massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema

Cisza jak makiem zasial :ninja:
Wczorajszy najazd cyckow i posladow a do tego moja sympatia do Gok Wana natchnela mnie do tego tematu :D

Kazda kobieta (mezczyzn mniej) ma kompleksy na temat swojego ciala - czasem wieksze, czasem mniejsze, najczesciej jednak absurdalne, takie ktorych nikt inny poza nia by nie wrzucil do worka z kompleksami.


Dobra do rzeczy...

Pytania:
1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)
2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala :ziober2: po wczorajszym mi malo :ninja:
3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?
4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?
5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?
6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW :mrgreen:
7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Pozdrawiam wszystkie napalone Sylwie :ziober2: i reszte rowniez :*
:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

snjeszqa
snjeszqa
  24 sierpnia 2011
styka51
styka51: Nos. Zatuszować się nie da. Zrobie sobie plastykę

o
jak ja :ziober2:
asiulcia1
asiulcia1
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic) 2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala po wczorajszym mi malo

obawiam się, żę takowej nie znajde :rotfl:

massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

chyba piersi, nie dowierzam ;d

massacre
massacre: 4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?

ze jestem chuda

massacre
massacre: 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?

od obcych ludzi ;d nie

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW

nie lubie trzech, ale podam moim zdanie najgorsza opcje - brzuch.

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (

płaskiego brzucha i wiele innych, dlugich rzes i ust tez
Darunia511
Darunia511
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic) 2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala po wczorajszym mi malo 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie? 4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej? 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement? 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

1. Najbardziej lubie swoje obojczyki, pieprzyki na szyi, talię, tatuaże, paznokcie, dłonie, tunele, kolczyki, skaryfikacje, chyba to najbardziej w sobie lubie.
2. Tak na powaznie? :woot:.
3. wiadomo, komplementy sa miłe. Zazwyczaj słysze je odnośnie tatuaży...
6. Łydki, mam masywne, nie pasują mi do szczupłych ud. Mam je wytatuowane, nie kryje.
7. Chyba jedynie włosów zazdroszcze.
moonlight28
moonlight28
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?

Tak, ze jestem interesująca i ciekawą osobą

massacre
massacre: Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

Różne, i prawdę mówiąc mam je w dupie, nie potrzebne mi i nie przywiązuje do nich wagi, aczkolwiek z grzeczności wyłącznie dziękuję.
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko przed nami.

no właśnie. :rotfl:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie.

to kiedy i gdzie? :ninja:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie?

Ogólnie rzecz biorąc to w moim ciele podoba mi się wszystko i jakoś konkretnie tego nie podkreślam, chociaż lubię obciślejsze spodnie gdzie ładnie mi uda, tyłek i biodra podkreślają :zakochany:.

massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

Po prostu że mam ładną twarz i bardzo proporcjonalne ciało, a za to po prostu dziękuję bo jestem świadoma, czasem nawet zdarza mi się powiedziec, że o tym wiem :)

massacre
massacre: 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac?

Chyba od taty i chłopaka.
Pierwszy mówi że jestem mała i gruba- co uwielbiam bo wtedy śmieję się że ciekawe po kim mam miec ten wzrost :D
A ten drugi ciągle nawija o mojej dupeczce, jak mnie widzi zawsze prosi bym odwróciła się tyłem i w ogóle, "Jak jeszcze chwilę popatrzę na Twój tyłeczek to się chyba przewrócę" ach, jakie to wszystko jest miłe!

Często słyszę też o ustach, bo mam dosc duże a równie proporcjonalne :)

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom?

Długich nóg przede wszystkim!! Już nie wspominam tu u nogach Pijanej które są aż do nieba ale kilka cm więcej by się przydało.

A co dziwne nie zazdroszczę jakoś szczególnie nikomu dużych piersi, owszem strasznie mi się takie podobają, ale lubię to coś swoje sterczące i dobrze mi z tym :)

massacre
massacre: Pozdrawiam wszystkie napalone Sylwie

NO JA CIEBIE RÓWNIEŻ ASIU!

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to kiedy i gdzie?

twórz ploteczki. :mrgreen:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: twórz ploteczki.

pytam sie całkiem serio :DD

Sylvinka
Sylvinka: A ten drugi ciągle nawija o mojej dupeczce, jak mnie widzi zawsze prosi bym odwróciła się tyłem i w ogóle, "Jak jeszcze chwilę popatrzę na Twój tyłeczek to się chyba przewrócę" ach, jakie to wszystko jest miłe!

pokaz dupe :ninja:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pokaz dupe

Znajdź sobie w temacie o nabijaniu.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Znajdź sobie w temacie o nabijaniu.

chyba zartujesz ze mam przeszukiwac tyle stron :rotfl:
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pytam sie całkiem serio :DD

Michał chce mnie wykorzystać. :rotfl:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba zartujesz ze mam przeszukiwac tyle stron

Mi tym bardziej się nie chce.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Mi tym bardziej się nie chce.

przeciez masz je na dysku :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Michał chce mnie wykorzystać.

pomyliłas mnie z Krystianem :ziober2:
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pomyliłas mnie z Krystianem

skończ z dogryzaniem, lub znajdź sobie bardziej aktualny temat. :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.