massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema

Cisza jak makiem zasial :ninja:
Wczorajszy najazd cyckow i posladow a do tego moja sympatia do Gok Wana natchnela mnie do tego tematu :D

Kazda kobieta (mezczyzn mniej) ma kompleksy na temat swojego ciala - czasem wieksze, czasem mniejsze, najczesciej jednak absurdalne, takie ktorych nikt inny poza nia by nie wrzucil do worka z kompleksami.


Dobra do rzeczy...

Pytania:
1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)
2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala :ziober2: po wczorajszym mi malo :ninja:
3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?
4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?
5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?
6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW :mrgreen:
7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Pozdrawiam wszystkie napalone Sylwie :ziober2: i reszte rowniez :*
:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1.

z tyłka

massacre
massacre: 3.

"fajna z cb dupa"

massacre
massacre: 4.

:woot: ?

massacre
massacre: 5.

nie

massacre
massacre: 6.

twarz
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)

z nog, z tylka, twarzy.

nosze spodnie rurki :mrgreen: no i nie zakladam burki :rotfl:

massacre
massacre: 2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala po wczorajszym mi malo

se luknij na fejsa :D

massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

kiedys 'przesadzasz, nie wyglupiaj sie' a teraz mowie dziekuje, wiem :D

massacre
massacre: 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?

nie nadaje sie to do publikacji :evil: ale prawie codziennie ten komplement dostaje i za kazdym razem od kogos innego :lol:

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW

z koloru nosa. podklad i wio.

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

duzych otworow gebowych.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z tyłka

taki ciasny? :w00t:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011

O, dowartościuje się trochę, na poprawę humoru.

massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie?

Lubię kolor moich oczu, długie nogi i ładne włosy.
Lubię też swoją pupę, którą ostatnio dodatkowo pochwalono jeszcze wielokrotnie, jak byłam nad morzem :rotfl:

massacre
massacre: 2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala po wczorajszym mi malo

Się wkopałam z powyższym. :D

massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

Rumienię się, uśmiecham i dziękuję.

massacre
massacre: 4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?

Nie wiem, nie umiem odpowiadać na takie pytania. Tak samo na maturze miałam "co się stało i jak sobie z tym poradziłaś i co się nie stało" nie umiałam odpowiedzieć na to, co się nie stało, jakoś.

massacre
massacre: 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?

Osób które cenię.

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW

Nos. :3

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Niczego nie zazdroszczę bo i tak w ten sposób tego nie zdobędę.

Uhm, jednak nie poczułam się lepiej.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: twarz


twarz masz przeciez bardzo wyjsciowa, mi sie podoba, ale w sumie to ja gustu nie mam :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: z tyłka


poka

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: no i nie zakladam burki


no i chwala ci za to
Prinz
Prinz: se luknij na fejsa :D

nowe focie?

Prinz
Prinz: ale prawie codziennie ten komplement dostaje i za kazdym razem od kogos innego


ze nie dadza ci dupy bo ich rozerwiesz swoim ogromnym penem?

Prinz
Prinz: z koloru nosa


bos alkoholik

Patrishia
Patrishia: Lubię kolor moich oczu, długie nogi i ładne włosy. Lubię też swoją pupę, którą ostatnio dodatkowo pochwalono jeszcze wielokrotnie, jak byłam nad morzem


focisze! :gothiclady:

Patrishia
Patrishia: Uhm, jednak nie poczułam się lepiej.


wez sie ogarnij! usmiech pliz

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: poka

lece :run:
Babsy
Babsy
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)

1. czyczki, oczy, nadgarstki, typ figury ogolnie. duze dekolty, makijaz, dopasowane ciuchy.

massacre
massacre: 2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala po wczorajszym mi malo

juz pol foruma wczoraj widzialo;P ale ok, niech bedzie figura:


massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

"fajne masz cycki"- od wiekszosci samcow, dodatkowo moj osobisty mezczyzna zachwyca sie moim tylkiem:) zazwyczaj dziekuje;)

massacre
massacre: 4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?

"ale jestes szczupla":lol:

massacre
massacre: 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?

od mojego, wiadomo, to milo, ze nadal mu sie podobam, no i kiedy komplementuje mnie kobita, bo wtedy wiem, ze skoro to robi, to musze naprawde dobrze wygladac. przynajmniej u mnie tak jest, ze komplementy jakie czynie kobietom sa szczere. ulubiony komplement? "ale jestes piekna" od mojego:)

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW

nr 1 to nogi:and: najczesciej nosze spodnie, choc kiedy sa upaly, wskocze w sukienke.

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

porownuje cycki, nie lubie, jak w towarzystwie jakas ma wieksze od moich:jezyk2: zazdroszcze nog, bardzo dlugich wlosow, ladnych naturalnych paznokci.
Farbenfinsternis
Farbenfinsternis
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)

Z całości.
Nie eksponuję, bo i po co?

massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

Nie słucham, nie zwracam uwagi na puste słowa.

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW

Olewam :mrgreen:

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Niczego :Zonk:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lece


nie masz fotek porobionych specjalnie na taka okazje?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

368212
368212
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)

Wszystko mi się podoba :D No, oprócz jednej części.

massacre
massacre: 2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala po wczorajszym mi malo

no nie wiem :ssh:

massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

ładne oczy niby kocie, usta niby też ładne i tyłek 'sportowy' :woot:

massacre
massacre: 4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej? 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?

kierwa, masło maślane :D

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW

brzuch, mogłoby nie być tej małej oponki ale jakoś ją przeżyje.
nie tuszuje jej bo nie rzuca się w oczy, tzn. nie odstaje.

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

chyba tylko cycki :D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: nowe focie?

nie, ale mam jeszcze tam krakowskie foty z jesusem i masz moje nozki :D

massacre
massacre: ze nie dadza ci dupy bo ich rozerwiesz swoim ogromnym penem?

nie, ale dobra kategoria perwersie :rotfl:

massacre
massacre: bos alkoholik

taaa, tu niemcy mowia ze niemieckie powiedzenie 'pijany jak polak' w ogole do mnie nie pasuje :ninja:

ale ostatnio wypilem absintha z rumuncami, to chyba 65% mialo :OOO na drugi dzien jeszcze chodzilem wezykiem

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: "fajne masz cycki"- od wiekszosci samcow, dodatkowo moj osobisty mezczyzna zachwyca sie moim tylkiem:) zazwyczaj dziekuje;)


moj osobisty mezczyzna tez by sie zachwycal twoimi cyckami i dupa :D

Babsy
Babsy: "ale jestes szczupla"


ja to uslyszalam raz od mojego i nie byl to komplement :crylol:
raz dwa musialam przytyc :ninja: po porodzie przesadzilam z dieta

Babsy
Babsy: "ale jestes piekna"


:zakochany: szykujesz sie gdzies, wychodzisz mu sie pokazac, a mu normalnie dech zapiera i wtedy to mowi... uwielbiam to :D

Babsy
Babsy: nie lubie, jak w towarzystwie jakas ma wieksze od moich


:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie zwracam uwagi na puste słowa.


komplementy nie musza byc pustymi slowami :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
368212:
kierwa, masło maślane :D


o co ci kierwa znowu chodzi?

368212:
chyba tylko cycki :D


chyba jestes glupia

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.