Biuna
Biuna
  23 czerwca 2011 (pierwszy post)

Szukam stroju kapielowego ktory zakryje wiekszy brzuszek i masywne uda. Pewnie pareo do tego tez bedzie dobre.
Czy macie jakies propozycje jakie stroje powinny zakladac kobiety o kraglejszych ksztaltach ?

Biuna
Biuna
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jak wybierzesz odpowiedni rozmiar, tak zeby nie obciskaly ud. Ja np nosze rozmiar "L" ale szorty zawsze kupuje XL i leza idealnie. W Piersiach mam zawsze XL. Nic nie moze Cie obciskac zadne gumki zaden material, musi lezec gladko i nie moze Tworzyc zadnych faldek. Jak podpasuje Ci XXL to kup ten rozmiar...nie przejmuj sie tym. Kazda firma ma inna rozmiarowke. Czasami jest tak, ze 40 wyglada jak 36... To tak jak ze stringami...zawsze sie kupuje rozmiar wieksze lub rozciagliwe zeby nie wbijaly w miejsca intymne.

tyle ze ja mAm rozmiar 46:(
moonlight28
moonlight28
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tyle ze ja mAm rozmiar 46:(

http://moda.allegro.pl/kostium-kapielowy-nathalie-na-duzy-biust-r-xxxl-46-i1677114487.html
moonlight28
moonlight28
moonlight28
BeataAnnax
BeataAnnax
  24 czerwca 2011
swietny:)
Biuna
Biuna
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: swietny:)

Bardzo ladny. ale moje nogi sa masywne! Chyba do tego pareo konieecznie..
moonlight28
moonlight28
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba do tego pareo konieecznie..

no to pareo do tego i po sprawie, ale przynajmniej wygląda na taki ze ładny będzie na górze, uformuje ładnie cycki
BeataAnnax
BeataAnnax
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo ladny. ale moje nogi sa masywne! Chyba do tego pareo konieecznie..

majtki sa wyciete wyzej, to troche wysmukli zawsze noge, no i pareo tak na boku zawiazane tez:) zreszta ladnie biust sie uklada i przyciaga uwage:pavarotti:
Fieska
Fieska
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Mam prawo kryzykować co mi się podoba i jeżeli takie jest moje zdanie to je jasno udzielam.
A co do ślubu, to nie mam zamiaru w wieku 19 lat pakować się w stały związek i marnować sobie w młodym wieku życia. Dlatego też zostawiłam mojego byłego. A jeżeli ty masz problem z przyjęciem krytyki to bardzo mi przykro, że nie potrafisz akceptować zdania innych i analizujesz wszystko co zostało wypowiedziane, żeby zaraz zacząć dyskusję.
Gothiclady
wpis jest ukryty
Gothiclady
Gothiclady
  25 czerwca 2011

coś Wam na koniec pokażę :)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam prawo kryzykować co mi się podoba i jeżeli takie jest moje zdanie to je jasno udzielam.

zawsze wtedy kiedy ktos cie nie pyta o zdanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: A co do ślubu, to nie mam zamiaru w wieku 19 lat pakować się w stały związek i marnować sobie w młodym wieku życia.

Jestes bardzo dziecinna, skoro uwazasz ze slub z ukochanym facetem to marnowanie sobie zycia. Nie chodzi mi o wiek teraz.

Konto usunięte
Konto usunięte: A jeżeli ty masz problem z przyjęciem krytyki to bardzo mi przykro, że nie potrafisz akceptować zdania innych i analizujesz wszystko co zostało wypowiedziane, żeby zaraz zacząć dyskusję.

:fakju:
Denaris
Denaris
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do ślubu, to nie mam zamiaru w wieku 19 lat pakować się w stały związek i marnować sobie w młodym wieku życia. Dlatego też zostawiłam mojego byłego.

:crylol:
Padłam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo ladny. ale moje nogi sa masywne! Chyba do tego pareo konieecznie..

Kup cało częściowy strój (masz wcześniej od wyboru do koloru) - i pareo. W ten sposób zakryjesz nogi - a strój zakryje ,,fałdki" i nie będziesz się musiała ,,wstydzić". A zapewniam ,że czasami bez żadnego oporu na plaży pokazują się kobiety ,które zapewne mają na wadze o jedno zero za dużo. ;)
marta0859
marta0859
  25 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak wiem ze bede obiektem wysmiewania.


Konto usunięte
Konto usunięte: Nogi bym jeszcze jakos pokazala, chociaz na kolanach wygladaja okropnie ! TAKI CELULIIITT :(

O Jezu, ale narzekasz. :ninja: Przeczytałam cały wątek.
Pokaż się. Na pewno jesteś jedną z tych co to w lustrze widzę się w dwukrotnym powiększeniu. :lol:
Byłaś kiedyś na plaży/nad jeziorem/na basenie? Przecież tam nikt się nie chowa, stare baby (i nie tylko stare) latają z obwisłymi cyckami na wierzchu i z grubymi brzuchami, a wcale się nie wstydzą. Nie jedziesz na wakacje po to, żeby się martwić takimi rzeczami, nawet, jak jakiś cham głupio skomentuje to co z tego? Ja tam nie zwracam uwagi na innych, nie przejmuj się głupimi docinkami czy komentarzami, każdy powinien patrzeć na siebie bo nikt nie jest idealny. Na Twoim miejscu bym kupiła kostium jaki mi się podoba/w jakim mi wygodnie i tyle. Pisałaś kiedyś, że masz 'pełniejsze kształty', moim zdaniem lepiej mieć lekko pełniejsze kształty, niż być płaskim z przodu i z tyłu. Zresztą, na pewno nie jest tak źle jak piszesz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.