agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  5 października 2013

Dziękuję za odpowiedź. :-)

Paulinessa
Paulinessa
  5 października 2013

Misiu, na przeróżnym facebookowych fanpagach :)

pijana
pijana
  5 października 2013
Misia
Misia: Dziękuję za odpowiedź. :-)

Wybacz, w zalewie spamu nie zauważyłam Twojego pytania :ninja: Ale Paula już odpowiedziała i tak właśnie jest ;d

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Prostownicę Remington Keratin Therapy Pro. W sumie to nie potrzebuję nowej, ale miałam fajną zniżkę.
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 października 2013

Kozaki w next'cie.

ZlMNA
ZlMNA
  5 października 2013

to coś czarne to duuuuuży wypełniacz do koka bo ten normalny pies mi ukradł i nigdzie go nie ma :(

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 342
Kiniowska
  5 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: to coś czarne to duuuuuży wypełniacz do koka bo ten normalny pies mi ukradł i nigdzie go nie ma :(


Jak robisz koki na tym? Też mam taki i albo nie mam gdzie podziać tych wystających włosów, albo źle podepnę i widac tą "gąbkę", albo odstaje całość od głowy jak antenka, albo mi się wszystko rozpada... :nie: Zdradź złoty środek! :D
pijana
pijana
  6 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: pies mi ukradł i nigdzie go nie ma

Kiedy lata temu miałam psa (jamnika), to jadł kapcie, skarpety i zjadł mi spodnie od pidżamy, może Twój też lubi takie przysmaki XD
ZlMNA
ZlMNA
  6 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: może Twój też lubi takie przysmaki XD

tzn ja wiem,że on go nie zjadł tylko obawiam się,że go zakopał :X
ZlMNA
ZlMNA
  6 października 2013
Kiniowska
Kiniowska: Jak robisz koki na tym? Też mam taki i albo nie mam gdzie podziać tych wystających włosów, albo źle podepnę i widac tą "gąbkę", albo odstaje całość od głowy jak antenka, albo mi się wszystko rozpada... Zdradź złoty środek! :D

robię tak jak wszyscy :P zdjecia z neta



Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 342
Kiniowska
  6 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: robię tak jak wszyscy :P zdjecia z neta


To nie wiem co ja robię źle, bo też oglądalam podobne tutoriale do tego który wstawiłaś (dzięki :D) i nie miałam gdzie podziać wszystkich włosów, wsuwki mi wyłaziły i nie było to takie "przy głowie", tylko strasznie odstawało. :and:
Paulinessa
Paulinessa
  6 października 2013

Kiniu, pisałam do Ciebie :rotfl:

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 342
Kiniowska
  6 października 2013

Kupiłam sobie 2 T-shirty w Orsay (czarny i morska zieleń) i czapkę z małymi i rzadko "rozstawionymi" cekinami (też w Orsay).

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiniu, pisałam do Ciebie

Do mnie? :) Jak, gdzie, po co? :D
Paulinessa
Paulinessa
  6 października 2013
Kiniowska
Kiniowska: Do mnie? :) Jak, gdzie, po co? :D


Z tym po co to czuję się urażona.
:rotfl:

Na fejsie Cię znalazłam przypadkiem :D
ZlMNA
ZlMNA
  6 października 2013
Kiniowska
Kiniowska: ZlMNA: robię tak jak wszyscy :P zdjecia z neta To nie wiem co ja robię źle, bo też oglądalam podobne tutoriale do tego który wstawiłaś (dzięki :D) i nie miałam gdzie podziać wszystkich włosów, wsuwki mi wyłaziły i nie było to takie "przy głowie", tylko strasznie odstawało.

Np. ja mam dosyć gęste włosy i wsuwki się kompletnienie nadawały ale szpilki jak najbardziej
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 342
Kiniowska
  6 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tym po co to czuję się urażona.


:rotfl: Na przeprosiny! :D d83cdf70d83cdf53
Jak na fejsie to nie mam żadnych wiadomości tam. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Np. ja mam dosyć gęste włosy i wsuwki się kompletnienie nadawały ale szpilki jak najbardziej


No to nie wiem o co u mnie chodzi. :/ Muszę znaleźć swojego "pączka" i próbować, próbować, próbować w takim razie. :)