Biuna
Biuna
  23 czerwca 2011 (pierwszy post)

Szukam stroju kapielowego ktory zakryje wiekszy brzuszek i masywne uda. Pewnie pareo do tego tez bedzie dobre.
Czy macie jakies propozycje jakie stroje powinny zakladac kobiety o kraglejszych ksztaltach ?

boniwinter
boniwinter
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: Ja jak byłam bezdzietna to chodziłam regularnie, polecam LA Fitness na Finchley, maja tam basen tez - uwierz mi czysto schludnie i bez smrodu curry :) wiem o co chodzi z tymi basenami - tez mam obrzydzenie. LA Fitness to jednak inna ranga, jacuzzi, sauna, solarium, basen, silka, rowerki, bajery rowery ;) To LA Fitness na Aldgate tez jest spoko, ale tam Juz bardziej busy, jest mniejsze i bez basenu. Od kiedy mam jednak dziecko, jestem wykończona i nie mam czasu ;)

ok przemysle Twoja propozycje, ale Finchley to troche za daleko ode mnie. Na Greenfordzie jest basen, ale slyszalam, ze tam jest totalne "niebielactwo) wiesz o czym mowie.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  28 czerwca 2011

"Wysokie'' majtasy, które zakryją troche brzuch, mogą być z paskiem, z dość dużą klamrą.
Góra ładnie modelująca biust, który odwroci uwagę od Twoich rzekomych okrągłości.
Jednoczęściowy strój bym olała, po co się w nim męczyć na plaży.
Pareo, albo super zwiewna sukienka to również dobry pomysł.

A w ogole, to masz uroczą buzię, która moim zdaniem odwróci uwagę od niedoskonałości ciała :mrgreen:.
I się postaraj nie przejmować wyglądem na plaży, mało która kobieta wyglada tam idealnie ;).

:ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Greenfordzie jest basen, ale slyszalam, ze tam jest totalne "niebielactwo) wiesz o czym


Nie kojarze okolic, w Middlesex mieszkam dopiero rok, wcześniej mieszkałam na wschodzie, Essex. Na Finchley mi było "po drodze" bo tam jeździłam do mojego EX :) aż z Elephant & Castle :)

Greenford praktycznie wcale nie znam, jadę do pracy i z powrotem. Moje Zycie towarzyskie umarło i zostało na wschodzie ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: Bo jest różnica miedzy kobieta o rozmiarze 40 mająca 155cm wzrostu a np 175cm. Natomiast przy rozmiarze 34 wzrost sprawia ze z figury np dziecięcej/ dziewczecej stają sie figura wieszaka/ zyrafy przy tej samej różnicy 20cm. Wg mnie akurat to nie jest śmieszne, bo kwestia rozmiarowa w tym wypadku nie powinna być uznana za matematycznie obliczalna. Wystarczy trochę logiki by wpaść na to , ze powszechna opinia "kobiecych kształtów" to zaokraglone biodra i piersi. Przeciętne piersi dorosłej kobiety w Polsce to C a w UK D, za uja sie nie wcisną w rozmiar 34. 36 Juz tak. Stad moje określenie sylwetki dziecka/ nastolatki. Nie ma w tym nic negatywnie zabarwionego, to moj wniosek oparty na moim doświadczeniu.

ja nosze stanik 30dd/e i nosze rozmiar 6/8.
nie ma czegos takiego jak rozmiar c czy d, smieszy mnie skad bierzesz dane tego, ze przecietne cycki maja taki rozmiar.

a co do zaokraglonych bioder i piersi, to to jest kwestia budowy - czyli czy jestes klepsydra, gruszka, jablkiem czy czymkolwiek innym. mozna byc rozmiaru 40 i wygladac jak klocek, mozna nosic rozmiar 40 i miec kobiece ksztalty, mozna nosic rozmiar 34 i wygladac jak wczesniej zaprezentowana kiera, a mozna tez miec 34 i miec kobiece ksztalty.
btw. jak Tobie ma cos prawo sie kojarzyc z sylwetka dziecka, to komus ma prawo sie cos kojarzyc z roznymi zwierzetami. Z tym ze wtedy juz by to nie bylo akceptowane, bo jak tak mozna. Rozumiem, ze starasz sie bronic swojej sylwetki czy tam rozmiaru, ale pokazujac ze tylko wieksze rozmiary sa rozmiarami dla kobiet osiagasz tylko przeciwny efekt - zwlaszcza, jesli piszesz to do kogos, kto sam jest malego rozmiaru - pokazujesz po prostu kompletny brak szacunku i ze jestes lepsza, bo nosisz rozmiar ''kobiecy''. I tak, wiem, ta druga osoba byc moze i zaczela - ale w koncu tu nie chodzi o odbicie pileczki chyba?

nie zrozum mnie zle - masz prawo uwazac co Ci sie podoba, z tym ze wkurza mnie ten wieczny szum i nagonke na osoby, ktorym nie podobaja sie wieksze rozmiary, a wszystko jest ok kiedy ktos sie czepia rozmiarow malych - i ze kazdego zmusza sie miec jedna opinie, bo tylko ona jest akceptowana.
Biuna
Biuna
  29 czerwca 2011

co sadzicie o czyms takim ? :
http://allegro.pl/stroj-kostium-kapielowy-sukienka-betty-46-hit-i1647035503.html

Biuna
Martitta
Martitta
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ta druga fajna :)
Biuna
Biuna
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta druga fajna :)

fajny, ale nie wiem czy ten pierwszy nie był by lepszy ze wzgledu na to,że zakryłby mi wiecej nóżek..
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: smieszy mnie skad bierzesz dane tego, ze przecietne cycki maja taki rozmiar.


zanim zaczniesz te swoje gadki od "smieszy mnie..." postudiuj troche, to wtedy podyskutujemy... czytasz Guardiana? Observera? Czy tylko OK? :lol:

Why are British women's breasts getting bigger?

Konto usunięte
Konto usunięte: In recent years the average bra size has expanded from 34B to 36D. Lingerie retailers, dietitians and doctors reveal why – and explain how bra designers are staying ahead of the cu..e


zrodlo: Guardian
http://www.guardian.co.uk/lifeandstyle/2010/may/16/womens-breasts-are-getting-bigger

jestes nieco niedoedukowana w tej kwestii, wiec nie widze sensu dalszej dyskusji na ten temat zwlaszcza z osoba, ktora lubi jak sie jej jedynie przyklaskuje, a przy odmiennym zdaniu zamiast argumentow uzywa tekstow typu "smieszy mnie to" :bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale pokazujac ze tylko wieksze rozmiary sa rozmiarami


p.s. nosze 38-40 - to jest rozmiar przecietny, a nie wiekszy.
Zgodze sie... moj rozmiar jest wiekszy od dzieciecego/ dziewczecego; wybacz ale nigdy nie widzialam kobiecej sylwetki przy rozmiarze 34. 36 to minimum. jezeli masz ladna figure to po co sie chlapiesz niepotrzebnie? ja mam na to wy**bane jaki masz rozmiar dziury czy cycka, grunt ze sie twojemu chlopu podoba - niech to dotrze w koncu do ciebie, bo juz zaczyna mnie draznic ta niekonczaca sie histeria o rozmiary. Gdybys uzyla swojego mozgu i przypomniala sobie na jakie posty mi odpowiadalas, to bys wiedziala, ze mnie to kolo uja lata, jaki kto ma rozmiar, bo wazne sa proporcje a nie rozmiar czy wskazowka na wadze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem, ze starasz sie bronic swojej sylwetki czy tam rozmiaru


Roznica miedzy nami polega na tym, ze ja tego nie biore personalnie a Ty najwyrazniej tak. Ja nie bronie swojej sylwetki czy rozmiaru - jest totalnie przecietny.
Bronie tej calej nagonki na grube - chude i inne dziwne nie majace wspolnego z atrakcyjnoscia elementy oceny kobiety.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://allegro.pl/tankini-stroj-kostium-kapielowy-46-xxxl-szorty-i1649569431.html


bardziej mi sie ten podoba :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: że zakryłby mi wiecej nóżek..


a nie chcialabys ich opalic? :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Biuna
Biuna
  29 czerwca 2011
massacre
massacre: a nie chcialabys ich opalic? :)

ale mam grube nogi :(
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mam grube nogi :(


opalone beda wygladaly smuklej, szczuplej, apetyczniej, ladniej :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
massacre
massacre: Zgodze sie... moj rozmiar jest wiekszy od dzieciecego/ dziewczecego; wybacz ale nigdy nie widzialam kobiecej sylwetki przy rozmiarze 34. 36 to minimum. jezeli masz ladna figure to po co sie chlapiesz niepotrzebnie? ja mam na to wy**bane jaki masz rozmiar dziury czy cycka, grunt ze sie twojemu chlopu podoba - niech to dotrze w koncu do ciebie, bo juz zaczyna mnie draznic ta niekonczaca sie histeria o rozmiary. Gdybys uzyla swojego mozgu i przypomniala sobie na jakie posty mi odpowiadalas, to bys wiedziala, ze mnie to kolo uja lata, jaki kto ma rozmiar, bo wazne sa proporcje a nie rozmiar czy wskazowka na wadze.

no to sie zdecyduj, czy wazne sa proporcje czy rozmiar, bo sama sobie zaprzeczasz.
i jeszcze mnie obrazasz - lol.

massacre
massacre: Roznica miedzy nami polega na tym, ze ja tego nie biore personalnie a Ty najwyrazniej tak. Ja nie bronie swojej sylwetki czy rozmiaru - jest totalnie przecietny. Bronie tej calej nagonki na grube - chude i inne dziwne nie majace wspolnego z atrakcyjnoscia elementy oceny kobiety.

zrozum ze najazd na chude osoby nie jest zadna obrona tych wiekszych. a tak sie wlasnie bronisz.
nie bierzesz personalnie? lol - jakbys nie brala personalnie to nie probowalabys udowodnic swojej racji tak usilnie. Juz pomijajac ze mnie obrazasz, mimo ze ani nie pisze, ze rozmiar 40 to cos zlego ani nic z tych rzeczy, nie proboje Ci mowic, ze jestes glupia bo uwazasz to za normalny rozmiar ani nic. Po prostu wspomnialam, ze najazd na osoby chude nie sprawi, ze beda szanowac osoby o wiekszym rozmiarze. No ale na mnie za to tez najezdzasz. Wiec pomysl - naprawde uwazasz, ze nie bierzesz tego personalnie? Bo wyglada to odwrotnie.
massacre
massacre: p.s. nosze 38-40 - to jest rozmiar przecietny, a nie wiekszy.

chodzilo mi ze wieksze od 34, nie ze duzy.

massacre
massacre: zanim zaczniesz te swoje gadki od "smieszy mnie..." postudiuj troche, to wtedy podyskutujemy... czytasz Guardiana? Observera? Czy tylko OK?

nie czytam zednego z tych smieci :rotfl:
buhahaha czytanie guardiana i obserwera nazywac studiowaniem :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie czytam zednego z tych smieci buhahaha czytanie guardiana i obserwera nazywac studiowaniem

no dobra, moze ta reakcja byla troche bezczelna z mojej strony, wiec w sumie na tym to zakoncze, jak chcesz to odpisz, z tym ze ja juz nie odpisze, bo nie chce mi sie klocic :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.