbie jednak mogłabyś dużo zrobić :cozgopek:
no to był jeszcze biedniejszy niż teraz :ninja:
ehe to ja dziękuje , za wyciągniecie 15metrowego sznurka z tyłka :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: jaka maruda

mam dzisiaj zły dzień :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: a jak bys się dowiedział? ja bym nie dała po sobie niczego poznać a jak tylko nie wstrętny ! to on naprawdę groźny musi być :szok2: współczuję to rozumiem że jak jestes sam w domu i nie chcesz się męczyć to nago chodzisz zanim ja bym telefon z kieszeni wyciągnęła to 4 razy zdążyłabym sprawdzić godzinę na zegarku :P no szczęśliwi może i nie

mruczałabyś jak kot :woot: , a to jakbyś nie dała po sobie poznać to by było już o wiele gorzej
a właśnie że wstrętny :lol2:
no groźny jest jak jasny gwint , jak grzyby po deszczu !
a czasem sobie chodzę nago i pstrykam zdjęcia przy lustrze z lampą błyskową
no to fakt że trochę zajmuje te wyciągniecie telefonu :ninja:
przecież Ty jesteś szczęśliwa :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty jak sie rozpisałeś mi pewnie dłużej zajęło niż Tobie

teraz chyba już mniej jest :woot:
a gdzie tam , podobnie musiało wyjść :tak:

nareszcie skończyłem :zawik: , mogę zrobić sobie jedzenie wypić herbatkę itp.
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chwilkę zajmie

bardzo długo mi to zajęło , zacząłem pisać to wczoraj a skończyłem to dzisiaj :ninja:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  11 lipca 2009

idę :bye:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex: :sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
:sex: :zakochany: :w00t: :minetka: :napalony: :sex:
dobranoc MaXiK fOr YOu

Jammi1990
Jammi1990
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: , nie pamiętam niektórych rzeczy i później może wyjść coś dziwnego no powiedzmy że bym dbał , ale jednak przy jedzeniu to można pobrudzić odrywają bo zawsze gdzieś przypadkiem zahaczę guzikiem dziwnie to zabrzmiało że na mundur , bo co innego gdyba na auto poleciała gdybym nie chciał iść to jednak poszedłbym na ten miesiąc i miałbym późnie wszystko gdzieś co do niektórych rzeczy spraw , jestem delikatny no przecież to Ty go nazwałaś Ciotą bo włosy upodabniają się do właściciela no też bym nie chciał być łysym przeczytałem sranki , to narty biegówki i jedziesz

e tam, ja mam tak samo, jakoś sie dogadamy :mrgreen:
to byś zdejmował mundur przed posiłkiem :ninja:
to musiałbyś ze sobą nosić igłę z nitką żeby w razie czego przyszyć guzik z powrotem :lol2:
jeju no znowu źle sie wyraziłam, ogólnie te którym zależy przede wszystkim na rzeczach materialnych są do dupy, i mi się nie czepiać proszę :jezyk:
to jest dobre rozwiązanie, a nie jak niektórzy kończą nie wiadomo jakie szkoły, żeby tylko wojsko ominąć :woot:
co do niektórych spraw trzeba być delikatnym:ninja:
jego tak nie nazwałam :wtf: pisałam że z mojego psa po wykastrowaniu zrobiła się ciota, ale o tym koledze bym tak przecież nie napisała :and:
sranki :lol: ja tam wolę łyżwy :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: no nie wiem czy wszyscy , bo przecież jak ktoś traci to przecież ktoś musi na tym zyskać będzie dobrze , to co mała wędrówka po płw Helskim na grzyby ? hahahaahhhhhhh widzę że dostrzegłaś , no marudzę , chyba muszę się zmienić pod tym względem optymizm doprowadza do błędy

nie wiem kto może na tym kryzysie zyskać :woot: ale w sumie to się nie znam...
mam nadzieję, że będzie... brzmi kusząco :pavarotti:
trudno tego nie dostrzec :lol2: musisz chyba trochę bardziej uwierzyc w swoje możliwości :mrgreen: optymizm doprowadza do większej radości z życia :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnio to ja świrowałem w gimnazjum nie no on całkiem to nie wyłysiał i nie miał 25lat , tylko 27 ale ścina się maszynką na łyso więc tego raczej aż tak nie widać no to masz cięty język , ja tam się hamowałem co do nauczycieli bo inaczej wyebaliby mnie ze szkoły takiego dyrektora surowego mieliśmy a mi się Milka kojarzy z dobrą czekoladą no przede wszystkim od charakteru , skok ze spadochronu ? ciekawe mi się marzy jakaś wędrówka po lądolodzie to na pewno przez tę pracę , jak sobie przypomnę jak w zeszłym roku poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną to jaki zmarany byłem , a jak za piątym razem to wyluzowany już na spokojnie no dotarłem ale liczyłem też na to że zobaczę coś fajnego , a tu same chmury czy to mgła też robię na ostatnią chwilę , chociaż te badania morskie to jednak robiłem dosyć wcześnie , bo niektórzy jeszcze się z nimi męczą a co takiego dokładnie zrobiły ? umówiłaś się i nie przyszły albo nagle odmówiły łooo to luksus masz przez te dwa dni zmokła kura na ruszt i będzie dobra ale ogólnie biorąc to jednak trójmiasto nie jest takie małe żeby spotkać kogoś znajomego , no nie mówię o plaży bo dość często można kogoś spotkać hahahha no to może pójdź do szkoły śpiewu i może zrobisz karierę , zgłoszę Ciebie do Mam Talent

to Ty się chyba starzejesz :ninja:
tak często robią :lol2: jak zaczynają łysiec to całkiem się golą żeby widać nie było braków:lol:
ja się też zazwyczaj powstrzymywałam, ale nie zawsze mi się udawało... na szczęście nie miałam surowej dyry ani w gimnazjum ani w liceum więc jakoś mi sie udało przebrnąć, chociaż teraz w 3 klasie wychowawca ocenę ze sprawowania mi obniżył :lol2: wylecieć za powiedzenie prawdy? :szok2: to tak troche przesrane mieliście :ninja:
chociaż komuś się dobrze kojarzy :mrgreen: moje skojarzenie raczej już się nie zmieni :and:
już myślałam, że tak napisałam, że chcę skakać ze spadochronu i musiałam się wrócić do mojego posta :crylol: mi tu nie przekręcaj :klaps:
po lądolodzie? hmm taki dość mało zróżnicowany krajobraz :lol2:
no ja też myślę że to przez pracę :mrgreen: a jakich zwierzeń się nasłucham przy tym :lol: wczoraj jeden facet mi sie żalił że żona się z nim kochać nie chce:lol2:
to widoków ciekawych nie miałeś:ninja:
a długo te Twoje badania trwały? :P
np umówiłyśmy się z koleżanką, że razem zawieziemy wszystkie dokumenty na uczelnię, no i w nocy przed wyjazdem przychodzi sms że jednak nie może bo nie ma załatwionych żadnych dokumentów, zdjęcia itp i na dodatek w ogóle nie jest zorientowana co tam trzeba zawieźć bo sie jakoś nie interesowała :zonk: szału dostaję przy takim czymś :ninja:
normalnie mogę "odpocząć" czyli kosić trawnik...
no sumie małe szanse, ale zawsze jakieś są :ninja:
do Mam Talent :lol: bym tam zrobiła furorę :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: a bo ja wiem czy najłatwiej wpaść , no my to tylko w drugiej klasie tak robilismy bo chemia byla przed religią a my bylismy wypisani z religi i mielsmy okienko dobrze jej tak nie no już zrozumiałem , ale to i tak dla mnie jest poyebane , skoro jak ktoś chciał iść na geodezje to niech go tam dadzą ja na polskim miałem pkt. krytyczny godzinę przed zakończeniem gdzie zacząłem pisać wypracowanie , chciało mi się właśnie to zrobić

no jak się denerwujesz to tak, od razu po twarzy widać, że coś kombinujesz :tak:
nie współczuję jej, mam uraz do chemiczek :lol: trzeba było się jeszcze czosnku najeść i usiąść w pierwszej ławce :lol2:
o wszystko jest pokręcone, no ale trudno, nic nie poradzę
w razie konieczności by Cię puścili do łazienki chyba :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: a to nie chciałbym dostać kopa od Ciebie bo pewnie nosisz te szpilki z takim czubkiem naostrzonym , hmm za smsy nie to co w takim razie za to że przeczytałbym twój pamiętnik na tej laleczce barbie jednak mogłabyś dużo zrobić :cozgopek: no to był jeszcze biedniejszy niż teraz ehe to ja dziękuje , za wyciągniecie 15metrowego sznurka z tyłka

te z czubem też mam :lol:
pamiętnika nie piszę :jezyk: nie powiem Ci jak można mi się narazić, bo jeszcze skorzystasz :ninja:
jako Twoją wykorzystałabym raczej Kena a nie Barbie :lol:
no był...
nie byłby w całości :lol2: najpierw bierzesz jakies tabletki że Ci się rozpada w tyłku i tak go po kawałku wypróżniasz :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: mam dzisiaj zły dzień

właśnie widzę Marudo :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: mruczałabyś jak kot , a to jakbyś nie dała po sobie poznać to by było już o wiele gorzej a właśnie że wstrętny no groźny jest jak jasny gwint , jak grzyby po deszczu ! a czasem sobie chodzę nago i pstrykam zdjęcia przy lustrze z lampą błyskową no to fakt że trochę zajmuje te wyciągniecie telefonu przecież Ty jesteś szczęśliwa

być może :ninja: czemu gorzej? ;>
sam jesteś wstrętny, ja tylko troszeczkę ewentualnie :fakju:
jak grzyby po deszczu? :szok2: to ja sie teraz będę bała z domu wychodzić :wtf:
weź przestań, juz sobie wyobraziłam jak pstrykasz te fotki :crylol:
a bo ja wiem :woot: powiedziałabym że raczej tak pomiędzy mam, ani szczęśliwa ani nieszczęśliwa :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: teraz chyba już mniej jest a gdzie tam , podobnie musiało wyjść

nie wiem czy mniej :ninja:
Jammi1990
Jammi1990
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo długo mi to zajęło , zacząłem pisać to wczoraj a skończyłem to dzisiaj

po prostu za wolno piszemy, za mało sprawne palce :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: idę dobranoc MaXiK fOr YOu

dobranoc :bye: :*
jakie przyjemne pożegnanie :zakochany:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: e tam, ja mam tak samo, jakoś sie dogadamy to byś zdejmował mundur przed posiłkiem to musiałbyś ze sobą nosić igłę z nitką żeby w razie czego przyszyć guzik z powrotem jeju no znowu źle sie wyraziłam, ogólnie te którym zależy przede wszystkim na rzeczach materialnych są do dupy, i mi się nie czepiać proszę to jest dobre rozwiązanie, a nie jak niektórzy kończą nie wiadomo jakie szkoły, żeby tylko wojsko ominąć co do niektórych spraw trzeba być delikatnym jego tak nie nazwałam pisałam że z mojego psa po wykastrowaniu zrobiła się ciota, ale o tym koledze bym tak przecież nie napisała sranki ja tam wolę łyżwy

czasem mówisz Wenusowskim językiem i nie rozumiem :cozagopek: , ale dogadać się jakoś dogadujemy chyba :woot:
mundur może tak, a jak niby miałbym białą koszulę ściągnąć ? :lol2:
kiepski jestem w szyciu z resztą już mówiłem kiedyś że przy moim szyciu wyszłaby jakaś skarpeta :ninja:
nie no wiedziałem o co chodzi , a z tymi co tylko myślą o rzeczach materialnych się nie zadaję :jezyk:
to było dobre rozwiązanie :ziober2: , teraz to już nawet tam Cie nie chcą
hahahahahah to widać coś wczoraj z głową miałem nie tak , chyba kiepsko kontaktowałem :lol2:
no łyżwy też są fajne :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem kto może na tym kryzysie zyskać ale w sumie to się nie znam... mam nadzieję, że będzie... brzmi kusząco trudno tego nie dostrzec musisz chyba trochę bardziej uwierzyc w swoje możliwości optymizm doprowadza do większej radości z życia


mi się właśnie wydaje że jeżeli ktoś coś straci , to inna osoba musi na tym zyskać :woot:
grzybów pewnie dużo jest więc , brać koszyki i :rock:
ale to też że miałem wczoraj taki dzień zyebany, no niby doprowadza tylko jakim kosztem ?

Konto usunięte
Konto usunięte: to Ty się chyba starzejesz tak często robią jak zaczynają łysiec to całkiem się golą żeby widać nie było braków ja się też zazwyczaj powstrzymywałam, ale nie zawsze mi się udawało... na szczęście nie miałam surowej dyry ani w gimnazjum ani w liceum więc jakoś mi sie udało przebrnąć, chociaż teraz w 3 klasie wychowawca ocenę ze sprawowania mi obniżył wylecieć za powiedzenie prawdy? :szok2: to tak troche przesrane mieliście chociaż komuś się dobrze kojarzy moje skojarzenie raczej już się nie zmieni już myślałam, że tak napisałam, że chcę skakać ze spadochronu i musiałam się wrócić do mojego posta mi tu nie przekręcaj po lądolodzie? hmm taki dość mało zróżnicowany krajobraz no ja też myślę że to przez pracę a jakich zwierzeń się nasłucham przy tym wczoraj jeden facet mi sie żalił że żona się z nim kochać nie chce to widoków ciekawych nie miałeś a długo te Twoje badania trwały? :P np umówiłyśmy się z koleżanką, że razem zawieziemy wszystkie dokumenty na uczelnię, no i w nocy przed wyjazdem przychodzi sms że jednak nie może bo nie ma załatwionych żadnych dokumentów, zdjęcia itp i na dodatek w ogóle nie jest zorientowana co tam trzeba zawieźć bo sie jakoś nie interesowała szału dostaję przy takim czymś normalnie mogę "odpocząć" czyli kosić trawnik... no sumie małe szanse, ale zawsze jakieś są do Mam Talent bym tam zrobiła furorę

każdy się starzeje :cozagopek:
no Ci łysi tak robią , bo w sumie nawet mają rację bo głupioby wyglądali jakby mieli tu włosy a obok łyse takie :ninja:
ja musiałem sie powstrzymać bo mieli na mnie haki i mógłbym wylecieć z tej szkoły na zbity ryj
ja to miałem zachowanie poprawne :lol2: , dobrze że to do AMy nie poszło
taki ybniety dyrektor jest , nie uwierzy uczniowi tylko nauczycielowi chociaż nauczycieli tez sie on czepial
w ogole jaki yebniety , wszyscy co pracowali to sie go bali
haha no mi się bardzo dobrze kojarzy , Milka jogurtowa :zakochany: albo ta strzelająca :zakochany:
jak to nie napisałaś jak sama mówiłaś że wolałabyś skoczyć ze spadochronu niż zwiedzać , coś mi tu kręcisz :jezyk:

co Ty gadasz , wiesz jakie widoki są na tym lądolodzie w Grenlandii czy to na Arktyce
to jesteś prawie jak psycholog :woot: , ja tam nie lubię jak ktoś mi jęczy albo się chwali jakaś babka ze jej
wnuczek wyjechal do stanów na studia, zdawała maturę w Holandii a teraz pracuje w Berlinie ale mnie wpieniła :martuska:
no niestety nic takiego nie widziałem oprócz kamieni i skał
badania robiłem jakoś 2 tygodnie , bo na wynik trzeba było czekać tydzień
hahahaha no to widać przygotowana dosyć nieźle , no to mogła chociaż z Tobą się przejechać i zobaczyć co i jak
ja bym przynajmniej tak zrobił w końcu zorientował się co mam zawieźć , bo zdjęcia można zrobić w 10minut przecież
zawsze chyba lepiej kosić trawnik niż siedziec w tej pracy :ninja:
kiedy nie chce spotkać jakiegoś znajomego to zawsze zobacze a kiedy czasem chce to nie spotykam
no to skoro zrobiłabyś furorę to zgłaszamy Ciebie :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: no jak się denerwujesz to tak, od razu po twarzy widać, że coś kombinujesz nie współczuję jej, mam uraz do chemiczek trzeba było się jeszcze czosnku najeść i usiąść w pierwszej ławce o wszystko jest pokręcone, no ale trudno, nic nie poradzę w razie konieczności by Cię puścili do łazienki chyba

każdy jak coś kombinuje to jednak widać po nim to :lol2: , czasem jak nic nie wiedziałem , nie miałem żadnych ściąg
to tak sobie obserwowałem tą klasę i można byłoby nakręcić kabaret jak się czają
ja mam wielki uraz do chemiczek , no czosnek i cebula byłaby wskazana :lol:
taaa nam od razu powiedzieli że nie wypuszczą chociaż jest niby przepis że mogą :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: te z czubem też mam pamiętnika nie piszę nie powiem Ci jak można mi się narazić, bo jeszcze skorzystasz jako Twoją wykorzystałabym raczej Kena a nie Barbie no był... nie byłby w całości najpierw bierzesz jakies tabletki że Ci się rozpada w tyłku i tak go po kawałku wypróżniasz

no to jak z czubem masz to broń mnie panie Boże przed Tobą :lol2:
hmm no to skoro pamiętnika nie piszesz to już nie wiem co , rozumiem i dobrze że nie powiesz :swir:
skąd Ty takie obrzydliwe rzeczy wiesz ? :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: być może czemu gorzej? ;> sam jesteś wstrętny, ja tylko troszeczkę ewentualnie jak grzyby po deszczu? :szok2: to ja sie teraz będę bała z domu wychodzić weź przestań, juz sobie wyobraziłam jak pstrykasz te fotki a bo ja wiem powiedziałabym że raczej tak pomiędzy mam, ani szczęśliwa ani nieszczęśliwa

gorzej bo mógłbym pomyśleć że coś źle robię :woot:
dzieki za komplement :ssh: , ahahahahhaah troszeczkę :crylol:
no bój się go bój bo to zbój jednak
ja natomiast nie mogę siebie wyobrazic jakbym to robil :lol:
czyli że neutralna jesteś :woot:
Jammi1990
Jammi1990
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czasem mówisz Wenusowskim językiem i nie rozumiem , ale dogadać się jakoś dogadujemy chyba mundur może tak, a jak niby miałbym białą koszulę ściągnąć ? kiepski jestem w szyciu z resztą już mówiłem kiedyś że przy moim szyciu wyszłaby jakaś skarpeta nie no wiedziałem o co chodzi , a z tymi co tylko myślą o rzeczach materialnych się nie zadaję to było dobre rozwiązanie , teraz to już nawet tam Cie nie chcą hahahahahah to widać coś wczoraj z głową miałem nie tak , chyba kiepsko kontaktowałem no łyżwy też są fajne

bo Marsjanie w ogóle jakoś kiepsko ten Wenusowski kumają :cozagopek: sądząc po ilości i długości postów całkiem nieźle sie dogadujemy :lol2:
normalnie, odpinasz guziki i ściągasz, albo sama zleci jak Ci się wszystkie guziki odpadną :lol:
no to zamiast guzików byś musiał zamek błyskawiczny zamontować :lol:
to czemu udajesz że nie rozumiesz :klaps:
za dużo ludzi :nie:
no właśnie, ale ja tak mam często że nic nie kumam :lol2:
łyżwy są super :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: mi się właśnie wydaje że jeżeli ktoś coś straci , to inna osoba musi na tym zyskać grzybów pewnie dużo jest więc , brać koszyki i ale to też że miałem wczoraj taki dzień zyebany, no niby doprowadza tylko jakim kosztem ?

może i tak :woot:
grzybów pełno, to idźmy :tak:
właściwie dlaczego wczoraj tak miałeś? bez powodu?
musi być jakiś koszt przy byciu optymistą? może bardziej dotkliwe porażki, ale i tak życie chyba łatwiejsze. w sumie nie będę się mądrować bo sama pesymistką jestem :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: każdy się starzeje no Ci łysi tak robią , bo w sumie nawet mają rację bo głupioby wyglądali jakby mieli tu włosy a obok łyse takie ja musiałem sie powstrzymać bo mieli na mnie haki i mógłbym wylecieć z tej szkoły na zbity ryj ja to miałem zachowanie poprawne , dobrze że to do AMy nie poszło taki ybniety dyrektor jest , nie uwierzy uczniowi tylko nauczycielowi chociaż nauczycieli tez sie on czepial w ogole jaki yebniety , wszyscy co pracowali to sie go bali haha no mi się bardzo dobrze kojarzy , Milka jogurtowa albo ta strzelająca jak to nie napisałaś jak sama mówiłaś że wolałabyś skoczyć ze spadochronu niż zwiedzać , coś mi tu kręcisz co Ty gadasz , wiesz jakie widoki są na tym lądolodzie w Grenlandii czy to na Arktyce to jesteś prawie jak psycholog , ja tam nie lubię jak ktoś mi jęczy albo się chwali jakaś babka ze jej wnuczek wyjechal do stanów na studia, zdawała maturę w Holandii a teraz pracuje w Berlinie ale mnie wpieniła no niestety nic takiego nie widziałem oprócz kamieni i skał badania robiłem jakoś 2 tygodnie , bo na wynik trzeba było czekać tydzień hahahaha no to widać przygotowana dosyć nieźle , no to mogła chociaż z Tobą się przejechać i zobaczyć co i jak ja bym przynajmniej tak zrobił w końcu zorientował się co mam zawieźć , bo zdjęcia można zrobić w 10minut przecież zawsze chyba lepiej kosić trawnik niż siedziec w tej pracy kiedy nie chce spotkać jakiegoś znajomego to zawsze zobacze a kiedy czasem chce to nie spotykam no to skoro zrobiłabyś furorę to zgłaszamy Ciebie

nie, np Benjamin Button młodniał :jezyk:
to zależy, jednym bardziej by było do twarzy choćby w strzępkach włosów:ninja:
no zapomniałam, że Ty brój byłeś :ninja:
poprawne to nie tak źle, mogło byś gorzej :lol:
to przesrane z takim dyrektorem :wtf: nasza dyra w liceum jest świetna
Milka strzelająca:lol: nie jadłam :ninja: ogólnie co do czekolad mam tyły bo raczej nie kupuję :woot:
nic nie kręcę, napisałam że chcę skoczyć ze spadochronem a nie ze spadochronu, a to różnica :jezyk:
nie wiem jakie bo tam nie byłam :wtf: ja to bym chciała na Islandię i Syberię kiedys pojechać :zakochany:
te zwierzające się babcie też są straszne :lol2: mi raz jedna opowiadała jak na śniadanie zjadła kanapkę z kiełbasą, potem na obiad coś tam... wszystkie posiłki mi wymieniła i się żaliła że ją przez to wątroba boli :lol:
no to dokładne te badania musiałeś robić :woot: ja tylko poszłam do lekarza, dałam mu karteczkę do podpisania i po minucie wyszłam:mrgreen: ale rozumiem dlaczego Wy musicie robić dokładne :tak:
no dokładnie, tak samo było z rejestrowaniem sie na stronie PG, czas na to już prawie minął, a jak się spytałam koleżanki czy już się zarejestrowała to mówi że jeszcze nie, i że myślała że jeszcze dużo czasu ale sprawdzić się jej nie chciało :martuska: nie rozumiem czegoś takiego :nie: ja od razu muszę wiedzieć co i jak
no racja, przynajmniej jak pada można iść do domu a nie siedzieć na tym piedolonym stoisku, jakie szczęście że dziś mam wolne :mrgreen:
tak jest zazwyczaj :lol: jak nie chcesz nikogo spotkać to co chwila kogoś spotykasz :lol2:
i po moim występie w Mam Talent bym chyba przez rok sie ludziom na oczy nie pokazywała :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: każdy jak coś kombinuje to jednak widać po nim to , czasem jak nic nie wiedziałem , nie miałem żadnych ściąg to tak sobie obserwowałem tą klasę i można byłoby nakręcić kabaret jak się czają ja mam wielki uraz do chemiczek , no czosnek i cebula byłaby wskazana taaa nam od razu powiedzieli że nie wypuszczą chociaż jest niby przepis że mogą

czasem nie widać :ninja: ale np moja jedna koleżanka zawsze tak miała, że jak ściągała to jej się uszy robiły strasznie czerwone i od razu było widać :crylol:
no z takich obserwacji też się można nieźle pośmiać :lol2: pamiętam jak na sprawdzianach na PO kiedy babka wstawała z miejsca żeby się przejść po klasie, to nagle robił sie szum i wszyscy podskakiwali na miejscach, żeby na podręczniki usiąść :crylol:
mogą wypuszczać :woot: nam mówili że lepiej się załatwić przed pisaniem, ale w razie konieczności w trakcie też można

Konto usunięte
Konto usunięte: no to jak z czubem masz to broń mnie panie Boże przed Tobą hmm no to skoro pamiętnika nie piszesz to już nie wiem co , rozumiem i dobrze że nie powiesz skąd Ty takie obrzydliwe rzeczy wiesz ?

jakbym się wkurzyła to nawet Pan Bób by Cię nie obronił :lol:
pamiętnik bym nigdy nie pisała bo bym się bała, że ktoś to przeczyta :woot:
z lekcji biologii :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: dzieki za komplement , ahahahahhaah troszeczkę no bój się go bój bo to zbój jednak ja natomiast nie mogę siebie wyobrazic jakbym to robil czyli że neutralna jesteś

nie ma za co :ziober2: bardzo niewielkie troszeczkę :swir:
zbój ale stary :jezyk:
czemu, może kiedyś spróbujesz? :lol2:
no chyba tak :woot: a Ty?
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo Marsjanie w ogóle jakoś kiepsko ten Wenusowski kumają sądząc po ilości i długości postów całkiem nieźle sie dogadujemy normalnie, odpinasz guziki i ściągasz, albo sama zleci jak Ci się wszystkie guziki odpadną no to zamiast guzików byś musiał zamek błyskawiczny zamontować to czemu udajesz że nie rozumiesz za dużo ludzi no właśnie, ale ja tak mam często że nic nie kumam łyżwy są super

jak mają być kumaci jak Ci z Wenus mówią swoim językiem :cozagopek:
muszę kiedyś skopiować całe te nasze pogawędki i zobaczyć ile słów wyszło :lol2:
ta druga opcja będzie bardziej prawdopodobna :lol:
na zamek to by było idealnie , i życie jak w Madrycie :ziober2:
bo czasem lubię tak sobie poudawać :jezyk:
Ty nie kumasz bo gupek jesteś z resztą sama tak nawet nie dawno powiedziałaś :cozagopek:
dawno jeździłem na łyżwach chyba jakoś w gimnazjum

Konto usunięte
Konto usunięte: grzybów pełno, to idźmy właściwie dlaczego wczoraj tak miałeś? bez powodu? musi być jakiś koszt przy byciu optymistą? może bardziej dotkliwe porażki, ale i tak życie chyba łatwiejsze. w sumie nie będę się mądrować bo sama pesymistką jestem

grzyby są wszędzie nawet i tutaj :ninja:
no wczoraj tak miałem , bo jakoś 3dni temu porozsyłałem te CV i nikt nie raczył się do mnie zadzwonić , w poniedziałek wyruszam za pracą
jak porażka to wątpię żebym był szczęśliwym :crylol:
no właśnie od tego jest filozof Stefanek :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie, np Benjamin Button młodniał to zależy, jednym bardziej by było do twarzy choćby w strzępkach włosów no zapomniałam, że Ty brój byłeś poprawne to nie tak źle, mogło byś gorzej to przesrane z takim dyrektorem nasza dyra w liceum jest świetna Milka strzelająca nie jadłam ogólnie co do czekolad mam tyły bo raczej nie kupuję nic nie kręcę, napisałam że chcę skoczyć ze spadochronem a nie ze spadochronu, a to różnica nie wiem jakie bo tam nie byłam ja to bym chciała na Islandię i Syberię kiedys pojechać te zwierzające się babcie też są straszne mi raz jedna opowiadała jak na śniadanie zjadła kanapkę z kiełbasą, potem na obiad coś tam... wszystkie posiłki mi wymieniła i się żaliła że ją przez to wątroba boli no to dokładne te badania musiałeś robić ja tylko poszłam do lekarza, dałam mu karteczkę do podpisania i po minucie wyszłam ale rozumiem dlaczego Wy musicie robić dokładne no dokładnie, tak samo było z rejestrowaniem sie na stronie PG, czas na to już prawie minął, a jak się spytałam koleżanki czy już się zarejestrowała to mówi że jeszcze nie, i że myślała że jeszcze dużo czasu ale sprawdzić się jej nie chciało nie rozumiem czegoś takiego ja od razu muszę wiedzieć co i jak no racja, przynajmniej jak pada można iść do domu a nie siedzieć na tym piedolonym stoisku, jakie szczęście że dziś mam wolne tak jest zazwyczaj jak nie chcesz nikogo spotkać to co chwila kogoś spotykasz i po moim występie w Mam Talent bym chyba przez rok sie ludziom na oczy nie pokazywała

Benjamin Baton , co Ty za gejowskie filmy porno oglądasz ? :ziober2:
mówisz o Marianie Paździochu ? :pavarotti:
no niestety zawsze byłem i jestem ty złym i najgorszym w domu
hmm w pierwszej klasie miałem nieodpowiednie :lol2:
dyrektor pi.erdolniety :Tak:
nie jadłaś ? dobra polecam :ziober2: z resztą ja tam każdą czekoladę lubię , no oprócz tej gorzkiej i czeko-podobnego
a to jeden grzyb i tak wiadomo o co chodzi :ziober2:
jakie ? np. takie




a co Ty byś chciała robić na tej Syberii ? :ziober2: , polowałabyś na foki :woot:
haha dobrze że ta babcia Ci o wojnie nie opowiadała i o dawnej młodzieży :ninja:
tych badaniach chyba było z dziesięć :woot: , a bo Ty dostałaś tylko orzeczenie od zwykłego lekarza , a ja musiałem iść do medycyn pracy żeby wystawił mi świadectwo morskiego zdrowia :ninja: , a ja właśnie nie rozumiem po co takiemu marynarzowi tyle badań :ziober2: , hmm czyli że ta typka odpuszcza sobie te studia :woot:
a ja bym jednak chciał iść do jakieś tam pracy nawet ryby patroszyć uj ze bym je.bal rybami
byłabyś gwiazdą youtuba , potem jakieś kontrakty itp :pavarotti:
ahahahahaha też bym nie wychodził i to może jeszcze dłużej , dziwię się że ten cały Luntek i Gracjanek nie wstydzą się samych siebie

Konto usunięte
Konto usunięte: czasem nie widać ale np moja jedna koleżanka zawsze tak miała, że jak ściągała to jej się uszy robiły strasznie czerwone i od razu było widać no z takich obserwacji też się można nieźle pośmiać pamiętam jak na sprawdzianach na PO kiedy babka wstawała z miejsca żeby się przejść po klasie, to nagle robił sie szum i wszyscy podskakiwali na miejscach, żeby na podręczniki usiąść mogą wypuszczać nam mówili że lepiej się załatwić przed pisaniem, ale w razie konieczności w trakcie też można

no , nie widać jak miałem od razu wyciągniętego gotowca :mrgreen: to przekichane ta Twoja koleżanka miała i ma :lol2:
u mnie dziadyga siedząc wszystko widziała :ninja:
no mogą ale to moja szkoła z fajnym dyrektorem :zabawa:

Konto usunięte
Konto usunięte: jakbym się wkurzyła to nawet Pan Bób by Cię nie obronił pamiętnik bym nigdy nie pisała bo bym się bała, że ktoś to przeczyta z lekcji biologii

Bób :crylol: , to zadzwoniłbym po egzorcystę :jezyk:
ja bym tego nie pisał z racji z tego że nie lubię polskiego i by mi się nie chciało :crylol:
dziwną biologię mieliście :ninja: , a już myślałem że praktykowałaś :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma za co bardzo niewielkie troszeczkę zbój ale stary czemu, może kiedyś spróbujesz? no chyba tak a Ty?

już ja wiem ile jest te troszeczkę
Miodek nie jest taki stary na jakiego wygląda , jarzomp jest starszy od niego :tak:
zawsze o tym marzyłem :lol:
co raz bardziej idę w tę złą stronę :ninja:

na reszcie :zawik:
Jammi1990
Jammi1990
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak mają być kumaci jak Ci z Wenus mówią swoim językiem muszę kiedyś skopiować całe te nasze pogawędki i zobaczyć ile słów wyszło ta druga opcja będzie bardziej prawdopodobna na zamek to by było idealnie , i życie jak w Madrycie bo czasem lubię tak sobie poudawać Ty nie kumasz bo gupek jesteś z resztą sama tak nawet nie dawno powiedziałaś dawno jeździłem na łyżwach chyba jakoś w gimnazjum

a jakoś Ci z Wenus rozumieją Marsjański :jezyk: po prostu Ci z Marsa mówią bardziej prymitywnym :cozagopek:
no słów bys chyba nie liczył? :wtf: ale ilość znaków cały czas rośnie :lol:
grunt że byś jej nie ubrudził :lol2:
ale za to jak byś wyglądał w takiej koszuli z zamkiem :crylol:
lubisz udawać że nie rozumiesz i potem czytać moje pokrętne tłumaczenia ? :klaps:
widzisz, nawet Ty masz mnie za głupka, nie trzeba mnie nawet poznać żeby to stwierdzić :crylol: ale ile tak naprawdę rozumiem wiem tylko ja :kv3:
a ja co roku :jezyk: w tym roku ani razu sie nie wywaliłam :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: grzyby są wszędzie nawet i tutaj no wczoraj tak miałem , bo jakoś 3dni temu porozsyłałem te CV i nikt nie raczył się do mnie zadzwonić , w poniedziałek wyruszam za pracą jak porażka to wątpię żebym był szczęśliwym no właśnie od tego jest filozof Stefanek

grzybów pełno, dzisiaj pół dnia musiałam gnidy czyścić :nie:
może jeszcze oddzwonią :woot: uda Ci się, zobaczysz:)
myśl pozytywnie :mrgreen:
niech będzie Stefanek :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Benjamin Baton , co Ty za gejowskie filmy porno oglądasz ? mówisz o Marianie Paździochu ? no niestety zawsze byłem i jestem ty złym i najgorszym w domu hmm w pierwszej klasie miałem nieodpowiednie dyrektor pi.erdolniety nie jadłaś ? dobra polecam z resztą ja tam każdą czekoladę lubię , no oprócz tej gorzkiej i czeko-podobnego a to jeden grzyb i tak wiadomo o co chodzi jakie ? np. takie

gejowskie? :lol: a oglądałeś Tajemnicę Brokeback Mountain? :ninja:
Paździoch :zakochany: to dopiero ciacho :w00t:
no ktoś musi :ninja:
to Ty naprawdę musiałeś tam nieźle broić :lol:
a ja lubię gorzką :jezyk: w sumie to czekoladę jem tylko jak od kogoś dostanę, bo tak to mam opory przed kupowaniem czystych kalorii :lol:
no wiadomo :mrgreen: ale chciałabym to kiedyś zrobić :and:
tam naprawdę ładnie jest :szok2:

Konto usunięte
Konto usunięte: a co Ty byś chciała robić na tej Syberii ? , polowałabyś na foki haha dobrze że ta babcia Ci o wojnie nie opowiadała i o dawnej młodzieży tych badaniach chyba było z dziesięć , a bo Ty dostałaś tylko orzeczenie od zwykłego lekarza , a ja musiałem iść do medycyn pracy żeby wystawił mi świadectwo morskiego zdrowia , a ja właśnie nie rozumiem po co takiemu marynarzowi tyle badań , hmm czyli że ta typka odpuszcza sobie te studia a ja bym jednak chciał iść do jakieś tam pracy nawet ryby patroszyć uj ze bym je.bal rybami byłabyś gwiazdą youtuba , potem jakieś kontrakty itp ahahahahaha też bym nie wychodził i to może jeszcze dłużej , dziwię się że ten cały Luntek i Gracjanek nie wstydzą się samych siebie

na Syberii jest ładnie :zakochany: podziwiałabym widoki :jezyk:
o wojnie jeszcze na szczęście nie musiałam słuchać :lol2:
ale przynajmniej wiesz, że zdrowy jesteś :pavarotti: a na co dokładnie te badania były? :woot:
dwie moje koleżanki tak mają, ale jakoś na ostatni dzień im się udaje wszystko pozałatwiać. w sumie przydałby im sie jakis kop w dupę żeby zaczęły się trochę interesować tym co ważne wcześniej niż na ostatnią chwilę
no tak, byle by jakąkolwiek pracę mieć :and:
ja dziękuję za bycie gwiazdą youtube'a :crylol: nie chcę odbierać tego zaszczytu petervankowi :ninja:
to może założymy duet? :pavarotti: Ty będziesz grać a ja śpiewać :lol:
kto to są Luntek i Gracjanek? :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: no , nie widać jak miałem od razu wyciągniętego gotowca to przekichane ta Twoja koleżanka miała i ma u mnie dziadyga siedząc wszystko widziała no mogą ale to moja szkoła z fajnym dyrektorem

bo Ty to wprawiony oszust jesteś :mrgreen:
no ona to naprawdę :lol:
to jaki ona musiała miec wzrok:wtf: zresztą myśmy mieli takie ściągi, że nauczyciel patrzał i i tak nie kumał że właśnie ściągamy :pavarotti:
do dziwnej szkoły chodziłeś :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bób , to zadzwoniłbym po egzorcystę ja bym tego nie pisał z racji z tego że nie lubię polskiego i by mi się nie chciało dziwną biologię mieliście , a już myślałem że praktykowałaś

porażka życia : Bób :nija: nie wiem jak ja to napisałam :crylol: ja tam się ogzorcysty nie boję :jezyk:
dobrze, że chociaż te długaśne posty piszesz, to też prawie jak pamiętnik :lol:
normalną biologię mieliśmy :ninja: jakbym miała tasiemca to bym się go nie pozbywała, przydałby mi się :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: już ja wiem ile jest te troszeczkę Miodek nie jest taki stary na jakiego wygląda , jarzomp jest starszy od niego zawsze o tym marzyłem co raz bardziej idę w tę złą stronę

co Ty tam wiesz :ninja:
tylko nie mów że jarzomp to też Ty :ninja:
to marzenie akurat da się spełnić :lol2:
no przestań :nielapie: aż tak źle chyba nie jest? :and:

mam nadzieję, że to już pójdzie na następną stronę :ninja:
LubiczRyszard
LubiczRyszard
  11 lipca 2009

jescze 6postów do następnej :ninja:

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  11 lipca 2009

zaraz się zrobi te 6

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  11 lipca 2009

ala ma kota

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  11 lipca 2009

a kot ma alę i lalę a kot ma alę i lalę a kot ma alę i lalę a kot ma alę i lalę a kot ma alę i lalę a kot ma alę i lalę a kot ma alę i lalę a kot ma alę i lalę a kot ma alę i lalę

LubiczRyszard
LubiczRyszard
  11 lipca 2009

chyba już powinna być następna strona :woot:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.