agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 342
Kiniowska
  6 października 2013

Wróć, mam wiadomość. Znalazłam w skrzynce "Inne". :ziober2:
Z cyklu: blondynki zderzenie z techniką. :rotfl:

ZlMNA
ZlMNA
  6 października 2013

ja sobie kupiłam takiego duuuuużego :P
na pół łba :D

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  6 października 2013

czapke w house, spódniczke w cropp, t-shirt i legginsy jakieś termoaktywne w nike

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  7 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Misiu, na przeróżnym facebookowych fanpagach :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Wybacz, w zalewie spamu nie zauważyłam Twojego pytania Ale Paula już odpowiedziała i tak właśnie jest ;d
To masz wyjątkowe szczęście do wygrywania. :-DJa jedyne co wygrałam to bonifikartę do Maca. :rotfl:
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 342
Kiniowska
  7 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja sobie kupiłam takiego duuuuużego :P na pół łba :D


Jak masz gęste i długie włosy to ma sens. :) Ja ze swoją cienizną nawet takich wielkich nie oglądam, chociaż bardziej mi się podobają. :)

Misia
Misia: To masz wyjątkowe szczęście do wygrywania. :-DJa jedyne co wygrałam to bonifikartę do Maca.


Ciesz się - mnie z kolei tak szczęście do wygranych omija, że nawet z Wedla nie wygrałam głupiego drugiego Pawełka albo czekolady. A Tacie udały się dwie czekolady już i chyba batonik. :and: :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  7 października 2013

Zamówiłam młodemu kurtki.

A tak przy okazji co do konkursów to właśnie wygrałam voucher £50 na feelunique xD

pijana
pijana
  7 października 2013
Misia
Misia: To masz wyjątkowe szczęście do wygrywania. :-DJa jedyne co wygrałam to bonifikartę do Maca.

Też ją kiedyś wygrałam, ale tam nie jadam, zresztą mama miała z pracy, więc mi się nie przydała xD Szczęście może i mam, ale gram naprawdę dużo :D
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 342
Kiniowska
  7 października 2013

Żel pod prysznic Fa Pink Passion, Szampon do włosów Joanna Naturia z miodem i cytryną, maska oczyszczająco-matująca Tołpa strefa t, gumka do włosów, lakier do paznokci z GR Classics Glamour nr 213, płyn do prania i "Dwanaście prac Herkulesa" A.Christie.

I (tylko) mierzyłam Air Maxy 01 w Sizeerze. 429zł. Jezuuu... :zakochany: :zakochany: :zakochany:
Jedne prawie nieśmigane "nojcze" mam i jak słowo daję - jestem gotowa je sprzedać, dozbierać i kupić w/w. :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte:

Jak będą Ci wpadać w oko jakieś kody czy kupony zniżkowe na w/w buty, i skąd można te kody wziąć, to baaardzo bym Cię prosiła, daj mi jakoś znać. :) Nie teraz, bo jestem goła i wesoła, ale za jakiś czas. :D
ZlMNA
ZlMNA
  7 października 2013
Kiniowska
Kiniowska: Jak masz gęste i długie włosy to ma sens


długich to nie mam ale za to gęste :(
styka51
styka51
  7 października 2013

Bucisze

muszę do piątku jakąś torebkę ogarnąć, szybko się zabrałam, nie ma co :ninja:

pijana
pijana
  7 października 2013
Kiniowska
Kiniowska: Jak będą Ci wpadać w oko jakieś kody czy kupony zniżkowe na w/w buty, i skąd można te kody wziąć, to baaardzo bym Cię prosiła, daj mi jakoś znać. :) Nie teraz, bo jestem goła i wesoła, ale za jakiś czas. :D

O kody jako takie może być ciężko. Ale jeśli znasz swój rozmiar to warto śledzić w necie, najlepiej na fejsie fanpejdże takich sklepów jak WorldBox, ButyJana i 1but.pl CitySport, często są jakieś przeceny, promocje, zwłaszcza na WorldBoxie, ale zazwyczaj jednodniowe :) Za zapisanie się do newslettera też są często rabaty, np. CitySport -15 zł :)
pijana
pijana
  7 października 2013

O, nawet dzisiaj, akurat na Run Colors zniżka 25% na wszystko, kod: JESIEŃ. Ale tylko dziś.

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 342
Kiniowska
  8 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: długich to nie mam ale za to gęste :(

Nie narzekaj. :D Za to możesz robić koka na "paczku" na pół głowy, moich piór by nie wystarczyło na przykrycie tej gąbki.

Konto usunięte
Konto usunięte: O kody jako takie może być ciężko. Ale jeśli znasz swój rozmiar to warto śledzić w necie, najlepiej na fejsie fanpejdże takich sklepów jak WorldBox, ButyJana i 1but.pl CitySport, często są jakieś przeceny, promocje, zwłaszcza na WorldBoxie, ale zazwyczaj jednodniowe :) Za zapisanie się do newslettera też są często rabaty, np. CitySport -15 zł :)


O, dzięki! :) Przejrzę te sklepy. :)
Paulinessa
Paulinessa
  8 października 2013

miałabym jakieś opory chyba przed noszeniem takowej gąbki na głowie

pijana
pijana
  8 października 2013
Kiniowska
Kiniowska: O, dzięki! :) Przejrzę te sklepy. :)

No problem :*
Konto usunięte
Konto usunięte: miałabym jakieś opory chyba przed noszeniem takowej gąbki na głowie

Ja też sobie tego nie wyobrażam. Bałabym się, że zacznie prześwitywać. Zresztą jeśli o fryzury chodzi, to jestem perfekcjonistką, każda najmniejsza nawet asymetria i niedociągnięcie na mojej głowie mnie irytują, dlatego noszę w 99% rozpuszczone włosy, a w 1% kucyk, który też musi wyglądać idealnie, jeśli już jest xD Włosy muszą być dobrze zaczesane, gumka mocno ściągnięta. Nie lubię też środków do stylizacji włosów, a umyte muszą być codziennie, nawet jeśli nigdzie nie wychodzę. Nie wiem skąd się to u mnie wzięło, ale tak już mam xD W sumie chyba lepsze to, niż chodzić z tłustymi strąkami i straszyć xD