Biuna
Biuna
  23 czerwca 2011 (pierwszy post)

Szukam stroju kapielowego ktory zakryje wiekszy brzuszek i masywne uda. Pewnie pareo do tego tez bedzie dobre.
Czy macie jakies propozycje jakie stroje powinny zakladac kobiety o kraglejszych ksztaltach ?

mmaryjka
mmaryjka
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a gdzie bym taka kupila ?

myślę, że będą w prawie każdym sklepie. choćby h&m, zara i tak dalej
Biuna
Biuna
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo ? co masz nadwage 5 kilo ? niektóre mają otyłość i się tym nie ..

oj nie piec.. duzo wiecej,...
mmaryjka
mmaryjka
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ten fajny, ale gdzie ja taki kupie

a jesteś jak ta w środku +/-?
Fieska
Fieska
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tam chyba male rozmiary sa...


Są też i dla dużych. Zobacz na stronie.
Biuna
Biuna
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jesteś jak ta w środku +/-?

tak. Ramiona pewnie mam troche wieksze, i uda sie o siebie ocieraja... mowie, wieloryb!
SoDope
SoDope
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oj nie piec.. duzo wiecej,...

Dobra - weźmy pod uwagę to, że Ty sie tym przejmujesz a inne nie ..
Biuna
Biuna
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra - weźmy pod uwagę to, że Ty sie tym przejmujesz a inne nie ..

i to,ze ciazko mi to zbic... :(
mmaryjka
mmaryjka
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak. Ramiona pewnie mam troche wieksze, i uda sie o siebie ocieraja... mowie, wieloryb!

no to chyba najlepszym rozwiązaniem będzie tunika. będzie 'bezpieczniejsza' jeśli chodzi o twój komfort psychiczny.
SoDope
SoDope
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i to,ze ciazko mi to zbic... :(

badałaś hormony ?
Biuna
Biuna
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to chyba najlepszym rozwiązaniem będzie tunika. będzie 'bezpieczniejsza' jeśli chodzi o twój komfort psychiczny.

ale jak ja sie w tunice wykapie ? Jak wejde do morza ?

Brałam , sterydy tez.
Biuna
Biuna
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to chyba najlepszym rozwiązaniem będzie tunika. będzie 'bezpieczniejsza' jeśli chodzi o twój komfort psychiczny.

Taki stroj jak ten,bylby chyba ok.
mmaryjka
mmaryjka
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak ja sie w tunice wykapie ? Jak wejde do morza ?

no to byś musiała zdjąć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Taki stroj jak ten,bylby chyba ok.

no ten ostatni z spódniczką jest dużo lepszy od tamtego, ale chyba normalny z pareo też byłby fajny.
BeataAnnax
BeataAnnax
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak wiem ze bede obiektem wysmiewania.

nie przejmuj sie:) dziewczyny fajne kostiumy pokazaly, na pewno cos znajdziesz:) ja tez wstydzilam sie pojechac nad wode, bo tez pewnie czesc osob uznalaby mnie za wieloryba, plus mam koszmarnie krzywe nogi i cellulit. ale zlalam na to, w tamtym roku co i jezdzilismy na zwirownie, nad jezioro, i albo mam niedosluch, ale nic na swoj temat nie slyszalam. zreszta jak bedziesz z facetem to moze niektore osobniki beda sie gryzc w jezyk, zeby z nim nie zadzierac:)
Denaris
Denaris
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Brak słów jacy jestescie nie tolerancyjni.


Nie rozumiem tylko jednego : Nikt tutaj nie wspomniał o kobietach z ewidentną nadwagą ,których niekiedy pełną na plaży (i oczywiście nie każdemu może się to podobać) - ale został poruszony temat ,,krągłych" kształtów (które gwoli ścisłości sama posiadam). Nie mam wprawdzie nadwagi ,ale zamiast męskiej figury mam szerokie biodra i duże piersi - i jako nie śpieszno mi to ukrywać bo ,,komuś się to nie podoba".
Dziwi mnie ,że w tej kwestii wypowiedziała się Darunia511 ,która przecież sama wyraża ,,siebie" w bardzo kontrowersyjny sposób i zapewne sama oczekuje w związku z tym tolerancję ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz jakie to upokarzajace ?

A Ty naprawdę myślisz ,że każdemu podobają się ,,plażowe wieszaki" (z przodu deska ,z tyłu deska - i jak to mówi mój A. ,,nie rozróżnisz pleców od piersi" ) ?
Kiedyś mi się takie coś nawet ,,podobało" ,bo wszędzie takie ,,wieszaki" były promowane. ;) Ale zaakceptowałam moje szerokie biodra, duże cycki i sama akceptacja pozwala na wiele.
Zwłaszcza ,że na rynku masz wiele,wiele,wiele strojów dopasowanych na potrzeby kobiet ,które nie mają męskiej figury i dzięki takim strojom będą wyglądać równie ,,seksownie" jak chudziny w bikini.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bierz tego do serca. Wiem, jak się czujesz, bo na swoim poprzednim urlopie czułam się jak wieloryb, który plażuje przed wodą. Jak Ci polepszy to humor to mogę pokazać Ci zdjęcia

Ty sie najwiecej odzywasz a sama nalezysz do tych szydercow, mam przypominac jak moją suknie wysmiewalas mimo ze nie pytalam o opinie? pisalas ze jest paskudna!

Konto usunięte
Konto usunięte:

nie przejmuj sie, ja tu tez duzo sie naczytalam, ze takie jak ja sie butem z lozaka wywala, bo skonczyłam zawodówke, ze fryzjerzy to plebs społeczny itp, tak samo na moja suknie rzucili sie jak hieny. a moderatorzy nie widza co tu sie dzieje!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.