Martitta
Martitta
  20 czerwca 2011 (pierwszy post)
No właśnie dziewczyny :) Jacy mężczyźni Wam się podobają? Pomijam kwestie charakteru, dziś tylko o wyglądzie ;)
Wolicie brunetów, blondynów? Umięśnionych czy szczupłych? Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów? A może macie jakieś swoje typy wśród znanych osób? Opisujcie, wstawiajcie foty... :)
Do dzieła! ;)
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  22 czerwca 2011
massacre
massacre: Orsay zle mi sie kojarzy, bylam chyba tylko raz w zyciu w Orsay. Szorty z Orsay rozmiar XL zatrzymaly mi sie na udzie chodzilam i sie zastanawialam czy tam sprzedaja moze odziez dziecieca?

To akurat prawda, rozmiarówkę nie wiem, skąd wzięli, ja tam w L i XL wchodzę, a normalnie noszę M, a czasem trafia się kolekcja, gdzie S jest dla mnie luźne :O

massacre
massacre: W Polsce chodzilam do Reserved, Benettona (UCB), jeszcze jeden fajny sklel byl, zapomnialam nazwe... chyba terranova? jest cos takiego?

Z Terranovy teraz w Gdyni został jedynie Outlet, który bardziej przypomina lumpex, a ubrania są jakości szmaty do podłogi :and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To akurat prawda, rozmiarówkę nie wiem, skąd wzięli, ja tam w L i XL wchodzę, a normalnie noszę M, a czasem trafia się kolekcja, gdzie S jest dla mnie luźne :O


no w koncu ktos potwierdzil, bo wyszlam na jakas idiotke i wieloryba :ninja:
na mnie akurat w Trollu zazwyczaj byly ciuchy luzne, S byly w miare, ale M to zawsze wisialy - gdzie to rzadkosc z biustem rozmiaru E
Konto usunięte
Konto usunięte: Z Terranovy teraz w Gdyni został jedynie Outlet, który bardziej przypomina lumpex, a ubrania są jakości szmaty do podłogi


ale dalej sie nazywa terranova czy ktos inny przejal? tam fajne ciuchy byly, zupelnie inne niz na hali targowej, gdzie zawsze kipialo rozem :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

noiczegotu
noiczegotu
  22 czerwca 2011

Wysokich to na pewno, zdecydowanie powyżej 186 cm. Kolor włosów nie ma znaczenia, natomiast charakterystyczność sobie cenię. Facet mdły to facet niezauważalny przeze mnie. Także wolę brzydala niż mega przystojniaka, ci drudzy rzadko bywają męscy.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  22 czerwca 2011

mi sie podoba Jarek Asi :zakochany:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

madzia2143
madzia2143
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaredzie Leto

miłość ma :zakochany:
Sensi
Sensi
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jacy mężczyźni Wam się podobają?
Jak facet to ma być prawdziwym mężczyzną, a nie troczkami od kaleson - jak to powiada moja mama. Głównie bruneci oraz szatyni (aczkolwiek dla mnie to jedno i to samo, nie widzę różnicy). Mam kilku takich, co mi się podobają i pozwoliłabym się za nich pokroić.
Po kolei:
1). Stephan Groth - nie zmiennie, od około 4lat. Głos, oczy, włosy i inne rzeczy. Do tego jest ciekawą osobą, z którą miałam krótko, bo krótko, ale rozmawiać. Fakt na tym zdjęciu jest jakieś 10lat młodszy, czasy płyty "Harmonizer", czyli 2000/2001 rok.

Nie umiem się zdecydować, czy jest lepszy w wersji blond, czy gdy ma ciemne włosy:


2). Till Lindemann - jest bardziej męski, niż cały Rammstein razem wzięty. Ubóstwiam jego głos.


3). Chris Corner - od dwóch miesięcy uzależniam się od jego głosu, zachwycona jestem jego głosem jeszcze bardziej po koncercie w Stodole.


4). BONO - moja miłość od niepamiętnych czasów.


To takie podstawowe minimum z minimum.
NieztejZiemijestem
Posty: 1 (po ~134 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
NieztejZiemijestem
  23 czerwca 2011

Blondyn, dłuzsze wlosy, oczy niebieskie, wysoki , lekko wysportowany, z rzyjemną buzią ;) a i fajnie ubrany + kolorowa czapeczka ;P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.