Biuna
Biuna
  23 czerwca 2011 (pierwszy post)

Szukam stroju kapielowego ktory zakryje wiekszy brzuszek i masywne uda. Pewnie pareo do tego tez bedzie dobre.
Czy macie jakies propozycje jakie stroje powinny zakladac kobiety o kraglejszych ksztaltach ?

Martitta
Martitta
  24 czerwca 2011
Ja nie wiem czy ktoś zauważył, ale ta dziewczyna chce dobrać sobie kostium do figury, żeby dobrze wyglądać, a zaczyna się ( znów ) pojazd, że jest gruba. No ja bardzo przepraszam ale ona nie pyta czy jest gruba i jak schudnąć, tylko o to, jak dobrze wyglądać na plaży. To już któryś raz robi się dyskusja o jej "tuszy" a to chyba nie o to chodzi. To forum jest żeby doradzać, czyż nie?
Zadziora
Zadziora
  24 czerwca 2011
tu ewidentnie dziewczyna ma za mały kostium, źle dobrany. Można zawsze to zmienić, a nie wmawiać sobie" że tak jest okej".
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011
Zadziora
Zadziora: Polecam zapoznać się ze słowem dyskryminacja, bo tu nikt ich nie obraża. Sposób Twoich wypowiedzi ma zadatki na bana.

dyskryminacja - często występująca forma wykluczenia społecznego, objawiająca się poprzez traktowanie danej osoby mniej przychylnie, niż innej w porównywalnej sytuacji ze względu na jakąś cechę (np. płeć, tożsamość seksualna, wiek, niepełnosprawność, religia lub przekonania czy pochodzenie etniczne lub rasowe).

w tym wypadku wagę ciała i sylwetkę. bo grubsi są przecież nieestetyczni.

daj mi bana skoro chcesz, ja i tak zawsze będę stawać w obronie okrąglejszych osób bo to jest chore, że grubszych ludzi się dyskryminuje jak wyżej! jak ma ochotę to niech nosi bikini ze stringami i nikt nie powinien jej złego słowa powiedzieć, ale może to moje zdanie. :ziew:

Zadziora
Zadziora: I skończ już dyskutować.

myślałam, że forum jest od dyskusji. cóż..
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie wiem czy ktoś zauważył, ale ta dziewczyna chce dobrać sobie kostium do figury, żeby dobrze wyglądać, a zaczyna się ( znów ) pojazd, że jest gruba. No ja bardzo przepraszam ale ona nie pyta czy jest gruba i jak schudnąć, tylko o to, jak dobrze wyglądać na plaży. To już któryś raz robi się dyskusja o jej "tuszy" a to chyba nie o to chodzi. To forum jest żeby doradzać, czyż nie?


najlepiej niech sie 'zakryje' lub schowa w domu, skoro jest okrąglejsza. i ide stąd lepiej posprzątać.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To forum jest żeby doradzać, czyż nie?

no nutii i reszta (co ostatnio robią to syf) świetnie jej doradzili, zeby sie 'zakryła i na plazy nie straszyła' i nie mają z tego konsekwencji, ja stanełam w jej obronie i juz mnie banem straszą.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011

musiałam, i sory za kilka postów.

mmaryjka
mmaryjka
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy macie jakies propozycje jakie stroje powinny zakladac kobiety o kraglejszych ksztaltach ?

trochę nie doprecyzowałaś pytania. dla mnie krąglejsze kształty to większy biust i biodra, a nie większy brzuszek i uda.
dla osoby z brzuchem i udami najlepszy będzie jednoczęściowy + pareo.
Zadziora
Zadziora
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: + pareo.

To jest najlepsze wyjście i dla dziewczyn które wstydzą się cellulitu :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moze ja slepa jestem, ale na zadnym z tych zdjec nie widze oponki


czyli zylam caly czas w swiadomosci ze mam opone majac tak naprawde tylko lekko wypukly brzuch :woot:

chyba sie uchleje dzisiaj z tej ekstazy :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: To niech zaczną coś ze sobą robic skoro maja kompleksy.


kompleksy w wiekszosci przypadkow, zwlaszcza u nastolatej, maja swe zrodlo w psychice a nie w defektach urody

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Martitta
Martitta
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no nutii i reszta (co ostatnio robią to syf) świetnie jej doradzili, zeby sie 'zakryła i na plazy nie straszyła'

Ja po ciąży też miałam zbędne kg i wiem jak mogą urazić i zaboleć takie słowa. No ale najlepiej wyśmiać i poczuć się lepiej. Będzie chciała dziewczyna, to schudnie - nie będzie chciała - to nie, i nic nam do tego. Raczej na poważną otyłość nie cierpi, tylko jest okrąglejsza. Chce po prostu ładnie wyglądać i tyle.

Konto usunięte
Konto usunięte: i ide stąd lepiej posprzątać.

Ja też ;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie wiem czy ktoś zauważył, ale ta dziewczyna chce dobrać sobie kostium do figury, żeby dobrze wyglądać, a zaczyna się ( znów ) pojazd, że jest gruba. No ja bardzo przepraszam ale ona nie pyta czy jest gruba i jak schudnąć, tylko o to, jak dobrze wyglądać na plaży. To już któryś raz robi się dyskusja o jej "tuszy" a to chyba nie o to chodzi. To forum jest żeby doradzać, czyż nie?


:brawo:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  24 czerwca 2011

a ja naprawdę polecam taki strój płetwonurka - na krótki rękawek.
Ja mam taki i pod nim moge mieć nawet zwykłe gacie i mi woda nie przechodzi przez to :crylol:.

Po niby pływaniu - bo pływać ogólnie nie umiem rozbieram się z tego i jestem SUCHA .. a jak mam sie wycierać to mnie szlag trafia.. XD

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja po ciąży też miałam zbędne kg i wiem jak mogą urazić i zaboleć takie słowa.


ja po ciazy mialam spora nadwage, brzuch mi z 3 miesiace wystawal jakbym dalej byla w ciazy. do tego bylam rozedrgana emocjonalnie, hormony szalaly i plakalam z byle powodu. jakbys jakas panna mnie wytknela wtedy palcem i powiedziala, ze jestem NIEESTETYCZNA to by zarobila kokosa w ryj.

no sorry, szlabym ulica bez wozka, bez niemowlaka to oczywiscie bylabym narazona na tego typu prymitywne i plytkie oceny - nie daj Boze szlabym z paczkiem czy drozdzowka! To swiadczy o tych, co oceniaja z gory.

Zadziora - przygladam sie tej dyskusji z boku - nie jestes obiektywna :nie:

dziekuje.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Martitta
Martitta
  24 czerwca 2011
massacre
massacre:

No musiałam :mrgreen:

massacre
massacre: ja po ciazy mialam spora nadwage, brzuch mi z 3 miesiace wystawal jakbym dalej byla w ciazy. do tego bylam rozedrgana emocjonalnie, hormony szalaly i plakalam z byle powodu.

Mi rok zajęło wrócenie do normalnej wagi. Też byłam płaczliwa, a jak raz poszłam do sklepu sama bez wózka po jakieś ciuszki dla małego, i wracając do domu usłyszałam za sobą chamski komentarz, to płakałam resztę dnia a przeżywałam to jeszcze z tydzień... Także wiem jak ta dziewczyna może się poczuć czytając takie odpowiedzi, chociaż w sumie nikt nie wie jak ona wygląda.

massacre
massacre: no sorry, szlabym ulica bez wozka, bez niemowlaka to oczywiscie bylabym narazona na tego typu prymitywne i plytkie oceny

No to ja tak czasem miałam a nie jestem niestety pyskata :/

massacre
massacre: To swiadczy o tych, co oceniaja z gory.

Dokładnie.

Ok. Biorę się już za robotę i muszę jeszcze naleśniki upiec ;) pa
SoDope
SoDope
  24 czerwca 2011
massacre
massacre: no sorry, szlabym ulica bez wozka, bez niemowlaka to oczywiscie bylabym narazona na tego typu prymitywne i plytkie oceny - nie daj Boze szlabym z paczkiem czy drozdzowka! To swiadczy o tych, co oceniaja z gory.


widze, że ja teraz muszę napisać. Nie oceniam z góry.

Jak widze 'masą' taką dziewczynę podobną do tej i 'je' pączka to wiem z jakiego powodu ona ma taką mase.. A jeszcze gorzej jak mam koleżanki bo mam kolezanki które mają nadwagę ale dzienna norma chipsów,cukierków,batoników musi być i ONE narzekają, że wyglądają jak wyglądają.

I czasami patrząc na takie dziewczyny - zastanawiam się dlaczego JA MAM KOMPLEKSY a one nie ..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.