Biuna
Biuna
  23 czerwca 2011 (pierwszy post)

Szukam stroju kapielowego ktory zakryje wiekszy brzuszek i masywne uda. Pewnie pareo do tego tez bedzie dobre.
Czy macie jakies propozycje jakie stroje powinny zakladac kobiety o kraglejszych ksztaltach ?

Martitta
Martitta
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak widze 'masą' taką dziewczynę podobną do tej i 'je' pączka to wiem z jakiego powodu ona ma taką mase.. A jeszcze gorzej jak mam koleżanki bo mam kolezanki które mają nadwagę ale dzienna norma chipsów,cukierków,batoników musi być i ONE narzekają, że wyglądają jak wyglądają.

No to już przesada - ta dziewczyna ze zdjęcia. To jest otyłość i powinno się ją leczyć. Też znam takie osoby jak Ty. No ale co poradzić jak dziewczyny teraz nie chcą nawet ćwiczyć na WF -ie? Ja jak mam 2 kilo za dużo to się już źle czuję, więc raczej nie doprowadzę się do takiego stanu :rotfl:

massacre
massacre: z reszta zobacz na moja figure w 9 miesiacu

Uroczo wyglądałaś :mrgreen:

massacre
massacre: ja jestem pyskata, jednak po porodzie nie potrafilam, zamykalam sie w sobie i plakalam caly dzien, ze zycie jest bez sensu i w ogole nigdy nie schudne

Ja po tamtej akcji nie chciałam przez jakiś czas sama wychodzić :and: W sklepach każdy fajny ciuch był za mały... masakra jednym słowem. Ale jak mały się trochę odgrzebał to się za siebie wzięłam, a teraz ważę 55 kilo i czuję się super ;)

massacre
massacre: dopiero jak hormonalnie sie uspokoilam, wzielam sie za siebie.

Ja tak na full się wzięłam jak przestałam karmić bo wcześniej jakaś dieta była nie wskazana :)

Prinz
Prinz: ano podchodzi. i zero samokrytyki co do ciuchow. niskie, a obcisle rureczki gdzie wszystko sie wylewa..

Też mi się to nie podoba ale w sumie nie moja sprawa. Biuna chce się ubierać odpowiednio co do sylwetki i to powinno się chwalić a nie krytykować ;):)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011

autorka tego wątku z pewnością czuje się doskonale poczytując tą żałosną dyskusję..

KroplaRosy
KroplaRosy
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: autorka tego wątku z pewnością czuje się doskonale poczytując tą żałosną dyskusję..

to jest tylko forum, trochę dystansu...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja po tamtej akcji nie chciałam przez jakiś czas sama wychodzić


ja nie chcialam z moim uprawiac seksu, bo sie czulam jak wieloryb - z reszta duzo by opowiadac. mam swiadomosc ze mam tendencje do tycia, stad moje problemy po ciazy. ale jak nie jestem w ciazy to po prostu sie pilnuje. a ze lubie dobrze zjesc, to pilnuje zeby to spalic. nie jestem na zadnych dietach, wychodze z zalozenia ze trzeba wiecej kalorii spalic niz spozyc i sie do tego stosuje :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 czerwca 2011
KroplaRosy
KroplaRosy: to jest tylko forum, trochę dystansu...


to jest tylko czyjas oponka, troche dystansu...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Też mi się to nie podoba ale w sumie nie moja sprawa. Biuna chce się ubierać odpowiednio co do sylwetki i to powinno się chwalić a nie krytykować ;):)

no mi tez sie nie podoba, ale sie nie odzywam, kazdy ma swoje poczucie estetyki.

Konto usunięte
Konto usunięte: autorka tego wątku z pewnością czuje się doskonale poczytując tą żałosną dyskusję..

akurat jesteś ostatnią osobą, która powinna stawać w obronie 'dyskryminowanych' i bronić ich uczuć :crylol:

poczytaj swoje poprzednie posty i zobacz jaką jesteś chorą hipokrytką :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mirra20
mirra20
  24 czerwca 2011
massacre
massacre: ja nie chcialam z moim uprawiac seksu, bo sie czulam jak wieloryb - z reszta duzo by opowiadac. mam swiadomosc ze mam tendencje do tycia, stad moje problemy po ciazy. ale jak nie jestem w ciazy to po prostu sie pilnuje. a ze lubie dobrze zjesc, to pilnuje zeby to spalic. nie jestem na zadnych dietach, wychodze z zalozenia ze trzeba wiecej kalorii spalic niz spozyc i sie do tego stosuje :)

a że spala się najlepiej seksem...:mrgreen:
KroplaRosy
KroplaRosy
  24 czerwca 2011
massacre
massacre: to jest tylko czyjas oponka, troche dystansu...

u mnie jest w odpowiedniej ilości :)
Fieska
Fieska
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam stroju kapielowego ktory zakryje wiekszy brzuszek i masywne uda. Pewnie pareo do tego tez bedzie dobre. Czy macie jakies propozycje jakie stroje powinny zakladac kobiety o kraglejszych ksztaltach ?




Sama chciałam sobie taki kupić, ale po tym jak szybko zgubiłam 10 kg i wraz z tym dupę i brzuch, nie potrzebuję nic więcej chować, chociaż taki strój mi się podoba.
KroplaRosy
KroplaRosy
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sama chciałam sobie taki kupić, ale po tym jak szybko zgubiłam 10 kg i wraz z tym dupę i brzuch, nie potrzebuję nic więcej chować, chociaż taki strój mi się podoba.

cudowny :zakochany:
Fieska
Fieska
  24 czerwca 2011
KroplaRosy
KroplaRosy: cudowny


idealny, tylko nie mogę go znaleźć :ziober2:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sama chciałam sobie taki kupić, ale po tym jak szybko zgubiłam 10 kg i wraz z tym dupę i brzuch, nie potrzebuję nic więcej chować, chociaż taki strój mi się podoba.

a ja już żebra mogę liczyć na sobie, może dziś wstawię jakies fotki :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a że spala się najlepiej seksem...


hellou Piekna, na seksie stypa, co?
i jak tam? wolne? jak w pracy? zapiedol?

KroplaRosy
KroplaRosy: u mnie jest w odpowiedniej ilości :)


to tylko ironia byla... troche dystansu...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

KroplaRosy
KroplaRosy
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: idealny, tylko nie mogę go znaleźć

a miałam pytać gdzie takie cudeńko mogę dostać...
KroplaRosy
KroplaRosy
  24 czerwca 2011
massacre
massacre: to tylko ironia byla... troche dystansu...

nieważne :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.