Martitta
Martitta
  20 czerwca 2011 (pierwszy post)
No właśnie dziewczyny :) Jacy mężczyźni Wam się podobają? Pomijam kwestie charakteru, dziś tylko o wyglądzie ;)
Wolicie brunetów, blondynów? Umięśnionych czy szczupłych? Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów? A może macie jakieś swoje typy wśród znanych osób? Opisujcie, wstawiajcie foty... :)
Do dzieła! ;)
marta0859
marta0859
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: powórnania

porównania*
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja w sumie też nie mam, jedynie w Orsayu wszystko na mnie wisi, ale może mają jakąś dziwną rozmiarówkę, czasem mam wrażenie że nawet najmniejsze rozmiary szyją pod panie "przy kości".


ja mialam w rekach tylko jedne szorty i tak jak pisalam, potem juz w ogole nie chodzilam do tego sklepu
gowniane marki maja gowniana rozmiarowke, wiem, ze czasem jeden rozmiar jest nierowny drugiemu, patrze wtedy na metke i widze, ta sama firma, ale jeden ciuch robion Made In Bangladesh a drugi Made in Turkey :ninja: i badz tu madry.

A najlepsze jest to, ze nawet Benetton pozwala sobie na takie buble. Dwie pary spodni, ten sam rozmiar, kroj itd. z roznica "jedynie" 10cm w dlugosci nogawek :and:

w czasach studenckich uprawialam sporty silowe i mialam zawsze umiesnione nogi, w tym uda - ale nie okreslilabym sie ponadprzecietnie w rozmiarowce. jestem gdzies tam posrodku.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


miesnie to tluszcz? pewnie nie wiesz... nie masz ani jednego ani drugiego :fakju:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  21 czerwca 2011
massacre
massacre: ja mialam w rekach tylko jedne szorty i tak jak pisalam, potem juz w ogole nie chodzilam do tego sklepu gowniane marki maja gowniana rozmiarowke, wiem, ze czasem jeden rozmiar jest nierowny drugiemu, patrze wtedy na metke i widze, ta sama firma, ale jeden ciuch robion Made In Bangladesh a drugi Made in Turkey i badz tu madry. A najlepsze jest to, ze nawet Benetton pozwala sobie na takie buble. Dwie pary spodni, ten sam rozmiar, kroj itd. z roznica "jedynie" 10cm w dlugosci nogawek w czasach studenckich uprawialam sporty silowe i mialam zawsze umiesnione nogi, w tym uda - ale nie okreslilabym sie ponadprzecietnie w rozmiarowce. jestem gdzies tam posrodku.

Ja też mam właśnie i łydki i uda umięśnione bo też dużo ćwiczę, zresztą od dziecka więc trudno żeby nie, i to jest największy problem, bo brzuch mam prawie wklęsły, bioder też nie mam za szerokich, do niedawna mieściłam się w spodnie z działów dziecięcych, ale na łydkach spodnie zawsze mi się opinają i głupio to wygląda, dlatego na lato wolę legginsy, krótkie spodenki czy kieckę, w zimę większy problem, jak przychodzi mróz to wbijam się w spodnie i kozaki wysokie ubieram żeby się tak w oczy nie rzucało. :ziober2: Ale wracając do tego Orsaya, tam właśnie szukałam czarnej spódniczki, takiej odświętnej no i wszystko po przejściu dwóch kroków mi z tyłka zlatywało :D Z niektórymi bluzkami/żakietami które mierzyłam było podobnie- większość za szeroka, wyglądałam jak w workach po kartoflach. ogólnie rzadko tam zaglądam, wolę inne sieciówki. A dłuższych spodni nigdy tam nie mierzyłam, zresztą podejrzewam, że nawet byłyby za długie bo dodatkowo jestem niska
marta0859
marta0859
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też mam właśnie i łydki i uda umięśnione bo też dużo ćwiczę, zresztą od dziecka więc trudno żeby nie, i to jest największy problem, bo brzuch mam prawie wklęsły, bioder też nie mam za szerokic

przy czym nie wyglądam jak anorektyczka, od razu prostuję, żeby nie było ;)
Też jestem przeciętnych rozmiarów tylko mam dość 'dziwną' budowę ciała, tak mi się wydaje
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  21 czerwca 2011
massacre
massacre: miesnie to tluszcz? pewnie nie wiesz... nie masz ani jednego ani drugiego

spokrewniona z Agatą Wróbel? :rotfl:
tak, nie mam wcale mięśni, nie chodzę, nie ruszam powiekami, nie oddycham, nie mam wcale mięśni :tak:
puknij się w ten pusty czerep spaślaku :ziober2:
moonlight28
moonlight28
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba brzydcy, ale mający w sobie 'coś'. np:

no właśnie, Edward Norton, zupełnie nie w moim typie a strasznie mi się podoba :)
moonlight28
moonlight28
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Edward Norton



http://img.ozap.com/00758932-photo-edward-norton-dans-american-history-x.jpg

Uwielbiam na niego patrzeć, na jego grę aktorską , po prostu mnie hipnotyzuje a co za tym idzie staje się kimś kto szalenie mi się podoba :)
moonlight28
moonlight28
  21 czerwca 2011

Plus z takich znanych to niezmiennie od wielu lat Bruce Willis :zakochany:

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  21 czerwca 2011

bruneci, wysocy (minimum 180cm), ze śniadą cerą
co do budowy ciała - niezbyt szczupli, ani niezbyt 'spasieni', napakowani jak pudzian też mi sie nie podobają

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  22 czerwca 2011

Jak mogłam zapomnieć o Jaredzie Leto i Jake'u Gylenhaalu !

styka51
styka51
  22 czerwca 2011

Nie podobają mi się faceci, którzy mają ręce szczuplejsze ode mnie, tak samo jest z nogami. Facet powinien być odrobinę szerwszy w ramionach, żeby miał mnie jak przytulać. Miałam kiedyś takiego jednego "patyczaka", nawet nie wiadomo jak się przytulić: kości miednicy się wbijają, żebra tak samo... ble ;]
Nie ma różnicy, podobają się bruneci i blondyni, szeroka szczęka musi być. Małe oczy, większy nos. Takie typowo "męskie" rysy.
Jako ideał mogłabym wstawić tu zdjęcie mojego mężczyzny :lol:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Też jestem przeciętnych rozmiarów tylko mam dość 'dziwną' budowę ciała, tak mi się wydaje


Konto usunięte
Konto usunięte: spokrewniona z Agatą Wróbel? tak, nie mam wcale mięśni, nie chodzę, nie ruszam powiekami, nie oddycham, nie mam wcale mięśni puknij się w ten pusty czerep spaślaku


o maj dejz, w kazdym temacie klepiesz to samo? :ziew:
nudny jestes

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 czerwca 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: wysocy (minimum 180cm)


dla mnie wysoki facet to min. 188cm :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

368212
368212
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jacy mężczyźni Wam się podobają?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.