massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema

Cisza jak makiem zasial :ninja:
Wczorajszy najazd cyckow i posladow a do tego moja sympatia do Gok Wana natchnela mnie do tego tematu :D

Kazda kobieta (mezczyzn mniej) ma kompleksy na temat swojego ciala - czasem wieksze, czasem mniejsze, najczesciej jednak absurdalne, takie ktorych nikt inny poza nia by nie wrzucil do worka z kompleksami.


Dobra do rzeczy...

Pytania:
1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)
2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala :ziober2: po wczorajszym mi malo :ninja:
3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?
4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?
5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?
6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW :mrgreen:
7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Pozdrawiam wszystkie napalone Sylwie :ziober2: i reszte rowniez :*
:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Może ładne, ale mnie się akurat nie podobają, a niebieskie odcienie prawie wszystkie są ładne :D tylko kijowo, że zazwyczaj niebieskie oczy=jasne albo rude brwi

a ja mam niebieskie oczy i ciemne brwi :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja znam

me too hyhy

luk7
luk7: tylek

daj polizac

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy Ty nie nosisz stanika?


jaki bulwers, nie mam zwisow :and:
chyba... :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Też tak robię. Zresztą, jak ja robię zdjęcia to też wolę, by wszyscy spadali, psują mi tło

ja nie umiem robić ładnych zdjęć jakoś, nie umiem wydobyć piękna fotografowanej rzeczy/osoby/krajobrazu :D
wiekszość osób się "jara" teraz fotografią, ja mam inne pasje

Patrishia
Patrishia: Da się? Idę zobaczyć

na paincie czy photo skejp :woot:

Patrishia
Patrishia: Do aparatu też masz kabel usb

a tego nawet nie wiem, moja matka zawsze zgrywa z jakiejś karty takiej, z aparatu wyciąga

Patrishia
Patrishia: To można ładnie podkreślić :D

no, ale to jeszcze dziecko i się nie maluje aż tak
13 lat, ma jeszcze czas

Patrishia
Patrishia: [*] ile Cię bólu to kosztuje z tymi brwiami :[

Przywykłam, lubię wyrywać brwi nawet :ziober2: Jedynie ubolewam nad tym, że muszę się tak często golić, tego nie cierpię
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: massacre

tłuste asfaltowe dupy :ble:
368212
368212
  24 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: me too hyhy

ale które? panieńskie czy wspólne? :D
bo to jest huge difference :D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: troche zapuscilam, troche zagescilam, ale wlasnie mysle sobie nad jakims fajnym ksztaltem :D

mi wczoraj moj tutejszy przyjaciel wyrywal. glowka na kolanach, uj ze bolalo, bylo fajnie :ninja:
ale brwi potrafia zmienic twarz ;OO

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: me too hyhy


:woot: gdzie mam je podane? :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: jaki? jaki? jaki?

nie znam się na tym, podoba mi się kształt Megan, ona ma idealne brwi, tyle że każdemu pasuje inny, ja sobie sama wyrywam na kształt swojej naturalnej linii, nie kombinuję zbytnio, do kosmetyczki bym nigdy nie poszła bo cuda i dziwy robią z brwiami :ninja: przynajmniej te niektóre.

24, 27, 2 i 7 :w00t: z tym że na żywo mogłoby już inaczej wyglądać
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tłuste asfaltowe dupy


wiem co lubisz :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 sierpnia 2011
368212:
ale które? panieńskie czy wspólne? :D
bo to jest huge difference :D

oba :D hyhyhyhy

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: gdzie mam je podane?

mialas kiedys :) a ja mam dobra pamiec :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

sylwia1232pp
sylwia1232pp
  24 sierpnia 2011

mi sie nie podobaja moje cycki

sylwia1232pp
sylwia1232pp
  24 sierpnia 2011

co sadzicie dziewczyny o moim busie

marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co sadzicie dziewczyny o moim busie

o czym? :woot:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: że w ciemnych dużo lepiej.


odnosnie tematu to rzadki komplement :) dzieki :)
czesciej slysze ze ladniej mi w blondzie

a co do brwi to te mi sie tu podobaly - takie potargane - 3 lata temu i kuwa nie moge takich sobie zrobic uj wie dlaczemu :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.