massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema

Cisza jak makiem zasial :ninja:
Wczorajszy najazd cyckow i posladow a do tego moja sympatia do Gok Wana natchnela mnie do tego tematu :D

Kazda kobieta (mezczyzn mniej) ma kompleksy na temat swojego ciala - czasem wieksze, czasem mniejsze, najczesciej jednak absurdalne, takie ktorych nikt inny poza nia by nie wrzucil do worka z kompleksami.


Dobra do rzeczy...

Pytania:
1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)
2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala :ziober2: po wczorajszym mi malo :ninja:
3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?
4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?
5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?
6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW :mrgreen:
7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Pozdrawiam wszystkie napalone Sylwie :ziober2: i reszte rowniez :*
:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

KroplaRosy
KroplaRosy
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co sadzicie dziewczyny o moim busie

w puszapie każda może taki mieć :woot:
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: odnosnie tematu to rzadki komplement :) dzieki :) czesciej slysze ze ladniej mi w blondzie

mi tam się bardziej podoba w blond

massacre
massacre: 3 lata temu i kuwa nie moge takich sobie zrobic uj wie dlaczemu

wystarczy nie czesać :rotfl: mi tak zawsze sterczą rano jak wstanę :lol:
sylwia1232pp
sylwia1232pp
  24 sierpnia 2011

mam male cyce

marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co sadzicie dziewczyny o moim busie

jeżeli chodzi o biust to cycki nafn speszyl, ale ładne włosy masz
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 24, 27, 2 i 7 z tym że na żywo mogłoby już inaczej wyglądać


mi sie wydaje ze mam takie jak nr 7 :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie umiem robić ładnych zdjęć jakoś, nie umiem wydobyć piękna fotografowanej rzeczy/osoby/krajobrazu :D wiekszość osób się "jara" teraz fotografią, ja mam inne pasje

Trzeba mieć czym robić te zdjęcia a i ja nie mam, więc tak czasami tylko pstrykam coś :D Jakie masz pasje?:D Ja lubię rysować, śpiewać, ale nigdy jakoś tego szczególnie nie rozwinęłam.

Konto usunięte
Konto usunięte: na paincie czy photo skejp

Aaaa. Umh.

Konto usunięte
Konto usunięte: a tego nawet nie wiem, moja matka zawsze zgrywa z jakiejś karty takiej, z aparatu wyciąga

Tak, karta taka, nie wiem jaką masz, taka ok 2/1 cm czy 1/05 cm? ;D I to do kompa dajesz.

Konto usunięte
Konto usunięte: o, ale to jeszcze dziecko i się nie maluje aż tak 13 lat, ma jeszcze czas

Aaa! To zobaczysz kiedyś jakie będzie miała piękne spojrzenie pewnie!

Konto usunięte
Konto usunięte: Przywykłam, lubię wyrywać brwi nawet Jedynie ubolewam nad tym, że muszę się tak często golić, tego nie cierpię

Zależy jak i gdzie :ziober2:
A brwi, ojezu, dobrze, że kosmetyczka jest szybka ;D
sylwia1232pp
sylwia1232pp
  24 sierpnia 2011

nie nosze puszapow

marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: mi sie wydaje ze mam takie jak nr 7

bardziej by Ci pasowały trochę gęstsze jak na moje, ale ja się tam nie znam na takich rzeczach, jak dla mnie to każdy musi sam sobie dobrać

idę bo się zasiedziałam tu i już mi gorąco :ninja:
do potem :bye:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co sadzicie dziewczyny o moim busie

poka jaki masz
na zdjeciach masz taki jak ja w wieku 10 lat gdy sobie skarpetkami wypychalam :ninja:

btw smierdzi mi fejkiem
Konto usunięte
Konto usunięte: Witamy na Fotka.pl! :) 29 minut temu


Konto usunięte
Konto usunięte: o czym?


:crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze. :-D

to kiedy mam sie zjawic? :ziober2:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: jaki bulwers, nie mam zwisow chyba...

ale nigdy nie nosisz? :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli chodzi o biust to cycki nafn speszyl, ale ładne włosy masz


i nogi ma ladne :)

Konto usunięte
Konto usunięte: bardziej by Ci pasowały trochę gęstsze jak na moje, ale ja się tam nie znam na takich rzeczach, jak dla mnie to każdy musi sam sobie dobrać


to wiem, zapuszczam juz pisalam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nigdy nie nosisz?


no bez przesady jeszcze sie z ujem na glowy nie pozamienialam - nie nosze jak sa upaly i jak mam bluzke bez ramiaczek
w pozostalych przypadkach nosze, zwlaszcza gdy zimniej na dworzu, moje suty wrazliwe sa i strasznie bola gdy zimno jest :C wtedy i staniki grubsze musze nosic...

urzekla cie moja historia?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

sylwia1232pp
sylwia1232pp
  24 sierpnia 2011

ale ty miła jestes

iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: odnosnie tematu to rzadki komplement :) dzieki :) czesciej slysze ze ladniej mi w blondzie

zaraz będzie grupowy lincz, ale zawsze bardziej podobają mi się osoby z ciemnymi włosami. :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.