agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  21 września 2013

brązowe kozaki, ale bardziej na teraz niż na zime, zegarek na allegro, biały sweter w top secret i laptopa :ziober2:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Paulinessa
Paulinessa
  21 września 2013

..

agoosiaaa
agoosiaaa
  22 września 2013

Torebkę w RI

Paulinessa
Paulinessa
  22 września 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

a ręczniki, pościel i koc też się liczą? :mrgreen:

Bo nie wiem czy się rozpisywać :rotfl:

pijana
pijana
  23 września 2013

Wygrałam bon na 100 zł do Galerii Krakowskiej :)

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 343
Kiniowska
  23 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kosztuje jakos 70 funtow, moze mniej? Wady - no nie pachnie jak ksiazka xD Zalety - jest leciutki i mozna go zabrac ze soba wszedzie, laduje go raz na miesiac (bateria starcza na tak dlugo), ma fajny ekran,z ktorego bez problemu mozna odczytac tekst nawet jak slonce swieci. Mam ten zwykly i jedyny jego minus to to,ze nie ma podswietlanego ekranu (ale tez jest wersja z podswietlanym). Mozna w nim zmiescic z tysiac ksiazek chyba. + pamieta na ktorej stronie zakonczylas czytanie, wiec jesli np. Zaczniesz czytac jedna ksiazke a pozniej druga, to dalej pamieta w ktorym miejscu przerwalas ta pierwsza. Ostatnio czytana ksiazka jest zawsze pierwsza na liscie. Ogolnie mysle,ze to dobra inwestycja :)
Licząc funta po 5zł, to nie jest tak dużo - spodziewałam się, że to wydatek rzędu 500-700zł. Zapach to wada dość poważna, ale do przełknięcia - zazwyczaj czytam książki z bibliotek, a te śmierdzą starością i bibliotecznymi półkami. :rotfl: Bateria rzeczywiście "długowieczna", ale przy jakiej częstotliwości używania? Czytanie codziennie po 1-2h, mniej albo więcej? Co do podświetlenia ktoś mi mówił, że jedyne jakie ma Kindle, to dodatkowa doczepiana lampka. :woot: Z zapamiętywaniem stron ogromny plus, podoba mi się to. :) Rzeczywiście warto zainwestować. Lista zachcianek urosła o kolejną pozycję! :lol2:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  25 września 2013

błękitny i różowy lakier do paznokci, chusteczki do demakijażu, żel do twarzy z garniera, lusterko, szlafrok, legginsy

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
madzia2143
madzia2143
  25 września 2013

kurcze, przydałby mi się taki e-book na studia.

agoosiaaa
agoosiaaa
  25 września 2013
Kiniowska
Kiniowska: Licząc funta po 5zł, to nie jest tak dużo - spodziewałam się, że to wydatek rzędu 500-700zł. Zapach to wada dość poważna, ale do przełknięcia - zazwyczaj czytam książki z bibliotek, a te śmierdzą starością i bibliotecznymi półkami.


No to faktycznie te z biblioteki tez za dobrze nie pachna xD
Kiniowska
Kiniowska: Bateria rzeczywiście "długowieczna", ale przy jakiej częstotliwości używania? Czytanie codziennie po 1-2h, mniej albo więcej?


Nie, kindle sie w ogole nie wylacza przez miesiac, czy go czytasz, czy nie (miesiac mi wyrzymywal czytajac codziennie po jakos 5 godzin /sprawdzalam jak uwzielam sie ze skoncze serie morganville - nie polecam/)
Kiniowska
Kiniowska: Co do podświetlenia ktoś mi mówił, że jedyne jakie ma Kindle, to dodatkowa doczepiana lampka.


nie, jest tez kindle paperwhite http://www.amazon.co.uk/kindle-touch-paperwhite-amazon-reader/dp/B007OZO03M z wbudowanym podswietlaczem :)
Kiniowska
Kiniowska: Lista zachcianek urosła o kolejną pozycję!


:mrgreen:
pijana
pijana
  25 września 2013

Dermacol i peeling Lumene. Darmowa dostawa kurierska jest dziś na stronce ladymakeup.pl, gdyby ktoś był zainteresowany :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  26 września 2013

Płyny do kąpieli, chusteczki do demakijażu, spinki itp, farby z loreala + tusze z loreala, jeden w czerni, drugi w niebieskiej czerni /buy one, get one half price /.

madzia2143
madzia2143
  26 września 2013

kupiłam sobie sto tysięcy rzeczy biurowych - welcome back ŚUM :D

kasey00
kasey00
  26 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Wygrałam bon na 100 zł do Galerii Krakowskiej :)
znów coś wygrałaś :x

buty, piankę do twarzy i micel Caudalie, krem Biotherm Aquasource, maść z wit A
Konto usunięte
Konto usunięte: a ręczniki, pościel i koc też się liczą?

liczą :mrgreen: pokaż! lubię kupować pościele d83dde04
kasey00
kasey00
  26 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Wygrałam bon na 100 zł do Galerii Krakowskiej :)
znów coś wygrałaś :x

buty, piankę do twarzy i micel Caudalie, krem Biotherm Aquasource, maść z wit A
Konto usunięte
Konto usunięte: a ręczniki, pościel i koc też się liczą?

liczą :mrgreen: pokaż! lubię kupować pościele d83dde04
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 343
Kiniowska
  26 września 2013

Spodnie, Top Secret.

Bluzka, Top Secret (ja mam kremową, ale pokazuję czarną bo...lepiej widać :ninja:).

I lakiery - Ados Texture Effect (02), Bell Glam Night Sparkle (03) i Lovely Blink Blink (6).