massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema

Cisza jak makiem zasial :ninja:
Wczorajszy najazd cyckow i posladow a do tego moja sympatia do Gok Wana natchnela mnie do tego tematu :D

Kazda kobieta (mezczyzn mniej) ma kompleksy na temat swojego ciala - czasem wieksze, czasem mniejsze, najczesciej jednak absurdalne, takie ktorych nikt inny poza nia by nie wrzucil do worka z kompleksami.


Dobra do rzeczy...

Pytania:
1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)
2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala :ziober2: po wczorajszym mi malo :ninja:
3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?
4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?
5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?
6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW :mrgreen:
7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Pozdrawiam wszystkie napalone Sylwie :ziober2: i reszte rowniez :*
:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lol, uwielbiam Cię ;D


:zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: jajco ;D


:zakochany: :zakochany: :zakochany:
jakbym byla wolna, to bym bankowo cie bzyknela :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

u0u
u0u
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: jakbym byla wolna, to bym bankowo cie bzyknela

hahaha :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hahaha


wiem, ze nie wierzysz i sie z tego smiejesz, ale ja wiem, ze tak by bylo

nie bylo kiedys dla mnie przeszkod, mojego obecnego odbilam jednej dlugonogiej blond lafiryndzie :ninja: bralam co chcialam :And: teraz juz nie moge

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czekam juz tyle lat

doczekałeś się, how cool is that?! :mrgreen:
u0u
u0u
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: wiem, ze nie wierzysz i sie z tego smiejesz, ale ja wiem, ze tak by bylo nie bylo kiedys dla mnie przeszkod, mojego obecnego odbilam jednej dlugonogiej blond lafiryndzie bralam co chcialam teraz juz nie moge

No właśnie, jak nie możesz to nie gadaj takich rzeczy ; p
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011

@sylwia1232pp:

no i dostalo to cos banika i zdjecia usunieto... krotka to byla prowokacja i marna bardzo

spiedalam na chate :bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak nie możesz to nie gadaj takich rzeczy ; p


ale coz mi innego zostalo poza gadaniem, wspominaniem... ??? ;)
:****
:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

u0u
u0u
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: ale coz mi innego zostalo poza gadaniem, wspominaniem... ??? ;) :****

no leć, pa : *
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie?


Z ust chyba najbardziej.
Nie muszę o nie specjalnie dbać, błyszczyk i już.
Zdjęcie na profilu.

massacre
massacre: Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

Ostatnimi czasy 'komplementują' mnie przede wszystkim same stare dziady, zaczynam reagować lekką agresją, bo rzygam tym ich gadaniem.

massacre
massacre: Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?

Apropo biustu, bo go nie mam praktycznie :mrgreen:.
Chociaż dzisiaj, mając w dupie, że nie mam tzw.rowka ubrałam bluzkę z gigantycznym dekoltem, i kurdę kilka komentarzy usłyszałam nawet miłych :rotfl:.

massacre
massacre: Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?

Z ust ludzi, których lubię, albo tych którzy mi się sami wizualnie podobają, i nie ma znaczenia większego czy to mężczyzna czy kobieta.

Zawsze lubiłam kiedy komplementowano nie mój wygląd, ale mózg i to co z nim robię.

massacre
massacre: Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie?

Yyyy, spore łydki.

massacre
massacre: Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom?

Nie zazdroszczę w pełnym znaczeniu tego słowa.
Po prostu bym chciała mieć taki biust jak pani X, a np.nogi jak pani Y.

:).
:ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: doczekałeś się, how cool is that?!


ja piedole, co tu sie dzieje, obciagnelas Michauowi? :szok:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: ja piedole, co tu sie dzieje, obciagnelas Michauowi?

cholera, zawsze mnie intrygowało dlaczego ludzie na forum wszystko traktują tak dosłownie? a jak na to wpadłaś to już zupełnie nie rozumiem. :rotfl:
nie uprawiamy orali z Michałem, soł sori. ;C
mirra20
mirra20
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: napisalam im dzisiaj maila, ze po ostroznym przemysleniu (nie wiem czy dobrze tlumacze after careful consideration) nie jestem zainteresowana ich oferta

ahahah tak jak oni odpisują z automatu często że niestety ale nie są zainteresowani bla bla bla...

massacre
massacre: 1 wrzesnia mam za to rozmowe do mega ogromnej wielkiej zaczepistej firmy dla nich moglabym nawet okres probny za darmo robic, byleby mnie przyjeli

no to będę trzymać kciuki
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: doczekałeś się, how cool is that?!

wszystko przed nami. :ninja:
styka51
styka51
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)

Jestem zadowolona z cycków - wiadomka oraz .... :woot: ust, oczu w sumie też o brwi :D

massacre
massacre: 2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala po wczorajszym mi malo


cyce i oczy.

massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

Kiedyś kolega mi powiedział, że mam za duże cycki i było mi bardzo smutno. Ja rozumiem, że on woli mniejsze, ale po uj mi to mówi?
A najczęściej, to słysze, że podobno chuda jestem i mam fajne cycki :lol: No jestem zadowolona...;p

massacre
massacre: 4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?

Nikt mi nigdy nic o dłoniach nie powiedział... a przecież nie są brzydkie :ninja:

massacre
massacre: 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?

Mój Maniek może mi mówić komplementy godzinami... Coś w stylu, że jestem najładniejsza pod słońcem, najcudowniejsza... I w ogóle kiedyś wysłałąm mu mms'em zdjęcie w okularach, to odpisał mi: Intelektualistka marzeniem każdego mężczyzny :zakochany:

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW

Nos. Zatuszować się nie da. Zrobie sobie plastykę :ziober2:

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Włosy i nogi...:and:

massacre
massacre: Pozdrawiam wszystkie napalone Sylwie

Dziękuję :D
Wczoraj miałam zayebiste seksy :D
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011

o ten cyc :ninja:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.