massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema

Cisza jak makiem zasial :ninja:
Wczorajszy najazd cyckow i posladow a do tego moja sympatia do Gok Wana natchnela mnie do tego tematu :D

Kazda kobieta (mezczyzn mniej) ma kompleksy na temat swojego ciala - czasem wieksze, czasem mniejsze, najczesciej jednak absurdalne, takie ktorych nikt inny poza nia by nie wrzucil do worka z kompleksami.


Dobra do rzeczy...

Pytania:
1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)
2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala :ziober2: po wczorajszym mi malo :ninja:
3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?
4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?
5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?
6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW :mrgreen:
7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Pozdrawiam wszystkie napalone Sylwie :ziober2: i reszte rowniez :*
:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: nasza klase mam od tego zeby miec znajomych z klasy a nie z foruma :D

ja raz podałam, nie pamiętam nawet po co, ale mądry Polak po szkodzie jak to mówią
acz gdyby się zdarzyło, że jakiś idiota by zaspamował skrzynkę moich znajomych z nk to mała bieda, raczej o mnie by źle nie pomyśleli a o nim, ale po co mi cyrk, za dużo już tego w życiu miałam
Jedyne czego bym nie chciała, to żeby ktoś czytał moje wypociny na forumku, mało prawdopodobne bo nikt z moich znajomych nie ma fotki, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, ale ryzyko istnieje, wiem :rotfl:

sorry za interpunkcję, nie dbam teraz o to bo chcę jak najszybciej odpisywać żeby nadążyć za dyskusją :zabawa:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz fejsa sam widziałem Cię w jakimś komentarzu u mojego znajomego, znalezienie to kwestia 30 minut.


raz jeszcze powtorze, nikt nie ma dostepu do mojego nazwiska czy innych danych osobowych :)
udostepniam tylko to co chce :)
powodzenia wiec

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

sylwik
sylwik
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie?

usta, rysy twarzy. ostatnio nie moge sie napatrzec w lustrze na swoje coraz dluzsze wlosy, juz sa fajne:zakochany:

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie?

uda. nie nosze spodnic/sukienek.
ale mam tego kurfa dosc, i chocbym musiala zamieszkac na silowni od wiosny beda zayebiste i bede je pokazywac, o!

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

cyce. chce takie jak twoje lub babsy:and:

massacre
massacre: Pozdrawiam wszystkie napalone Sylwie

:rotfl:
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Tym lepiej, lubię selekcjonować komu co pokazuję a tu nie ma kontroli nad tym :D

na plaży też raczej nie masz takiej kontroli :ziober2:

Patrishia
Patrishia: Intensywny zielony też jest ładny i czarne!

ja mam zielono-brązowe jakieś z żółtymi plamkami, czarne są brzydkie, przeraża mnie takie spojrzenie. niebieskie wymiatają

Konto usunięte
Konto usunięte: co za naiwnosc ja piedole

ta, ja sie rozpisałam a ten skwitował jednym zdaniem
wiem co robię
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: do nikogo nie mozna miec zaufania


najwyrazniej mozna, skoro moich fotek na forumie nie bylo :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

sylwik
sylwik
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: powodzenia wiec

z ciekawosci sprawdzilam, znalezienie cję to 1 minuta:ziober2:
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na plaży też raczej nie masz takiej kontroli

Ale to jakoś inaczej. Wiem, że to brzmi dziwnie, ale dla mnie to różnica między hasaniem po plaży w stroju, a wysyłanie fot. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam zielono-brązowe jakieś z żółtymi plamkami, czarne są brzydkie, przeraża mnie takie spojrzenie. niebieskie wymiatają

Nie można dojrzeć na Twoich zdjęciach, to nawet nie wiem czy ładne :ninja:
Czarne są właśnie takie genialne :rock: Co do niebieskich, to nie jestem obiektywna, ale nie wszystkie odcienie są ładne :D
368212
368212
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: dostepu do mojego nazwiska

a ja znam :pavarotti:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: najwyrazniej mozna, skoro moich fotek na forumie nie bylo :)

a czy musiały byc koniecznie na forumie? :woot:
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Ale to jakoś inaczej. Wiem, że to brzmi dziwnie, ale dla mnie to różnica między hasaniem po plaży w stroju, a wysyłanie fot.

Dla mnie żadna, nie wiesz kto na plaży kiedy Ci zrobi zdjęcie, nawet przez przypadek ;d

Patrishia
Patrishia: Nie można dojrzeć na Twoich zdjęciach, to nawet nie wiem czy ładne

ujowe, ale kolor mi się podoba i długość rzęs
masz wyraźne bardziej skoro nie widać



Patrishia
Patrishia: Czarne są właśnie takie genialne Co do niebieskich, to nie jestem obiektywna, ale nie wszystkie odcienie są ładne :D

Może ładne, ale mnie się akurat nie podobają, a niebieskie odcienie prawie wszystkie są ładne :D tylko kijowo, że zazwyczaj niebieskie oczy=jasne albo rude brwi
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie żadna, nie wiesz kto na plaży kiedy Ci zrobi zdjęcie, nawet przez przypadek ;d

To fascynujące, na jak wielu fotach robimy za tło! :D

Konto usunięte
Konto usunięte: ujowe, ale kolor mi się podoba i długość rzęs masz wyraźne bardziej skoro nie widać

Zmień aparat :ziober2:
Ogólnie odcień chyba jak u mojej mamy. Całkiem ciekawy :D Rzęsy za to fajne, długie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Może ładne, ale mnie się akurat nie podobają, a niebieskie odcienie prawie wszystkie są ładne :D tylko kijowo, że zazwyczaj niebieskie oczy=jasne albo rude brwi

Niektóre niebieskie są takie nijakie, ale co kto lubi ;D No, sama mam jasne brwi i teraz latam do kosmetyczki, bo nie chce mi się samej bawić :3
luk7
luk7
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)

tylek

massacre
massacre: 2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala po wczorajszym mi malo

nie.

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Mam bzika na punkcie stóp,barków,tyłków,ust.
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011

widzę że ta wrząca dyskusja ucichła :rotfl:

Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011

No dokładnie. Obiad zrobiłam, posprzątałam, siadłam i o, cisza.

iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: bzdura, piekny ksztalt, wyraziste, bardzo ladne

dziękuję. :-D nad kształtem długo pracowałam, fakt. :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.