Biuna
Biuna
  23 czerwca 2011 (pierwszy post)

Szukam stroju kapielowego ktory zakryje wiekszy brzuszek i masywne uda. Pewnie pareo do tego tez bedzie dobre.
Czy macie jakies propozycje jakie stroje powinny zakladac kobiety o kraglejszych ksztaltach ?

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie wszyscy w koło zaczynają karmić i czekają, aż coś zjem, bo twierdzą, że popadam w anoreksję.

zazdroszcza. u mnie tez juz podejrzewali anoreksje a przeciez 50 kg nie waze O.o

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Fieska
Fieska
  24 czerwca 2011
Prinz
Prinz: zazdroszcza. u mnie tez juz podejrzewali anoreksje a przeciez 50 kg nie waze O.o


Ja chcę 54 kg. A to nie jest anoreksja! Chociaż nie wiem, możliwe, że już tyle ważę. Nie ważyłam się ostatni czas. Jutro jestem znowu w szpitalu to zobaczę :mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja chcę 54 kg. A to nie jest anoreksja! Chociaż nie wiem, możliwe, że już tyle ważę. Nie ważyłam się ostatni czas. Jutro jestem znowu w szpitalu to zobaczę

no ale nizsza jestes, to mozesz mniej wazyc :lol: ja mam 191 i chce tak 69/70 :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Fieska
Fieska
  24 czerwca 2011
Prinz
Prinz: no ale nizsza jestes, to mozesz mniej wazyc ja mam 191 i chce tak 69/70 :)


No ok :D Ale ja nie chcę wyglądać jak szkapa. Ja chcę być szczupła z ładną talią, a ta jest moim zdaniem za duża.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet u Ciebie? krajzis?


no przede wszystkim, USA, UK i wszedzie tam gdzie nadawali kredytow kazdemu co popadnie - tutaj kryzys juz do ja wiem, ponad dwoch lat jest :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 czerwca 2011
Prinz
Prinz: ja mam 191 i chce tak 69/70 :)


wtedy postawie sobie ciebie w korytarzu, bede miala na czym kurtke wieszac :swir:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  24 czerwca 2011
massacre
massacre: no przede wszystkim, USA, UK i wszedzie tam gdzie nadawali kredytow kazdemu co popadnie - tutaj kryzys juz do ja wiem, ponad dwoch lat jest

wszędzie mówią że kryzys ciekawe kiedy się skończy...
pijana
pijana
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: faceci nie są wobec siebie chyba aż tak krytyczni jak kobiety

Bo nie rodzą dzieci, nie mają cycków, cellulitu... No i nie mają takiego ciśnienia żeby się podobać płci przeciwnej (zazwyczaj). Tylko kobiety bywają tak głupie, że wszystko by zrobiły aby się podobać facetom :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Fieska

Piękne kostiumy :zakochany: Ale mam chyba z 5 także powstrzymam się :))
Prinz
Prinz: ja mam 191 i chce tak 69/70 :)

Miałam kiedyś faceta 195 cm/65 kg, matko :and: Oczywiście jadł sporo, tylko taką przemianę materii dziad miał :D
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  24 czerwca 2011

tankini, tj. pisałaś pareo, jak masz ładne wcięcie w talii to optycznie wyszczupli Cię coś takiego:

chodzi mi o tą wstawkę pośrodku.

Może też coś w tym stylu:

ciemniejszy dół na biodra i jasny, we wzroki, dla wyeksponowania biustu :)
generalnie nie wybieraj raczej stroju w jasnym kolorze.

Zadziora
Zadziora: Darine nikogo nie uraziła pisząc, że takie brzuszki powinno się chować, bo ja jestem takiego samego zdania.

w waszej dyskusji rzuciło mi się w oczy to śmieszne stwierdzenie. Czyli jakbyś miała inne zdanie niż ona, to byś nie rzucała się tak do obrońców autorki? Zastanów się trochę nad tym, co piszesz, bo jesteś w tym momencie po prostu niesprawiedliwa.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie wiem czy ktoś zauważył, ale ta dziewczyna chce dobrać sobie kostium do figury, żeby dobrze wyglądać, a zaczyna się ( znów ) pojazd, że jest gruba. No ja bardzo przepraszam ale ona nie pyta czy jest gruba i jak schudnąć, tylko o to, jak dobrze wyglądać na plaży. To już któryś raz robi się dyskusja o jej "tuszy" a to chyba nie o to chodzi. To forum jest żeby doradzać, czyż nie?

Dokładnie.
I nie pierwszy raz te same osoby mają z tym problem i nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 czerwca 2011
massacre
massacre: wtedy postawie sobie ciebie w korytarzu, bede miala na czym kurtke wieszac

a ja twoich posladkowych miesni poprosze :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam kiedyś faceta 195 cm/65 kg, matko Oczywiście jadł sporo, tylko taką przemianę materii dziad miał :D

pracuje z takim estonczykiem, 184 i 62 kg, mega rurki obcisle nosi. mi by sie chyba jaja upiekły :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wszędzie mówią że kryzys ciekawe kiedy się skończy...


u nas ponoc nie szybko, choc prognoz jest tyle co ekonomistow, ja tam nie narzekam, roznica jest taka, ze czlowiek sie cieszy, ze zamiast podwyzki zostaje zatrzymany w pracy :lol: wtedy jest to pracownik doceniony

vladimir111
vladimir111: http://bi.gazeta.pl/im/3/5040/z5040843X.jpg


vladimir111
vladimir111: Zadziora: Darine nikogo nie uraziła pisząc, że takie brzuszki powinno się chować, bo ja jestem takiego samego zdania. w waszej dyskusji rzuciło mi się w oczy to śmieszne stwierdzenie. Czyli jakbyś miała inne zdanie niż ona, to byś nie rzucała się tak do obrońców autorki? Zastanów się trochę nad tym, co piszesz, bo jesteś w tym momencie po prostu niesprawiedliwa.


:rock: hell yeah

Prinz
Prinz: a ja twoich posladkowych miesni poprosze :D


:fakju:
wiedzialam, ze palne jakas glupote i zostanie wykorzystana przeciwko mnie :rotfl:
predzej czy pozniej :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I nie pierwszy raz te same osoby mają z tym problem i nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

no widzisz, ja stanęłam w obronie i prawie bana dostałam. :mrgreen:
wszyscy mogą cisnąć, ja odbije piłeczke w obronie
'bo bana dostaniesz!'

brak słów.
mirra20
mirra20
  24 czerwca 2011
massacre
massacre: u nas ponoc nie szybko, choc prognoz jest tyle co ekonomistow, ja tam nie narzekam, roznica jest taka, ze czlowiek sie cieszy, ze zamiast podwyzki zostaje zatrzymany w pracy wtedy jest to pracownik doceniony

och jakie to znajome...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.