Biuna
Biuna
  23 czerwca 2011 (pierwszy post)

Szukam stroju kapielowego ktory zakryje wiekszy brzuszek i masywne uda. Pewnie pareo do tego tez bedzie dobre.
Czy macie jakies propozycje jakie stroje powinny zakladac kobiety o kraglejszych ksztaltach ?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: zablokować Wam konta?


ZA-BLO-KUJ
ZA-BLO-KUJ
ZA-BLO-KUJ
ZA-BLO-KUJ!

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011
KroplaRosy
KroplaRosy: poza tym nikt nie wie czy ona jest gruba, bo nikt jej nie widział, więc?

skoro nikt jej nie widział, to nie rozumiem kilku komentarzy, że krągłości się zakrywa aby nie straszyć na plaży. :and: ale zostawie juz ten temat w spokoju, forum schodzi na psy. i tyle.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nowe tereny do podbicia?


TAAA ciecie kosztow, zamiast sama, bede z dwoma osobami - koniec opiedalania sie na fotce :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

KroplaRosy
KroplaRosy
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro nikt jej nie widział, to nie rozumiem kilku komentarzy, że krągłości się zakrywa aby nie straszyć na plaży. ale zostawie juz ten temat w spokoju, forum schodzi na psy. i tyle.

to już nie do mnie z zażaleniami.
też tak uważam, EOT.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też, a kości obojczyka są wręcz przepiękne, gdy tak ładnie się odznaczają... tak jak kości miednicowe

u mnie tez :D a na miednicowe musze poczekac :and: no, ale juz niedlogo :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011
massacre
massacre: ZA-BLO-KUJ ZA-BLO-KUJ ZA-BLO-KUJ ZA-BLO-KUJ!

:crylol:
idź- na -całość mówisz?
mirra20
mirra20
  24 czerwca 2011
massacre
massacre: TAAA ciecie kosztow, zamiast sama, bede z dwoma osobami - koniec opiedalania sie na fotce

nawet u Ciebie?
krajzis?
Gothiclady
Gothiclady
  24 czerwca 2011

no teraz to mnie zauważyliście... :fakju: nie lubię Was.

rzal
odchodzeł.

mmaryjka
mmaryjka
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://images.asos.com/inv/media/3/1/6/8/1338613/image4xl.jpg

fajny! tylko ta panterka, wolałabym czarny stanik/majtki.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: oo amortyzacja jest, a jakże - dzięki wielkiemu dupsztalowi :D

Haaa nic tylko ubezpieczyć przed nieszczęśliwymi wypadkami :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: rzal odchodzeł.

:ninja: znaki
BeataAnnax
BeataAnnax
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Te są jeszcze ciekawe

panterka:D wczoraj do mnie facet mowi, ze jakby byla plandeka na samochod w panterke, to bym kupila:lol2:
SoDope
SoDope
  24 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady:

proszę schować paluszki

:ziober2:
Fieska
Fieska
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: panterka:D wczoraj do mnie facet mowi, ze jakby byla plandeka na samochod w panterke, to bym kupila


W sumie nie lubię panterki, bo źle mi się kojarzy, ale mały detal lub takie bikini w sumie źle nie wygląda. :)

Prinz
Prinz: u mnie tez :D a na miednicowe musze poczekac no, ale juz niedlogo :D


Mnie wszyscy w koło zaczynają karmić i czekają, aż coś zjem, bo twierdzą, że popadam w anoreksję. :szok:
BeataAnnax
BeataAnnax
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie nie lubię panterki, bo źle mi się kojarzy, ale mały detal lub takie bikini w sumie źle nie wygląda. :)

kiedys tez nie lubilam, ale jakos sie przekonalam ostatecznie;) oczywiscie wszystkiego jak leci w ten wzor nie kupuje, ale mam sporo rzeczy:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.