Biuna
Biuna
  23 czerwca 2011 (pierwszy post)

Szukam stroju kapielowego ktory zakryje wiekszy brzuszek i masywne uda. Pewnie pareo do tego tez bedzie dobre.
Czy macie jakies propozycje jakie stroje powinny zakladac kobiety o kraglejszych ksztaltach ?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Również jestem zdania, że oponki się zakrywa.

nie przesadzaj, to ze ktos jest grubszy czy ma pełniejsze kształty oznacza, ze ma sie zaszyc w domu? tylko szczupli ludzie zasługują na rozrywke - plazowanie, dyskoteki itp?

mam ochote cos napisac ale serio sie powstrzymam.

grubsi ludzie - chowajcie sie! pod zadnym pozorem nie wychodzcie na plaze - tam to tylko ludzie szczupli. a jesli juz - prosze zalozyc duzy worek na ziemniaki! najlepiej o pojemnosci 100LITROW!
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 czerwca 2011

i jeszcze sobie zonkne

:zonk:

Darunia511
Darunia511
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie przesadzaj, to ze ktos jest grubszy czy ma pełniejsze kształty oznacza, ze ma sie zaszyc w domu? tylko szczupli ludzie zasługują na rozrywke - plazowanie, dyskoteki itp? mam ochote cos napisac ale serio sie powstrzymam. grubsi ludzie - chowajcie sie! pod zadnym pozorem nie wychodzcie na plaze - tam to tylko ludzie szczupli. a jesli juz - prosze zalozyc duzy worek na ziemniaki! najlepiej o pojemnosci 100LITROW!

ZAKRYWA. Nie napisałam, ze się rezygnuje ze zwykłych, codziennych czynności. Jak się czuje dobrze, niech łazi jak dla mnie nawet nago, chociaż jak dla mnie jest to niesmaczne, jak i u osoby szczupłej, a najgorzej, jak ktoś nosi ubrania za małe.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ZAKRYWA. Nie napisałam, ze się rezygnuje ze zwykłych, codziennych czynności. Jak się czuje dobrze, niech łazi jak dla mnie nawet nago, chociaż jak dla mnie jest to niesmaczne, jak i u osoby szczupłej, a najgorzej, jak ktoś nosi ubrania za małe.

no tak - zakrywa, niech kupi sobie brzydki kostium albo ten worek, nie ma prawa kupić sobie fajnego bikini ;-) bo musi sie zakryc, ah te fałdki.
Darunia511
Darunia511
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak - zakrywa, niech kupi sobie brzydki kostium albo ten worek, nie ma prawa kupić sobie fajnego bikini ;-) bo musi sie zakryc, ah te fałdki.

Skoro pyta o to jaki ma kupić, to wnioskuje, ze zdanie obcych osób jest dla niej istotne. Dla mnie jest to niesmaczne, jak gruba dziewczyna nosi brzuch na wierzchu, gdybym była gruba sama bym sie czuła źle (ale ja bym się nie zaniedbała:D ), nie wiem jakich gabarytów jest autorka, może po prostu ma większe biodra, piersi, a może ma nadwage.
pijana
pijana
  24 czerwca 2011

Ja osobiście noszę praktycznie zawsze bikini (zawsze = plaża, basen, wakacje, bo zaraz ktoś to weźmie dosłownie) mimo figury "jabłko", ponieważ mnie ch** obchodzi co inni sądzą o moim ciele i jaki jest powszechnie panujący ideał sylwetki. Jednak jeśli TY chcesz zakryć brzuch to najlepiej top, tak jak ktoś wyżej pokazał, oraz spodenki aby zakryć uda. Ewentualnie kostium jednoczęściowy, w ciemnym kolorze lub w duże wzory. Lub z jakimiś elementami w górnej części aby odwrócić uwagę, ale on ud nie zasłoni.

marta0859
marta0859
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam stroju kapielowego ktory zakryje wiekszy brzuszek i masywne uda. Pewnie pareo do tego tez bedzie dobre. Czy macie jakies propozycje jakie stroje powinny zakladac kobiety o kraglejszych ksztaltach ?

Zależy jak pełny masz brzuszek i jak masywne uda. Niektóre dziewczyny przesadzają... Jak lekko to bym założyła normalne bikini, te stroje z czymś a`la bokserki zamiast majtek, niby coś tam zakrywające, są okropne, nie wiem, jak coś takiego można założyć...
Martitta
Martitta
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy macie jakies propozycje jakie stroje powinny zakladac kobiety o kraglejszych ksztaltach ?




Coś w tym stylu. Ale w sumie nie wiem jak wyglądasz, więc ciężko stwierdzić.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Worki po ziemniakach żeby nie straszyć na plaży.

:rotfl:

I już straciłem wenę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

styka51
styka51
  24 czerwca 2011
massacre
massacre: ja mam kraglejsze ksztalty i rzec musze, ze swietnie wygladam w bikini Panache - styl 2011 marynarskie paseczki dochodza ramiaczka, jednak bez wygladaja lepiej i uwierz mi, bez ramiaczek daje swietny support moim piersiom a mam rozmiar E

O kurde no ... zakochałam się normalnie :zakochany:
Chyba sobie go kupię :D
Zadziora
Zadziora
  24 czerwca 2011

Jak się idzie na plażę, to nie powinno się zakładać zakrytego jak na basen kostiumy.
Choć nie powiem bywają jednoczęściowe kostiumy ładne:



Dopalić się można w solarium :mrgreen:

Mam świadomość tego, że osoby otyłe, czy lekko otyłe- wstydzą się pokazywać ciało. Nasze polskie plaże to takie miejsce, gdzie w sumie nikt na to nie zwraca uwagi i zawsze znajdziemy kogoś grubszego od nas :)

Polecam kostiumy, które kończą się na brzuchu, nie pod nim. Unikaj błyszczących i jaskrawych tkanin, które skupiają uwagę oraz dużych wzorów i poziomych pasków.

Do szerokich bioder wybieraj majteczki typu "opaska" lub szorty. Dobrze by było, gdyby dół stroju był jednokolorowy, najlepiej ciemny, a góra żywa i jaskrawa, z dużym dekoltem. Dzięki temu trickowi odwrócisz uwagę innych od swoich pełnych bioder, a skupisz na kształtnym biuście. Doskonałym wyborem będzie również pareo, które zatuszuje niedoskonałości sylwetki, a tobie pozwoli czuć się pewnie i wygodnie. Unikaj fig zbyt mocno wyciętych, za małych, w rażących kolorach i w poziome paseczki.

W najnowszej Oliwi są różne kostiumy pokazane, kup sobie, bo jest kilka ładnych i fajnie opisane ;)

Zadziora
Zadziora
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam ochote cos napisac ale serio sie powstrzymam.

To się powstrzymaj i naucz się, ze forum to miejsce do dyskusji i każdy ma swoje zdanie. Nie można się na niego rzucać z pazurami, bo myśli inaczej niż Ty!
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 czerwca 2011
Zadziora
Zadziora: http://www.magiakobiety.pl/media//th/produkt_super_duzy.532c2a89cfa51ba9.v1/agiakobiety/domains/magiakobiety.pl/static/media/upload/DDII_0261.jpg.thumb.jpg

To nie kostium jest ładny, lecz dziewczyna.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Darunia511
Darunia511
  24 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To nie kostium jest ładny, lecz dziewczyna.

To nie dziewczyna jest ładna, tylko dobry jest grafik :D

Brawo Zadziorka!
Zadziora
Zadziora
  24 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To nie kostium jest ładny, lecz dziewczyna.

Czy ja wiem:> Podoba mi się ten kostium na niej o:) Ja bym wybrała niebieski :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Brawo Zadziorka!

:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.