massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema

Cisza jak makiem zasial :ninja:
Wczorajszy najazd cyckow i posladow a do tego moja sympatia do Gok Wana natchnela mnie do tego tematu :D

Kazda kobieta (mezczyzn mniej) ma kompleksy na temat swojego ciala - czasem wieksze, czasem mniejsze, najczesciej jednak absurdalne, takie ktorych nikt inny poza nia by nie wrzucil do worka z kompleksami.


Dobra do rzeczy...

Pytania:
1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)
2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala :ziober2: po wczorajszym mi malo :ninja:
3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?
4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?
5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?
6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW :mrgreen:
7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Pozdrawiam wszystkie napalone Sylwie :ziober2: i reszte rowniez :*
:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: To fascynujące, na jak wielu fotach robimy za tło! :D

drugi plan :rotfl:

Patrishia
Patrishia: Zmień aparat

To drugie mam robione chyba normalnym aparatem, pierwsze z jakiegoś telefonu, ogólnie nie potrafię sama zgrywać zdjęć z cyfrowego aparatu na laptop :ninja:
:D

Patrishia
Patrishia: Niektóre niebieskie są takie nijakie, ale co kto lubi ;D No, sama mam jasne brwi i teraz latam do kosmetyczki, bo nie chce mi się samej bawić :3

może nie o niebieskie Ci chodzi a o szare, kij tam, wolałabym mieć jakiekolwiek niebieskie, nawet byle jaki odcień :ziober2:
Ja mam na szczęście ciemniejsze brwi, jak na jasną blondynkę z natury
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: No dokładnie. Obiad zrobiłam, posprzątałam, siadłam i o, cisza.

A ja już popcorn sobie przyszykowałam :DD tak lubię brać udział w burzliwych dyskusjach tutaj
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: , że zazwyczaj niebieskie oczy=jasne albo rude brwi

niekoniecznie, ja mam jakieś takie jasne, niebiesko-podobne oczy i czarne brwi. :ninja:
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niekoniecznie, ja mam jakieś takie jasne, niebiesko-podobne oczy i czarne brwi.

No dlatego napisałam, że zazwyczaj, jak jest niebieska tęczówka+ciemniejsze brwi to szał :w00t:
u niej na przykład mi się podoba, ma niesamowicie... magnetyzujące(?) spojrzenie
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziękuję. :-D nad kształtem długo pracowałam, fakt.

kształtem ust? :lodzik:
iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ma niesamowicie... magnetyzujące(?) spojrzenie

cała jest magnetyzująca.:ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: kształtem ust?

brwi Michaś, ust idealnych jeszcze nie wypracowałam. :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z ciekawosci sprawdzilam, znalezienie cję to 1 minuta


masz moje nazwisko?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: Kazda kobieta (mezczyzn mniej) ma kompleksy na temat swojego ciala

Czy to, że coś mi się nie do końca podoba od razu oznacza, że to mój kompleks ? :woot:
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic) 2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala po wczorajszym mi malo 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie? 4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej? 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement? 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

1. Włosy, brwi, oczy, uszy, dłonie, stopy, nogi, paznokcie, przedramiona, nos nie jest zły
2. Nogi każdy już widział, styknie :D
3. Hmm, najczęściej to chyba nogi, oczy i włosy
4. Że mam ładne brwi :D I że moje usta są tak różowe, że to nie może być ich naturalny kolor, że NA PEWNO mam umalowane.
5. Z ust innych kobiet oraz trzeźwych facetów // "Przy Tobie to nawet trupowi stanie"
6. Z brzucha, czasem zakrywam, a czasem nie, nie mam jakiejś obsesji
7. Białych zębów
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: drugi plan

No, najlepsze jak się zrobi jakąś idiotyczną minę czy coś, a potem ci ludzie mają z tego ubaw :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: To drugie mam robione chyba normalnym aparatem, pierwsze z jakiegoś telefonu, ogólnie nie potrafię sama zgrywać zdjęć z cyfrowego aparatu na laptop :D

Ale to drugie jest male :ziober2:
Czas się nauczyć :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: może nie o niebieskie Ci chodzi a o szare, kij tam, wolałabym mieć jakiekolwiek niebieskie, nawet byle jaki odcień Ja mam na szczęście ciemniejsze brwi, jak na jasną blondynkę z natury

Szare są ładne :zakochany:
Fakt, takie to tylko wyregulować ładnie :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja już popcorn sobie przyszykowałam :DD tak lubię brać udział w burzliwych dyskusjach tutaj

Hhaha, też lubię. :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
368212:
a ja znam :pavarotti:


ty jestes moja biczys, mozesz znac :*

Konto usunięte
Konto usunięte: a czy musiały byc koniecznie na forumie?


oczywiscie, ze nie
jakos jednak nie trafily do mojej mamy ani do mojego taty :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: brwi Michaś, ust idealnych jeszcze nie wypracowałam.

za mało :lodzik: :ziober2:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: oczywiscie, ze nie jakos jednak nie trafily do mojej mamy ani do mojego taty

a po co miałyby do nich trafic, ech :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: że zazwyczaj, jak jest niebieska tęczówka+ciemniejsze brwi to szał


tak jak u mnie? :pavarotti:


Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to, że coś mi się nie do końca podoba od razu oznacza, że to mój kompleks ?


tak, bo to co ci sie nie podoba, na pewno komus innemu sie podoba :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011

@massacre:
Aż sama sprawdzę, chociaż mi to do niczego nie jest potrzebne :rotfl:

marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: No, najlepsze jak się zrobi jakąś idiotyczną minę czy coś, a potem ci ludzie mają z tego ubaw

dlatego jak ja widzę, że ktoś robi zdjęcia to usuwam się z kadru, chociaż czasem pewnie nawet nie wiesz kiedy ci robią

Patrishia
Patrishia: Ale to drugie jest male

to sobie powieksz :ninja:

Patrishia
Patrishia: Czas się nauczyć

z telefonu jest łatwo, pół minuty, kabelek i mam zgrane, a z aparatu się jakieś karty ze środka przekłada, nie wiem gdzie to włożyć nawet :ninja:

Patrishia
Patrishia: Szare są ładne

Moja siostra ma szare, ma takie nijakie spojrzenie :D wolę niebieskie podobno mam dużo hormonów męskich, tak samo z brwiami, co 4-5 dni włoski odrośnięte wyrywam bo się strasznie rzuca w oczy

Patrishia
Patrishia: Hhaha, też lubię. :D

z tym popcornem to żartowałam :ninja: ale lubię te dyskusje, tak to uzależnia :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.