Biuna
Biuna
  23 czerwca 2011 (pierwszy post)

Szukam stroju kapielowego ktory zakryje wiekszy brzuszek i masywne uda. Pewnie pareo do tego tez bedzie dobre.
Czy macie jakies propozycje jakie stroje powinny zakladac kobiety o kraglejszych ksztaltach ?

Gothiclady
Gothiclady
  24 czerwca 2011

czy ja mam ignora? :|

mirra20
mirra20
  24 czerwca 2011
massacre
massacre: hellou Piekna, na seksie stypa, co? i jak tam? wolne? jak w pracy? zapiedol?

:*
daj spokój jakby ludzie poumierali
drugi dzień wolne leczę kaca po wczorajszym grillu :mrgreen: jutro do pracy i dziwię się że nie dzwonią do mnie bo do tej pory nie było dnia żeby ktoś nie dzwonił z jakimś problemem
a Ty jak?
Martitta
Martitta
  24 czerwca 2011
massacre
massacre: ja nie chcialam z moim uprawiac seksu, bo sie czulam jak wieloryb - z reszta duzo by opowiadac.

Dużo kobiet po porodzie tak ma. Mało której nie przybywa kg a jeśli tego uniknie, to zaraz, że piersi nie takie albo, że brzuch obwisły... faceci nie są wobec siebie chyba aż tak krytyczni jak kobiety :rotfl:

massacre
massacre: mam tendencje do tycia, stad moje problemy po ciazy. ale jak nie jestem w ciazy to po prostu sie pilnuje a ze lubie dobrze zjesc, to pilnuje zeby to spalic

Ja podobnie ;)

Prinz
Prinz: no mi tez sie nie podoba, ale sie nie odzywam, kazdy ma swoje poczucie estetyki.

Co się obijasz zamiast pracować ? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte:

fajny ten kostium :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty jak?


a ja powinnam wziac dupe sprzed kompa i zaczac pakowac swoje rzeczy, bo biuro zmieniam od poniedzialku - tak mi sie nie chce, goraco jest, objadlam sie i leniem smierdze :D

dla mnie to juz piatek, koniec tygodnia i poczatek weekeeeendu :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co się obijasz zamiast pracować ?


on wieczny opiedalator, wiekszy ode mnie :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011
KroplaRosy
KroplaRosy: to jest tylko forum, trochę dystansu...

rozumiem, że to forum, jest od dyskutowania ;-) ale raczej ja bym sie nie czuła dobrze pytając o kostium taki czy siaki, bo jestem krąglejsza a całe forum się zlatuje jak hieny i urządza dyskusje na temat grubych osób, czemu są grube, czemu sie uzalaja a nic nie zrobia z tym.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dużo kobiet po porodzie tak ma. Mało której nie przybywa kg a jeśli tego uniknie, to zaraz, że piersi nie takie albo, że brzuch obwisły... faceci nie są wobec siebie chyba aż tak krytyczni jak kobiety

ja jestem bardzo krytyczny :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co się obijasz zamiast pracować ?

dzis uczę młodą Andreę angielskiego to się moge poobijać :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dużo kobiet po porodzie tak ma. Mało której nie przybywa kg a jeśli tego uniknie, to zaraz, że piersi nie takie albo, że brzuch obwisły... faceci nie są wobec siebie chyba aż tak krytyczni jak kobiety

jeszcze najgorzej, jak facet docina ... to jest masakra, kobiety i tak same ze sobą przezywają horror i byle jaka docinka od faceta, to grozi rozwodem!
Gothiclady
Gothiclady
  24 czerwca 2011

zablokować Wam konta?

mirra20
mirra20
  24 czerwca 2011
massacre
massacre: a ja powinnam wziac dupe sprzed kompa i zaczac pakowac swoje rzeczy, bo biuro zmieniam od poniedzialku - tak mi sie nie chce, goraco jest, objadlam sie i leniem smierdze :D

nowe tereny do podbicia?
mi też się dzisiaj nic nie chce pijona

massacre
massacre: dla mnie to juz piatek, koniec tygodnia i poczatek weekeeeendu

ja nie wiem co to weekend :/
Fieska
Fieska
  24 czerwca 2011
KroplaRosy
KroplaRosy: a miałam pytać gdzie takie cudeńko mogę dostać...


asos, ale nie widzę, go aktualnie na stronie

Prinz
Prinz: a ja już żebra mogę liczyć na sobie, może dziś wstawię jakies fotki :D


ja też, a kości obojczyka są wręcz przepiękne, gdy tak ładnie się odznaczają... tak jak kości miednicowe :zakochany:
KroplaRosy
KroplaRosy
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: rozumiem, że to forum, jest od dyskutowania ;-) ale raczej ja bym sie nie czuła dobrze pytając o kostium taki czy siaki, bo jestem krąglejsza a całe forum się zlatuje jak hieny i urządza dyskusje na temat grubych osób, czemu są grube, czemu sie uzalaja a nic nie zrobia z tym.

dlatego trzeba wszystko tu traktować z dystansem, rozumiesz?
gdybym ja miała się przejmować każdym złym słowem kierowanym w moją stronę to już dawno bym zwariowała :)
poza tym nikt nie wie czy ona jest gruba, bo nikt jej nie widział, więc?
KroplaRosy
KroplaRosy
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: asos, ale nie widzę, go aktualnie na stronie

będę zatem podglądała :tak:
Fieska
Fieska
  24 czerwca 2011
KroplaRosy
KroplaRosy: będę zatem podglądała


Te są jeszcze ciekawe



KroplaRosy
KroplaRosy
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Te są jeszcze ciekawe

tamten jest bezkonkurencyjny, aczkolwiek 2 i 3 mają fajne góry :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.