agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
pijana
pijana
  13 września 2013


4 szampony, odżywko-maska i olejek. Myślałam nad Joico, ale 70 zł (w promocji) za 250 ml czegokolwiek do włosów to wg mnie za drogo.
massacre
massacre: Jak będzie mi sie chciało zrobić wiecej zdjęć, to wrzuce. Póki co ostatni nabytek.

Myślałam kiedyś nad szalem Burberry, ale jak się dowiedziałam, że kosztuje ok. 1000 zł to mi przeszły te myśli :zonk:
styka51
styka51
  13 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ok. 1000 zł to mi przeszły te myśli


1300 najtańszy :lol:
Czuję się max biedaczkowato :and:
Paulinessa
Paulinessa
  13 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Z boohoo:


ładne sweterki, ale sukienka! - 2764
ZlMNA
ZlMNA
  13 września 2013

chusteczki nawilzajace i micelarny z biedronki

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2013

Akurat szale i torebki w kratę BURBERRY strasznie mi sie nie podobają. Byc może dlatego, że większość która widzę na ulicach to fejki.
Ja mam z B tylko jedna rzecz, czarny klasyczny płaszcz "prochowiec", tak jak w tej kurtce ma krate tylko wewnątrz, plus nie ma kaptura, wiec wyglada to w miarę estetycznie i elegancko.
Młodemu kupiłam tylko dlatego, że mu sie spodobała, a w tym sezonie Timberland i Moschino sie nie popisali... Wiec mnie trochę poniosło :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2013

Akurat szale i torebki w kratę BURBERRY strasznie mi sie nie podobają. Byc może dlatego, że większość która widzę na ulicach to fejki.
Ja mam z B tylko jedna rzecz, czarny klasyczny płaszcz "prochowiec", tak jak w tej kurtce ma krate tylko wewnątrz, plus nie ma kaptura, wiec wyglada to w miarę estetycznie i elegancko.
Młodemu kupiłam tylko dlatego, że mu sie spodobała, a w tym sezonie Timberland i Moschino sie nie popisali... Wiec mnie trochę poniosło :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2013














Znowu sobie na raty wrzucam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  15 września 2013
massacre
massacre: BURBERRY

propsuję kurtkę, a Młodego w niej jeszcze bardziej:D
madzia2143
madzia2143
  15 września 2013
massacre
massacre: Znowu sobie na raty wrzucam

jakie malutkie ubranka kuci kuci kuci kuciiiii :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ładne sweterki, ale sukienka! -


dzieki :zakochany:

micel z loreala + 2 x odzywka z kerastase :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: micel z loreala + 2 x odzywka z kerastase :)


bedzie 4 bo zduplikowalo mi zamowienie :zonk:
Paulinessa
Paulinessa
  15 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: bedzie 4 bo zduplikowalo mi zamowienie


Nie da się tego już odkręcić 2754
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie da się tego już odkręcić


nie da, probowalam :and:
zreszta moja wina bo mialam dwie przegladarki na placeniu otwarte i jak skonczylam nie zamknelam chrome i mi mlody zamowil druga :rotfl:
nic, bede miala zapas na dluzej :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 września 2013

Wystarczy napisać maila do customer service, anulują doublowane zamówienie bez problemu, zwłaszcza jeśli nie było despatch note.

P.S. Poza tym warto mieć security password provided by Visa or MasterCard, gdy się ma małe łapki w domu ;) Żeby zrealizować zamówienie trzeba wtedy wpisać niezależne hasło ustalone ze swoim bankiem, specjalnie dla transakcji online.

Musiał być Twój młody bardzo szybki, chyba że strona na której zamawiasz nie ma funkcji bezpieczeństwa "session time out"?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  16 września 2013

No napisałam, ale dostawa na dzisiaj + wczoraj niedziela była :)

Mam to całe hasło dodatkowe ale nie na wszytkich stronach się wyświetla jako obowiązkowe przy transakcji, zwłaszcza na stronach z których zamawiam dosyć często i używam funkcji zapamiętania karty :)

No właśnie robiłam zakupy a on zaraz po grał w takiego ślimaka. Nic będę bardziej uważać w przyszłości :)