Martitta
Martitta
  20 czerwca 2011 (pierwszy post)
No właśnie dziewczyny :) Jacy mężczyźni Wam się podobają? Pomijam kwestie charakteru, dziś tylko o wyglądzie ;)
Wolicie brunetów, blondynów? Umięśnionych czy szczupłych? Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów? A może macie jakieś swoje typy wśród znanych osób? Opisujcie, wstawiajcie foty... :)
Do dzieła! ;)
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: patrz i dalej mi wmawiasz swoje zdanie, naszym i wszystkich z mojej i jego rodziny zdaniem teraz wyglada powazniej, czy mozesz to uszanowac?

Ok, ok ubieranie się w sklepie gdzie większość klienteli jest nastolatkami jest poważniejsze od prostego ubioru.
Konto usunięte
Konto usunięte: nie interesuje mnie jakie TY masz zdanie, napisałam moją opinię a Ty mi probujesz wmowic, ze nie mam racji.

Dyskusja (dysputa, rozmowa, debata, narada, rozprawa, polemika, spór)
Ustna lub pisemna wymiana zdań na jakiś temat mająca prowadzić do wspólnych wniosków.

A to jest uwaga, uwaga forum dyskusyjne.
Babsy
Babsy
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja akurat lubie koszulki z nadrukami ale wiem, ze wlasnie niektorzy tego nie cierpia :D

tez lubie koszulki z nadrukami, w house sa teraz fajne z roznymi tekstami i tanie- 30, 40 zl:) meskie oczywiscie:) kupilam mojemu na urodzinki jedna:D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ok, ok ubieranie się w sklepie gdzie większość klienteli jest nastolatkami jest poważniejsze od prostego ubioru.

a tu cie zaskocze, bo zawsze jak chcemy kupic cos eleganckiego np na urodziny, koszule itp to wybieramy sie do reserved - tam jest masa eleganckich meskich koszul, czarnych spodni, spodni w kant, dla kobiet to samo. ;-) wiec nie wiem czy byles w tym sklepie ale radze sie przejsc
http://www.google.pl/search?q=reserved&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&hl=pl&tab=wi&biw=1366&bih=643

Konto usunięte
Konto usunięte: Ustna lub pisemna wymiana zdań na jakiś temat mająca prowadzić do wspólnych wniosków.

owszem, rozumiem, miales prawo wyrazic swoje zdanie ale nie przekonuj mnie, ze Ty masz racje bo nadal to robisz ;-)

Babsy
Babsy: tez lubie koszulki z nadrukami, w house sa teraz fajne z roznymi tekstami i tanie- 30, 40 zl:) meskie oczywiscie:) kupilam mojemu na urodzinki jedna:D

moj akurat House nie lubi, najbardziej reserved i bershka :), i on woli prosty nadruk, nie cierpi jak juz jest 'za duzo' :D co do ceny - faktycznie przystepne.
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  21 czerwca 2011

cropp,house,reserved to sklepy dla gimbusow?

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a tu cie zaskocze, bo zawsze jak chcemy kupic cos eleganckiego np na urodziny, koszule itp to wybieramy sie do reserved - tam jest masa eleganckich meskich koszul, czarnych spodni, spodni w kant, dla kobiet to samo. ;-) wiec nie wiem czy byles w tym sklepie ale radze sie przejsc

Byłem ale nigdy nic nie kupiłem bo nie lubię chodzić ubrany jak ~pół miasta, a z twoją definicją "elegancji" wole się już nie zapoznawać po tym jak zobaczyłem co uważasz za "poważne".
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i sama ocen czy np te buty tez byly lepsze


te buty sa SO NINETIES ! :lol:
lata dziewiecdziesiate rulezz :lol:
spoko ziom - biala czapeczka, biale skarpety za kostke i nike - lata 90-te - klasyka :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Byłem ale nigdy nic nie kupiłem bo nie lubię chodzić ubrany jak ~pół miasta, a z twoją definicją "elegancji" wole się już nie zapoznawać po tym jak zobaczyłem co uważasz za "poważne".

ej ej, a gdzie ja napisalam, ze on ubiera sie elegancko? ja tego NIGDZIE nie napisalam, napisalam, ze POWAZNIEJ wiec nie przekręcaj ;-)

nie mam zamiaru Cie przekonywac, skonczmy ta dyskusje. ja mam swoje zdanie ty swoje.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
massacre
massacre: te buty sa SO NINETIES ! lata dziewiecdziesiate rulezz spoko ziom - biala czapeczka, biale skarpety za kostke i nike - lata 90-te - klasyka :D

mowie Ci :nie: teraz wyglada 100x lepiej :nie:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja akurat lubie koszulki z nadrukami


ja tez lubie, mojemu kupilam te :zakochany:
http://www.next.co.uk/g362362s4
http://www.next.co.uk/g362362s1#388348g36
http://www.next.co.uk/g362362s2

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
massacre
massacre:

o fuj jak mogłaś :nie: i pewnie jeszcze opięta :nie: wymien je na luzne, calkiem luzne.
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ej ej, a gdzie ja napisalam, ze on ubiera sie elegancko?

Konto usunięte
Konto usunięte: a tu cie zaskocze, bo zawsze jak chcemy kupic cos eleganckiego np na urodziny, koszule itp to wybieramy sie do reserved - tam jest masa eleganckich meskich koszul, czarnych spodni, spodni w kant, dla kobiet to samo. ;-)

[color=white]
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 czerwca 2011
Sylvinka
Sylvinka: Swoją drogą dziwnie byłoby mi narzucac zmianę stylu partnerowi. Rozumiem pomóc mu na zakupach, ale nie zmienienie całego stylu .


ja mojemu zmienilam styl calkowicie,
moim zdaniem to jak facet wyglada swiadczy o jego partnerce
1. czy ubrania sa schludne i wyprasowane (tak, tak, nie jestem feministka i prasuje swojemu facetowi :ninja:)
2. czy kolory sa dopasowane
3. czy nie wsadza skarpet frotte w sandaly :rotfl:

Wydaje mi sie, ze wiekszosc facetow HETEROSEKSUALNYCH ma w dupie co ma na sobie, to co wyciagnie z szafy, zaklada na siebie i wio na ulice. i tu potrzebna jest kobieta!
moj ma prawo wyoboru... ograniczonego jednak :Rotfl:
zartuje, ale powaznie musialam mu wszczepic nieco gustu, bo jednak on jest z tych co zamiast przejrzec sie w lustrze czy wszystko pasuje, to wacha jedynie ciuchy po wyjeciu z szafy, czy aby sa czyste :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie zauwazyles, ze to chodzi o stroj okazjonalny a nie codzienny?
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak wyglądał: koszulka z naja, czapka z naja i spodnie z wranglera.

Zacnie się prezentował.

Konto usunięte
Konto usunięte: później było tak - bluza z reserved juz byla i koszulka tak samo i spodnie chyba tez, no i irokez: tu z bratem blizniakiem: (głupie to zdjęcie mam nadzieje, ze sie nie dowie haha;d)

dobrze mu fryz dobrałaś. A ciuchy aż tak się nie różnią - normalne, wygodne, męskie. Bardzo stylu nie zmienił.

A co to za budynek w tle? ;)

Odnoszę wrażenie, że Twój Mężczyzna sam chciał zmienić trochę styl, dobrać fryz inny itd., a Ty mu jedynie w tym pomogłaś, podpowiadając po cichu to, co Tobie się najbardziej podoba :D
Jakby sam nie chciał zmiany, to nie pozwoliłby dobrać tak ciuchów i fryzury.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ok, ok ubieranie się w sklepie gdzie większość klienteli jest nastolatkami jest poważniejsze od prostego ubioru.


uo matko, jaka dyskusja :rotfl:
ja sie ubieram gdzie chce, jak mi sie podoba t-shirt w sklepie dla nastolatek to mam to w dupie, ze nie jestem nastolatka, tylko sie ciesze, ze sie w niego jeszcze wciskam i zaje**cie wygladam :lol:
mam ochote ubrac rozowe dresy to je ubieram, nikt mnie nie wytyka palcami, ze mam 30 lat i wygladam idiotycznie. bo nie wygladam. helloooouuu ! :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.