Martitta
Martitta
  20 czerwca 2011 (pierwszy post)
No właśnie dziewczyny :) Jacy mężczyźni Wam się podobają? Pomijam kwestie charakteru, dziś tylko o wyglądzie ;)
Wolicie brunetów, blondynów? Umięśnionych czy szczupłych? Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów? A może macie jakieś swoje typy wśród znanych osób? Opisujcie, wstawiajcie foty... :)
Do dzieła! ;)
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja sie ciesze, ze moge sie w takich ubierac, a nie musze w lumpeksie czy na targu ;-)

Ja na targowiska mam ciężką alergię - niedobrze mi się robi na widok tych tandetnych, kiczowatych, szmatławych ubrań. :/ Da człowiek 40 zł za dżinsy (jeśli uda się znaleźć takie, które nie są ozdobione jak na dyskotekę w remizie) a po trzech - czterech praniach nie będą się nadawały do ubrania.
Lepiej kupować rzadziej lepszej jakości ubrania. Choć Reserved, H&M, czy wszelkie Croppy/Hause itp., jakością też nie powalają.
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie dziewczyny :) Jacy mężczyźni Wam się podobają? Pomijam kwestie charakteru, dziś tylko o wyglądzie ;) Wolicie brunetów, blondynów? Umięśnionych czy szczupłych? Na co szczególnie zwracacie uwagę u facetów? A może macie jakieś swoje typy wśród znanych osób? Opisujcie, wstawiajcie foty... :) Do dzieła! ;)


Nie mam szczególnie sprecyzowanego typu, ale zauważyłam, że na ulicy jeśli miałabym się obejrzeć to tylko za facetem.. dłuższe włosy, brunet chociaż blondyn.. czemuż nie :d, normalna budowa ciała, wysoki i schludnie, czysto ubrany, o. miły dodatek to tatuaż. :>
Nie lubię za to facetów umięśnionych, w opiętych koszulkach, a różowych to już w ogóle - feee, włosach na żel, czapeczkach. Nie cierpię po prostu facetów którzy podchodzą mi pod metroseksualistów.

Ryan Gosling
Paul Sculfor
Anthony Kiedis. Za muzykęę też uwielbiam.
Axel Rose, ale tylko na początku kariery Guns N' Roses. Jego stan obecny zostawiam bez komentarza. :D
Jared Leto
Ah no i Depp, ale jego pokazywać nie trzeba. :D
Czyli patrząc na zdjęcia i sumując najlepsi są buntownicy z kapel rockowych. :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też to chciałam dodać. Ale bardziej mi to do amerykanów pasuje.

w ameryce nie mieszkam, wiec nie bede pisac, ale z tego co widac w telewizji to pasuje to do nich jak najbardziej, a anglicy sa niedaleko za nimi :lol2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 czerwca 2011

a co do tematu, to nienawidze kiedy facet nosi okulary kujonki czy jak one sie zwa.
jak dla mnie to szczyt bezguscia.

SoDope
SoDope
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej kupować rzadziej lepszej jakości ubrania. Choć Reserved, H&M, czy wszelkie Croppy/Hause itp., jakością też nie powalają.

Najlepsze jest to, że czasami widziałam takie same sukienki w Croppie potem w Housie .. a na końcu w sklepie OKAY.. tyle inne metki przyszyte.

Raz spotkałam się, że na targu były takie same MESKIE spodenki co w Croppie.

Każdy bazar wygląda inaczej u mnie np są takie same ciuchy jak w sklepach.

Jutro akurat mam na mieście 'targ' jak chcecie to Wam pokaże jakie można dostać na bazarku ciuchy czasami się zdarza, że są nawet droższe niż w sklepie :D.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja na targowiska mam ciężką alergię - niedobrze mi się robi na widok tych tandetnych, kiczowatych, szmatławych ubrań. :/ Da człowiek 40 zł za dżinsy (jeśli uda się znaleźć takie, które nie są ozdobione jak na dyskotekę w remizie) a po trzech - czterech praniach nie będą się nadawały do ubrania.

swietnie to ujełas :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej kupować rzadziej lepszej jakości ubrania. Choć Reserved, H&M, czy wszelkie Croppy/Hause itp., jakością też nie powalają.

masz racje, poki co zadowalają mnie, np jeansy z bershki są dobre jakosciowo :) ja tez lubie czesto wymieniac ciuchy wiec szkoda by mi bylo dac za spodnie z wranglera 350 zł i za rok w nich nie chodzic. dlatego taki uklad mi pasuje.
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja na targowiska mam ciężką alergię - niedobrze mi się robi na widok tych tandetnych, kiczowatych, szmatławych ubrań. :/ Da człowiek 40 zł za dżinsy (jeśli uda się znaleźć takie, które nie są ozdobione jak na dyskotekę w remizie) a po trzech - czterech praniach nie będą się nadawały do ubrania.

a ja jak mieszkalam w pl i mialam te 14 lat i kupywalam spodnie na targu to miesiacami w nich chodzilam i wygladaly dobrze, dopoki sie im dol nie obtarl (lubilam chodzic w dluzszych :D)
SoDope
SoDope
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: masz racje, poki co zadowalają mnie, np jeansy z bershki są dobre jakosciowo :)

Mam chyba dwie pary spodni z Bershka i czytalam, że to gówno, że rozwala się po pierwszym praniu i bałam sie je szczerze wyprać.

Teraz mają za soba 20 pran a one nadal są 'całe' nie rozumiem tego kogośkto napisał, że to kiepsa jakość.
(albo tamten wyprał w 90 stopniach to nie dziwota, że się rozwaliło i szwy pusciły :crylol:)
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepsze jest to, że czasami widziałam takie same sukienki w Croppie potem w Housie .. a na końcu w sklepie OKAY.. tyle inne metki przyszyte. Raz spotkałam się, że na targu były takie same MESKIE spodenki co w Croppie. Każdy bazar wygląda inaczej u mnie np są takie same ciuchy jak w sklepach.

Pewnie biorą z tej samej chińskiej hurtowni.,..

Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy bazar wygląda inaczej u mnie np są takie same ciuchy jak w sklepach.

U mnie na Hali teraz rządzi szczyt bezguścia w stylu - nawali cekinów co nie miara, połysk, lateks, potańcówa w remizie.

Konto usunięte
Konto usunięte: masz racje, poki co zadowalają mnie, np jeansy z bershki są dobre jakosciowo :) ja tez lubie czesto wymieniac ciuchy wiec szkoda by mi bylo dac za spodnie z wranglera 350 zł i za rok w nich nie chodzic. dlatego taki uklad mi pasuje.

Bereshka ma dobre jakościowo rzeczy. Jeszcze w Tally Wejl i w Orsay mozna coś niezłego dorwać.
Ja nienawidzę zakupów, a spodni tak szybko nie niszczę (chyba, że to dorwane w lumpie i przeznaczone do wypadów w plener/na eksplorację), do tego uwielbiam zwykłe, proste dżinsy, bez żadnych udziwnień. Choć 300-400 zł trochę szkoda dać, ale raz na jakiś czas sobie pozwolę.

Jednak wolę nade wszystko polowania po lumpeksach. A potem igła, nitka i przerabianie po swojemu ;P
Denaris
Denaris
  21 czerwca 2011

Ostatnio będąc na targu (przechodziłam ogólnie) - była koszulka z napisem ,,Kocham tatę i jego wypłatę". Niestety same duże rozmiary (od 106) - a chciałam kupić Młodemu.
:mrgreen:
Co mi się rzuciło też ostatnio w oczy : kiczowate bluzki z kiczowatymi napisami (,,Córeczka Tatusia" ,,Jestem leniwa ale się staram" ,,Nas pięknych jest mało" ,,Oczy mam wyżej").
:ble:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam chyba dwie pary spodni z Bershka i czytalam, że to gówno, że rozwala się po pierwszym praniu i bałam sie je szczerze wyprać. Teraz mają za soba 20 pran a one nadal są 'całe' nie rozumiem tego kogośkto napisał, że to kiepsa jakość.

ja mam z bershki chyba z 7 par spodni - i z zadnymi mi sie nic nie dzieje, to samy tally weijl - normalne sa po praniu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bereshka ma dobre jakościowo rzeczy. Jeszcze w Tally Wejl i w Orsay mozna coś niezłego dorwać.

tally to moj ulubiony sklep! i bershka :lol: orsay nie koniecznie, za duzo eleganckich ciuchow.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nienawidzę zakupów, a spodni tak szybko nie niszczę (chyba, że to dorwane w lumpie i przeznaczone do wypadów w plener/na eksplorację), do tego uwielbiam zwykłe, proste dżinsy, bez żadnych udziwnień. Choć 300-400 zł trochę szkoda dać, ale raz na jakiś czas sobie pozwolę.

a ja lubię, i spodni tez nie niszcze szybko :) ja z dzinsami mam roznie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mi się rzuciło też ostatnio w oczy : kiczowate bluzki z kiczowatymi napisami (,,Córeczka Tatusia" ,,Jestem leniwa ale się staram" ,,Nas pięknych jest mało" ,,Oczy mam wyżej").

ej tez to widzialam! :szok: masakra albo 'kocham mame kocham tate a najbardziej ich wypłate' i to nosila laska 20 lat :szok: masakra
Denaris
Denaris
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie na Hali teraz rządzi szczyt bezguścia w stylu - nawali cekinów co nie miara, połysk, lateks, potańcówa w remizie.


Takie rzeczy to są na KAŻDYM targu.
Ja czasem jak jeszcze przechodzę z ,,nudów" aby zabić jakoś czas - to widzę jakąś fajną bluzkę ,ale z połyskiem gó wnianych cekinów i od razu się odechciewa zakupów.
:ninja:
Denaris
Denaris
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ej tez to widzialam! masakra albo 'kocham mame kocham tate a najbardziej ich wypłate' i to nosila laska 20 lat masakra

Ja mam 20 lat.
:lol:
Ale jeszcze nie wpadłam na takie genialne pomysły. Pewnie dlatego ,że nie jestem na ich utrzymaniu.
Niemniej jednak widziałam kiedyś w parku matkę z dzieckiem z koszulką ,,Oczy mam wyżej". Może u nastolatek takie koszulki wyglądają super bombowo ,ale w wykonaniu dorosłych kobiet dość tandetnie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jeszcze nie wpadłam na takie genialne pomysły. Pewnie dlatego ,że nie jestem na ich utrzymaniu. Niemniej jednak widziałam kiedyś w parku matkę z dzieckiem z koszulką ,,Oczy mam wyżej". Może u nastolatek takie koszulki wyglądają super bombowo ,ale w wykonaniu dorosłych kobiet dość tandetnie.

dokładnie :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.