Martitta
Martitta
  20 czerwca 2011 (pierwszy post)
No właśnie dziewczyny :) Jacy mężczyźni Wam się podobają? Pomijam kwestie charakteru, dziś tylko o wyglądzie ;)
Wolicie brunetów, blondynów? Umięśnionych czy szczupłych? Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów? A może macie jakieś swoje typy wśród znanych osób? Opisujcie, wstawiajcie foty... :)
Do dzieła! ;)
mmaryjka
mmaryjka
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic nie znalazlam, moja cera mnie zalamuje

ja mam suche placki, co prawda małe, ale przy malowaniu wyglądają okropnie. jeden w kąciku ust, drugi pod okiem, a trzeci na policzku, bliżej ust. i nie wiem co z tym robić, bo reszte twarzy mam ok.
Gothiclady
Gothiclady
  21 czerwca 2011

Billy Idol!!!

agoosiaaa
agoosiaaa
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam suche placki, co prawda małe, ale przy malowaniu wyglądają okropnie. jeden w kąciku ust, drugi pod okiem, a trzeci na policzku, bliżej ust. i nie wiem co z tym robić, bo reszte twarzy mam ok.

ja mam powieki suche, kaciki nosa, nad prawa brwia, kaciki ust i boki szczenki wysuszone + do tego mam napuchnieta twarz:/
przestalam sie malowac, uzywam tylko tuszu + kredki do oka, bo jak sie pomaluje to mi skora schodzi wlasnie tak platami :/
Gothiclady
Gothiclady
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szczenki


:crylol:

ej a wazelina kosmetyczna? :>
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mowie Ci teraz wyglada 100x lepiej


bo idziesz z moda i czasem, zawsze zdjecia czy filmy sprzed 10 (na przyklad lat) wygladaja smiesznie, dziwnie - moda sie zmienia i pewnie w czasach kiedy to zdjecie bylo robione, wygladal swietnie, modnie i na czasie.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam powieki suche, kaciki nosa, nad prawa brwia, kaciki ust i boki szczenki wysuszone

ja sobie smaruje 100% masłem shea te miejsca i teraz otworzyłam jakąś próbkę kremu nawilżającego z sephory. może pomoże.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o fuj jak mogłaś i pewnie jeszcze opięta wymien je na luzne, calkiem luzne.


one nie sa obcisle, czy opiete, takie przy ciele, moj z kolei ma miesien brzuszny i wygladalby jak burak w obcislym t-shircie :lol: wiesz, jak po mlodszym bracie.
obcisle koszulki zostawiam dla mezczyzn o nienagannej sylwetce, moj, mimo, ze ma pieknie wyrzezbione ramiona to brzuch nikogo nie oklamie ile piwa w siebie wlewa :rotfl:

natomiast jakby nosil za duze, to by wygladal jak knyp bo nie jest zbyt wysoki jak na faceta. wiec sorry :lol: niech kazdy nosi co chce, a nie wytyka tak jak tu wyzej widzialam, ze niby ktos cos obcislego nosi. uj to kogo obchodzi ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ok, ok nie odpisuj już, ale mimo wszystko ja ci przedstawię tutaj drobny plan wydążeń bo sama chyba nie ogarniasz: 01. Dyskusja na temat pantofel czy nie 02. Ty foch i nie będziesz ze mną dyskutować bo się wtrącam w twoją rozmowę 03. Jednak dyskutujesz dalej bo mnie nie ruszył twój pseudo argument 04. Kolejny foch nie będziesz ze mną dyskutować bo przynależę do jakiejś subkultury 05. Dalsza dyskusja, wytłumaczenie co to dyskusja i forum dyskusyjne 06. Piszesz że wybierasz się do Reserved nawet po coś eleganckiego, dając mi link do Googla jak gdybym nie widział sklepu który jest w każdej galerii 07. Odpisuje że nie chce poznać twojej definicji "elegancji" bo już poznałem "poważniejszego" ubioru 08. Na to ty że nie napisałaś nigdzie że on się ubiera elegancko i że ja coś przekręcam. Z tym że ja też nigdzie tak nie pisałem więc w którym miejscu przekręcam? 09. Wyróżniam ci twój post o eleganckiej wyprawie do Reserved, żebyś sobie przeanalizowała. Moja próba nie przynosi skutku 10. Foch nr. 3


o ja pedole, co za rozprawka, czy jak to sie nazywalo? :szok:
nie kumaju po co sie naprodukowal? :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

monikamonisia20
monikamonisia20
  21 czerwca 2011

Tylko i wyłącznie mój maz:)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w Orsay mozna coś niezłego dorwać.


Orsay zle mi sie kojarzy, bylam chyba tylko raz w zyciu w Orsay. Szorty z Orsay rozmiar XL zatrzymaly mi sie na udzie :ninja: chodzilam i sie zastanawialam czy tam sprzedaja moze odziez dziecieca?

W Polsce chodzilam do Reserved, Benettona (UCB), jeszcze jeden fajny sklel byl, zapomnialam nazwe... chyba terranova? jest cos takiego?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  21 czerwca 2011
massacre
massacre: Orsay zle mi sie kojarzy, bylam chyba tylko raz w zyciu w Orsay. Szorty z Orsay rozmiar XL zatrzymaly mi sie na udzie chodzilam i sie zastanawialam czy tam sprzedaja moze odziez dziecieca?

:szok:
Ja w Orsay rzadko kupuję, bo właśnie nie mogę nigdy znaleźć dla siebie rozmiaru. Mam tylko 2 białe, odświętne bluzki stamtąd. Nawet te najmniejsze rozmiary wydają mi się być za duże/za szerokie, zwłaszcza jeżeli chodzi o spodnie czy spódniczki, jakiś czas temu szukałam kiecki na egzaminy dla siebie i między innymi weszłam do tego sklepu, nic na mnie nie było, a znowu jakaś bardzo szczupła nie jestem.
pokahontazz
pokahontazz
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu draznisz mnie, nie znasz kogos a oceniasz


Konto usunięte
Konto usunięte: Pomijam kwestie charakteru, dziś tylko o wyglądzie

hmm:zabawa:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja w Orsay rzadko kupuję, bo właśnie nie mogę nigdy znaleźć dla siebie rozmiaru. Mam tylko 2 białe, odświętne bluzki stamtąd. Nawet te najmniejsze rozmiary wydają mi się być za duże/za szerokie, zwłaszcza jeżeli chodzi o spodnie czy spódniczki, jakiś czas temu szukałam kiecki na egzaminy dla siebie i między innymi weszłam do tego sklepu, nic na mnie nie było, a znowu jakaś bardzo szczupła nie jestem.


nie wiem, moze cos sie zmienilo, to bylo jakies 10-12 lat temu :ziober2:
nie jestem tlusta, w innych "normalnych" sklepach nie mialam problemow z "normalnymi" rozmiarami :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  21 czerwca 2011
massacre
massacre: Szorty z Orsay rozmiar XL zatrzymaly mi sie na udzie
massacre
massacre: nie jestem tlusta

:rotfl:
marta0859
marta0859
  21 czerwca 2011
massacre
massacre: nie wiem, moze cos sie zmienilo, to bylo jakies 10-12 lat temu

aha, no to całkiem możliwe :P

massacre
massacre: nie jestem tlusta, w innych "normalnych" sklepach nie mialam problemow z "normalnymi" rozmiarami

Ja w sumie też nie mam, jedynie w Orsayu wszystko na mnie wisi, ale może mają jakąś dziwną rozmiarówkę, czasem mam wrażenie że nawet najmniejsze rozmiary szyją pod panie "przy kości". Oczywiście niczego nie sugeruję, skoro piszesz że zaglądałaś tam 10-12 lat temu bo nie mam powórnania
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.