Biuna
Biuna
  23 czerwca 2011 (pierwszy post)

Szukam stroju kapielowego ktory zakryje wiekszy brzuszek i masywne uda. Pewnie pareo do tego tez bedzie dobre.
Czy macie jakies propozycje jakie stroje powinny zakladac kobiety o kraglejszych ksztaltach ?

Denaris
Denaris
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ze fryzjerzy to plebs społeczny


Taki plebs ,a każdy do fryzjera lata.
:ziober2:
KroplaRosy
KroplaRosy
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Taki plebs ,a każdy do fryzjera lata.

i najlepsze jest to, że fryzjerzy mają sporo pieniędzy z tego :nie:
Denaris
Denaris
  24 czerwca 2011
KroplaRosy
KroplaRosy: i najlepsze jest to, że fryzjerzy mają sporo pieniędzy z tego


Z racji tego ,że ,,polska elita po studiach" - im za to płaci. ;)
KroplaRosy
KroplaRosy
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z racji tego ,że ,,polska elita po studiach" - im za to płaci. ;)

no cóż :P
iffy
iffy
  24 czerwca 2011
massacre
massacre: bikini Panache - styl 2011

śliczny! gdzie go dostanę? ;C
Fieska
Fieska
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty sie najwiecej odzywasz a sama nalezysz do tych szydercow, mam przypominac jak moją suknie wysmiewalas mimo ze nie pytalam o opinie? pisalas ze jest paskudna!


:fakju: Bo jest paskudna.
Co innego jest krytykować czyiś wygląd, a co innego ciuchy.
Zresztą nie zaczynaj teraz znowu nie potrzebnych dyskusji, bo siedzieć cicho na broszce nigdy nie potrafisz.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo dlugo na silowni. To bardzo przykre, ze nie moge miec idealnej wagi, mimo iz naprawde dbam o siebie. Lekarz powiedzial , ze tak musiaialm byc leczona, a nie wiedzial jaka przykrosc mi zrobil.

Nie ma czegoś takiego jak "idealna waga" a na te plujace jadem osoby miej wy#####bane

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Martitta
Martitta
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Brak słów jacy jestescie nie tolerancyjni. Tak, moze zle sie wyrazilam, nie jestem okraglejsza, a mam lekka nadwage. Ale badz co badz nie wpierdzielam paczkow, pizzy, kebabow, slodyczy. Jem normalnie, ale bez rzeczy smazonych, slodkich, tlustych. Moja wieksza waga jest spowodowana braniem hormonow i braniem sterydow, poniewaz jestem chora. I uwiezcie, bardzo ciezko mi schudnac ! Zatrzymala mi sie woda, mimo iz katowalam sie bardzo dlugo na silowni. To bardzo przykre, ze nie moge miec idealnej wagi, mimo iz naprawde dbam o siebie. Lekarz powiedzial , ze tak musiaialm byc leczona, a nie wiedzial jaka przykrosc mi zrobil. Dlatego w tym roku postanowilam, ze wyjade na wakacje, z chlopakiem, ale nie wiem jak sie pokarze w stroju kompielowym, jak bedzie sie wylewac tu i uwdzie. Nawet nie wiecie jakie to jest przykre...

Nie przejmuj się, nie warto. Ludzie tacy są, że lubią dogryźć żeby się lepiej poczuć i z kogoś pośmiać. Szkoda tylko, że najpierw nie popatrzą na siebie. Mam tylko nadzieję, że trochę co niektórym się zrobiło głupio, i teraz pomyślą zanim palną coś, co może kogoś zranić. Baw się dobrze na wakacjach i niczym się nie przejmuj bo szkoda życia :)
boniwinter
boniwinter
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Worki po ziemniakach żeby nie straszyć na plaży.

Nie udzielaj sie...albo idz na hyde tam mozna obrazac do woli...poki Cie moderator nie zauwazy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy macie jakies propozycje jakie stroje powinny zakladac kobiety o kraglejszych ksztaltach ?

ja sama nie naleze to najchudszych kobiet i zawsze wybieram szorty. Sa naprawde niesamowite, fajne kolorowe, albo np ciemne, ale kolorowa gora.
Polecam etniczne wzory, nawet jak nie jestesmy za chude i tak bedziemy wygladaly "smacznie"
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo jest paskudna.

to ze masz inny gust nie oznacza ze cos jest brzydkie ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Co innego jest krytykować czyiś wygląd, a co innego ciuchy.

co innego wciskac swoje 3 grosze kiedy ktos nie pyta o czyjas opinie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą nie zaczynaj teraz znowu nie potrzebnych dyskusji, bo siedzieć cicho na broszce nigdy nie potrafisz.

i owszem, chamstwo powinno się zawsze napiętnować ;-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

a dla porównania ci powiem, ze na wizazu dziewczyny tez prosily o foto sukni, duzo mowilo, ze pieknie wygladam, ze suknia ladna, a czesc po prostu napisala, ze wybraloby inny model co nie oznacza, ze suknia jest brzydka bo jest ladna ale one marzą o innej.
i to jest roznica miedzy kulturą jak wyzej a twoją prostacką złośliwością. :fakju:

a dogryzasz mi bo pewnie sama bys chciala sie wbic w suknie ale narazie nie jest ci to dane, z powodow o ktorych zalilas sie w innym watku.
Biuna
Biuna
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przejmuj się, nie warto. Ludzie tacy są, że lubią dogryźć żeby się lepiej poczuć i z kogoś pośmiać. Szkoda tylko, że najpierw nie popatrzą na siebie. Mam tylko nadzieję, że trochę co niektórym się zrobiło głupio, i teraz pomyślą zanim palną coś, co może kogoś zranić. Baw się dobrze na wakacjach i niczym się nie przejmuj bo szkoda życia :)

nie chodzilo mi bron Boze o to ,zeby sie komus glupio zrobilo, ale ze czasami wyglad nie jest najwazniejszy, ze czasem ktos jest taki bo nie moze byc inny.. Ja z tym walcze,placze, ale to na nic..

Dziekuje bardo :) Jakos mi lepiej po tym co tu piszecie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: i zawsze wybieram szorty

szorty nie beda sie wpijac w uda ? zeby baleronu nie zrobily..
KroplaRosy
KroplaRosy
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a dogryzasz mi bo pewnie sama bys chciala sie wbic w suknie ale narazie nie jest ci to dane, z powodow o ktorych zalilas sie w innym watku.

przecież ona jest chuda :woot:
boniwinter
boniwinter
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szorty nie beda sie wpijac w uda ? zeby baleronu nie zrobily..

nie jak wybierzesz odpowiedni rozmiar, tak zeby nie obciskaly ud.
Ja np nosze rozmiar "L" ale szorty zawsze kupuje XL i leza idealnie. W Piersiach mam zawsze XL. Nic nie moze Cie obciskac zadne gumki zaden material, musi lezec gladko i nie moze Tworzyc zadnych faldek.
Jak podpasuje Ci XXL to kup ten rozmiar...nie przejmuj sie tym. Kazda firma ma inna rozmiarowke. Czasami jest tak, ze 40 wyglada jak 36...
To tak jak ze stringami...zawsze sie kupuje rozmiar wieksze lub rozciagliwe zeby nie wbijaly w miejsca intymne.
boniwinter
boniwinter
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Biuna .

aaa jeszcze dla ukrycia brzuszka i bioder zakladam szeroki pasek z duza klamra, moze byc nawet sznurkowy, obojetnie, ale musi byc szeroki i spuszczony na biodra...tym paskiem dajesz efekt mniejszego tylka, braku brzuszka i bioder:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.