massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema

Cisza jak makiem zasial :ninja:
Wczorajszy najazd cyckow i posladow a do tego moja sympatia do Gok Wana natchnela mnie do tego tematu :D

Kazda kobieta (mezczyzn mniej) ma kompleksy na temat swojego ciala - czasem wieksze, czasem mniejsze, najczesciej jednak absurdalne, takie ktorych nikt inny poza nia by nie wrzucil do worka z kompleksami.


Dobra do rzeczy...

Pytania:
1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)
2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala :ziober2: po wczorajszym mi malo :ninja:
3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?
4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?
5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?
6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW :mrgreen:
7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Pozdrawiam wszystkie napalone Sylwie :ziober2: i reszte rowniez :*
:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  25 sierpnia 2011
massacre
massacre: na temat swoj czy na temat pracy?

na swój...

massacre
massacre: no dokladnie tak - pojechalam po calosci

no i bardzo dobrze niech mają:D
Paulinessa
Paulinessa
  25 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie?


Włosy, twarz, figura :mrgreen:
Nemuri
Nemuri
  26 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)

Pupa, nogi, oczy.

massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

do komplementów mam akurat dystans, ale zazwyczaj dotyczą wyzej wymienionych.

massacre
massacre: 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?

nie mam, ale usłyszeć zawsze jest miło.

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

6.nos. zawsze wydawał mi się szeroki.
7.noska :P i dluuugich włosów,ze wzgledu na to,ze swoje zapuszczam :zakochany:
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011

dobra, to ja sobie teraz odpowiem na wlasne pytania :ziober2:

massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)


twarz i wszystko na niej, oczy usta, nos, uszy, wlosy, nizej to cycki, brzuch, dupa, wzrost, proporcjonalnosc
massacre
massacre: 2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala po wczorajszym mi malo


moja idealna twarz :swir:


massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?


OCZY - do usrania
najczesciej "ur so georgous" na ulicy
"jestes najpiekniejsza" w domu
"uwielbiam twoja dupe" w domu

massacre
massacre: 4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?


"jestes taka szczuplutka" :crylol:

massacre
massacre: 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?


Lubie komplementy chyba od wszystkich :D
Nie mam ulubionego

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW


Nogi, w sensie uda w sumie tylko
Nie tuszuje jakos specjalnie - nie nosze MINI MINI

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)


NOG

massacre
massacre: Pozdrawiam wszystkie napalone Sylwie i reszte rowniez :*


Pozdrawiam cie massacre, jestes swietna :crylol:
u0u
u0u
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "uwielbiam twoja dupe"

pokaż pupe
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pokaż pupe


a ile inczowy masz monitor? obawiam sie, ze sie nie zmiesci :rotfl:
u0u
u0u
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ile inczowy masz monitor? obawiam sie, ze sie nie zmiesci

Pokaż, w domu mam 42 cale. Da rade ; D
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w domu mam 42 cale.


no bez przesady, masz mnie za slonia? :crylol:
u0u
u0u
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no bez przesady, masz mnie za slonia?

nie pierdol tylko poka poka ; D
FukMe
FukMe
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pi.. tylko poka poka ; D


nie na forumie
u0u
u0u
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie na forumie

to ciekawe gdzie : D
snjeszqa
snjeszqa
  26 sierpnia 2011

dodam, ze lubie swoja nadgarstki, bo moge nosic bransoletki dla dzieci :rotfl:

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic) 2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala po wczorajszym mi malo 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie? 4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej? 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement? 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

1. No to jak się chwalimy to na całego w takim razie :D Mam bardzo fajne wcięcie w talii. Mam duże oczy. Mam długie, zgrabne nogi. :ziober2:
2. Od 2009 roku nie mogę się zebrać, żeby chociaż jedno swoje normalne zdjęcie na fotkę wkleić, a Ty chcesz, żebym robiła zdjęcia moich najpiękniejszych części ciała :rotfl:
3. Hm. Najczęściej to słyszę, że mam dłuuugie i ładnie podkręcone rzęsy prawie do nieba, haha :D
4. i 5. - ale masło maślane :D
6. Brzuch - jest okej, ale ja bym chciała lepszy :D I uśmiech - chciałabym bielszy, równiejszy i wgl :D
7. Nie zazdroszczę niczego nikomu.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.