massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema

Cisza jak makiem zasial :ninja:
Wczorajszy najazd cyckow i posladow a do tego moja sympatia do Gok Wana natchnela mnie do tego tematu :D

Kazda kobieta (mezczyzn mniej) ma kompleksy na temat swojego ciala - czasem wieksze, czasem mniejsze, najczesciej jednak absurdalne, takie ktorych nikt inny poza nia by nie wrzucil do worka z kompleksami.


Dobra do rzeczy...

Pytania:
1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)
2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala :ziober2: po wczorajszym mi malo :ninja:
3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?
4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?
5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?
6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW :mrgreen:
7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Pozdrawiam wszystkie napalone Sylwie :ziober2: i reszte rowniez :*
:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: tak, bo to co ci sie nie podoba, na pewno komus innemu sie podoba :D

Raczej wątpię :ziober2: A chodziło mi o to, że dla mnie fakt, że coś mi się nie podoba nie oznacza od razu, że mam na tym punkcie kompleks :woot:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011

zaczeło sie wklejanie zdjec :ziober2:

iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: za mało

no widać za mało, tym bardziej przeraża mnie fakt, że Twoje są takie ładniutkie. :ziober2:
massacre
massacre: tak jak u mnie?

miej ciemnie włosy. O;
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a po co miałyby do nich trafic, ech


ja juz sie pogubilam, bo skupilam sie na pracy
bylo wczesniej o rozsylaniu jakis nagich fot do znajomych i rodziny - co nie? :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: tak jak u mnie?

ogólnie masz ładne oczy, takie wieeelkie niebieskie :zakochany: uwielbiam niebieskie oczy
a brwi mogą być, tylko inny kształt bym zrobiła :ziober2:

_
co do jasnych brwi to takie są do niczego, miałam jedną taką koleżanką w gimnazjum, miała tak jasne brwi


kompletnie mi się to nie podoba
368212
368212
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: ty jestes moja biczys, mozesz znac :*

no ba, podnieciłam się.
mirra20
mirra20
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)

nogi, oczy, włosy, twarz

massacre
massacre: 2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala po wczorajszym mi malo

wszystko jest na profilu

massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

"ale nogi", "ale długie nogi", raz mi się zdarzyło że facet mnie minął ale wrócił się i powiedział "przepraszam, ale muszę to Pani powiedzieć ma Pani zaje.iste nogi" reaguje zazwyczaj "wiem, dzięki"

massacre
massacre: 4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?

że mam fajne cycki

massacre
massacre: 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?

najbardziej od swojego lubię/ nie mam

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie?

cycki, nos, dupa bo mam w niej dołki po zastrzykach:/ nie tuszuje bo je w pełni akceptuje

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

może nie zazdroszcze ale lubię duże cycki u kobiet:D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej wątpię A chodziło mi o to, że dla mnie fakt, że coś mi się nie podoba nie oznacza od razu, że mam na tym punkcie kompleks


dobra nie kloc sie ze mna ruda :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no widać za mało, tym bardziej przeraża mnie fakt, że Twoje są takie ładniutkie.

całowałabyś? :rotfl:

massacre
massacre: ja juz sie pogubilam, bo skupilam sie na pracy bylo wczesniej o rozsylaniu jakis nagich fot do znajomych i rodziny - co nie?

czy Ty nie nosisz stanika? :ninja:
pijana
pijana
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: dobra nie kloc sie ze mna ruda

Pfff :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zaczeło sie wklejanie zdjec




"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: miej ciemnie włosy. O;


ale ze mi lepiej w ciemnych niz jasnych? :-O

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego jak ja widzę, że ktoś robi zdjęcia to usuwam się z kadru, chociaż czasem pewnie nawet nie wiesz kiedy ci robią

Też tak robię. Zresztą, jak ja robię zdjęcia to też wolę, by wszyscy spadali, psują mi tło :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: to sobie powieksz

Da się?:ninja: Idę zobaczyć :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: z telefonu jest łatwo, pół minuty, kabelek i mam zgrane, a z aparatu się jakieś karty ze środka przekłada, nie wiem gdzie to włożyć nawet

Do aparatu też masz kabel usb :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Moja siostra ma szare, ma takie nijakie spojrzenie :D wolę niebieskie podobno mam dużo hormonów męskich, tak samo z brwiami, co 4-5 dni włoski odrośnięte wyrywam bo się strasznie rzuca w oczy

[*] ile Cię bólu to kosztuje z tymi brwiami :[

Konto usunięte
Konto usunięte: z tym popcornem to żartowałam ale lubię te dyskusje, tak to uzależnia :D

Domyśliłam się ;D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a brwi mogą być, tylko inny kształt bym zrobiła


jaki? jaki? jaki? :w00t:
troche zapuscilam, troche zagescilam, ale wlasnie mysle sobie nad jakims fajnym ksztaltem :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iffy
iffy
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: całowałabyś?

zawsze. :-D
massacre
massacre: ale ze mi lepiej w ciemnych niz jasnych? :-O

że w ciemnych dużo lepiej. :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.