massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema

Cisza jak makiem zasial :ninja:
Wczorajszy najazd cyckow i posladow a do tego moja sympatia do Gok Wana natchnela mnie do tego tematu :D

Kazda kobieta (mezczyzn mniej) ma kompleksy na temat swojego ciala - czasem wieksze, czasem mniejsze, najczesciej jednak absurdalne, takie ktorych nikt inny poza nia by nie wrzucil do worka z kompleksami.


Dobra do rzeczy...

Pytania:
1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)
2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala :ziober2: po wczorajszym mi malo :ninja:
3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?
4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?
5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?
6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW :mrgreen:
7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Pozdrawiam wszystkie napalone Sylwie :ziober2: i reszte rowniez :*
:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: nie masz fotek porobionych specjalnie na taka okazje?

nie fotografuje sobie dupy, no prosze cie, poza tym nawet jakbym miał to i tak bym ci nie pokazał :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: nie, ale dobra kategoria perwersie


to moj tekst :crylol: zawsze skuteczny, nie zniechecam faceta, nie bzykal analnie a i tak byl podbudowany :rotfl:
"o bosz jaki on wielki! i jaki gruby! na pewno mnie rozerwiesz! nie ma mowy o analu" :rotfl:

Prinz
Prinz: ale ostatnio wypilem absintha z rumuncami, to chyba 65% mialo :OOO na drugi dzien jeszcze chodzilem wezykiem


bo z rumunami sie nie pije :crylol:zawsze mnie glowa napiedala tak jakby miala eksplodowac... i zawsze bo tych dziwnych trunkach tych rumunskich prostow

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: moj osobisty mezczyzna tez by sie zachwycal twoimi cyckami i dupa :D

:mrgreen:

massacre
massacre: po porodzie przesadzilam z dieta

ja nigdy nie bylam szczupla, zawsze mialam figure "normalna"- ani chudzina, ani grubas. choc w podsawowce jeden z klasy wolal na mnie pulpet, bo bylam okragla na twarzy;P

massacre
massacre: szykujesz sie gdzies, wychodzisz mu sie pokazac, a mu normalnie dech zapiera i wtedy to mowi... uwielbiam to :D

ja tez:) choc i na co dzien w jakis porozciaganych lumpach bez makijazu to tez slysze:)

massacre
massacre:

nie umiem cytowac emotek:(
Patrishia
Patrishia
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: focisze!

Mogę pokazać jedynie oczy, bo mam jedno ze zdjęć, gdzie to trochę widać. Bez fotoszopa :D O i rzęsy mam długie, tylko za jasne, żeby było widać.
http://w.fotka.pl/c5cf0c59ba.jpg

massacre
massacre: wez sie ogarnij! usmiech pliz

Już mi lepiej z innego powodu, mogę się uśmiechnąć Asiu. Zwłaszcza, że nie umiem długo się smucić :ninja:
368212
368212
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: chyba jestes glupia

dlaczego?
chciałabym mieć większe cycki :D na jędrność nie mogę narzekać ale mogłyby być ciut większe. :D

massacre
massacre: o co ci kierwa znowu chodzi?

no nie chciało mi się odpowiadać :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak bym ci nie pokazał :D


bo bym padla na zawal widzac, ze masz dupe grubsza od mojej :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: "o bosz jaki on wielki! i jaki gruby! na pewno mnie rozerwiesz! nie ma mowy o analu"

ahahahahaha ja tez zawsze lubie podbudowac czyjas samoocene ;Da przed analem najlepszy jest rimming!

massacre
massacre: bo z rumunami sie nie pije

teraz to juz wiem :ninja: siedze przy barze a tu pojawia sie shot plonacy na stole i 'drink!' ja mowie ze nie chce, 'pij bo cie we dwoch wezmiemy na sucho' :ninja:

zrenice jak guziki a w srodku ogien :ninja:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BermudyWeTroje
BermudyWeTroje
  24 sierpnia 2011
http://www.youtube.com/watch?v=6CZ5jP4kfS4

Ta ma fajne cycki :rotfl:
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie? (mozna, wrecz NALEZY podac wiecej niz jedna ceche/ czesc w sensie - wiadomka, to forum jest po to by sie chwalic)

Najbardziej jestem zadowolona z cycków i tyłka chyba
Jak podkreślam? Lubię bluzki z dekoltem więc większość myśli że celowo je noszę, bo zawsze słyszę komentarze od znajomych "znowu cyce na wierchu" :crylol: Gorsze zdziwko byłoby, gdyby ktoś zobaczył mnie w golfie
Poza tym noszę rzeczy przylegające do ciała, nie lubię jakichś obwisłych szmat, no to powiedzmy, że w jakiś sposób to też podkreśla.
Jak mam już więcej wymienić to jeszcze jestem zadowolona z koloru oczu i z włosów, ogólnie na nic nie narzekam tylko z figury jakoś tak bardziej zadowolona niż z reszty :)

massacre
massacre: 2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala po wczorajszym mi malo

to co przechodzimy na wyższy level? :crylol: mam zrobić nowe foty? :ninja:

massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

że mam fajne cycki i dupe, to najczęściej słyszę, codziennie słyszę też od osiedlowych dresów jak idę do sklepu że " z dnia na dzień jestem coraz piękniejsza " :rotfl: Ja się za piękną czy nawet ładną nie uważam, piszę tylko komplementy jakimi mi "sypią" :D

massacre
massacre: 4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?

Nie wiem, napisałam odnośnie czego słyszę najczęściej a nt. reszty rzadziej

massacre
massacre: 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?

A nad tym się nigdy nie zastanawiałam

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW

z moją tłustą skórą, jak się pomaluję to po godzinie się strasznie świecę i NIC z tym nie mogę zrobić
nie da się tego zatuszować

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

w sumie niczego nie zazdroszczę, ale lubię "podziwiać" ciała innych kobiet, najbardziej tyłki :w00t:
Martitta
Martitta
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Z jakiej swojej czesci/ fragmentu ciala jestescie najbardziej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob te swoje walory eksponujecie, podkreslacie?

Z twarzy, dłoni, nóg i z tego, że mam proporcjonalną figurę.

massacre
massacre: 2. Wklej zdjecie swojej najlepszej/ najpiekniejszej czesci ciala po wczorajszym mi malo

Na profilu mam wszystkie które potrzeba to tutaj nie będę wklejać :P

massacre
massacre: 3. Jakie najczesciej komplementy slyszycie (odnosnie fizycznosci, np oczy, nogi itp) i jak na nie reagujecie?

Na temat nóg, twarzy, włosów i o dziwo tyłka... to najczęściej. Dziękuję, ale się zawstydzam :P

massacre
massacre: 4. Jakie komplementy slyszycie/ slyszalyscie/liscie najrzadziej?

A nie wiem. Nie zastanawiam się nad tym czego nie słyszę :P

massacre
massacre: 5. Jakie komplementy i z czyich ust najbardziej lubicie sluchac? Macie swoj ulubiony komplement?

Od kobiety zawsze jest miło coś takiego usłyszeć, bo facetom to wiadomo o co chodzi :rotfl: I jak mój mi coś miłego powie to się rozpływam :mrgreen:

massacre
massacre: 6. Z jakiej czesci/ fragmentu swojego ciala jestescie najmniej zadowolone/ zadowoleni i w jaki sposob sobie z tym radzicie? Tuszujecie? Eksponujecie? Zakrywacie? TU PROSZE PODAC MAKSYMALNIE JEDEN PRZYKLAD - NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH SMUTOW

No to nie będę na ten temat zanudzać :crylol:

massacre
massacre: 7. Czego zazwyczaj zadroscicie innym kobietom? (wlosy, cyce, paznokcie, nos... ???)

Fajnego, okrągłego tyłka i idealnie płaskiego brzucha. I pewności siebie :mrgreen:
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Lubię też swoją pupę, którą ostatnio dodatkowo pochwalono jeszcze wielokrotnie, jak byłam nad morzem

Pokaż :D !
marta0859
marta0859
  24 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: http://w.fotka.pl/c5cf0c59ba.jpg

kolor oczu to masz ładny
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: bo bylam okragla na twarzy;P


caly czas jestes, ma to swoj urok :)
ja jak chudne, mam okropna twarz, zapadnieta i nos wielki i oczyska jeszcze wieksze :C niefajnie to wyglada

Patrishia
Patrishia: Mogę pokazać jedynie oczy, bo mam jedno ze zdjęć, gdzie to trochę widać. Bez fotoszopa :D O i rzęsy mam długie, tylko za jasne, żeby było widać. http://w.fotka.pl/c5cf0c59ba.jpg


nie liczy sie - poka sie cala

Patrishia
Patrishia: Już mi lepiej z innego powodu, mogę się uśmiechnąć Asiu. Zwłaszcza, że nie umiem długo się smucić


z jakiego bylo ci smutno i z jakiego sie juz poprawilo?

368212:
dlaczego?
chciałabym mieć większe cycki :D


dlatego ze twoj caloksztalt sie idealnie komponuje, wieksze cycki sa tam w Gloucester zbedne :D

368212:
no nie chciało mi się odpowiadać :D


len smierdzoncy

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

368212
368212
  24 sierpnia 2011

Dobra, ja wciąż czekam na wasze cycki :ziober2:

368212
368212
  24 sierpnia 2011
massacre
massacre: dlatego ze twoj caloksztalt sie idealnie komponuje, wieksze cycki sa tam w Gloucester zbedne :D

ale kiedy ja ciem :smutny:

massacre
massacre: len smierdzoncy

bo nie pokaze cycka :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.