Biuna
Biuna
  23 czerwca 2011 (pierwszy post)

Szukam stroju kapielowego ktory zakryje wiekszy brzuszek i masywne uda. Pewnie pareo do tego tez bedzie dobre.
Czy macie jakies propozycje jakie stroje powinny zakladac kobiety o kraglejszych ksztaltach ?

KroplaRosy
KroplaRosy
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba jednoczesciowy, albo taka sukieneczka : http://galeria.tipy.pl/zdjecie,b,3781_25120, ale gdzie ja taki dostane ?

przypuszczam, że jak pojedziesz do jakiegoś centrum i się dobrze rozejrzysz to znajdziesz... albo allegro.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 czerwca 2011
KroplaRosy
KroplaRosy: 3/4 kobiet z Niemiec się niczego nie wstydzi

zauwazylem wlasnie. a wczesniej na plazach to juz w ogole ie mialy zahamowan.

Konto usunięte
Konto usunięte: Włosi też ;) Pamiętam jak raz na plaży, babcie, nie babcie, w różnym wieku, skrajnych posturach razem z Panem pseudo wodzirejem tańczyły :D

i bardzo dobrze, nikt nie jest idealny, trzeba sie cieszyc zyciem i tyle.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Biuna
Biuna
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: krótką tunikę

ze z krotkim rekawem ? Nogi bym jeszcze jakos pokazala, chociaz na kolanach wygladaja okropnie ! TAKI CELULIIITT :( . Myslalam, ze taka sukieneczka bylaby ok,
KroplaRosy
KroplaRosy
  24 czerwca 2011
Prinz
Prinz: auwazylem wlasnie. a wczesniej na plazach to juz w ogole ie mialy zahamowan.

skoro im to nie przeszkadza i tak czują się dobrze to mi zostaje tylko pozazdrościć :)
Fieska
Fieska
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Brak słów jacy jestescie nie tolerancyjni. Tak, moze zle sie wyrazilam, nie jestem okraglejsza, a mam lekka nadwage. Ale badz co badz nie wpierdzielam paczkow, pizzy, kebabow, slodyczy. Jem normalnie, ale bez rzeczy smazonych, slodkich, tlustych. Moja wieksza waga jest spowodowana braniem hormonow i braniem sterydow, poniewaz jestem chora. I uwiezcie, bardzo ciezko mi schudnac ! Zatrzymala mi sie woda, mimo iz katowalam sie bardzo dlugo na silowni. To bardzo przykre, ze nie moge miec idealnej wagi, mimo iz naprawde dbam o siebie. Lekarz powiedzial , ze tak musiaialm byc leczona, a nie wiedzial jaka przykrosc mi zrobil. Dlatego w tym roku postanowilam, ze wyjade na wakacje, z chlopakiem, ale nie wiem jak sie pokarze w stroju kompielowym, jak bedzie sie wylewac tu i uwdzie. Nawet nie wiecie jakie to jest przykre...


Nie bierz tego do serca. Wiem, jak się czujesz, bo na swoim poprzednim urlopie czułam się jak wieloryb, który plażuje przed wodą. Jak Ci polepszy to humor to mogę pokazać Ci zdjęcia :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: http://galeria.tipy.pl/zdjecie,b,3781_25120, ale gdzie ja taki dostane ?


Taki chyba w H&M'ie na stronie widziałam.
Biuna
Biuna
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bierz tego do serca. Wiem, jak się czujesz, bo na swoim poprzednim urlopie czułam się jak wieloryb, który plażuje przed wodą. Jak Ci polepszy to humor to mogę pokazać Ci zdjęcia

moze faktycznie,pokarz.
Biuna
Biuna
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Taki chyba w H&M'ie na stronie widziałam.

Tam chyba male rozmiary sa...
KroplaRosy
KroplaRosy
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tam chyba male rozmiary sa...

w h&m mają całkiem spore :)
mmaryjka
mmaryjka
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ze z krotkim rekawem ?

nie nie, że tylko zakrywająca uda/pośladki. może być z długim rękawem, bo zawsze można podwinąć bo to taki materiał cieniutki, że nie ma problemów.
sama czasami taką noszę na plaży bo nie mogę przebywać za długo na słońcu, a przebywam bardzo długo.
SoDope
SoDope
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a wiem ze bede wygladac jak spasiona swinia ! z celilitem na nogach, wielkimi ramionami, i oblesnym brzuchem !

Taaaa ?

daj mi 2-3 dni .. pojade na plaże u mnie i porobie zdjęcia to zobaczysz, że Ty będziesz chuda przy tych osobach ..
SoDope
SoDope
  24 czerwca 2011
Prinz
Prinz: KroplaRosy: i gwarantuję, że na plaży zobaczysz niejedną kobietę wyglądającą gorzej dokladnie, niemki po 60tce sie niczego nie wstydza

Byłam w Międzyzdrojach i widziałam piersi Niemki .. - nie miałam apetytu przez nastepne 2 dni ..
sylwik
sylwik
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam stroju kapielowego ktory zakryje wiekszy brzuszek i masywne uda. Pewnie pareo do tego tez bedzie dobre.

no wlasnie najlepszy bedzie normalny stroj jednoczesciowy + pareo. bedziesz miec oslone na samym poczatku, jak sie wyluzujesz troche, zdejmiesz do opalania i plywania:)

pewnie masz ladny, duzy biust - i trzeba go podkreslic;)
http://s10.thisnext.com/media/largest_dimension/BA8A83A0.jpg
http://miamibeachadvisor.com/wp-content/uploads/Halter-Top-One-Piece-Swimsuit-with-Abdomen-Control.jpg

plus takie pareo:

i bedzie dobrze:)

i kilka dni przed wyjazdem balsam brazujacy kilka razy na nogi - wygladaja o wiele lepiej:)
Biuna
Biuna
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie nie, że tylko zakrywająca uda/pośladki. może być z długim rękawem, bo zawsze można podwinąć bo to taki materiał cieniutki, że nie ma problemów. sama czasami taką noszę na plaży bo nie mogę przebywać za długo na słońcu, a przebywam bardzo długo.

a gdzie bym taka kupila ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Taaaa ? daj mi 2-3 dni .. pojade na plaże u mnie i porobie zdjęcia to zobaczysz, że Ty będziesz chuda przy tych osobach ..

i tak wiem ze bede obiektem wysmiewania.
Biuna
Biuna
  24 czerwca 2011
ten fajny, ale gdzie ja taki kupie :and:
SoDope
SoDope
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak wiem ze bede obiektem wysmiewania.

bo ? co masz nadwage 5 kilo ? niektóre mają otyłość i się tym nie ..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.