agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 września 2013
massacre
massacre: ja myje albo codziennie, albo co drugi dzien. 3 dni przerwy i Batista musi wkroczyc do akcji.


Moja mama tez tak ma, mi jednak wlosy sie praktycznie nie przesuszaja (tzn. w zimie, jak nosze czapke to musze myc co max 2 dni i jak jest naprawde upalnie, ale to sie w sumie zadko zdarza).
massacre
massacre: Co do zakupow do wlosow, to ostatnio szampon i odzywke kupilam chyba z pol roku temu, 2x duze opakowania w promocji na feelunique


No tez jakos pol roku temu kupilam litrowa odzywke z joico i dalej mam jeszcze z 1/4 opakowania, ale osobiscie to lubie uzywac roznych odzywek na zmiane :)

Dobre te odzywki? Moglabys np. porownac do serii extreme z redkena?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 września 2013

Redken mi sie znudził, nie było szału, wiec stwierdziłam, że bez sensu płacić co daje efekt podobny do head & shoulders. Z kolei Tigi idzie juz drugie 750ml opakowanie, jestem bardzo zadowolona. Zwłaszcza z tego, jak mi sie włosy układają. Od kiedy zaczęłam stosować Tigi przestałam miec bad hair days ;D

Masz rozjaśniane włosy, dlatego pewnie są suche :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ZlMNA
ZlMNA
  10 września 2013

*bazę pod cienie
*cienie
*maskę do włosów
*odżywkę do paznokci
*bluzę

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 września 2013
massacre
massacre: Redken mi sie znudził, nie było szału, wiec stwierdziłam, że bez sensu płacić co daje efekt podobny do head & shoulders. Z kolei Tigi idzie juz drugie 750ml opakowanie, jestem bardzo zadowolona. Zwłaszcza z tego, jak mi sie włosy układają. Od kiedy zaczęłam stosować Tigi przestałam miec bad hair days ;D


To moze poszukam jakiegos malego zestawu z Tigi i zobacze, czy mi podpasuje, w sumie nic nie trace.
massacre
massacre: Masz rozjaśniane włosy, dlatego pewnie są suche :)


Tak, to z tego powodu na 100%, ale nie jestem gotowa jeszcze ''zmadrzec'' i przyciemnic xD
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: mi jednak wlosy sie praktycznie nie przesuszaja


oczywiscie mialam na mysli przetluszczanie xD
pijana
pijana
  10 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: która?

Płaszów :D
Konto usunięte
Konto usunięte: jakby co, polecam moją uczelnię - UEk. studiuje się spokojnie.

O tej uczelni właśnie myślałam, ale to za rok xD A co Ty studiowałaś, bo chyba wiedziałam, ale zapomniałam ? :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: też będę poszukiwać

Ogłoszeń jest sporo, ale większość poszukuje informatyków, programistów itp. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: kończę ostatni z rodziałów! tragedia, ale może z byłym rektorem jako promotorem nikt tego idiotyzmu nie przeczyta? jeszcze wstęp, zakończenie, te wszystkie pierdółki.... argh. dużo ci brak? :D

Całej części praktycznej :and: Dyrektor firmy, którą opisuję ma chyba ze sto lat, każde słowo trzeba z niego wyciągać, whurwia mnie nieziemsko. Także 3/4 zmyślę :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba w lutym kozaki skorzane badura do kolan za 100 mi sie trafily

No ładnie xD
Konto usunięte
Konto usunięte: ponad 200 km - granica mazowsza, swietokrzyskiego, lubelskiego.

O to dość kawałek ^^ Ja mam jakieś 130, ale ze względu na brak prawka, a samochodu tym bardziej, będę raczej jeździć pociągami. Choć jest też opcja busy, autobusy albo ludzie znalezieni w ogłoszeniach na fejsie, ale pociąg bezpieczniejszy, nasze drogi i kierowcy to jakaś masakra, chcę jeszcze trochę pożyć XD
w00tjump
w00tjump
  10 września 2013
Kiniowska
Kiniowska: Sprawdź Top Secret, mają coś podobnego do tego co wyżej pokazałaś (kremowy, czarna lamówka). Materiału sobie nie przypominam, na pewno były czarne, a czy jakieś kolory jeszcze... Pokazałabym linka, ale... ich strona mi nie działa.

mi zadzialala! :D jest takie faliste... oblukam w sklepie, dzieki :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Płaszów :D
blisko do tramwajki? :mrgreen:
moja siostra tam mieszka, okolica fajna.
Konto usunięte
Konto usunięte: O tej uczelni właśnie myślałam, ale to za rok xD A co Ty studiowałaś, bo chyba wiedziałam, ale zapomniałam ?
stosunki:crylol:
teraz zarzadzanie bedzie.
logistyke robilas, dobrze pamietam? :D
jak tak to spokojnie jakis kierunek ekonomiczny mozesz dorabiac.
Konto usunięte
Konto usunięte: Całej części praktycznej Dyrektor firmy, którą opisuję ma chyba ze sto lat, każde słowo trzeba z niego wyciągać, whurwia mnie nieziemsko. Także 3/4 zmyślę
hm. to tak z 1/3 pracy, czy inaczej?
ja mialam jako jedyna na roku wlasne badania:ninja:

....wyslalam prace promotorowi!:ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: O to dość kawałek ^^
autobusami wychodzilo kolo 8 godzin:ninja:
mam auto, zdecydowanie nie polecam osobom nie majacym stalej pracy, ale jak zobaczylam co to za wygoda nie zrezygnuje z niego:ninja:
co wakacje pracuje fizycznie - a tu oc, mechanik, odlozyc na paliwo... :nie:

busy sa zwykle wygodniejsze od pociagow, ale jak sie lubi obserwowac ciekawych przedstawicieli gatunku to jednak poooociag:)
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 365
Kiniowska
  10 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: mi zadzialala! :D jest takie faliste... oblukam w sklepie, dzieki :)


Nie ma sprawy. :)

Mi teraz też śmiga, ale mam taki komputer aktualnie, gdzie wszystko działa jak i kiedy chce. :rotfl:
styka51
styka51
  11 września 2013

Dla nowego bratanka mojego faceta ;D
Na 74 cm... ale już ma 61 :ninja:
w00tjump
w00tjump
  11 września 2013

tylko kolor jest ciemniejszy intensywny zielony.
i intensywnie koralowe rurki.

chyba mi odbilo z tymi spodniami, tylko 40zl kosztowaly jako wyprz, ale jak ja oczojebne spodnie zaloze z rozmiarem 42 dolu :zonk:
ZlMNA
ZlMNA
  11 września 2013

opaskę kosmetyczną ale w innym kolorze

pijana
pijana
  12 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: blisko do tramwajki? moja siostra tam mieszka, okolica fajna.

Jak tam byłam ostatnim razem czyli równe 3 lata temu to dopiero budowali tę linię xD Ale z tego co pamiętam to było blisko :D
Konto usunięte
Konto usunięte: stosunki teraz zarzadzanie bedzie. logistyke robilas, dobrze pamietam? :D jak tak to spokojnie jakis kierunek ekonomiczny mozesz dorabiac.

Aaa, stosunki :rotfl:
Tak, logistykę i myślę właśnie nad ekonomią lub zarządzaniem, ale mam jeszcze rok, także coś się znajdzie :D
Konto usunięte
Konto usunięte: hm. to tak z 1/3 pracy, czy inaczej? ja mialam jako jedyna na roku wlasne badania

Połowa pracy :ninja: Teraz myślę, że mogłam wziąć jakąś firmę, której dane są w GUS, a nie "znajomą" firmę, no ale mądry Polak... xd Dobrze, że zmieniłam promotorkę na znajomą, choć zrobiłam to zdecydowanie za późno.
Konto usunięte
Konto usunięte: ....wyslalam prace promotorowi!
Brawo :D I jak jego opinia ? :D
Konto usunięte
Konto usunięte: autobusami wychodzilo kolo 8 godzin mam auto, zdecydowanie nie polecam osobom nie majacym stalej pracy, ale jak zobaczylam co to za wygoda nie zrezygnuje z niego co wakacje pracuje fizycznie - a tu oc, mechanik, odlozyc na paliwo... busy sa zwykle wygodniejsze od pociagow, ale jak sie lubi obserwowac ciekawych przedstawicieli gatunku to jednak poooociag:)

8 godzin :O Masakra...
Ja nie mam nawet prawka więc wybór mam ograniczony, ale nie martwi mnie to. W 3 godziny w pociągu można sporo przeczytać lub też z kimś pokonwersować xD Choć w zimę 3 godziny to będzie pewnie z 5 :lol:
pijana
pijana
  13 września 2013

Aaa co do tematu to przyszły mi buty, odrobinę za duże i mają nieziemsko szeroką cholewkę, ale nie wyglądają źle, włoży się wkładkę i będzie grać. Plus wygrałam zestaw intro 3 Kroków Clinique ;d

agoosiaaa
agoosiaaa
  13 września 2013

Z boohoo:



i jeszcze taki, z tym ze w kolorze jak pierwszy, takim limonkowym :woot:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 września 2013




Jak będzie mi sie chciało zrobić wiecej zdjęć, to wrzuce. Póki co ostatni nabytek.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail