massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema

Cisza jak makiem zasial :ninja:
Wczorajszy najazd cyckow i posladow a do tego moja sympatia do Gok Wana natchnela mnie do tego tematu :D

Kazda kobieta (mezczyzn mniej) ma kompleksy na temat swojego ciala - czasem wieksze, czasem mniejsze, najczesciej jednak absurdalne, takie ktorych nikt inny poza nia by nie wrzucil do worka z kompleksami.


Dobra do rzeczy...

Pytania:
1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)
2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala :ziober2: po wczorajszym mi malo :ninja:
3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?
4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?
5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?
6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW :mrgreen:
7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Pozdrawiam wszystkie napalone Sylwie :ziober2: i reszte rowniez :*
:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Alucard
Alucard
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie?

Klaty, noszę obcisłe koszulki.

massacre
massacre: Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala

Musiałbym mieć IQ kurzu spod dywanu żeby wklejać zdjęcia swojego ciała na forum publicznym.

massacre
massacre: Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

Ładne masz oczy i reaguje słowem "wiem".

massacre
massacre: Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie?

Z nóg, dlatego chodzę tylko w długich spodniach.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym widziałabym gdyby jpg latało po hyde tak jak bananowej swojego czasu

zebys sie czasem nie zdziwiła
Alucard
Alucard
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zebys sie czasem nie zdziwiła

Co nie Michaś, ilu takie fotki życie zniszczyło w realnym świecie bo myślały że z fotki nie wypłyną :rotfl:
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: kuwa, takie rzeczy na hajdzie i mnie nie ma

mnie też nie było, ale wydaje mi się, że wiele nie straciłam :ninja:
ale mimo to i tak bym oglądnęła
słyszałam tylko o tej 'akcji'
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co nie Michaś, ilu takie fotki życie zniszczyło w realnym świecie bo myślały że z fotki nie wypłyną

nie ma to jak wysyłanie jakiemus pionkowi z hyde i liczenie na to ze nikt ich nie dostanie, co za naiwnosc :and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: koloru oczu i polisiee ewentualnie usta


wg mnie twoja twarz jest idealna
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepszy, ze mam nos jak z reklamy chusteczek dla dzieci.


so sweet :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: wiadomo pewnie


GreyShadow tez Lukasz i do tego amator bubsow :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: no dobra, ale tylko oczy


WOW!

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest kilka ładnych


dokladnie KILKA :crylol:
mhhhh
snjeszka
blueberry
uzi
to som moje faworyty

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Alucard
Alucard
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma to jak wysyłanie jakiemus pionkowi z hyde i liczenie na to ze nikt ich nie dostanie, co za naiwnosc

90% fotek w stylu "nikomu nie pokaże" latało między pw, nie całe 10 minut od wysłania przez naiwną dziewoję :rotfl:
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i

stopy, paznokcie, usta też mogą być.
massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

najczęściej odnośnie dupy, dziwnie mi gdy słyszę to od kogoś nieznajomego, kto koło mnie przechodzi, więc się nie odzywam i idę dalej.:rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Musiałbym mieć IQ kurzu spod dywanu żeby wklejać zdjęcia swojego ciała na forum publicznym.


albo kompleksy wielkosci klebow kurzu pod twoim dywanem :pavarotti:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co nie Michaś, ilu takie fotki życie zniszczyło w realnym świecie bo myślały że z fotki nie wypłyną


mnie czapek x lat temu nago widzial i jakos nie zniszczylo mi to zycia :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zebys sie czasem nie zdziwiła

podniosłeś mi ciśnienie aż!!!
nic mnie już nie zdziwi, ale co do tego akurat mam pewność, zresztą on reset komputera miał, więc długo tym jpg się nie "cieszył"
także.. jeżeli widziałeś jakieś rzekomo "moje" cycki to wątpię, żeby to były moje

Konto usunięte
Konto usunięte: Co nie Michaś, ilu takie fotki życie zniszczyło w realnym świecie bo myślały że z fotki nie wypłyną

:rotfl:
dopóki się nie wysyła głowy czy czegokolwiek dzięki czemu mogliby cię "zidentyfikować" to nie widzę w tym nic złego, dobrego też nie, no ale.
Alucard
Alucard
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: albo kompleksy wielkosci klebow kurzu pod twoim dywanem

To akurat napisałem w prowokacji żeby mój post nie przeszedł obojętnie. :ziober2:
Fajnie że wymieniacie się fotkami, ale w niektórych rękach mogą stać się drogą do konfliktów w twoim realnym życiu. Jest parę takich osób na hyde :tak:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: mnie czapek x lat temu nago widzial i jakos nie zniszczylo mi to zycia

ale on pewnie ma traume

Konto usunięte
Konto usunięte: 90% fotek w stylu "nikomu nie pokaże" latało między pw, nie całe 10 minut od wysłania przez naiwną dziewoję

stare dobre czasy :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: stopy, paznokcie, usta też mogą być.


dodalabym brwi :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podniosłeś mi ciśnienie aż!!! nic mnie już nie zdziwi, ale co do tego akurat mam pewność, zresztą on reset komputera miał, więc długo tym jpg się nie "cieszył" także.. jeżeli widziałeś jakieś rzekomo "moje" cycki to wątpię, żeby to były moje

standardowa wymówka o resecie kompa :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.