Biuna
Biuna
  23 czerwca 2011 (pierwszy post)

Szukam stroju kapielowego ktory zakryje wiekszy brzuszek i masywne uda. Pewnie pareo do tego tez bedzie dobre.
Czy macie jakies propozycje jakie stroje powinny zakladac kobiety o kraglejszych ksztaltach ?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Również jestem zdania, że oponki się zakrywa. .


dlaczego? fajna mala oponka nie jest zla i wg mnie takie bardziej ksztaltne dziewczyny wygladaja duzo bardziej apetycznie niz te chude - wiem, kwestia gustu aczkolwiek nie uwazam by nalezaloby to zakrywac czy sie wstydziac lub brzydzic...





poza tym, no sorry, mlode laski wpadaja w kompleksy czytajac i ogladajac jakies photoshopowe bzdury albo gwiazdy po liposukcji tak jak Beyonce:
przed LIPO

po LIPO

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 czerwca 2011
massacre
massacre: dlaczego? fajna mala oponka nie jest zla i wg mnie takie bardziej ksztaltne dziewczyny wygladaja duzo bardziej apetycznie niz te chude - wiem, kwestia gustu aczkolwiek nie uwazam by nalezaloby to zakrywac czy sie wstydziac lub brzydzic...

moze ja slepa jestem, ale na zadnym z tych zdjec nie widze oponki :woot:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mimo figury "jabłko", ponieważ mnie ch** obchodzi co inni sądzą o moim ciele i jaki jest powszechnie panujący ideał sylwetki.


TRUE

Zadziora
Zadziora: To się powstrzymaj i naucz się, ze forum to miejsce do dyskusji i każdy ma swoje zdanie. Nie można się na niego rzucać z pazurami, bo myśli inaczej niż Ty!


jaka idealistka :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie dziewczyna jest ładna, tylko dobry jest grafik :D

Whatever, ważne że kostium się sprzeda bo każdy będzie myślał o fajny.

Zadziora
Zadziora: Czy ja wiem:> Podoba mi się ten kostium na niej o:) Ja bym wybrała niebieski :)

Jak coś to czarny.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Darunia511
Darunia511
  24 czerwca 2011
massacre
massacre: dlaczego? fajna mala oponka nie jest zla i wg mnie takie bardziej ksztaltne dziewczyny wygladaja duzo bardziej apetycznie niz te chude - wiem, kwestia gustu aczkolwiek nie uwazam by nalezaloby to zakrywac czy sie wstydziac lub brzydzic...

Dlaczego? Bo tak mam i juz, nie podoba mi się to, nie jest to dla mnie estetyczne.

massacre
massacre: poza tym, no sorry, mlode laski wpadaja w kompleksy czytajac i ogladajac jakies photoshopowe bzdury albo gwiazdy po liposukcji tak jak

To niech zaczną coś ze sobą robic skoro maja kompleksy.
SoDope
SoDope
  24 czerwca 2011

Oponka oponką - ale jak widzę nadmiar kilogramów oceniając na jakieś 35 kilo .. a ta z uśmiechem na twarzy zjada pączka na mieście to robi się to bardzo obrzydzaje ..

Zadziora
Zadziora
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moze ja slepa jestem, ale na zadnym z tych zdjec nie widze oponki

Ja również;p na pierwszym lekki brzuszek.

Oponka wygląda tak:

;p

massacre
massacre: jaka idealistka

wszystko ma swój koniec ;)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 czerwca 2011

Dla puszystych:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 czerwca 2011
Zadziora
Zadziora: Ja również;p na pierwszym lekki brzuszek.

lily alen to chyba nawet w ciazy jest, nie wiem z kiedy to zdjecie :woot:
w kazdym badz razie tak dla mnie wyglada normalna kobieta :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011
Zadziora
Zadziora: To się powstrzymaj i naucz się, ze forum to miejsce do dyskusji i każdy ma swoje zdanie. Nie można się na niego rzucać z pazurami, bo myśli inaczej niż Ty!

nie rzucam się na nikogo z pazurami, po prostu nie cierpię dyskryminacji w tym wypadku otyłych osób :ziew: jak się komuś czyjeś oponki nie podobają to niech się nie patrzy, każdy ma prawo nosić to co lubi czy się komuś podoba czy nie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego? Bo tak mam i juz, nie podoba mi się to, nie jest to dla mnie estetyczne.

komuś też mogą się nie podobać Twoje kolczyki w twarzy, zdejmowałabys je wychodząc na miasto? Większosci spoleczenstwa one nie beda sie podobac, wiec zdejmuj je. Skoro jestes taka mądra. :jezyk2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011

albo zakryj! :Ninja:

Darunia511
Darunia511
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: komuś też mogą się nie podobać Twoje kolczyki w twarzy, zdejmowałabys je wychodząc na miasto? Większosci spoleczenstwa one nie beda sie podobac, wiec zdejmuj je. Skoro jestes taka mądra.

Ale ja się z nimi czuje dobrze i mam w poważaniu zdanie spoleczeństwa, nie pytam ich o zdanie, ona pyta, wiec jej mówie, co sadze, ale widze dla niektórych to są rzeczy niepojęte..

Zadziora
Zadziora: Ja również;p na pierwszym lekki brzuszek. Oponka wygląda tak:

o! o to mi właśnie chodzi...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja się z nimi czuje dobrze i mam w poważaniu zdanie spoleczeństwa, nie pytam ich o zdanie, ona pyta, wiec jej mówie, co sadze, ale widze dla niektórych to są rzeczy niepojęte..

ale ona nie pytała, czy ma ubrać strój w ogóle tylko w jakim będzie dobrze wyglądać a nie'w którym dam rade sie zakryc?' wiec nie rozumiem po co uwagi ze ma sie zakrywac. :ziew: trzeba bylo podac propozycje, bo z tym zakrywaniem to moim zdaniem była obraza.
Zadziora
Zadziora
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie rzucam się na nikogo z pazurami, po prostu nie cierpię dyskryminacji w tym wypadku otyłych osób jak się komuś czyjeś oponki nie podobają to niech się nie patrzy, każdy ma prawo nosić to co lubi czy się komuś podoba czy nie.

Polecam zapoznać się ze słowem dyskryminacja, bo tu nikt ich nie obraża. Sposób Twoich wypowiedzi ma zadatki na bana.

Darine nikogo nie uraziła pisząc, że takie brzuszki powinno się chować, bo ja jestem takiego samego zdania.

I skończ już dyskutować.

Konto usunięte
Konto usunięte: komuś też mogą się nie podobać Twoje kolczyki w twarzy, zdejmowałabys je wychodząc na miasto? Większosci spoleczenstwa one nie beda sie podobac, wiec zdejmuj je. Skoro jestes taka mądra.

i zaraz zarobisz bana.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.