agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
pijana
pijana
  10 października 2013

Koszulkę, 5 par skarpetek Converse, kosmetyki Lirene. Te ostatnie oczywiście wygrane xd

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 października 2013

Pudry + tusze

styka51
styka51
  11 października 2013

Czarne rurki, torebkę, fluid, żel antybakteryjny do rąk...

Paulinessa
Paulinessa
  11 października 2013
styka51
styka51: torebkę,


pokaż, lubię oceniać torebki ;)
styka51
styka51
  11 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: pokaż, lubię oceniać torebki ;)


Taka po taniości, za 49 zł, bo nie mam w czym zeszytów nosić...

pijana
pijana
  12 października 2013

Wygrałam sobie Happy Socksy XD

pijana
pijana
  13 października 2013

Stojaczek na ciuchy (tańszy jeszcze o 50 zł)

Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  13 października 2013

płaszczyk w Carry, sweterek w Cropp i drugi w Szachownicy, portfel smerfowy w cropp. :D

Kiniowska
Kiniowska: . Ciesz się - mnie z kolei tak szczęście do wygranych omija, że nawet z Wedla nie wygrałam głupiego drugiego Pawełka albo czekolady. A Tacie udały się dwie czekolady już i chyba batonik. :D

No ja ze słodyczy itp też nic. :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: Też ją kiedyś wygrałam, ale tam nie jadam, zresztą mama miała z pracy, więc mi się nie przydała xD Szczęście może i mam, ale gram naprawdę dużo :D

A ja jadam, niby wiem że to niezdrowe itp ale jakoś mnie kusi. Zwłaszcza , że mam blisko i mogę z pracy sobie na przerwie wyskoczyć. :/
To podziwiam za cierpliwość, ja się zniechęciłam po kilku próbach niepowodzeń i już nawet nie próbuję grać. :D
Paulinessa
Paulinessa
  13 października 2013
Misia
Misia: płaszczyk w Carry, sweterek w Cropp i drugi w Szachownicy, portfel smerfowy w cropp. :D


ale pokaz!
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 342
Kiniowska
  13 października 2013

Chustko-komin w Vero Moda, w czarno-różowo-pomarańczowe ciapki na brązowym tle. I krem BB Mixa w naturalnym jasnym odcieniu, ale jakiś ciemnawy... :and: Albo światło mam złe, bo do dziennego się nim jeszcze nie pacykowałam. :D

pijana
pijana
  14 października 2013
Misia
Misia: A ja jadam, niby wiem że to niezdrowe itp ale jakoś mnie kusi. Zwłaszcza , że mam blisko i mogę z pracy sobie na przerwie wyskoczyć. :/

Ja wolę KFC, w wersji z grillowanym kurczakiem, przynajmniej mniej więcej widzę, co jem;D Ale trochę Cię rozumiem, bo wiem jak to jest z jedzeniem w pracy.
Misia
Misia: To podziwiam za cierpliwość, ja się zniechęciłam po kilku próbach niepowodzeń i już nawet nie próbuję grać. :D

Ja sporo czasu spędzam na kompie, więc zazwyczaj jednocześnie z kimś gadam lub coś przeglądam i biorę udział, czasem wystarczy napisać jedno zdanie, bywa, że zupełnie od czapy xD Tak wygrałam zegar, na pytanie "co podarowałbyś swojemu szefowi pod choinkę ?" odpowiedziałam, że szklankę zimnej wody :rotfl:
pijana
pijana
  14 października 2013

1. Szare dżinso-legginsy w C&A
2. Szary T-shirt w H&M
3. Szare spodnie jakby cienkie dresowe w H&M
4. Błyszczyk w H&M
5. Krem do rąk w H&M
Czyli krótko mówiąc obkupiłam się w pracy ;d

Tomisawa
wpis jest ukryty
GRADEK83
GRADEK83
  14 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Stojaczek na ciuchy


Nie za mało taki stojaczek lepiej zamów jeszcze jeden :D
pijana
pijana
  15 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie za mało taki stojaczek lepiej zamów jeszcze jeden :D

Przydałyby się z 3 albo 4 :ninja: Ale mam mały pokój :rotfl: