agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
mirra20
mirra20
  20 września 2013

białą sukenkę i granatowe szpilki

pijana
pijana
  20 września 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Rajstopy Pretty Polly:

I Effaclar żel

agoosiaaa
agoosiaaa
  20 września 2013
Kiniowska
Kiniowska: O, mogłabyś mi cos więcej o tym opowiedzieć? :) Wady, zalety, cena, dane techniczne, itd. Planuję sobie w przyszłości zakupić jakiś czytnik, słyszałam o Kindle i ciekawi mnie opinia użytkownika. :) Lubię czytać i czytam dużo, a targanie w torebce czasami tomiszczy po 300-500 stron to niefajny balast. Lepszy balast czytnika, ale za to 100 książek pod pachą. :

Kosztuje jakos 70 funtow, moze mniej? Wady - no nie pachnie jak ksiazka xD Zalety - jest leciutki i mozna go zabrac ze soba wszedzie, laduje go raz na miesiac (bateria starcza na tak dlugo), ma fajny ekran,z ktorego bez problemu mozna odczytac tekst nawet jak slonce swieci. Mam ten zwykly i jedyny jego minus to to,ze nie ma podswietlanego ekranu (ale tez jest wersja z podswietlanym). Mozna w nim zmiescic z tysiac ksiazek chyba. + pamieta na ktorej stronie zakonczylas czytanie, wiec jesli np. Zaczniesz czytac jedna ksiazke a pozniej druga, to dalej pamieta w ktorym miejscu przerwalas ta pierwsza. Ostatnio czytana ksiazka jest zawsze pierwsza na liscie. Ogolnie mysle,ze to dobra inwestycja :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  20 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Aaaa, to inna sprawa :D Nie wiedziałam, że takie coś wprowadzili :-)

Juz od dosyc dawna sa xD
Konto usunięte
Konto usunięte: Ano prawda, ja czytam tylko we własnym łóżku więc sobie mogę mieć całą półę książek, ale jeśli ktoś preferuje też czytanie poza domem, to jasne :-)

Ja bym nie miala gdzie tego trzymac, zawsze po przeczytaniu paru ksiazek oddawalam je do charity shopow badz znajomym :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  20 września 2013

Dubel:)

pijana
pijana
  20 września 2013

Miałam już nie kupować butów, no ale Rosheruny za 100 zł... Nie wybaczyłabym sobie xD Co prawda będą o numer za duże, ale włożę wkładkę czy coś.

pijana
pijana
  20 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Juz od dosyc dawna sa xD

U nas raczej mało popularne jest Kindle, tak mi się wydaje. Nawet chyba nie widziałam nic od nich na żywo, ewentualnie może w jakimś sklepie ^^
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym nie miala gdzie tego trzymac, zawsze po przeczytaniu paru ksiazek oddawalam je do charity shopow badz znajomym :)

Ja uwielbiam swoją półkę z książkami, prędzej oddałabym ciuchy xD Marzy mi się w domu osobne pomieszczenie, taka własna biblioteka, ale to raczej ciężko byłoby zrealizować xD Zresztą jeszcze bardziej marzy mi się takie, w którym stałby jedynie fortepian :rotfl:
w00tjump
w00tjump
  20 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: U nas raczej mało popularne jest Kindle, tak mi się wydaje.

jest popularne, bo jest najlepsze :mrgreen:
mam tego z klawiatura.
jest naprawde swietny. ekran ostry, czytelny. swietne rozwiazanie z przesylaniem plikow na maila, przy okzazji konwertuje np pdfy. przyciski z boku do przerzucania stron sa super, niestety w nowych modelach tak nie ma:nie:
agoosiaaa
agoosiaaa
  20 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: U nas raczej mało popularne jest Kindle, tak mi się wydaje. Nawet chyba nie widziałam nic od nich na żywo, ewentualnie może w jakimś sklepie ^^


No nie zdziwiloby mnie to, apple store chyba tez nie ma :woot:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja uwielbiam swoją półkę z książkami, prędzej oddałabym ciuchy xD Marzy mi się w domu osobne pomieszczenie, taka własna biblioteka, ale to raczej ciężko byłoby zrealizować xD Zresztą jeszcze bardziej marzy mi się takie, w którym stałby jedynie fortepian


Zapomnialas o basenie i stole do bilarda :mrgreen:
pijana
pijana
  20 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jest popularne, bo jest najlepsze

Ja nie znam nikogo, kto ma :ninja:
W ogóle mnie wych**ali z pokojem w Krakowie, wynajęli dwóm innym laskom wyobraź sobie... A mi zaproponowali średniowieczny pokój za 700 zł ;] A jest końcówka września, zostały już same ochłapy... Także do czerwca zostaję w Czewie :/

Konto usunięte
Konto usunięte: No nie zdziwiloby mnie to, apple store chyba tez nie ma

Już jest xD Taki wielki krok ku cywilizacji :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapomnialas o basenie i stole do bilarda

A bo to takie oczywiste... :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  20 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Już jest xD Taki wielki krok ku cywilizacji


:rotfl: jeszcze zeby tylko zakupy internetowe poszly do przodu i bedzie git xD
W ogole nie wiesz moze czy mozna przez neta zamawiac rzeczy z new yorkera? :)
Konto usunięte
Konto usunięte: A bo to takie oczywiste...


no norma :rotfl:
pijana
pijana
  20 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze zeby tylko zakupy internetowe poszly do przodu i bedzie git xD W ogole nie wiesz moze czy mozna przez neta zamawiac rzeczy z new yorkera? :)

Nie można :nie: Tak samo jak i z H&M. Zara itp. dopiero niedawno się "otworzyła" w necie, ogólna bida :ninja:
agoosiaaa
agoosiaaa
  20 września 2013

Kurde to lipa, bo mi sie jedna parka podoba :and:

w00tjump
w00tjump
  20 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A jest końcówka września, zostały już same ochłapy...

ja dopiero bede szukac, jeszcze z kotem:ninja:
ale cos sie znajdzie, ewentualnie w pazdzierniku.
rozwala mnie, ze pokoje po kilka metrow kwadratowych, urzadzone po prlowsku, kuchnia i lazienka kiepskie, twardo trzymaja po 800:rotfl: i przegladajac gumtree widze je juz kilkudziesiaty raz.
ale sie trafiaja tez fajne ogloszenia. dzwonilam ostatnio, 30m2 pokoj w nowym domu, wynajmuje kilka mlodych osob, za krk... ale z kotem mieszkac nie chcieli:and:
Konto usunięte
Konto usunięte: . Także do czerwca zostaję w Czewie :/

z pokojami jest duzo latwiej np od poczatku grudnia - tansze sie pojawiaja. wiec jesli nie planujesz w tym roku studiowac, radzilabym sledzic ogloszenia w trakcie roku akademickiego :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie znam nikogo, kto ma


mi sie rzucaja w oczy, nawet w mpk...
Klaudusia007G
Klaudusia007G
  20 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej ho :) Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:Co sobie ostatnio kupilas/es? Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :DMilo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony