massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema

Cisza jak makiem zasial :ninja:
Wczorajszy najazd cyckow i posladow a do tego moja sympatia do Gok Wana natchnela mnie do tego tematu :D

Kazda kobieta (mezczyzn mniej) ma kompleksy na temat swojego ciala - czasem wieksze, czasem mniejsze, najczesciej jednak absurdalne, takie ktorych nikt inny poza nia by nie wrzucil do worka z kompleksami.


Dobra do rzeczy...

Pytania:
1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)
2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala :ziober2: po wczorajszym mi malo :ninja:
3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?
4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?
5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?
6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW :mrgreen:
7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Pozdrawiam wszystkie napalone Sylwie :ziober2: i reszte rowniez :*
:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  25 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)

z wszystkiego oprocz 3 rzeczy jestem zadowolona, nie wiem, twarz podkreslam makijazem, figure ubiorem :woot:

massacre
massacre: 2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala po wczorajszym mi malo

:rotfl:
i wiadomo od 1410 dlaczego temat powstal :lol2:

massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

twarzy, figury.
normalnie, albo mowie 'dzieki', albo jak slysze to od danej osoby juz ktorys raz to 'tak, wiem' i wsio.

massacre
massacre: 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?

kazde lubie, lechtaja mi ego :rotfl:

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW

paznokcie.
nie radze sobie, wali mnie to, zawsze moglabym miec brzydka twarz czy cos :rotfl:

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

zazdroscic typowo nie zazdroszcze, ale jak widze kogos z super nosem to mysle sobie, ze chcialbym miec podobny :woot:
Martitta
Martitta
  25 sierpnia 2011
massacre
massacre: zoom na dlonie pliz reszte widzialam i wierze, ze jestes zasypywana komplementami :D

Oj widać je na fotkach :rotfl: Z resztą i tak wszystkich tutaj bardziej interesują zdjęcia cycków i tyłeczków :rotfl:
No i znów bana masz :mrgreen:

Patrishia
Patrishia: Piękna to jesteś Ty, ale to już tyle razy słyszałaś, że chyba nie ma to większej wartości, co?:D

Dzięki :* Mnie peszą komplementy bo z natury nieśmiała jestem :mrgreen: Nie, nie uważam się za jakieś bóg wie co. Bycie narcyzem mi nie grozi ;) mam jakieś tam kompleksy, jak każdy.

Konto usunięte
Konto usunięte: a poza, to podoba mi się aparycja Marty, Martity i kiedyś już o tym napisałam, dobra świnka z niej była parę kilogramów temu!

Pamiętam :mrgreen: Ciężko w sumie zapomnieć :mrgreen: I wcale aż tak mocno nie schudłam! Do anoreksji mi daleko ;)
YoSuckYoNo
YoSuckYoNo
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też nie jestem wysoka, mam 166 albo 167 cm, ale mam długi tułów i długie nogi na szczęście :-)


167 z czego 160 to nogi :rotfl:
YoSuckYoNo
YoSuckYoNo
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No i znów bana masz


za ten wlasnie goroncy temab :ninja:
miami1
miami1
  25 sierpnia 2011

Nogi, tzn nie to że ładne czy coś tylko w sportach siłowych akurat to one są moim największym atutem, wiec raczej to będzie to:P

Kusza
Kusza
  25 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie?

Cycki - podobno wyglądają jak sztuczne chociaż ja tego nie widzę. No i nogi :-)

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie?

Uszy, mam dosyć duże w porównaniu do mojej drobnej twarzy i odstające, każdy oczywiście pieprzy, że przesadzam, ale znajdę chwilę na jakiś urlop niedługo to pójdę je w końcu zoperować :/ Oczywiście zakrywam włosami, nikt mnie nigdy w związanych włosach nie widział, tylko po domu czasami chodzę w związanych

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Prostych włosów zazdroszczę, ja nad swoimi muszę stać godzinę dziennie.
marta0859
marta0859
  25 sierpnia 2011

ZA TEN TEMAD DOSTAŁAŚ BANA NA 3 DNI? :rotfl:

Martitta
Martitta
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: za ten wlasnie goroncy temab

Ale czemu? temab jak temab :woot:
agniesiaO3
agniesiaO3
  25 sierpnia 2011

1. nogi nogi nogi:) talia, wzrost, figura- ubiorem, no a włosy- nic nie muszę z nimi robić i tak są zajoiste :)
3. zazwyczaj mówię po prostu "dziękuję"
4. na temat biustu nic nie słyszałam, może temu, ze go nie mam ;p
7. czasami paznokci

pijana
pijana
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 167 z czego 160 to nogi

:crylol: ____
wanttobeloved
wanttobeloved
  25 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)

Cycki, cycki i jeszcze raz cycki.

massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

oczy, aż do obrzydzenia.

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW

brzuch :ziew:.

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

długich,opalonych nóg :-)
FukMe
FukMe
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ZA TEN TEMAD DOSTAŁAŚ BANA NA 3 DNI?


no powaga, tak mi powiedziano na O FOTKA :ninja: popiedolilo ich do reszty

Konto usunięte
Konto usunięte: ____


sie smiej, 7cm na cycki brzuch i glowe... cienko to widze :crylol:
marta0859
marta0859
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no powaga, tak mi powiedziano na O FOTKA popiedolilo ich do reszty

nie żeby coś, ale nie widzę w tym temacie nic złego, wulgarnego, niepasującego do działu
FukMe
FukMe
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie żeby coś, ale nie widzę w tym temacie nic złego, wulgarnego, niepasującego do działu


wkleilam obciagajacego chinczyka :ninja: :ssh:
no ale powiedziano, ze o temat chodzi :woot:
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  25 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie?

Piersi. ;)
lubię je i uważam, że są fajne :D
dekolty muszą być, nie znajdziesz u mnie w szafie bluzki bez dekoltu.

massacre
massacre: 2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala po wczorajszym mi malo

:cenzura:

massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

że fajne mam cycki :(

massacre
massacre: 4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?

wszystkie oprócz cycków :mrgreen:

massacre
massacre: . Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?

z ust mojego faceta, że pieknie wyglądam dziś, że to i sramto :D

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie

Uda, mam okropnie za duże uda, dlatego w ogóle nie chodzę w spódniczkach, sukienkach (chyba, że muszę)

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Długich prostych włosów.

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.