agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
hilda1975
hilda1975
  16 września 2013

Ja ostatnio kupiłam sobie kilka sukienek w sklepie Imagine24.pl, są nie tylko "bajeczne", ale także ich cena nie jest wygórowana

pijana
pijana
  17 września 2013

Dwie plisowane spódnice (jasnokoralową i czarną), dżinsową kamizelkę. Przyszła mi wygrana NewVitaLash i wygrane minikosmetyki do prostowania włosów Goldwell. A, i wygrałam żel Effaclar i krem Effaclar Duo z La Roche-Posay ;d

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  18 września 2013

znowu rozkloszowaną spódnicę, tym razem beżową, bordowy i biały lakier do paznokci, trochę bielizny na allegro

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
styka51
styka51
  18 września 2013

ColorPeel dekoloryzator do włosów :and:

agoosiaaa
agoosiaaa
  18 września 2013

Wygralam kindle Fire HD xD

pijana
pijana
  18 września 2013
styka51
styka51: ColorPeel dekoloryzator do włosów

:wtf: Nie wyszło Ci farbowanie ?
Konto usunięte
Konto usunięte: Wygralam kindle Fire HD xD


Udzieliło Ci się moje szczęście xD Gratulacje :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Udzieliło Ci się moje szczęście xD Gratulacje :D

Dzieki,ciesze sie jak glupia xD
pijana
pijana
  18 września 2013

A kupiłam granatowe dżinsy w Cubusie, legginsy i letnią bluzkę (kosztowała 1 zł xD) w Jacqueline Riu, wymieniłam stary tusz na miniaturę Clinique i stary podkład też na miniaturę Clinique, niestety kolor był tylko jeden, oczywiście mega ciemny, więc idzie dla mamy.

styka51
styka51
  18 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wyszło Ci farbowanie ?


Mało powiedziane :and: Miał być lekki brąz ( dosłownie), a wyszły kruczoczarne włosiska...
Potraktowałam tym dekoloryzatorem i jest duuuuużo lepiej. A jeszcze pół opakowania mi zostało.
pijana
pijana
  18 września 2013
styka51
styka51: Mało powiedziane Miał być lekki brąz ( dosłownie), a wyszły kruczoczarne włosiska... Potraktowałam tym dekoloryzatorem i jest duuuuużo lepiej. A jeszcze pół opakowania mi zostało.

No to są właśnie uroki brązów :nie: Z jasnego brązu wychodzi ciemny brąz, z ciemnego brązu czerń... Wiem po sobie i po mamie, która do niedawna farbowała się na czarno - brązem ;d A dekoloryzator nie wysuszył Ci włosów ?

A co do tematu to kupiłam jeszcze farbę właśnie, L'oreal w piance, zmrożony kasztan, który wcale nie wychodzi zmrożony XD Ale mam jedno opakowanie jeszcze z kiedyś i muszę zużyć.

I szampon (znowu Z Apteczki Babuni, póki promocja).
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzieki,ciesze sie jak glupia xD

Wcale się nie dziwię :D Choć ja akurat taką rzecz bym sprzedała gdybym wygrała, bo książki preferuję tylko w klasycznej formie. Chyba, że da się na tym robić coś jeszcze oprócz czytania ? :x
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Wcale się nie dziwię :D Choć ja akurat taką rzecz bym sprzedała gdybym wygrała, bo książki preferuję tylko w klasycznej formie. Chyba, że da się na tym robić coś jeszcze oprócz czytania ? :x
Nie, to jest tablet, można surfować po necie czy filmy oglądać, tego:

Tego kindle o którym myślisz tez mam, całkiem przyjemnie się czyta, zwłaszcza jak się gdzieś z tym idzie, ważyddużo mniejnniżnoszenie kksiążek :)
styka51
styka51
  18 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No to są właśnie uroki brązów Z jasnego brązu wychodzi ciemny brąz, z ciemnego brązu czerń... Wiem po sobie i po mamie, która do niedawna farbowała się na czarno - brązem ;d A dekoloryzator nie wysuszył Ci włosów ?


Miałam jasny brąz wcześniej i faktycznie wyszedł jasny ;D teraz wzięłam ciut ciemniejszy i kaszana:ninja:
Właśnie nie wysuszył...;D tyle się naczytałam o tych rozjaśniaczach... I fakt jest taki, że wczoraj naniosłam drugi raz w życiu farbę "trwałą". A podobno do 3 koloryzacji ładnie dekoloryzator zdejmuje kolor. I w sumie ładnie wyszło. Ściągnął mi tylko to co było pofarbowane, na odrostach jest mój kolor i nie ma żadnego "kurczaka" ;D
W temacie do nabijania dam foty, "przed" i "po" ;D
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 365
Kiniowska
  18 września 2013

Lakier do paznokci Essence nr 107, 2 bransoletki Missiu (białe motylki i czarne słoniki), top Medicine w poziome różowo-pomarańczowe pasy, różane mydełko Alterra, szampon do włosów Elseve (czarne opakowanie z różowymi elementami, dokładnej nazwy nie pamiętam :ninja: ), portfel House, "trójpak" kolczyków House (srebrne kulki, "diamenciki" i srebrne głowy pantery). I chyba tyle, bo więcej nic mi nie przychodzi do głowy. Zdjęć nie będzie, bo jest remont i warunki do fotek poszły się... :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: kindle

O, mogłabyś mi cos więcej o tym opowiedzieć? :) Wady, zalety, cena, dane techniczne, itd. Planuję sobie w przyszłości zakupić jakiś czytnik, słyszałam o Kindle i ciekawi mnie opinia użytkownika. :) Lubię czytać i czytam dużo, a targanie w torebce czasami tomiszczy po 300-500 stron to niefajny balast. :and: Lepszy balast czytnika, ale za to 100 książek pod pachą. :D
pijana
pijana
  19 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, to jest tablet, można surfować po necie czy filmy oglądać, tego:

Aaaa, to inna sprawa :D Nie wiedziałam, że takie coś wprowadzili :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Tego kindle o którym myślisz tez mam, całkiem przyjemnie się czyta, zwłaszcza jak się gdzieś z tym idzie, ważyddużo mniejnniżnoszenie kksiążek :)

Ano prawda, ja czytam tylko we własnym łóżku więc sobie mogę mieć całą półę książek, ale jeśli ktoś preferuje też czytanie poza domem, to jasne :-)
anitak9
wpis jest ukryty