massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema

Cisza jak makiem zasial :ninja:
Wczorajszy najazd cyckow i posladow a do tego moja sympatia do Gok Wana natchnela mnie do tego tematu :D

Kazda kobieta (mezczyzn mniej) ma kompleksy na temat swojego ciala - czasem wieksze, czasem mniejsze, najczesciej jednak absurdalne, takie ktorych nikt inny poza nia by nie wrzucil do worka z kompleksami.


Dobra do rzeczy...

Pytania:
1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)
2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala :ziober2: po wczorajszym mi malo :ninja:
3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?
4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?
5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?
6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW :mrgreen:
7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Pozdrawiam wszystkie napalone Sylwie :ziober2: i reszte rowniez :*
:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
368212:
na hyde to wszyscy już wszystko widzieli :rotfl:

Oj nie :ziober2: Dużo cycków gołych po hyde latało, szkoda, że większości nie znałam i to były dla mnie nołnejmy, jak się kogoś 'zna' przynajmniej z forum to zawsze taka jakaś większa ciekawość :w00t: a on nikomu tego jpg nie wysłał, tego mam gwarancję :ziober2:

368212:
dałam w tamtym temacie.

w tamtym to ja też dałam, już wczoraj ;d
u0u
u0u
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: że zrobione czy że push-up? łukasz z hyde widział moje cycki "w pełnej okazałości", tylko on może potwierdzić stąd

lol, jaki łukasz?
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lol, jaki łukasz?

a taki jeden :ninja:
u0u
u0u
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a on nikomu tego jpg nie wysłał, tego mam gwarancję

hahahaha żal
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pokaż :D !

No co Ty :ninja: Na żywo w stroju kąpielowym, spoko, jpg nie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: kolor oczu to masz ładny

Na zdjęciach nie wychodzi taki intensywny, ale dziękuję :ninja: Gdybym miała większe te ślepka tylko.

massacre
massacre: nie liczy sie - poka sie cala

:fakju: :DD

massacre
massacre: z jakiego bylo ci smutno i z jakiego sie juz poprawilo?

Nołłej, żebym tutaj o tym pisała. Posmutać sie mogę, żalić nie. Ale dzięki za grzeczność :D :*
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pięęęęęęęęęęęeeeekneeeeeee

Piękna to jesteś Ty, ale to już tyle razy słyszałaś, że chyba nie ma to większej wartości, co?:D
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahaha żal

no, żal. pl
nawet nie wiesz o kim mowa :rotfl: zresztą mi to jeden kij bo nigdy zdjęć z głową nie wysyłam, co trzeba to ucinam, więc nawet gdyby to bez "przypału".
poza tym widziałabym gdyby jpg latało po hyde tak jak bananowej swojego czasu
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: No co Ty Na żywo w stroju kąpielowym, spoko, jpg nie :D

Ale na żywo to wiesz, nie wiadomo czy będzie kiedyś okazja, trochę mało prawdopodobne :D

Patrishia
Patrishia: Na zdjęciach nie wychodzi taki intensywny, ale dziękuję Gdybym miała większe te ślepka tylko.

Też bym chciała trochę większe, zresztą.. podoba mi się nawet mój kolor oczu, ale zawsze chciałam niebieskie :zakochany: Nie ma piękniejszego koloru tęczówki
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na hajdzie


wiem, zaden wyczyn, tam same paszczury :rotfl: :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój brzuch mnie się nie podoba.


rzal pe el
kawal dobrego miensa
Konto usunięte
Konto usunięte: W te upalne dni to chyba cipki.


fujara ci sie obciera? :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

snjeszqa
snjeszqa
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)

koloru oczu i polisiee
ewentualnie usta

massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

ze mam fajne kosci policzkowe
fajny kolor wlosow
fajne oczy i usta

odpowiadam "ojaa"
taka glupia rekacja

massacre
massacre: 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?

najlepszy, ze mam nos jak z reklamy chusteczek dla dzieci.

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

WSZYSTKIEGO

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie?

kiedys mialam straszne kompleksy na punkcie mojego nosa ;O
snjeszqa
snjeszqa
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lol, jaki łukasz?

wiadomo pewnie
justCax
justCax
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)

oczy :) nogi też mam nie najgorsze, na tyłek również nie narzekam :lol:

massacre
massacre: 2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala po wczorajszym mi malo

no dobra, ale tylko oczy :ninja:


massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

wiele razy, słyszałam, że mam wielkie oczy o łądnym kolorze tęczówki, słyszałam też wiele razy, że mam ładną figurę

massacre
massacre: 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?

tak, lubię, jak komplementują mnie kobiety które mało mnie znają :lol2:

massacre
massacre: Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie?

mam felerne paznokcie, strasznie się rozdwajają i musze malować je na ciemno non stop albo dobrze kryjącym kolorem :and:

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

włosy. nie potrafię swoich dobrze hodować, zawsze zetnę, chciałabym takie prawie do pasa a mam jedynie do zapięcia stanika
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: wiem, zaden wyczyn, tam same paszczury

Tego nie powiedziałam. Jest kilka ładnych, chociaż wiadomo, że zdjęcia wszystkiego nie "oddają", ktoś może być bardziej fotogeniczny lub mniej, na żywo bym musiała widzieć żeby w pełni ocenić kogoś :) A reszta to raczej przeciętne, jakiegoś "wybitnego" paszteta tam nie widziałam, są dziewczyny, które są naprawdę brzydkie i pomóc mogłaby tylko operacja plastyczna, są te mocno przeciętne, te "ładnie" przeciętne i piękne, które czymś wyjątkowym się wyróżniają, patrzę na to takimi kategoriami
hyde jak hyde, wszędzie się znajdą ładniejsze i brzydsze, głupsze, mądrzejsze..
nie żebym "broniła" Hyde :crylol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Ale dzięki za grzeczność :D :*


ja i grzecznosc :szok:

Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby jpg latało po hyde tak jak bananowej swojego czasu


kuwa, takie rzeczy na hajdzie i mnie nie ma :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale na żywo to wiesz, nie wiadomo czy będzie kiedyś okazja, trochę mało prawdopodobne :D


randka w ciemno, Patrishia przychodzi w stroju kapielowym :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.